Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
26.04.2024, 15:58:34 pm
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Фізика для літаючої тарілки, або квантова теорія гравітації закінчення  (Прочитано 49031 раз)
Евгений
****

Karma: +55/-1
Offline


« Ответ #45 : 21.10.2019, 06:52:07 am »

Хотел бы сказать по Б-га....доказывает его существование? Скажите что Иисус был сыном Б-м? Ну вы таким образом отталкиваете человечество в глухие средневековые времена. Христианство и иудаизм (а также их избранность) и ислам и все сопутствующие религии - миф, для управления массами, для того чтобы работали люди и работали деньги и контроль масс. Все в мире и во Вселенной наполнено энергией, это и есть своего рода «душа» то есть у дерева у камня у реки у снега у дождя у всего есть душа - наш дух, дух рода, дух природы, дух речки и прочее - оно руководит всем, Константин (которые принял христианство, хотя и не принимал) только из корысти сделал это, ему велели. Никому на востоке не нужны свободолюбивые и свободномыслящий женщины, арабы видели к чему это привело Европу и сделали выводы....а точнее в Европу проникли те восточные женщины ищущие «отдушину»
А вы про религию. За вами стоят сотни ваших энергий, отцов, матерей, их отцов и матерей, ваши пра пра пра родители, и эта энергия вас питает просто не всегда мы знаем как ею пользоваться


      Полум’яна промова атеїста з остаточним висновком:
      
Цитировать
«эта энергия вас питает просто не всегда мы знаем как ею пользоваться».
       Якщо ви не знаєте, то звідки тоді така впевненість? Впевненість без знання це – невігластво. Але ж ви напевне себе таким не вважаєте. І я вас таким не вважаю, бо маю надію, що ви зайшли в мою тему аби дізнатися чи поділитися знаннями щодо руху енергії, про яку ви згадуєте. В цій темі йдеться про рух енергії з точки зору фізики. Але ми з вами люди. А людина на відміну від свині або іншої живої істоти має те, чого нема а ні у тварин, а ні у дерев а ні у  річки – мораль і совість. Саме цими категоріями займається релігія. Біблія, Коран, Книга Мормона та ін. це – лише моральні настанови людству. Не можна вбивати і красти, треба любити людей, дотримуватися правил гігієни тощо. Все інше (про що кажете Ви) це вигадки від лукавого. Розповім одну іудейську притчу.
       Цар вирішив вибрати для свого народу одну із двох поширених в його державі течій релігії. Визиває до себе двох праведників і каже: «Я призначу якусь одну із ваших релігій у якості державної, якщо ви зможете розказати мені її сутність, доки я зможу встояти на одній нозі». Перший розповідав дуже довго, але цар все ж таки зміг вислухати його. Потому визиває другого і знов став на одну ногу. А той каже: «Возлюби ближнього свого, як самого себе. Я все сказав, цар! Все інше це – лише додаток до цієї однієї і дуже простої істини».
Тож не будьте категоричним, особливо якщо не знаєте.
      А про Бога я думаю, як про творця, який створив світ. Ви авіатори будуєте літаки. Чи може десь серед поля сам собою народитися літак без наукових знань, без праці тисяч людей? Не може. Тож треба бути повним невігласом, щоб думати, що найскадніше і найрозумніше творіння на землі під назвою «людина розумна» склалася сама собою із праху. Я, як інженер конструктор і технолог не вірю в таку можливість. І ніхто не зможе довести цю єресь. Деякі люди на форумі кажуть: годі базікати – побудуй літак. От так і я скажу: візьми всі необхідні хімічні елементи і побудуй  живу травинку. Навіть якщо все людство об’єднає свої зусилля, то створити навіть одного мікроба воно не здатне. Еволюція це, можливо, і є головний винахід Бога. А Дарвін був віруючим науковцем. Проте навіть теорія еволюції досі не віднайшла прямих предків людини. Щось в цій теорії не відповідає дійсності.
Записан
Alex_CPL
***

Karma: +62/-68
Offline



@ellipseaero_ua


« Ответ #46 : 21.10.2019, 08:04:31 am »

to Евгений:
1. Потому что энергия (читаем дух) земли, воды, дерева, речки - это реально.
2. Не знаем как пользоваться!!! Потому что в 17 лет я не знал как пользоваться компьютером, у меня его не было но в 19 появился и я научился. Но компьютеры существовали и не значит что если я не мог то их не было. Я был ограничен
3. Притчи это просто сказки разных народов для того чтобы раньше люди как-то коротали времяпровождение
4. Б-г по вашему седовласый старец сидящий на троне? А ворота в рай охраняет сам Пётр?


