Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
23.04.2024, 13:23:45 pm
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Блокада ОРДЛО  (Прочитано 107249 раз)
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1499/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #225 : 23.03.2017, 20:20:59 pm »

toris!!!! став  пiдпис  (Спотикач), це  якраз.
Поржав! Веселый +1. Але ви ввелись в оману. Улыбающийся Правильний підпис: "Шанувальник авіації і всілякого прогресу".

Зимой когда солнце ниже  и ближе напротив  окон, с  южной стороны,  ставят  из черного  металла  или листовой стали 1.5 м. кв. щит с ребристым  радиатором  с тыльной  стороны.
 На  дачах проверено   что в мороз приехав  на  выходные  печку  только на ночь.
До речі, це найбільш реальна альтернатива в наших умовах. Такий собі сонячний булеріан. Улыбающийся В холодні сонячні дні мій південний балкон прогрівається до +20...30 градусів перепаду з вулицею (на вулиці -10, а на балконі +10...20). Відкриваю двері і грію квартиру. Улыбающийся

Даремні намагання - він зараз ще щось намислить насупротив.
Нє, не вгадав. Подмигивающий

В вашому випадку, наша система буде коштувати 3 тис $ .
І то тільки тому , що ми менші не виробляємо.
Просто менших , гарних компресорів не існує в світі.
<...>
До речі ми можем поставити систему на весь ваш будинок.
Є навіть варіант за наш рахунок.
О! Так це ж зовсім інша справа! Заощадження набагато реальніші від нереального прогресу.
Можна пряме посилання на Ваш продукт?
« Крайнее редактирование: 23.03.2017, 20:41:48 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1243/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #226 : 23.03.2017, 23:26:00 pm »




Цитата: preacher от 23.03.2017, 20:28:06
Даремні намагання - він зараз ще щось намислить насупротив.


 Вiн не мислить, вiн пiдсобляйе.
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
napets
*****

Karma: +108/-124
Offline

дельтанутий


« Ответ #227 : 24.03.2017, 06:04:58 am »

Чомусь,навідь,для північної німеччин -це не утопія
Тоді прошу порахувати енерговіддачу квадратного метру саме тих панелей в хмарний чи похмурий день. Цифри сюди.
Щоб,мені,зрозумііти логіку Вашого підрахунку,дайте спочатку відповідь: Яка саме з Вас користь,саме для сімї,оточуючих і авіації-коли Ви спите,їсьте?Для нас і країни,Ви приносити одні збитки.Треба Вас в росію відправити:-):-):-)
« Крайнее редактирование: 24.03.2017, 06:09:02 am от napets » Записан
preacher
*****

Karma: +403/-206
Offline


« Ответ #228 : 24.03.2017, 08:33:20 am »

Вiн не мислить, вiн пiдсобляйе.
Це з якого боку подивитись - комусь і підсобляє, а комусь і насупротив.
Але від теми відволікає.
Записан

Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1499/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #229 : 24.03.2017, 09:34:05 am »

Napets, з мене користь така ж, як з Вас і ще +5%. В рашку не поїду, мені там не сподобалось ще 20 років тому. Улыбающийся

Що стосується теми, то тут все просто: щільність (плотность) енергії сонячної радіації на поверхні планети чи енергетика водохвильового руху на квадратний метр на кілька десятків порядків (в 1000...1000000 разів) нижча від щільності енергії на кілограм дров/газу/нафти/вугілля, що автоматично означає скажене збільшення площ та коштів під "альтернативну" енергетику в порівнянні з традиційною вуглеводневою енергетикою. Ніякої адекватної заміни поки що не існує.

Єдине, що зараз доступне, це заощадження витрат та зменшення втрат. Теплоізоляція і теплові насоси, наприклад.

Як інженеру, мені зрозумілі ці проблеми і я, як щирий і чесний пацан, застерігаю вас від баранячого наслідування популістів. Це мало б зменшити кількість непродуктивного спічу в темі, однак, згідно ефекту Даннінга-Крюгера, декотрі форумчани вперто бажають бути обманутими.

Розрахунки, Napets, я попросив лише для того, щоби ті, хто пропонують, довели в цифрах вигідність своїх пропозицій. Немає адекватних цифр - значить, або дурень, або шахрай (мошенник). Я міг би в цифрах це все представити самостійно - але не хочу, бо це вже нагадуватиме суперечку з ватниками РФ, коли на одну мою репліку вони наводять десятки "доказів" з киселівської пропаганди і вважають далі, що вони праві. Сил не вистачить сперечатись з неуками, тому попросив розрахунки.

