Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
17.11.2019, 14:31:07
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Фізика для літаючої тарілки, або квантова теорія гравітації закінчення  (Прочитано 5486 раз)
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +584/-363
OfflineФедір Новіков.


« Ответ #120 : 31.10.2019, 19:00:55 »

Украинский НЛО  Днепропетровского  Южмашевского разлива и  со  стартом  в  океане .
Закусывать  надо.
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Люде добрі ,  схаменіться,  бо  не  салом  єдиним...

 Не делай  как я , делай  лучше меня.
MasterOgon
***

Karma: +28/-5
OfflineАнтигравитационная шляпа


WWW
« Ответ #121 : 31.10.2019, 19:55:09 »

Исчезающими спутниками могут быть иридиумы. Наблюдал много раз. Но вот пару раз они висели на месте.
Записан
MasterOgon
***

Karma: +28/-5
OfflineАнтигравитационная шляпа


WWW
« Ответ #122 : 31.10.2019, 20:42:16 »

Мне кажется что на первом фото нло тормозит как обычный космический корабль. След имеет форму крыла потому что он управляет своим движением, преобразуя падение в горизонтальный полет. Делает то что не мог спейсшатл на таких скоростях - управляет аэродинамической плоскостью. Сбросив скорость он увеличивает тягу и тогда образуется тор.
Записан
Евгений
****

Karma: +49/-1
Offline


« Ответ #123 : 31.10.2019, 23:20:23 »

Может, лучше — про реактор?
Про привычный лунный трактор?
Ведь нельзя же! — год подряд......

Ви праві. Але я лише відповідаю на ті питання, які ставить читач. Наприклад, чому Ви не ставите питання по суті? Невже  все ясно?
Записан
serg.
****

Karma: +156/-99
Offline


« Ответ #124 : 31.10.2019, 23:36:06 »

 

 Ясно все. Питань нема 
Записан
Евгений
****

Karma: +49/-1
Offline


« Ответ #125 : 10.11.2019, 08:24:52 »

1.ладно религию трогать не будем)))) верьте во что хотите, дело ваше. Просто Б-г и религии это разное и не связанно никак между собой. Заповеди выдумка и провокация. Такие же заповеди были у ариев, славян, и описаны в Ведах задолго до Христа и всей чепухи из разных книг которые кстати появились лет 300-400 назад. Ну да ладно
2. Про перемещение во времени - каким образом пространство и время создаст события из прошлого? Ну например разве возможно воспроизвести 1847 год 3 апреля? Нет же. Или все таки есть где-то ниша с информацией?
3. Ковчег.....я так смеялся что аж подавился)))) извините.
4. Ну за 40 минут от одного места в другое, это мило... вопрос в чем, а даст ли это прогресс или это загонит развитие некоторых аспектов науки и инженерии в угол?
Ви задали два питання. Розпочну з «найпростішого».
      
Цитировать
4. Ну за 40 минут от одного места в другое, это мило... вопрос в чем, а даст ли это прогресс или это загонит развитие некоторых аспектов науки и инженерии в угол?
      Про переліт за 40 хвилин із Англії до Австралії йдеться у документальному кінофільмі, присвяченому видатному винаходу « Генератор Джона Серла», який  створював перемінний струм, на невідомих для сучасної науки засадах (використовуючи енергію фізичного вакууму). Під час роботи виникала підйомна сила, під дією якої п’ять чи шість генераторів улетіли в невідомому напрямку (ймовірно у космос).  На підставі цього винаходу Дж. Серл створив літаючу тарілку, про політ якої йдеться у цьому кінофільмі. Сам Серл не зміг обґрунтувати фізичні засади роботи генератора, і тим паче не міг викласти принцип  польоту літаючої тарілки.   Це було приблизно в ті часи, коли американці вперше висадилися на  Місяці.
      Принцип роботи  генератора викладено у моїй роботі. Треба визнати, що інші докази існування літаючої тарілки Серла невідомі. Проте всі описи, які він  надає, до дрібниць співпадають з засадами викладеної тут теорії. Подібний збіг конструкції генератора з теоретичними засадами не може бути випадковим.
       Підтвердженням  того, що ця інформація не є фейковою є дослідження російських науковців (див. конвертор Годіна – Рощина). Проте й вони не змогли обґрунтувати принцип роботи конвертора, і також потерпіли невдачу.
      Тож моя теорія саме й виводить науку і інженерію із кута, в який вони самі себе загнали.