P.S. Я говорю не про то что нет Б-га, а про суть религий, которые всегда уничтожали науку, создали все условия чтобы не допустить вольномыслящих, свободных и умных людей пошатнуть Финансовый институт под названием Религия.
Я просто язычник и верю больше в энергию природы и что энергия скапливается и при хороших мыслях (а они тоже энергия) они складываются и все получается.
Записан

Instagram:
@skypoint_cz
Ваш партнер в мире авиации. Работаем в Чехии и по всей Европе.

Dealer of "Ellipse Aero" Czech Republic
ULL airplanes with Rotax.
email: [email protected]
tel.: +420-723-591-024
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1517/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #47 : 21.10.2019, 08:05:05 am »

Я просто язычник и верю больше в энергию природы и что энергия скапливается и при хороших мыслях (а они тоже энергия) они складываются и все получается.
Погані "енергії" також складаються і все грохається... Атеїзм "складає" погані "енергії" з "добрими", що в результаті дає розруху. Тому що заперечує все, що не пробував і чому не навчили.

А про Бога я думаю, як про творця, який створив світ. Ви авіатори будуєте літаки. Чи може десь серед поля сам собою народитися літак без наукових знань, без праці тисяч людей? Не може. Тож треба бути повним невігласом, щоб думати, що найскадніше і найрозумніше творіння на землі під назвою «людина розумна» склалася сама собою із праху. Я, як інженер конструктор і технолог не вірю в таку можливість. І ніхто не зможе довести цю єресь.
Гм... Я саме з таких міркувань прийшов до аналогічного висновку. Люто плюсую! Подмигивающий

Доброго дня шановний Toris! Хочу виразити Вам свою вдячність за підтримку в обговоренні моєї роботи.
Ще б часу мати вдосталь, щоби опанувати Вашу теорію... Обеспокоенный
« Крайнее редактирование: 21.10.2019, 08:11:30 am от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
Alex_CPL
***

Karma: +62/-68
Offline



@ellipseaero_ua


« Ответ #48 : 21.10.2019, 08:08:52 am »

А по поводу вот темы, есть вопросы
- так как все таки человек полетит в космос для освоения пространства, если летя со скоростью света он не будет двигаться равномерно и прямолинейно и соответсвенно будет разница во времени, оттуда вытекает вопрос про массу и размеры?
- как данные с корабля будут передаваться на Землю для исследований и записи для потомков? выходит человек или группа улетит и только они смогу анализировать, собирать, и изучать Вселенную. Накой перец тогда столько затрат чтобы группа каких-то чуваков улетела до хера на рога. Не проще ли все средства и силы бросить для улучшения нашей планеты и обеспечения здоровья людей и климата в целом?
« Крайнее редактирование: 21.10.2019, 08:13:32 am от Alex_CPL » Записан

Instagram:
@skypoint_cz
Ваш партнер в мире авиации. Работаем в Чехии и по всей Европе.

Dealer of "Ellipse Aero" Czech Republic
ULL airplanes with Rotax.
email: [email protected]
tel.: +420-723-591-024
Alex_CPL
***

Karma: +62/-68
Offline



@ellipseaero_ua


« Ответ #49 : 21.10.2019, 08:12:57 am »

Я просто язычник и верю больше в энергию природы и что энергия скапливается и при хороших мыслях (а они тоже энергия) они складываются и все получается.
Погані "енергії" також складаються і все грохається... Атеїзм "складає" погані "енергії" з "добрими", що в результаті дає розруху.

