Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
29.03.2024, 16:39:48 pm
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: 1 2 3 4 » |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Zenith CH701. Потрібні поради  (Прочитано 26348 раз)
stakhoviyu
*

Karma: +3/-0
Offline


« : 29.05.2018, 18:56:05 pm »

Доброго дня всім.
Є бажання літати на власному літаку, побудованому власноруч.
Літати я поки що не вмію, планую взимку піти на курси, а вже наступного року приступити до практики.
Потрібна ваша порада-що будувати,як для першого літака? Хочеться щось двомісне, по типу зеніта чи цесни 150, такий літак,щоб я міг в себе в провінції приземлятись на місцевий "аеродром" у вигляді поля з коровами. Ну і хочеться,щоб літак легко керувався і був надійним,наскільки це можливо в самобудуванні. Для чого він мені потрібен-ддя задовог,літати по району, можливо колись полетіти до моря, чисто на вихідних.
Хочу почути ваші поради, який літак краще будувати, який легше, і чи варто взагалі починати це, чи краще купити кітнабір і просто зібрати? Якщо починати будувати,як з матеріалами в Україні, чи легко буде знайти якийсь матеріал і т.д. Чи виходити з того,що в нас тут є? Бюджет як такий відсутній, але планую не більше 10 тисяч витратити.
Якщо будувати,де краще взяти креслення, наскільки будуть точними скачані безкоштовні креслення,чи краще купити?
Як будуть ще питання,буду писати.
Дякую за увагу. Іван
Записан
Sane
***

Karma: +108/-13
Offline


« Ответ #1 : 29.05.2018, 20:58:14 pm »

Добрий день!
Я також мріяв будувати собі літак, зібрав повні креслення зодіаку 650 тому що він мені подобається, але реальність зовсім інша...
З матеріалами в Україні зовсім біда. Якщо деякі труби знайти можна, то з Д16Т 0.5мм зовсім складно. В деяких фірмах можуть пообіцяти 0.6мм, але тільки обіцяти...
Як казали мені тут, на форумі поважні люди, краще за ці ж 10 тисяч купити щось готове і починати отримувати задоволення вже, а не витрачати ще й 5-10 років на будівництво літака (так, саме 5-10 років, не менше)
А навіть на 701 потрібно буде витрати тільки 10 тисяч на листовий дюраль, а ще ж дуже багато чого потрібно...
Звісно, можете зателефонувати чи написати людям в Бердичів, які займаються будівництвом зенітів 601 і 750, вони Вам розкажуть реалії на сьогодняшній день
Записан
Станислав V
**

Karma: +20/-1
Offline


« Ответ #2 : 29.05.2018, 22:42:25 pm »

Якщо Вас захоплює будування, можите починати. За умови (як Ви пишите: - бюджет як такий відсутній) буде заняття на все життя. Якщо ще думаете літати, буде потрібно ще одне життя. Звичайно спочатку було б не погано повчитися літати, можливо і не все так, як кажеться, хоча повинно би "затягнути" )). На "курси" то хоч "бюджет" є ?
Записан
stakhoviyu
*

Karma: +3/-0
Offline


« Ответ #3 : 30.05.2018, 07:15:15 am »

Трохи неправильно написав-я мав на увазі,що бюджет в мене є, але не хотів би його перевищити в 10 тисяч Улыбающийся і на курси є.


Записан
Mike
Авиаторы

Karma: +389/-16
Offline



PPL; BE35; FAA A&P


« Ответ #4 : 30.05.2018, 08:33:32 am »

Вы один, если купите кит, будете собирать его 3 года. С нуля - не построите вообще.
Записан

Beechcraft Bonanza V-Tail
------------------------------
Полет это причина, пункт назначения лишь предлог.
Андрей-пилот
Авиаторы

Karma: +394/-43
Offline



UR-ACAV, UR-AAS


« Ответ #5 : 30.05.2018, 20:47:39 pm »

Вы один, если купите кит, будете собирать его 3 года. С нуля - не построите вообще.
Плюс к этому надо иметь мастерскую и инструмент, еще надо обладать навыками в 5-8 ми специальностями...
Записан
stakhoviyu
*

Karma: +3/-0
Offline


« Ответ #6 : 30.05.2018, 21:41:11 pm »

Таке враження,що всі хочуть мене відмовити і все це нереально...

