Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
29.04.2024, 14:31:07 pm
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 » |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Принцип полёта летающей тарелки  (Прочитано 216763 раз)
Евгений
****

Karma: +55/-1
Offline


« Ответ #180 : 08.12.2015, 07:44:06 am »


То ви пишите що джерелом енергії є сам вакуум, то каверна утворюється за тілом, та і притому енергетична. Тоді траєкторія руху планет була би іншою. Швидкість обертання планет навколо своєї осі постійно зростала би. А предмети в різних місцях Землі, падали би під різним кутом.
Цікаво – ви дійсно вірите в свої марення?



preacher, посмотрите вот это http://www.1tv.ru/news/world/150717. Таких мест на Земле, где  предметы движутся вверх под углом  я привожу 4 или 5 примеров.  Даже велосипедист в Крыму едет накатом в гору Этому посвящена полностью моя статья "Гравитационная аномалия, которую не заметил Эйнштейн".
 Поэтому это не мои миражи, а - ,таки, Ваше незнание реальности.
Записан
preacher
*****

Karma: +403/-206
Offline


« Ответ #181 : 08.12.2015, 11:22:24 am »

preacher, посмотрите вот это http://www.1tv.ru/news/world/150717. Таких мест на Земле, где  предметы движутся вверх под углом  я привожу 4 или 5 примеров.  Даже велосипедист в Крыму едет накатом в гору Этому посвящена полностью моя статья "Гравитационная аномалия, которую не заметил Эйнштейн".
 Поэтому это не мои миражи, а - ,таки, Ваше незнание реальности.

- "Вау - оце круто, оце так дивина"!!! :-)
Для вашої псевдотеорії вам потрібна зона енергетичного ущильненна на пів земної кулі, і зона енергетичного розрідження на пів земної кулі. І щоб в зоні ущільнення людина важила суттєво більше ніж в зоні розрідження.
А в центрах цих зон людина повинна була б мати, в одній максимальну вагу, а в іншій нульову.
Просто подивіться на кільця Сатурну, їх траекторія рівнесенько розподілена по колу, з центром в центрі Сатурну, і ніяких каверн.


* s45055573.jpg (18.21 Кб, 670x376 - просмотрено 473 раз.)
Записан

подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1282/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #182 : 08.12.2015, 13:01:24 pm »

 В реакторах  химпрома  многие процкессы происходят при высоком  давлении
дабы уменьшить влияние  мелковакуумных полей, а в алмазном производстве  так вообще все под  очень высоким  далением.
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
Евгений
****

Karma: +55/-1
Offline


« Ответ #183 : 08.12.2015, 13:11:39 pm »

Это 4.12.2015г.
Речь об этом .
Здравствуйте, Командор! Никаких секретов. Я об этом писал в самой первой статье на этом форуме под названием "Четвёртый способ". Но на форуме расположен конспективный вариант этой статьи (народ не любит читать длинные сочинения). А вообще-то с этой статьёй я выступал на кафедре аэродинамики КАУ.
Бля!Бля!
Євгене, як інтелігент інтелігента Вас запитую: ДЕ це Ви так файно виступали і КОЛИ? Що за КАУ?
Відкинемо один Ваш вислів (про який  сказано, як про гріх, за який прийдеться нести відповідь: "не сквернословь", то ж будьде обережні, за для свого ж порятунку)
 КАУ - Київський авіаційний університет.
Після виступу старейшина кафедри, який перед тим вивчав мій доклад, чесно признався: "Я нічого не зрозумів". А  жінка доцент додала, що ефект, про який я говорю можливо є проявленням турбулентності. І я зрозумів, що ця жінка знає що таке турбулентність, але не знає за яких умов турбулентність виникає. В моєму випадку виникнення турбулентності було неможливим. Вийшовши з кафедри в приймальні декана я вперше побачив фото меч-риби. Її голова мала таку ж форму, як і мій вакуумний екран, про який я щойно робив доповідь і я миттєво зрозумів, що меч-риба рухається  за технологією четвертого способу. Після цього я почав готувати відповідну статтю та єксперимент з підводною моделлю, про які йшлося в попередніх публікаціях на цьому форумі. Пізніше я порівняв голову меч-риби із формою смерчу. Не знаю чи передасть це фото компю,тер, глючит, але спробую.
« Крайнее редактирование: 08.12.2015, 13:14:17 pm от Евгений » Записан
Евгений
****

Karma: +55/-1
Offline


« Ответ #184 : 08.12.2015, 13:17:10 pm »

Фотомонтаж.