А про Бога я думаю, як про творця, який створив світ. Ви авіатори будуєте літаки. Чи може десь серед поля сам собою народитися літак без наукових знань, без праці тисяч людей? Не може. Тож треба бути повним невігласом, щоб думати, що найскадніше і найрозумніше творіння на землі під назвою «людина розумна» склалася сама собою із праху. Я, як інженер конструктор і технолог не вірю в таку можливість. І ніхто не зможе довести цю єресь.
Гм... Я саме з таких міркувань прийшов до аналогічного висновку. Люто плюсую!
Сам человек даёт разруху, а точнее его мысли, потому что человек не совершенен, и мысли не совершенны
Есть плохая энергия, есть хорошая
Вот задумайтесь люди которые иногда делают и плохие вещи и хорошие, живут спокойно и мирно, без напряга - энергия у них 0
А я вот все время думаю про хорошее - переживаю за все что только можно хотя оно меня и бля никак не касается, и в итоге накапливается плохая энергия и иногда херни у меня в жизни больше чем позитива
Записан

Instagram:
@skypoint_cz
Ваш партнер в мире авиации. Работаем в Чехии и по всей Европе.

Dealer of "Ellipse Aero" Czech Republic
ULL airplanes with Rotax.
email: [email protected]
tel.: +420-723-591-024
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1517/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #50 : 21.10.2019, 08:14:06 am »

выходит человек или группа улетит и только они смогу анализировать, собирать, и изучать Вселенную. Накой перец тогда столько затрат чтобы группа каких-то чуваков улетела до хера на рога. Не проще ли все средства и силы бросить для улучшения нашей планеты и обеспечения здоровья людей и климата в целом?
Авжеш, дурня виходить, якщо результатами вкладень неможливо скористатись. "Атеїст" вийшов на абсурдність "атеїстичних" прагнень, які насправді є не атеїстичними, а совковими, спрямовані на "світову революцію", яка по суті є варіантом рабовласництва.

Есть плохая энергия, есть хорошая
Вот задумайтесь люди которые иногда делают и плохие вещи и хорошие, живут спокойно и мирно, без напряга - энергия у них 0
А я вот все время думаю про хорошее - переживаю за все что только можно хотя оно меня и бля никак не касается, и в итоге накапливается плохая энергия и иногда херни у меня в жизни больше чем позитива
Тобто в результаті Ви маєте не абстрактний "0", а негатив. Нуля не буває, нуль - це коли відсутність: людина-овощ або труп (живий).
« Крайнее редактирование: 21.10.2019, 08:16:48 am от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
Alex_CPL
***

Karma: +62/-68
Offline



@ellipseaero_ua


« Ответ #51 : 21.10.2019, 08:15:55 am »

Объясните. При чем тут «совок»
Есть здравый смысл и анализ
Я же писал выше не атеистических знаний, в Б-га то я верю, я вам про религию говорил. Про финансовый институт управления в виде церквей и религиозных течений, всех кроме Язычества. И веру не в одного Б-га а пантеон
« Крайнее редактирование: 21.10.2019, 08:17:48 am от Alex_CPL » Записан

Instagram:
@skypoint_cz
Ваш партнер в мире авиации. Работаем в Чехии и по всей Европе.

Dealer of "Ellipse Aero" Czech Republic
ULL airplanes with Rotax.
email: [email protected]
tel.: +420-723-591-024
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1517/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #52 : 21.10.2019, 08:18:02 am »

Объясните. При чем тут «совок»
Есть здравый смысл и анализ
Завжди робіть поправку на те, як Ви формувались і завжди припускайте, що можете чогось не знати. Наприклад, Ви чудово розумієте українську мову, але спілкуєтесь російською - це звичка, набута за совка. Так саме ВСЕ Ваше (і моє теж) мислення закладалось при совку і усі цінності сформовані саме там. Там багато хорошого. Але є глюки, які гарно вписані до світогляду, що в результаті робить мислення спотвореним.

