Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
18.04.2024, 16:56:50 pm
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 » |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Принцип полёта летающей тарелки  (Прочитано 216095 раз)
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1211/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #15 : 15.11.2015, 20:43:51 pm »

 Открытое сопло в разы слабее  упертого,  при чем  здесь вертолеты с открытым соплом на конце лопасти.
 Кроме того, используется синхронизированная  импульсная подача пара на  отражающую решетку( спрямляющий аппарат по трдэшному , но не то) для
экономии расхода пара.
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
preacher
*****

Karma: +403/-206
Offline


« Ответ #16 : 15.11.2015, 21:07:13 pm »

Открытое сопло в разы слабее  упертого,  при чем  здесь вертолеты с открытым соплом на конце лопасти.
 Кроме того, используется синхронизированная  импульсная подача пара на  отражающую решетку( спрямляющий аппарат по трдэшному , но не то) для
экономии расхода пара.
Стенд потрібен, притому такий на якому можна характеристики зняти. Це тей щє шмат роботи.
Записан

подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1211/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #17 : 15.11.2015, 21:14:42 pm »

   От финтиклюшкин.....    кроме стенда, еще можна наложить кучу , еще...
например -попросить разрешение на изготовление одной детали!!! и все
согласовывать со старшей инстанцией, каждое телодвижение и мысли!!!!вот, что главное.
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1467/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #18 : 15.11.2015, 21:31:49 pm »

Подвашник, Ви таки трохи геніальний. Подмигивающий
А скільки кг сухих дров потрібно на 10 кг пару?
Скільки кг пару і кг дров необхідно для переміщення 1000 кг мотопаропланером (горизонтальний політ) зі швидкістю 100 км/год?
+1
« Крайнее редактирование: 15.11.2015, 21:56:37 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1211/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #19 : 15.11.2015, 21:49:00 pm »

 Уважаемый! я на цыфры смотрю  ответственно, а вы меня спрашиваете вопрос на который я неделю должен давать ответ.
  Тут и так блин.... привык  к одному КАДУ  и вот поменял  на  вин 7,так надо порисовать для вас...  ,
 а  тот кад на семерке не устанавливается , вспомнил о пеньке с  хрюшкой в чулане  ...
  Для того чтоб подать вам оте рисунки мне пришлось порааботать сразу на  двух компах... дурдом.
   Я могу намолоть в три кооба но по серьезным вопросам  голословно не  могу.
  Я эту хрень давно  продумывал но когда допер как   не потерять пар то начал малевать да и Геннадий ... создал атмосферу. И  без рекламы.
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1211/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #20 : 15.11.2015, 21:52:36 pm »

А скільки кг сухих дров потрібно на 10 кг пару?


 Даже по таблицам  и  данным упомяянутого первоисточника  все зависит от конструкции и качества парогена и калорийности топлива.
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1467/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #21 : 15.11.2015, 21:56:53 pm »

Стенд потрібен, притому такий на якому можна характеристики зняти. Це тей щє шмат роботи.
Стенд - це готовий автомобільний турбокомпресор. http://turbolider.com.ua/kontakty-v-ukraine
Також масляний насос.
І для повного щастя вимірювач обертів до 150 000 об/хв.

Компресор турбокомпресора буде навантаженням для турбіни.
Довівши оберти до 100 000 об/хв можна знімати характеристики турбіни та витрат на парогенератор.
Стиснене повітря можна подавати в камеру згоряння, отримавши, таким чином, висотність та всеядність двигуна: будь-яке рідке та тверде паливо (нафтопродукти, деревина, вугілля, відходи рубероїду та пластику).
« Крайнее редактирование: 15.11.2015, 22:08:08 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1211/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #22 : 15.11.2015, 22:07:01 pm »

Ну ты даеш.... да там обороты винтов  500-700.
  У америкосов был такой вертолет четыРехместный  с подачей сжатого  на концы лопастей не пошел.
  Всякому изделию своя  область применения... и на пару можна.
« Крайнее редактирование: 15.11.2015, 23:43:40 pm от подвашник » Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1467/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #23 : 15.11.2015, 22:10:21 pm »

Уважаемый! я на цыфры смотрю  ответственно, а вы меня спрашиваете вопрос на который я неделю должен давать ответ.
Нє, тут на день подумати, три години вдумливо пошастати по Інету і дві години прикинути в Екселі, що воно і як. Улыбающийся Два дні.