Законы природы одинаковы и для смерча и для рыбы

* ААа.docx (756.52 Кб - загружено 190 раз.)
« Крайнее редактирование: 08.12.2015, 13:45:27 pm от Евгений » Записан
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1538/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #185 : 08.12.2015, 13:21:05 pm »

КАУ - Київський авіаційний університет.
Так немає такого в природі...

Гугль на запит "Київський авіаційний університет" видає щось таке:





Де ж Ви були насправді і чи взагалі були?
Записан

Секта свідків підіймальної сили
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1538/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #186 : 08.12.2015, 13:24:20 pm »

Фотомонтаж не передало.
Файл закачався. У файлі - лист до мене. Читаю...

UPD: Прочитав. Про світло на Місяці Ви трохи поплутали поняття: так, дисперсії світла у повітрі не існує через відсутність повітря, тому освітлення пейзажів відбувається "точковим світильником", яким є Сонце. Звідси й такі ефекти, як при освітленні фото-спалахом: високий контраст з різкими тінями, які на об'єктах з вертикальною геометрією все одно трохи згладжуються розсіяним світлом від поверхні грунту.

Євгене, Ви читали ось це: Ацюковский В.А. — Популярная эфиродинамика
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2758043

це: Общая эфиродинамика. Моделирование структур вещества и полей на основе представлений о газоподобном эфире
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5079339

чи це: Роль эфиродинамики в познании Мира: Эфиродинамика и тайны Вселенной.
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=1567229

Непонимающий
« Крайнее редактирование: 08.12.2015, 13:37:10 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
вершок
красота - высшая степень функциональности
*****

Karma: +361/-31
Offline


« Ответ #187 : 08.12.2015, 14:33:07 pm »

Евгений в НАУ был .
Выступал.
Мне человек 20 профессуры рассказывали.
Один даже запатентовал самолет с арочным крылом.
Сам видел.
Записан
Евгений
****

Karma: +55/-1
Offline


« Ответ #188 : 08.12.2015, 14:34:13 pm »


UPD: Прочитав. Про світло на Місяці Ви трохи поплутали поняття: так, дисперсії світла у повітрі не існує через відсутність повітря, тому освітлення пейзажів відбувається "точковим світильником", яким є Сонце. Звідси й такі ефекти, як при освітленні фото-спалахом: високий контраст з різкими тінями, які на об'єктах з вертикальною геометрією все одно трохи згладжуються розсіяним світлом від поверхні грунту.

Євгене, Ви читали ось це: Ацюковский В.А. — Популярная эфиродинамика
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2758043

це: Общая эфиродинамика. Моделирование структур вещества и полей на основе представлений о газоподобном эфире
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5079339

чи це: Роль эфиродинамики в познании Мира: Эфиродинамика и тайны Вселенной.
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=1567229


Євгена ніяк не зберусь перечитати повністю, однак напрямок його думок зрозумілий і не бачу нестиковок з класикою


Добрий день Tories.   Дякую за підтримку. Ви чесно кажете, що не прочитали мої роботи в повному обсязі. Тому я вимушений надати деякі пояснення.