      
Цитировать
Про перемещение во времени - каким образом пространство и время создаст события из прошлого? Ну например разве возможно воспроизвести 1847 год 3 апреля? Нет же. Или все таки есть где-то ниша с информацией?
      Це питання є найскладнішим із можливих, оскільки досі на цю тему йшлося лише у фантастичній літературі.  Затримка у часі не є абсолютно новою ідеєю; про неї йдеться у теорії Ейнштейна. Щоправда, у нього це носить апокаліптичний характер. Тобто, якщо син полетів у космос від матері, то вона його може більше й не побачити. Для космонавта час «стискується». Він улітає від матері у майбутнє. Постає питання, а чи є можливим повернення назад у свій час?
      Можливо, я є першим, хто виявив реальний факт пересування в часі у минуле в процесі імплозії двох атомних і одного термоядерного вибухів. Мандрівка у часі є проявом енергетичних властивостей імплозії. Енергетично розріджений фізичний вакуум (чорна діра) всмоктує в себе не тільки матерію і фотони світла, але й час. Нерухомі картинки першого і другого вибухів відійшли у минуле, проте ми їх спостерігаємо із майбутнього з затримкою в 12 секунд. Тобто, однозначним є те, що перший вибух відійшов у минуле, і це є загально відомим фактом нашого буття – будь яка подія, яка відбулася в цю мить нашого життя, віддаляється від нас у минуле і стає спогадом. Дивовижним стає те, що «чорна діра» повертає нам цю подію із минулого у реальну дійсність. Тобто моя теорія передбачає можливість мандрівки у минуле, а теорія Ейнштейна – у майбутнє. Теоретично це – дорога не в один кінець, а – в два. Постає питання, а чи існує зворотний шлях із цих мандрівок і якими можуть бути шляхи їх здійснення?
      Аналіз теракту в Києві надає відповідь на одну половину цього питання. Мандрівка в минуле і повернення у дійсність є можливою. Під час теракту постраждали декілька чоловіків. Один із них опинився безпосередньо в «чорній дірі» і це зафіксувала кінокамера. Нажаль він загинув. Проте там побувала  кінокамера і повернулася із мандрівки у часі цілою і неушкодженою. Якщо б той чоловік не загинув, то він навіть і не помітив би, що його біологічні часи зсунулися на якийсь невизначений час. Але в цій трагедії були й інші свідки (серед них відомий політик), які залишилися живими. Вони теж побували в чорній дірі. Вони теж здійснили, нехай дуже коротку мандрівку у часі туди і назад, але навіть не здогадуються про це. Тож питання полягає не в тому, чи можливим є двостороннє пересування у часі? Воно можливе. Виникає  проблема суто інженерної реалізації цього проекту. Найважливішим при цьому стає медико-психологічний аспект проблеми, який може бути з’ясованим в результаті конкретних наукових досліджень.
      Про мандрівку у майбутнє і назад є також свідоцтва. Найбільш відомим випадком є історичний факт за участю Вольфа Мессінга і Микити Хрущова, коли Мессінг зміг заглянути у майбутнє. Ця подія запобігла початку третьої світової війни під час карибського конфлікту. На питання Хрущова: «Звідки ти знаєш, про базування американських  ядерних ракет у Туреччині? Адже, це навіть мені – невідомо!» Мессінг відповів: «Мені повідомив вируючий космос! Домовляйтеся з американцями! Ви заберете ракети з Куби, а вони – з Туреччини!» І тут я маю спростувати «атеїстичний» характер спілкування Мессінга та Хрущова. Не «космос» повідомив генерального секретаря ЦК КПСС про необхідність домовлятися з американцями. Бог устами Мессинга запевнив: «Вони підуть на поступки!» Бог спас людство від третьої світової війни! Здавалося б, що проблема носить загадковий психологічний характер. Але в роботі описано суто механічний спосіб такого спілкування «з космосом» - з Богом. Це – «Ковчег завіту». Основною метою створення ковчегу, було не застосування його у якості зброї. Головним його призначенням було спілкування з людьми.
Цитировать
«І Я буду тобі відкриватися там, і буду говорити з тобою з-над віка з-посеред обох херувимів, що над ковчегом свідоцтва, про все, що розповім тобі для синів Ізраїлевих.» (Вихід 25:22).
Тобто у людства існує можливість суто механічного спілкування. Але при цьому треба з повагою і шануванням ставитися до того, з Ким намагаєшся спілкуватися. Бо як я цитував дослідження білих шумів: «Необхідно привітатися, коли входиш». (див. Ответ #118 : 31.10.2019, 14:15:19).
      Віддавши шану Богу, слід поговорити про медичний аспект цієї проблеми. Зараз стало модним слово екстрасенс. Всі знають про реальність цього явища. Постає суто технічне питання, яка властивість людського організму дозволяє зазирнути у майбутнє, не прибігаючи до теорії Ейнштейна і до польоту зі швидкістю світла? Чому медики не можуть з’ясувати механізм цього явища? Відповідь проста:  як авіатори відріклися від всмоктувальної дії вакууму над крилом, так і медики не знають — які особливості людського організму здатні забезпечити екстрасенсорне спілкування з Богом. Медицина сповідує принципи традиційної гідродинаміки (протікання крові та лімфи) і атеїстичні постулати матеріалізму. Тому й не знає де і які особливості організму можуть бути відповідальними за екстрасенсорні властивості людини. Не знаю про них і я, бо не навчався у медичному інституті, і тонкощі анатомічного устрою людини мені не відомі. Але поєднання медицини з викладеною тут теорією, ймовірно, здатне буде заглянути у майбутнє без «машини часу». Чи це є фантастичний, чи - науковий термін, але для дослідників може відкритися «інформаційний портал простору».
« Крайнее редактирование: 10.11.2019, 08:36:55 от Евгений » Записан
nomad
**