Припускаю, що "язичество" у Вашому варіанті є результатом вписування "наукових" "енергій" в систему наукового совкового світогляду. До речі, "чіткого визначення терміну "енергія" я не знайшов. Визначення енергій чогось - є, а визначення власне енергії - адекватного не знайшов. Тобто "твердь" формул фізики наукою не пізнана. На практиці - зашибісь працює, а по суті - загадка. Як електрика. Смеющийся
« Крайнее редактирование: 21.10.2019, 08:29:09 am от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
Alex_CPL
***

Karma: +62/-68
Offline



@ellipseaero_ua


« Ответ #53 : 21.10.2019, 08:29:46 am »

Розумію. Але мова в пріоритеті вивчення світу стоїть не на перших місцях та і не на четвертих.
Про звички - чого ж тоді мову ось так раз і можливо змінити, я маю на увазі - резко говорить на украинском.....а ось хабарництво і повагу до людей до країни то в продовж 28 років тяжко, кожен щось в кишеню собі кладе, десь шукає «м’яке місце» - тож така звичка як і мова.
Бо знову політики зажадали заробітку і вас як віслюків повили в «гори ненависті та марнотратства» а усі і скорились
Записан

Instagram:
@skypoint_cz
Ваш партнер в мире авиации. Работаем в Чехии и по всей Европе.

Dealer of "Ellipse Aero" Czech Republic
ULL airplanes with Rotax.
email: [email protected]
tel.: +420-723-591-024
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1517/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #54 : 21.10.2019, 08:36:15 am »

Мову навів лише як приклад звички. Так само і наукова база - російськомовна, совдепівська, людиноненависницька, заточена на війну.

А політики - результат селекції совдепівського народу, "людей знизу" з абсолютною терпимістю до зла та "людей зверху" з абсолютною безкарністю. Я пробував ворушити "людей знизу" - нічого в мене не вийшло: в масі своїй сцикуни і за кілька років виявились зе-виборцями.
Записан

Секта свідків підіймальної сили
Alex_CPL
***

Karma: +62/-68
Offline



@ellipseaero_ua


« Ответ #55 : 21.10.2019, 08:45:08 am »

Вопрос все равно в другом (порошонко-мошонковых и зе-выборцев трогать не будем, им и так икается)
- предки как славяне так и индусы, знали очень много про энергии, были Веды в которых описаны и Виманы и миры параллельные и описан состав Вселенной и строение планеты и многие другие факторы...выходит про энергию они знали много и у них был пантеон божеств - то есть что-то в этом есть?
Значит их знания были более развитие, это приводит к мысли что знания утеряны и сейчас человечество по крупицам восстанавливает все.
Выходит и термоядерный синтез и сверхпроводимость и сверхтекучесть и многие математические проблемы уже были известны и описаны?
К чему приведёт изучение того что мы сможем построить тарелку или скажем аппарат который будет летать не как все? Цель мероприятия?
« Крайнее редактирование: 21.10.2019, 08:48:23 am от Alex_CPL » Записан

Instagram:
@skypoint_cz
Ваш партнер в мире авиации. Работаем в Чехии и по всей Европе.

Dealer of "Ellipse Aero" Czech Republic
ULL airplanes with Rotax.
email: [email protected]
tel.: +420-723-591-024
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1517/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #56 : 21.10.2019, 09:27:21 am »

Думаю, це все призведе до зашквару планетарного масштабу: за рахунок дармової енергії усі почнуть воювати зі всіма, температура планети підніметься, вода випарується в хмари, планета позбавиться більшої частини людства та охолоне - і почнеться льодовикова історія з того ж витка спіралі, що й колись давно. Улыбающийся По собі суджу: мав би технології "вімани" і термоядерки - облаштував би економіку України та вибив би геть усіх російсько-фашистських окупантів з усієї території України та всю рашистську пропагандоту по всій планеті.

Без Бога - не мають сенсу всі ці рухи.

