Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
28.03.2024, 13:49:08 pm
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: « 1 2 3 4 » |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Zenith CH701. Потрібні поради  (Прочитано 26338 раз)
viktorst63
***

Karma: +84/-0
Offline


« Ответ #30 : 20.01.2019, 13:28:26 pm »

 Озвучиваю.
 Вы уж батенька, извольте. Сами привозили, сами собирайте.
Записан
Kagor
*****

Karma: +1406/-366
Offline



дельтафанерист


« Ответ #31 : 20.01.2019, 19:39:31 pm »

Озвучиваю.
 Вы уж батенька, извольте. Сами привозили, сами собирайте.
Улыбающийся
Записан

дельтафанерист
pavlo.kit
*

Karma: +3/-0
Offline


« Ответ #32 : 28.09.2020, 15:16:19 pm »

Доброго дня!

Можливо хтось знає про приблизну вартість доставки KIT Zenith CH701 в Україну?

Дякую
Записан
mechanic
*****

Karma: +814/-296
Offline




« Ответ #33 : 28.09.2020, 17:29:53 pm »

Прошу озвучить стоимость работ по сборке  планера самолета типа СН 71 с
привезенного КИТ набора.

Фирма Аэроскиф
Кузьмин Александр
- он их, 701х несколько штук собрал
вообще по Зенитам к нему...
можно сослаться на меня.
Записан

Сало може бути добрим або дуже добрим
петро нестеров
*****

Karma: +272/-52
Offline


« Ответ #34 : 28.09.2020, 18:14:13 pm »

Доброго дня!

Можливо хтось знає про приблизну вартість доставки KIT Zenith CH701 в Україну?

Дякую

а такой кит вам интересен 
http://www.ukraviaforum.com/index.php/topic,19898.msg193277.html#msg193277
Записан
stakhoviyu
*

Karma: +3/-0
Offline


« Ответ #35 : 21.02.2021, 22:53:36 pm »

Піднімаю свою тему

На жаль, чи мабуть на щастя, далі форуму нічого не пішло - з"явилась дитина і час подумати:)
Задав собі питання для чого мені будувати літак, взагалі його мати,утримувати,отримувтаи PPL, зважив всі плюси і мінуси. Дійшов висновку, що мене влаштує якийсь маленький ультралайт до 115 кг.(про які меі писав Toris).Тепер питання - де в Україні можна навчитись на них літати?
Цікавить центр (Кіровоградська,Вінницька,Черкаська,Киїівська,Одеська області).
Записан
VS
**

Karma: +67/-13
Offline


« Ответ #36 : 22.02.2021, 07:56:49 am »

Навчать літати будь-де в кого мається відповідний літак, вартість 200 долларів година  з власного досвіду скажу, що потрібно налітати не менше 40-50 годин. Далі кожен тиждень годину- дві для підтримання навику,  краще це робити   в авіаклубі, або в авіашколі, з відповідною державною реєстрацією  щоб мати  ліцензію приватного пілота PPL. Такі є  в Кропивницькому і  в Одесі, це найближчі до Вас , бюджет 8-10 К $. Але майте на увазі, це постійні витрати, Якщо кинути на пів-дороги все втратиш.
Записан
Кацо
*****

Karma: +375/-104
Offline




« Ответ #37 : 22.02.2021, 19:05:33 pm »

Дійшов висновку, що мене влаштує якийсь маленький ультралайт до 115 кг.(про які меі писав Toris).Тепер питання - де в Україні можна навчитись на них літати?

Учат летать на 2-х местных самолетах, теперь вопрос "бывает ли 2-х местный ультралайт весом 115 кг?". Ответ "НЕТ".
Хотите учится - получайте классический PPL, и поддержу все что написал VS выше
Записан
Станислав V
**

Karma: +20/-1
Offline


« Ответ #38 : 23.02.2021, 17:23:23 pm »

Навчать літати будь-де в кого мається відповідний літак, вартість 200 долларів година  з власного досвіду скажу, що потрібно налітати не менше 40-50 годин. Далі кожен тиждень годину- дві для підтримання навику,  краще це робити   в авіаклубі, або в авіашколі, з відповідною державною реєстрацією  щоб мати  ліцензію приватного пілота PPL. Такі є  в Кропивницькому і  в Одесі, це найближчі до Вас , бюджет 8-10 К $. Але майте на увазі, це постійні витрати, Якщо кинути на пів-дороги все втратиш.[

- аналізуючи повідомлення запитуючого, у нього і раніше з бюджетом було далеко не "жирно". А Ви йому мало "лінійного" не пропонуєте))

- є літак ЗЕНІТ 701. і на ньому можна навчитися літати.
-є літак ТУКАНО і він продавався і думаю, навчать літати.
- щоб літати "для себе" потрібно вчитися, а скільки Вам потрібно, щоб освоїти - залежить від Ваших здібностей. (комусь три години, комусь - ніколи!!!)
-щоб літати "як білі люди",??? в Україні це не для простих людей. Це повна ЗАДНИЦЯ, довічний гімарой і необмежений бюджет.