Ваша відповідь дещо поспішна. Відражене від поверхні Місяця світло здатне трохи підсвічувати тіньову поверхню. Фотографій камнів на місяці багато, проте на інших фотографіях полу-тіней немає (у всякому випадку фотоплівка іх не вловлює). Світиться саме цей камінь. Це досить рідке явище,яке залежить від багатьох факторів, які мають скластися, щоб за камінем виникло   сяйво. Ви не прийняли до уваги наступне.
Асронавта здивувала не тільки наявність полу-тіні. Він скликнув на весь світ: "Він світиться". Тобто, за каменем існувало сяйво, яке фотоплівка передати не взмозі. І Ви не звернули увагу на руку. Часи знаходяться склом до гори і спрямовані  в темряву космосу. В них може віддзеркалюватися або Сонце, або зірки. Сонця в тіні не може бути, а про відражене світло  зірок не слід і говорити.
Не може це бути і відраженим світлом розсіяного від скали світла тому, що відзеркалений світловий зайчик, в багато разів більш яскравий, ніж освітлена поверхня каменю. Подумайте над зайчиком,  залишається лише один можливий фактор його народження це - власне сяйво, яке виникло за скелею.
 
 Моя робота  базується не на фантазії, а на здогадках і кожна із цих здогадок підтверджується багатьма конкретними доказами. Доказів так багато, що теорію слід вважати більш правдивою, ніж традиційна. В моїх роботах є тільки один постулат (твердження прийняте на віру, без доказів): Бог створив світ. Цього не можна довести, оскільки цьому фізичному процесу не було свідків. В моїй роботі є деякі припущення, перевірити які не можливо. Наприклад, що нейтрон володіє пьєзокристалічним ефектом. Це припущення зроблено на підставі вислову «за образом і подобою». В ньому нема нічого фантастичного: нам дуже добре відомо, що в природі існують пьєзокристалічні матеріали, тож я припустив, що має існувати елементарна частка, яка володіє саме цією здатністю. Це припущення доводиться багатьма непрямими доказами (рус. косвенными). Так теорія пояснює на ядерному рівні механізми народження вібрації (Броунівського руху), теорію народження світла і найголовніше – теорію виникнення гравітації. Всі три процеси являють собою для сучасної науки тайну. І тайна розсіюється з прийняттям  цього припущення. Науковцям із царини світла давно відомо, що світло народжується із вакууму (із нічого, із тверді). Моя теорія доводить, що процес народження світла і гравітації це – взаємопов’язані процеси. Причому, застосовуючи авіаційну термінологію, гравітація є ведучим процесом, а народження світла – відомим. Вам цього доводити не треба. Проте для людей, які не читали моєї роботи наведу ще раз фотографію, пояснення до якої приведені в статті «Почему ползают камни по Земле и по Луне».

Що тут незвичайного? Місяць – не Земля. Тут немає повітря. Тож в умовах космічного вакууму не існує такого поняття, як розсіювання світла (до речі його не існує і на Землі; якщо когось ця фраза зацікавить, то спробую довести це окремим поясненням). На Місяці не існує поняття полу-тінь. Там існує або світло, або тінь. Тінь це – абсолютний морок, в якому навіть сова не здатна нічого розгледіти.  Натомість, на тіньовій стороні цієї скелі ми бачимо освітлену поверхню скелі; ми бачимо кожний виступ і кожну ямку  тіньової поверхні. Коли астронавт побачив цей камінь він в здивуванні скликнув: «Він світиться». Тож він сам увійшов в тінь і ми бачимо, що його годинник віддзеркалює світло. Нам з дитинства відомо, що таке сонячний зайчик. Проте на скелі світяться два вакуумних зайчики, породжені вакуумною темрявою. Все дуже просто. Це фото фіксує такий факт: науці відомо, що світло народжується в вакуумі. Проте більше 40 років людству не відомо, в результаті якого фізичного процесу народжується світло за цим каменем? Про це в Біблії сказано «Він відділив світло від темряви, і побачив, що це – гарно».
Тож моя  задача полягала в тому, щоби вирішити питання, яким чином відділяється світло від темряви? (адже ми створені за образом і подобою Творця). Я описав фізичний процес, в результаті якого відбулися такі події:
1.Десь далеко в горах цей камінь відломився від скелі.
2. Якимось дивним для науки чином камінь приповз в місячну пустелю. Я цей процес описую на прикладі інших каменів.
3. Він продовжує руйнуватися під дією абразивно-кавітаціного процесу ( бо ж не видно слідів свіжого зламу).
4. Поступово камінь набирає вигляду подібного до аеродинамічному профілю крила (на фото зображена його лобова нижня частина; таких фотографій можна знайти багато, а один навіть привезли на Землю). Тобто річ йде про створення піднімальної та тяглової сили (точно так, як це розглядає аеродинаміка  для авіаційного крила).
5. Тож виникає перше питання, яка сила тягне цю скелю? І друге, як народжується світло за нею?
Кого відповідь на ці питання цікавить, той може знайти її у моїх статтях. Але ж хіба це схоже на фантазію? Що найменше статті надають відповідь на питання, які є таємницею для сучасної науки.