Не хочу нікого образити, але могли б ви написати, які літаки ви будували, скільки часу це зайняло,з якими труднощами зіштовхнулись і скільки грошей пішло?
І якщо будувати зеніт так довго, складно і важко (за вашими словами), порадьте тоді якийсь простіший літак, по типу quicksilver mx-2 або щось такого, який можна побудувати з мінімумом навиків і інструментів, з простіших матеріалів і т.д.
Записан
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1383/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #7 : 31.05.2018, 07:31:58 am »

Таке враження,що всі хочуть мене відмовити і все це нереально...
Колеги готують Вас до реалій майбуття. Улыбающийся Насправді все реально, але можна купити вже готову літалку за ті ж гроші та насолоджуватись життям в небі:

Hummel Bird. Цена 9000 USD. http://www.ukraviaforum.com/index.php/topic,17056.0.html
Джет Фокс 91.Цена 10000 у.е. http://www.ukraviaforum.com/index.php/topic,16156.0.html
Цельнометаллический 2х местный самолёт (без двигателя). Цена $8000. http://www.ukraviaforum.com/index.php/topic,16383.0.html
Fire Fox 2000. Цена 8600 евро. http://www.ukraviaforum.com/index.php/topic,13916.0.html
Firefox. http://www.ukraviaforum.com/index.php/topic,16294.0.html
Продается планер двухместного СЛА Тукано (tucano ultralight aircraft). Цена:1700 евро. http://www.ukraviaforum.com/index.php/topic,15075.0.html
Dynali Chickinox Kot-Kot. Цена 3500у.е. http://www.ukraviaforum.com/index.php/topic,16958.0.html
Записан

Секта свідків підіймальної сили
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1127/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #8 : 31.05.2018, 10:22:18 am »

Вы один, если купите кит, будете собирать его 3 года. С нуля - не построите вообще.
Плюс к этому надо иметь мастерскую и инструмент, еще надо обладать навыками в 5-8 ми специальностями...
Вы один, если купите кит, будете собирать его 3 года. С нуля - не построите вообще.
Плюс к этому надо иметь мастерскую и инструмент, еще надо обладать навыками в 5-8 ми специальностями...
   Для сборки инструмент  уникальный и  даже  не  с рынка. Маленький  авиазавод  и  если  не  разборной  самолет  то  плюс  маленький  аэропорт  со всеми  атрибутами  и  губошлепами.   
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
Яков72
**

Karma: +11/-3
Offline


« Ответ #9 : 31.05.2018, 12:55:21 pm »

stakhoviyu, а где Вы территориально находитесь?
Записан
stakhoviyu
*

Karma: +3/-0
Offline


« Ответ #10 : 31.05.2018, 12:56:57 pm »

stakhoviyu, а где Вы территориально находитесь?

Кіровоградська область,м.Гайворон
Записан
ALEX17
Авиаторы

Karma: +31/-2
Offline


« Ответ #11 : 31.05.2018, 20:46:07 pm »

Доброго дня!!! Не знаю как насчет Зенита 701 а вот такой вдвоем с сыом за 4.5 года с 0 до облета цельнометалический своей конструкции построили!!!Цена вопроса ?? не считал точно (служебной машине в бак не заглядывают Смеющийся)думаю в 10-ку вписался может  чуть больше или меньше.надо прикинуть хотя-бы основные агрегаты.Думаю для Вас проще купить недострой или Б/У недорогое и потом доделать . С  0 строить очень тяжело!!!


* 008.jpg (319.23 Кб, 1280x960 - просмотрено 1167 раз.)
Записан
stakhoviyu
*

Karma: +3/-0
Offline


« Ответ #12 : 31.05.2018, 20:51:15 pm »

Доброго дня!!! Не знаю как насчет Зенита 701 а вот такой вдвоем с сыом за 4.5 года с 0 до облета цельнометалический своей конструкции построили!!!Цена вопроса ?? не считал точно (служебной машине в бак не заглядывают Смеющийся)думаю в 10-ку вписался может  чуть больше или меньше.надо прикинуть хотя-бы основные агрегаты.Думаю для Вас проще купить недострой или Б/У недорогое и потом доделать . С  0 строить очень тяжело!!!

Круто! Молодці!
А скільки приблизно годин пішло на будівництво? Що було найважче і найдовше? Ну було бажання плюнути і здати на металобрухт?Улыбающийся Будували б ще раз?
Записан
stakhoviyu
*

Karma: +3/-0
Offline


« Ответ #13 : 01.06.2018, 08:45:33 am »

Я тут подумав..а якщо знайти пару чоловік на форумі, які хочуть будувати літак, вибрати всім разом якийсь один проект, купити креслення, розподілити роботу між всіма і ура, можна побудувати дешевше трохи і набагато швидше. Один штампує ланжерон,другий ребра,і т.д. непотрібно буде для кожної деталі витрачати купу часу на будівництво самих тільки приладь.. звичайно, це все в ідеалі.. насправді один може забити на роботу, інший неправильно зробити щось і потім до купи не збереться нічого:) що думаєте?
Записан
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1383/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #14 : 01.06.2018, 09:11:44 am »

Я вже думав про таке. На місці не можу знайти настільки стрельнутих на всю голову однодумців, а гасати по області чи по сусідніх областях - нецікаво. Думаю, що простіше буде виготовити оснастку і найняти не дуже древніх пенсіонерів-слюсарів за живі гроші.
Записан

Секта свідків підіймальної сили
  Печать  
Страниц: 1 2 3 4 » |   Вверх
Тэги:
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.2 © Крылья 2004