Якось так ((((.
Записан
VS
**

Karma: +67/-13
Offline


« Ответ #39 : 23.02.2021, 18:23:46 pm »


Станислав V не давайте хибних порад, згадайте скільки в минулому році загинуло пілотів малої авіації в Україні . За три години літати не навчать. Потрібно, щоб сімя   раділа його захопленням а не плакала над наслідками.
Записан
Андрей-пилот
Авиаторы

Karma: +394/-43
Offline



UR-ACAV, UR-AAS


« Ответ #40 : 23.02.2021, 19:17:20 pm »


Станислав V не давайте хибних порад, згадайте скільки в минулому році загинуло пілотів малої авіації в Україні . За три години літати не навчать. Потрібно, щоб сімя   раділа його захопленням а не плакала над наслідками.
И нетолько в прошлом году, каждый год гибнет и калечиться 4-5 пилотов малой авиации...
Записан
Станислав V
**

Karma: +20/-1
Offline


« Ответ #41 : 23.02.2021, 19:43:23 pm »

Станислав V не давайте хибних порад, згадайте скільки в минулому році загинуло пілотів малої авіації в Україні . За три години літати не навчать. Потрібно, щоб сімя   раділа його захопленням а не плакала над наслідками.[/

Згідний з Вами. Нажаль є сумні наслідки. Але потрібно до кінця чесно говорити: - всі, що навічно відійшли в небо були якраз досвідченими пілотами.
Я написав:- може і 500 годин і центнер нервів інструктора не досить, щоб полетів "медвідь".
На жаль є ще в крузі авіаторів "душок самовелечі".
Всі, хто піднявся в небо, на жаль може звідти не вернутися.
І, якщо людина може обійтися без польотів, нехай радіє другим захопленням.
« Крайнее редактирование: 23.02.2021, 19:45:00 pm от Станислав V » Записан
Яков72
**

Karma: +11/-3
Offline


« Ответ #42 : 24.02.2021, 09:58:24 am »


Я вже думав про таке. На місці не можу знайти настільки стрельнутих на всю голову однодумців, а гасати по області чи по сусідніх областях - нецікаво. Думаю, що простіше буде виготовити оснастку і найняти не дуже древніх пенсіонерів-слюсарів за живі гроші.
[/quote]


Дуже цікаво. А де шукали?
Записан
stakhoviyu
*

Karma: +3/-0
Offline


« Ответ #43 : 24.02.2021, 10:24:51 am »

VS:

Навчать літати будь-де в кого мається відповідний літак, вартість 200 долларів година  з власного досвіду скажу, що потрібно налітати не менше 40-50 годин. Далі кожен тиждень годину- дві для підтримання навику,  краще це робити   в авіаклубі, або в авіашколі, з відповідною державною реєстрацією  щоб мати  ліцензію приватного пілота PPL. Такі є  в Кропивницькому і  в Одесі, це найближчі до Вас , бюджет 8-10 К $. Але майте на увазі, це постійні витрати, Якщо кинути на пів-дороги все втратиш.

Я знаю ціни на отримання PPL,я все це дізнавався,їздив в одну школу,розпитував,вже був готовий йти вчитись. АЛЕ потім подумав,так як ви кажете, що кожного року потрібно підтримувати практику,постійні витрати,та і якби я хоча б жив десь в Києві, з цим менше проблем, а так +300 км в одну сторону щоб політати годинку-другу, трохи напряжно.
Тому я і вирішив спробувати ультралайт, на якому не треба ліцензії, який можна купити за 5-10 тисяч і насолоджуватись польотами. Це саме те що мені потрібно.
Дійшов висновку, що мене влаштує якийсь маленький ультралайт до 115 кг.(про які меі писав Toris).Тепер питання - де в Україні можна навчитись на них літати?

Кацо:
Учат летать на 2-х местных самолетах, теперь вопрос "бывает ли 2-х местный ультралайт весом 115 кг?". Ответ "НЕТ".
Хотите учится - получайте классический PPL, и поддержу все что написал VS выше
До 115 кг може й не буває, ну нехай 200кг. Є ж Quicksilver одно- і двомісні. А як тоді вчаться на ультралайтах літати? Вони ж для того і існують,щоб не тримувати ліцензію і літати. Тому PPL  я не розглядаю взагалі. Хіба що теорію на теорію за 10к грн я б пішов,або може порадите яку книгу таку щоб там вся теорія для PPL була,я б купив,можна і англійською.

Підсумовую-PPL не цікавить. Цікавить де можна навчитись літати на УЛЬТРАЛАЙТІ типу Quicksilver, Firefly і т.д., ось ще типу такого наприклад, вчора знайшов https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/ltak-IDDVeya.html#964ae3cd32.
Записан
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1381/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #44 : 24.02.2021, 12:17:47 pm »

Тому я і вирішив спробувати ультралайт, на якому не треба ліцензії, який можна купити за 5-10 тисяч і насолоджуватись польотами. Це саме те що мені потрібно
Я собі парамотор купив. Усе спорядження входить у багажник автомобіля і гайда у поле. Не треба ангара, PPL та інші складності. Ніяка "погонна" впадь не прийде паразитувати. У порівнянні з літаком - халява мрачна. Смеющийся Рекомендую.
« Крайнее редактирование: 24.02.2021, 12:19:37 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
  Печать  
Страниц: « 1 2 3 4 » |   Вверх
Тэги:
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.2 © Крылья 2004