Записан
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1282/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #189 : 08.12.2015, 15:44:44 pm »

 В реакторах  химпрома  многие процессы происходят при высоком  давлении
дабы уменьшить влияние  мелковакуумных полей, а в алмазном производстве  так вообще все под  очень высоким  далением.
В реакторах  химпрома  многие процкессы происходят при высоком  давлении
дабы уменьшить влияние  мелковакуумных полей, а в алмазном производстве  так вообще все под  очень высоким  далением.
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
preacher
*****

Karma: +403/-206
Offline


« Ответ #190 : 08.12.2015, 18:00:08 pm »

Наша пісня гарна й нова, починаймо її знову.
"По місяцю повзуть камні, виходить я прав і все створене за подобою.
Тому і торнадо з мерліном використовують одні і тіж методи".
На городі бузина а в Київі дядько.
-
Взагалі рух риби-меча давно вивчили, і створили ракету яка частково використовує принцип руху цієї риби.
Цитировать
Высокая скорость движения (до 500 км/ч, в зависимости от плотности водной среды) торпеды была получена за счёт применения подводного реактивного двигателя, работающего на гидрореагирующем твёрдом топливе, которое обеспечивает большую тягу, и движение ракеты в кавитационной полости (воздушном пузыре), что снижает сопротивление воды.
http://ru.wikipedia.org/wiki/Шквал_(скоростная_подводная_ракета)

Так що секретів ніяких нема, це просто повітряний пузир, якій утворюється на вістрі носа риби в процесі руху при достатній швидкості. 
Записан

командор
*****

Karma: +267/-66
Offline


« Ответ #191 : 08.12.2015, 20:14:59 pm »

Евгений.
Исходя из ваших размышлений можно предполагать,что Луна тоже светится.
А это далеко не так.
Мы видим,что на Земле,что на Луне отраженный свет.И на основании этого можно сказать,что цвет покрытия Луны далеко не абсолютно черный иначе мы бы не наблюдали Луну на небосклоне,как и другие планеты нашей системы.
Свечение камней на Луне не более ,чем ваше личное мнение.
Ради интереса полазил по НЕТу и на фото с Луны я не нашел ниодного снимка на котором Луна была черным телом.
« Крайнее редактирование: 08.12.2015, 20:16:59 pm от командор » Записан
Евгений
****

Karma: +55/-1
Offline


« Ответ #192 : 09.12.2015, 07:42:45 am »

Евгений.
Исходя из ваших размышлений можно предполагать,что Луна тоже светится.
А это далеко не так.
Мы видим,что на Земле,что на Луне отраженный свет.И на основании этого можно сказать,что цвет покрытия Луны далеко не абсолютно черный иначе мы бы не наблюдали Луну на небосклоне,как и другие планеты нашей системы.
Свечение камней на Луне не более ,чем ваше личное мнение.
Ради интереса полазил по НЕТу и на фото с Луны я не нашел ниодного снимка на котором Луна была черным телом.