P.S. Але все одно цікаво пізнавати Бога через Його творіння (природу). Строит глазки
« Крайнее редактирование: 21.10.2019, 09:48:47 am от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
Евгений
****

Karma: +55/-1
Offline


« Ответ #57 : 21.10.2019, 13:56:30 pm »


- предки как славяне так и индусы, знали очень много про энергии, были Веды в которых описаны и Виманы и миры параллельные и описан состав Вселенной и строение планеты и многие другие факторы...выходит про энергию они знали много и у них был пантеон божеств - то есть что-то в этом есть?
Значит их знания были более развитие, это приводит к мысли что знания утеряны и сейчас человечество по крупицам восстанавливает все.
Выходит и термоядерный синтез и сверхпроводимость и сверхтекучесть и многие математические проблемы уже были известны и описаны?
К чему приведёт изучение того что мы сможем построить тарелку или скажем аппарат который будет летать не как все? Цель мероприятия?

Шановний Алексе, трохи переінакшу відоме висловлювання Шекспіра: чи вірите Ви в життя після смерті, ось в чому питання. Це головне питання релігії, що стосується Вас особисто. Забудьте все інше, що Вас не стосується: гріхи деяких священників, переслідування вчених, війни, … Це вже минулося і всі, хто вчиняв це, вже відповідають перед Господом за свої вчинки. Ви б краще замислилися, чи не прийдеться Вам відповідати за скоєне вами. А Вам вже є за що відповідати. Хоча, можливо, Ви про це і не здогадуєтеся. Я не буду це пояснювати, тому що Ви - вже доросла людина і навряд чи зміните свої міркування з цього приводу. Процитую лише першу заповідь (як то кажуть смертний гріх – той, що не прощається):
Цитировать
«Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене.»

      Далі Ви питаєте, що таке совок? Ось воно:
Цитировать
1. Притчи это просто сказки разных народов для того чтобы раньше люди как-то коротали времяпровождение
Ви розказуєте про спадок наших предків, а самі глузуєте з того що вони нам передають. А я ж Вам пересказав  письмові записи трьохтисячирічної давнини. В ті часи ще не було слов’ян, а тим паче їх писемності.
Цитировать
2. Б-г по вашему седовласый старец сидящий на троне? А ворота в рай охраняет сам Пётр?
Це типове висловлювання комуністичних політпрацівників, які «спростовували» існування Бога. Мені цю фразу  вдовбували в голову щотижня на політінформаціях  в школі, а потому в інституті і  навіть коли я працював старшим майстром на заводі.
Цитировать
3. P.S. Я говорю не про то что нет Б-га, а про суть религий, которые всегда уничтожали науку, создали все условия чтобы не допустить вольномыслящих, свободных и умных людей пошатнуть Финансовый институт под названием Религия.
Я багато вже прожив, але чув лише про два випадки переслідування науковців - Бруно і Галілей. Комуністи ж знищили десятки тисяч науковців. Забороненими були цілі науки : генетика і кібернетика. А ви повторюєте комуністичні байки. В середньовіччі палали людей. Це правда. Я вже не пам’ятаю цю цифру, але за декілька сторічь у всій Європі було спалено біля двох тисяч людей. Комуністи ж за 60 років знищили десятки мільйонів. Не будемо зосереджуватися лише на наших батьках. Наші теперішні «друзі», які зараз прокладають газогін через Балтику, в двох світових війнах знищили біля 50 млн. людей (лише наших батьків і дідів 20 чи 30 мільйонів). Тож замисліться, чи той об’єкт ви обрали для своїх глузувань.

Цитировать
А по поводу вот темы, есть вопросы
- так как все таки человек полетит в космос для освоения пространства, если летя со скоростью света он не будет двигаться равномерно и прямолинейно и соответсвенно будет разница во времени, оттуда вытекает вопрос про массу и размеры?