Тут и так блин.... привык  к одному КАДУ  и вот поменял  на  вин 7,так надо порисовать для вас...  , а  тот кад на семерке не устанавливается , вспомнил о пеньке с  хрюшкой в чулане  ...

Для того чтоб подать вам оте рисунки мне пришлось порааботать сразу на  двух компах... дурдом.
Я взагалі не переходив на Win 7, так і сиджу на Хрюші. Улыбающийся

Я могу намолоть в три кооба но по серьезным вопросам  голословно не  могу.
Я эту хрень давно  продумывал но когда допер как   не потерять пар то начал малевать да и Геннадий ... создал атмосферу. И  без рекламы.
Так сталось, що криза 2008 року гарненько дала мені по мізкам і відтоді в голові постійно щось таке виникає час від часу. Проект з турбіною обдумував та обраховував десь півтора року. Щоправда, пар тоді чомусь відкинув на ранніх стадіях...
Пар Ви не втратите тоді, коли площа поверхні паропроводу буде мінімальною, а оберти турбіни максимальними - тобто в таких умовах ККД (КПД) використання пару буде максимальним.

Ну ты доеш.... да там обороты винтов  500.
У америкосов был такой вертолет четыРехместный  с подачей сжатого  на концы лопастей не пошел.
Всякому изделию своя  область применения... и на пару можна.
Бачив я відео з водородними реактивними двигунами на кінцях лопатей. Все в пару було навколо. Улыбающийся

Для зниження обертів є редуктори. Так, з таких обертів редуктор буде огого, однак, літають же якось Ми-24, правда? Подмигивающий А для літака редуктор буде трохи меншим.

Використання пару в турбіні класно тим, що турбіна не буде сильно нагріватись, як при використанні після ДВЗ (ДВС). Це дає нам запас по навантаженню турбіни.
« Крайнее редактирование: 15.11.2015, 22:23:06 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
командор
*****

Karma: +267/-66
Offline


« Ответ #24 : 15.11.2015, 22:14:53 pm »

Интересная тема подпора повышаюшая тягу в разы.
В чем существенная разница винта,вращаюшегося от парогенерратора использующего  переход пара в водяной конденсат с блошиным эффектом от винта ,который вращается  другим  любом преобразователем любой энергии в тяговое усилие на конце лопасти.
Конечно же очень важна при этом проблема сохранения воды в перелете от Днепра до Черного моря.
Записан
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1211/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #25 : 15.11.2015, 22:16:13 pm »

Пар Ви не втратите тоді, коли площа поверхні паропроводу буде мінімальною, а оберти турбіни

  Не то... важно еще . Прямотока не должно быть. А пропорции  проще.
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1211/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #26 : 15.11.2015, 22:18:46 pm »

Интересная тема подпора повышаюшая тягу в разы.
В чем существенная разница винта,вращаюшегося от парогенерратора использующего  переход пара в водяной конденсат с блошиным эффектом от винта ,который вращается  другим  любом преобразователем любой энергии в тяговое усилие на конце лопасти.
Конечно же очень важна при этом проблема сохранения воды в перелете от Днепра до Черного моря.
 
 Не  блошиный , а все проверено.
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
командор
*****

Karma: +267/-66
Offline


« Ответ #27 : 15.11.2015, 22:34:37 pm »

Интересная тема подпора повышаюшая тягу в разы.
В чем существенная разница винта,вращаюшегося от парогенерратора использующего  переход пара в водяной конденсат с блошиным эффектом от винта ,который вращается  другим  любом преобразователем любой энергии в тяговое усилие на конце лопасти.
Конечно же очень важна при этом проблема сохранения воды в перелете от Днепра до Черного моря.
 