Karma: +33/-12
Online


« Ответ #126 : 10.11.2019, 13:58:00 »

Я прошу прощения. Евгений, я не отрицаю Ваших потуг в области современной науки, не отрицаю Ваших знаний в этой области, но до истинных знаний Вам ещё  далеко.И основная причина, это Ваша опора на современные знания. Они давно устарели. Теория  Эйнштейна , которая была создана, под прямым воздействием иллюминатов, была призвана только для одной цели, увести массовое сознание людей от истинных знаний. Быдлом легче управлять. Те цивилизации, что не знакомы с теорией Эйнштейна в пространстве 3Д , спокойно себе летают со скоростью, во много раз превышающих скорость света , и ничего , спокойно так себя чувстуют.И ещё , очень не советую Вам применять понятие БОГ,  Богов много в Космосе Великом,\ локальная Вселенная\ а таких локальных Вселенных достаточно много в Мироздании. Как от тёмных сил, так и от светлых. Я уже молчу про ИИ\ ИССКУСТВЕННЫЙ ИНТЕЛЛЕКТ\, тоже своего рода  бог. Ваше тело симбиоз или правильнее будет сказать, эксперемент 22 - двух инопланетных рас , а Ваше сознание-ИИ\ исскуственный интеллект.\ Матрица планеты ШАН\Земли\ пока принадлежит тёмным силам.Хотя сейчас идёт переход  в 4-5Д пространство, но для этого потребуется какое-то время. Все религии, без исключения , находятся под тёмными эгрегорами. Подавляющее большинство наук , лживо, особенно история, более 90%.А чтобы открыть информационный портал пространства , для этого нужно сначала пробудиться, вспомнить, кто  Вы на самом деле, потому что память у большинства людей искусственно закрыта, я бы сказал принудительно закрыта. Потому что, это является одним из основных требований , при воплощении в 3Д. Что касается ЛА под названием НЛО , то они всегда существовали  и  существуют в пространстве планеты Шан \Земли\. Более 70-80% принадлежат планетарным цивилизациям, остальные инопланетным.Вы же не думаете, что надкорковая цивилизация \ к которой  принадлежат люди\ является единственной цивилизацией,которая проживает на данный момент, на планете Земля? Есть цивилизация, проживающая в меркальном пространстве \воздушном пространстве,тонкоматериальном\, есть надкорковая МИР это мы, человечество, есть пространство МЕГО\подкорковая\, а есть пространство внутрипланетарное АГАРТА. И это далеко не полный перечень. Есть ещё духи минерального царства, растительного, животного и т.д.Я уже не говорю про Богов, которые держат слоёный пирог матрицы этой планеты. Что то опять меня понесло.Но , если эта информация хоть кого-то пробудет или заинтересует-это пойдёт на пользу всем людям.
Записан
Евгений
****