Сучасна теорія породила багато ляпів. В гідродинаміці я вже згадував про «елементарну частинку рідини». Ви запитали мене про кавітацію. Я навіть не знаю, чи можна назвати науковцями людей, які стверджують, що температура в кавітаційній бульці сягає від 1500 до 5000 градусів (майже як на Сонці). Коли людина не здатна пояснити сутність фізичного процесу то вона навмання використовує «вищу математику», аби прикрити своє недоумство . Внаслідок цього з’являються «математичні розрахунки, які дивують нашу уяву. Так «науковці» вигадали «чорну діру», яку вже не можуть виявити більше 60 років. Так саме і з масою. Це неможливо було перевірити, от і вигадали. Приблизно в ті ж часи вже були зроблені фотографії 24 народження світла за скалою на Місяці. Згідно уявлень ядерної фізики народження світла є проявом слабкої взаємодії (сила, яка утримує електрон на ядерній орбіті). Ця сила за уявленнями сучасної теорії в 1025 перевищує силу гравітаційної, а радіус її дії становить 10-18м. І от астронавт стоїть у космічній темряві і пускає світловий зайчик. И сила  з 25-ма нулями на нього не діє, а скеля при цьому потихеньку повзе. Точно так і з сильною взаємодією. Сфотографували тор на фот. 36г і заявили, що в середині його знаходиться  чорна діра, щоправда її не видно, а перевірити неможливо. Так народжуються фейкові новини.

Цитировать
- как данные с корабля будут передаваться на Землю для исследований и записи для потомков? выходит человек или группа улетит и только они смогу анализировать, собирать, и изучать Вселенную. Накой перец тогда столько затрат чтобы группа каких-то чуваков улетела до хера на рога.

Термоядерний вибух проявив можливість пересування в часі у минуле.  Далі виникає серія припущень про можливість пересування у майбутнє за умови пересування з надсвітовою швидкістю. Але поки що це – мої фантастичні здогадки, про які говорити зарано.


Цитировать
Выходит и термоядерный синтез и сверхпроводимость и сверхтекучесть и многие математические проблемы уже были известны и описаны?

Почитайте про ковчег завіту

Цитировать
К чему приведёт изучение того что мы сможем построить тарелку или скажем аппарат который будет летать не как все? Цель мероприятия?
А за 40 хвилин від Англії до Австралії, не використовуючи будь якого палива це не цікаво?
А машина, якій не потрібні а ні бензин, а ні електрика?

А також погоджуюсь з тим, що сказав в останній цитаті Торіс, тому і виклав теорію в Україні.
А оскільки у нас це виявляється не цікавим, то потім - в Англії, США і під кінець, аби  запобігти одноосібногму володінню цією енергією - Росії.
« Крайнее редактирование: 21.10.2019, 14:04:21 pm от Евгений » Записан
Alex_CPL
***

Karma: +62/-68
Offline



@ellipseaero_ua


« Ответ #58 : 21.10.2019, 14:46:06 pm »

1.ладно религию трогать не будем)))) верьте во что хотите, дело ваше. Просто Б-г и религии это разное и не связанно никак между собой. Заповеди выдумка и провокация. Такие же заповеди были у ариев, славян, и описаны в Ведах задолго до Христа и всей чепухи из разных книг которые кстати появились лет 300-400 назад. Ну да ладно
2. Про перемещение во времени - каким образом пространство и время создаст события из прошлого? Ну например разве возможно воспроизвести 1847 год 3 апреля? Нет же. Или все таки есть где-то ниша с информацией?
3. Ковчег.....я так смеялся что аж подавился)))) извините.
4. Ну за 40 минут от одного места в другое, это мило... вопрос в чем, а даст ли это прогресс или это загонит развитие некоторых аспектов науки и инженерии в угол?
Записан

Instagram:
@skypoint_cz
Ваш партнер в мире авиации. Работаем в Чехии и по всей Европе.

Dealer of "Ellipse Aero" Czech Republic
ULL airplanes with Rotax.
email: [email protected]
tel.: +420-723-591-024
Alex_CPL
***

Karma: +62/-68
Offline



@ellipseaero_ua


« Ответ #59 : 21.10.2019, 16:25:47 pm »

Читаю первую страницу этой темы, у меня десятки вопросов и непонимания?
Про разум, энергию, вакуум, взрывы, термоядер и чёрную дыру, про полеты и ОТО....
как?
Записан

Instagram:
@skypoint_cz
Ваш партнер в мире авиации. Работаем в Чехии и по всей Европе.

Dealer of "Ellipse Aero" Czech Republic
ULL airplanes with Rotax.
email: [email protected]
tel.: +420-723-591-024
  Печать  
Страниц: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » |   Вверх
Тэги:
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.2 © Крылья 2004