 Не  блошиный , а все проверено.

Что-нибудь кроме убежденности.
Записан
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1211/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #28 : 15.11.2015, 22:51:07 pm »

 Газы после вспsышки в трд поступают на  лопатку и толкают ее?
Так и там, только лопатка и турбина стоит, а форсунка летит. Одинаково- стоит самолет на месте а воздух движется, или самолет движется а воздух на месте.
« Крайнее редактирование: 15.11.2015, 23:39:53 pm от подвашник » Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1467/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #29 : 15.11.2015, 23:05:51 pm »

Не  блошиный , а все проверено.

Что-нибудь кроме убежденности.

Беремо цифри тут: http://www.dpva.info/guide/guidemedias/guidesteam/guidesteamproperties/

Для тиску пару в 20 бар густина пару 10 кг/куб.м. Тобто, беремо автоклав на 12 літрів, заливаємо туди 10 кг води, перетворюємо цю воду в пар з тиском в 20 бар (чи атмосфер - зараз це не принципово). Ці цифри нам потрібні про всяк випадок. Або НЕ потрібні, далі буде видно.

Спробуємо оцінити "на око" витрати пару для автомобільного турбокомпресора.

Вважатимемо, що потужність турбіни 10 кВт. Вважатимемо, що пар в розгонних соплах турбокомпресора, на лопатях турбіни та в редукторі працює з ККД = 1 або 100%. Це значить, що кінетична енергія пару перетвориться в механічну повністю. 10 кВт - це 10 000 Дж/сек.

Вважатимемо, що пар в випускних соплах розганяється до швидкості 400 м/с. Оскільки ми зараз просто прикидуємо масштаби явища, то ігноруємо аеродинамічні особливості соплових пристроїв.

(1) E = m*V2

Оскільки в нас за секунду є 10 000 джоулів, то можна підрахувати масу речовини при відомій швидкості за формулою:

(2) m = E/V2

m = 10 000 / (400*400) = 0.0625 кг.

Тобто, при ККД 100% паротурбінної установки потужністю 10кВт в секунду буде витрачатись 0,0625 кг водяної пари. За годину - 3600 сек - буде витрачатись, відповідно, 3600*0,0625=225кг пару.
А якщо двигун матиме потужність 100кВт, то вже потребується 2250 кг пари на кожну годину роботи.

Тобто, понад 2 т води + паливо = 1 нормальний Rotax + бак бензину?

Про всяк випадок приймемо фантастичну швидкість пари після сопел в 5 махів = грубо 1500 м/сек. Отримуємо таку масу:

m = 10 000 / (1500*1500) = 0.00(4) кг.

За годину це буде 3600*0,00444=16 кг. Або 160 кг пари для установки 100 кВт на 1 годину роботи.
Щось мені підказує, що Rotax разом із запасом палива на 4 години польоту матиме масу меншу, ніж аналогічний за потужністю паротурбінний двигун разом з аналогічним запасом палива і води для пари...

Подвашник, я згадав, чому я відкинув пар на самому початку свого "сферичновакуумного" проекту. Улыбающийся Заслуговую на келишок смачного вина!

Будемо закривати цей прикольний проект чи комусь доведеться виконувати інші розрахунки протягом тижня? Подмигивающий Перепрошую, подвашник, але воно якось так саме вийшло... Обеспокоенный

P.S. З точки зору турбіни, їй все одно, який газ приймати: чи водяну пару, чи вихлоп горючих газів. З цієї точки зору перетворення води в пар обходиться дорожче, ніж перетворення рідкого палива у вихлопний газ за допомогою атмосферного повітря, яке, до того ж, не треба закачувати в бак, як воду до автоклава. Улыбающийся

Тому що турбіна ГАЗОВА.
« Крайнее редактирование: 15.11.2015, 23:22:48 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
  Печать  
Страниц: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 » |   Вверх
Тэги:
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.2 © Крылья 2004