Karma: +49/-1
Offline


« Ответ #127 : 10.11.2019, 22:53:57 »

Я прошу прощения. Евгений, я не отрицаю Ваших потуг в области современной науки, не отрицаю Ваших знаний в этой области, но до истинных знаний Вам ещё  далеко.И основная причина, это Ваша опора на современные знания. Они давно устарели. Теория  Эйнштейна , которая была создана, под прямым воздействием иллюминатов, была призвана только для одной цели, увести массовое сознание людей от истинных знаний.... Те цивилизации, что не знакомы с теорией Эйнштейна в пространстве 3Д , спокойно себе летают со скоростью, во много раз превышающих скорость света , и ничего , спокойно так себя чувстуют.И ещё , очень не советую Вам применять понятие БОГ...  Что то опять меня понесло. Но , если эта информация хоть кого-то пробудет или заинтересует-это пойдёт на пользу всем людям.
           Я можу де в чому з Вами погодитися (що паралельно з нами на Землі існує дехто ще). Але цивілізацією на цій планеті  є тільки Ми. Крім нас на Землі можуть бути або залишки минулих цивілізацій, які ховаються десь в Антарктиді, або в морських і океанічних глибинах. Або спостерігачі інопланетних цивілізацій. Але їх чисельність і в одному, і в іншому випадку є вкрай незначною. Бо вони мають жити, використовуючи ресурси нашої цивілізації таким чином, що ми навіть не помічаємо їхню присутність. Щоб залишатися для нас непомітними вони мають змістити час відносно нашого, скажімо на пів секунди у минуле, як то я вказував в обговоренні мандрівки у часі, або шапки-невидимки. Але це – лише здогадки.
      В інших проблемах я з Вами рішуче не погоджуюсь.
      Наприклад, теорія  Ейнштейна отримала визнання завдяки тому, що вирішила проблему, яка ледь не обрушила засади сучасної науки. Вона виникла в астрофізиці, коли науковці виявили прецесійне обертання орбіти Меркурію, яка не відповідала всім чотирьом законам Ньютона. А в наш час виявлено, що всі планети Сонячної системи мають аналогічну проблему. Теорія відносності дозволила точно розрахувати рух Меркурію. Тому перш ніж посилатися на іллюмінатів Ви мали б надати свою теорію розрахунку орбіти Меркурію. Інакше Ваше твердження є наклепом. Я розцінюю теорію Ейнштейна, як певний шаг вперед, але в подальшому розвиток людства зупинився. Вважаю, що моя теорія є продовженням того, про що говорив Ейнштейн. Але він так і не зміг надати відповідь на питання:
- в який фізичний спосіб викривлюється простір;
- яку форму і які фізичні властивості має «викривлений простір»;
- в ході якого фізичного процесу змінюється плин часу?
                Людство поклалося на засади вищої математики, проте забуло розтлумачити сутність фізичних процесів, в наслідок яких спостерігаються вказані процеси.
      Я іноді приводжу цитати із Святих Книг людства до яких слід віднести те, що я прочитав у своєму житті. Це Старий завіт, деякі вторинні джерела Іудаїзму, Новий завіт, Коран, Книга Мормона. Цього мені вистачило, щоб сформувати певне уявлення про того, кого називають Богом. Я не заперечую цінність того, що мені не довелося прочитати. Кожна людина має визначитися з цього питання самостійно.  Тож приведу три висловлювання із вказаних книг (передаю своїми словами).
1. В книзі Мормона написано: «Для чого Я (Бог) створив людину? Щоб він зміг відчути радість і щастя життя».  І далі: «Я  дав людям багато релігій, щоб ви могли замислитися над складністю проблеми, а ви (люди) думайте і розмірковуйте».