Мои рассуждения во многом совпадают с Вашими. И конечно же Луна не является чёрным телом. Я не знаю где Вы нашли такое моё утверждение. Вы правы Луна не светится. Но довольно часто возникает локальное свечение (перед восходом Солнца). Наука не знает, как возникает такое свечение. Например

Обычно люди обращают своё внимание только на светящийся кратер. А я хочу обратить ваше внимание дополнительно на светящийся хвост в направлении верхнего левого угла фотографии. Он направлен на запад. Эта сила рождается на востоке. Через некоторое время взойдёт Солнце и свечение померкнет; его невозможно будет увидеть (хотя оно продолжает существовать). Его можно увидеть вблизи. Именно этот момент зафиксировали астронавты за камнем на предыдущей фотографии. Вы говорите, что свечения за камнем нет. Откуда же взялись два световых зайчика на теневой стороне камня, отразившиеся от часов астронавта. Его рука находится, как и он сам, в тени камня. Астронавты не фотографировались просто так (для селфи). Они в первую очередь стремились зафиксировать всё необычное, что не имеет объяснений.
Таких фотографий найти можно очень много, но я не смог найти ни одного физического объяснения этого процесса. Я это объясняю процессом наличия на Луне сверх ускоренных (357 млн. лунных g)  пылевых высоко разреженных  вихрей, возникающих под воздействием солнечного ветра. Тут возникает второй вопрос, какая сила закручивает космическую пыль в вихрь c  таким ускорением? Именно этот вопрос является важным для процесса создания летающей тарелки. Свечение - побочный эффект (см. генератор Серла).
« Крайнее редактирование: 09.12.2015, 07:58:57 am от Евгений » Записан
preacher
*****

Karma: +403/-206
Offline


« Ответ #193 : 09.12.2015, 09:57:58 am »

Американці самі признавались, що одного разу втратили плівки з місяця, і щоб не виглядати телепнями перед громацькістю відзняли серію фото в павільйоні. Також просочувалась інформація, що вони ретушують фото які оприлюднюють, ховаючи ті подробиці які фігурують в їхніх дослідженнях. Тому всі ті фото які оприлюднило NACA, не можна вважати на 100% достовірними, а тим більш базувати на них "наукову" теорію. 
« Крайнее редактирование: 09.12.2015, 10:02:45 am от preacher » Записан

командор
*****

Karma: +267/-66
Offline


« Ответ #194 : 09.12.2015, 23:55:01 pm »



...."И конечно же Луна не является чёрным телом. Я не знаю где Вы нашли такое моё утверждение."

Ваша фраза из предидущего поста " Фотографій камнів на місяці багато, проте на інших фотографіях полу-тіней немає (у всякому випадку фотоплівка іх не вловлює)".И еще..."На Місяці не існує поняття полу-тінь. Там існує або світло, або тінь. Тінь це – абсолютний морок, в якому навіть сова не здатна нічого розгледіти.  Натомість, на тіньовій стороні цієї скелі ми бачимо освітлену поверхню скелі; ми бачимо кожний виступ і кожну ямку  тіньової поверхні."
Отсутствие полутеней возможно только у черного тела .Или тело не является черным ,а имеет другой цвет.Но тогда оно имеет полутени.

..." Вы говорите, что свечения за камнем нет. Откуда же взялись два световых зайчика на теневой стороне камня, отразившиеся от часов астронавта..."

Во- первых на Луне были только одни часы ,которые имели черный матовый циферблат.Но допустим  свет отражало какое-то другое устройство на руке астронавта.
Если источник света был точечный и один,то наблюдать два световых зайчика (часы и камень)невозможно.Можете попробовать на земле с солнечным зайчиком.
Если источником света являлся весь камень,то отраженный зайчик расходящихся лучей не мог быть ярче самого камня.Еще более удивительно отсутствие отражения в стекле скафандра,имеющего ровный серый цвет тела находящегося напротив него.
Поэтому вся эта конструкция с отражениями  притянута за уши очень хорошим домкратом.

И все остальное с суперускорениями скорее чистая теория.











« Крайнее редактирование: 10.12.2015, 00:04:42 am от командор » Записан
  Печать  
Страниц: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 » |   Вверх
Тэги:
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.2 © Крылья 2004