2. В Корані людина звертається до Аллаха з питанням: «Навколо мене існує багато релігійних течій та ідеологій, але я не знаю, яку із них мені слід обрати?» На що Аллах відповів: «Обирай ту релігію, яка має ходіння в твоєму народі».
3. Висловлювання із Нового завіту. Воно може здатися образливим, тому не думайте, що воно стосується Вас. Точно так, Ви могли б процитувати цю фразу мені: «Не давайте святого псам, і не розсипайте перел душі своєї перед свиньми, щоб вони не втоптали їх своїми ратицями в багно, і, обернувшись, щоб не розшматували й вас...».
      Але повернемося до теми.  Ми з Вами знаходимося на авіаційному форумі і обговорюємо суто фізичну проблему гравітації. Її рішення  базується на існуванні субстанції, існування якої є спірною не тільки для науки, але й для всього людства. Тобто це є не тільки фізична, але й філософська проблема. В роботі я застосовую фізичну і філософську  термінологію, керуючись наступним:
1. Субстанцію, відповідальну за утворення гравітації, вперше вказано в Торі і названо «твердю». В науці минулих сторічь її називали ефіром, в сучасні фізиці – фізичним вакуумом… Я в роботі застосовую всі три терміни.
2. В роботі  застосовуються принципи фізики і термінологія, поширена в моєму народі — українському,  а крім цього - у російсько- і англомовних народів, а не давньоіндійському, чи тибетському епосі.
3. Релігійну термінологію я наводжу, підводячи філософськи підсумки фізичної теорії. Проте підсумкам передує рішення суто фізичних проблем. При цьому кожне слово підтверджується конкретними технічними доказами та іншими  досягненнями нашої цивілізації. Якщо Ви хочете навести аналогічні рішення проблеми гравітації на засадах відомої Вам іншої цивілізації — ДУЖЕ ПРОШУ — ВИКЛАДАЙТЕ, АЛЕ ПІДТВЕРЖУЙТЕ ЇХ ВІДПОВІДНИМИ ДОКАЗАМИ, бо без доказів ці розмови  НІЧОГО НЕ ВАРТІ.
      Тож прошу, давайте спочатку обговорювати технічні проблеми, а філософські підсумки наводити лише після доказового науково-технічного обговорення проблеми. Ви ж самі справедливо вказали, що НЛО люди спостерігають на протязі всієї відомої історії людства. Проте ці цивілізації не збираються ділитися з нами своїми технологіями. То ж який нам з них сенс? Ми маємо зробити це самостійно, опираючись на власні знання.

« Крайнее редактирование: 10.11.2019, 23:09:22 от Евгений » Записан
nomad
**

Karma: +33/-12
Online


« Ответ #128 : 11.11.2019, 00:10:17 »

Вам нужны доказательства? Как Вы себе это представляете? Ну, например, я подпрыгну,и схвачу за руку Бога и приведу его к Вам, и скажу:Вот , знакомтесь - это Бог! Или как я Вам докажу, что планета имеет форму сфероида? Ведь у меня нет ЛА, который смог бы выйти на орбиту. В ТКП существует аппарат под названием Дротик. Он размером чуть больше джипа, вмещает 5-7 человек.Полет от поверхности Земли до Луны занимает несколько минут.Мне что, поехать в США, украсть  Дротик, прилететь на нём к Вам, и сказать: Вот смотрите, такая технология уже существует! Да меня даже и близко туда не пустят, а если и пустят, то тут же и пристрелят. Даже имя не спросят.А насчёт того, что с нами не делятся технологиями \ кое с кем делятся...\, так это правильно, потому что, чтобы люди не делали, получается только одно - оружие.
Записан
Евгений
****

Karma: +49/-1
Offline


« Ответ #129 : 11.11.2019, 13:54:18 »

Вам нужны доказательства? Как Вы себе это представляете?...  В ТКП существует аппарат под названием Дротик. Он размером чуть больше джипа, вмещает 5-7 человек.Полет от поверхности Земли до Луны занимает несколько минут.
Які потрібні докази? Фото, відео, технічні описи, або хоча  б ідея, посилання на якісь повідомлення в інтернеті. От Ви повідомили про якійсь ТКП і дротик. Я пошукав в інтернеті хвилин 30 і знайшов інтерв’ю з якимось профаном (в технічному розумінні) і захоплені оклики журналіста ОХ, АХ, НЕВЖЕ… Прочитавши дійшов до висновку – чистої води журналістська чорнуха з застосуванням фотографій Місяця, зроблених американськими астронавтами 50 років тому (і одну з них я навіть використовую в статті). Повна відсутність звичайної логіки і чергова теорія змови – намагання знайти винуватця всіх бід людства в особі американських спецслужб. Зі знаннями подібного типу неможливо побудувати нічого. Вкажіть будь ласка, хоч якесь повідомлення, яке має відношення до техніки і науки або до наукової гіпотези. Думаю, що Ваші посилання на дротик це – звичайна популістська вигадка, фейк. Я з повагою відношусь до наукової фантастики, бо поважний письменник при написанні твору намагається використовувати  якісь передові наукові гіпотези. Але тут я зіштовхнувся з якоюсь чорнухою, яка не має відношення навіть до фантастики.
Записан
nomad
**

Karma: +33/-12
Online


« Ответ #130 : 11.11.2019, 19:46:08 »

Да ничего я Вам искать или доказывать не буду, у меня нет на это ни времени ни желания. ТПК - это тайная космическая программа. В США их три вида ТПК ВВС,  ТКП ВМФ и ткп НАСА \ не путать с публичным НАСА \  Это публичное  НАСА и призвано создавать фейки.  Поэтому в интернете Вы не найдёте реальных фото или видео поверхности Луны , и даже северного полюса Земли. Насчёт Дротика, в интернете тоже ничего не найдёте, хотя может быть где-то и проскальзнёт.И закончим на этом. Хотя, одну подсказку я Вам дам. Если посмотреть на ракетные двигатели , то там мощная струя раскалённых газов создает тягу. У НЛО из двигателей исходит мощный поток электронов .
Удачи.
Записан
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +584/-363
OfflineФедір Новіков.


« Ответ #131 : 12.11.2019, 22:55:06 »

 С точки зрения  консерваторов от  науки. Решить  уравнение возможно  только  правильным  методом (по правилам...) и  даже  если  при верном  решении   и  правильном(по правилам)   результат  совпадает  то  легетимным  считается  решение  по  правилам.
   Есть  метод операций  с  простыми  числами основанный  на признаках числа и  этим  методом   с  успехом пользовались  артисты  оригинального жанра и господин  Корейко   и  еще...  . В  школе  это  не проходят бо  не  те  правила.    Например при  умножении    15  на   любое число   с парной цифрой  в конце и  первоклашка  скажет  что  в   результате  в  хвосте числа будет  ноль.И так  по всей  мантиссе по  подобному  методу.
  Но  я  о  чем.?  О том  что  верных  решений   каких либо  задач  не  мало , а легетимными     есть  только  и  считаются  только  поправильные. И  в  политике  даже  так.
Долдонизм  процветает.
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Люде добрі ,  схаменіться,  бо  не  салом  єдиним...

 Не делай  как я , делай  лучше меня.
  Печать  
Страниц: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 |   Вверх
Тэги:
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.1 © Крылья 2004