...Фішка в тому, що сучасна економіка заточена на величезне споживання енергії: виплавляється багато металу, виробляється багато механізмів, люди отримують набагато більше блага, ніж здатні виробити їх завдяки лише власним м'язам. Без зміни такого енергоємкого способу та кількості виробництва ніяка альтернативна енергетика в сучасному стані не має сенсу: вона не згенерує потрібну кількість енергії.

Альтернативна енергетика на даному етапі розвитку може забезпечити лише натуральне господарство з екстенсивною моделлю розвитку. Тобто геть ліфти, водопроводи, каналізації. Геть фабрики і науку. Геть автомобілі/кораблі/літаки і космос. Повертаємось до коней і війну за території під пасовища. І не факт, що при повному переході на таку модель залишиться можливість виробляти ті ж самі сонячні напівпровідникові панелі.

Отака х..ня, малята... Улыбающийся
« Крайнее редактирование: 24.03.2017, 09:37:40 am от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
preacher
*****

Karma: +403/-206
Offline


« Ответ #230 : 24.03.2017, 12:34:30 pm »

- Процес переходу на відновлювальні джерела навряд чи зупинить скиглення спотикача.
<a href="http://www.youtube.com/v/CXET376DFdw&amp;ap=%2526fmt%3D18&amp;rel=0" target="_blank">http://www.youtube.com/v/CXET376DFdw&amp;ap=%2526fmt%3D18&amp;rel=0</a>
« Крайнее редактирование: 24.03.2017, 12:36:39 pm от preacher » Записан

подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1243/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #231 : 24.03.2017, 18:23:34 pm »

Простая  вещь диодный ключь( два диода  перпендикулярно к линии- и +)когда в  основной  цепи  есть напряжение  они  закрыты, а  когда  нет  то  отрываются
подсоединяя этим запасную сеть к  основной. Используют  более 100 лет.
Так автоматически  и запускается  дизельгенератор.
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
napets
*****

Karma: +108/-124
Offline

дельтанутий


« Ответ #232 : 24.03.2017, 20:21:47 pm »

Toris,я щось всерівно непойму про що мова.В цілому світі ставлять панелі,а для вас що неполучається?
Для приватних господарств срок окупності "зеленого тарифу"близько 5 років,вже пораховано і люди ставлять.Буду і я ставити.Та шо не так?Де камінь?
Записан
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1499/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #233 : 24.03.2017, 21:58:57 pm »

Napets, я бачив у Греції на кожній хаті і житловому будинку сонячні колектори, блискучі вітрові крильчатки на вентиляційних трубах і дуже часто сонячні панелі. Так, Сонця і сонячного електрогенераційного добра там багато і воно заощаджує їм грошенята. Але кондиціонери та інша техніка працюють від класичної мережі.

Якщо Ви проживаєте у південній сільській місцевості, в хаті, маєте зручне місце для встановлення сонячних панелей, то світлодіодне освітлення і економічну оргтехніку Ви електрикою забезпечите. Насос в криниці чи свердловині так-сяк теж забезпечите. Холодильник, морозильник, насос опалення, кондиціонер, пилосос, мікрохвильова піч, праска, автоматична пральна машина, посудомийна машина, електроплита і електропіч (ми ж відмовились від газу з вугіллям) - це все вже потребує серйозної потужності та ємності акумуляторів, які мають заряджатись від серйозних панелей. Ви не будете живити це все від Сонця - невигідно.

Але окрім рідної домівки ще існує промисловість. Якщо в господарстві піки споживання лише вранці та ввечері, а на протязі дня йде зарядка батарей, то для промисловості необхідна потужність більша, цілодобова і гарантована. Сонячна енергетика, вітрова енергетика і частина гідроенергетики працюють в циклічному режимі заряд-розряд, вони залежать від природи і нічого з цим не можна зробити, через що мусять використовуватись акумулятори і перетворювачі, що здорожчує вартість такої електрики. А вуглеводнева чи ядерна енергетика - зовсім інша річ: енергія генерується постійно і незалежно від сил природи, у потрібній кількості та потужності; генераційні площі набагато компактніші; собівартість енергії набагато нижча. Власне, тому й розвинулась така енергетика, бо зручна, надійна і дешева.

Повертатись до питання "де камінь?", бачимо, що при дорогій енергії вся продукція промисловості автоматично дорожчає і перестає бути конкурентною. Тобто, якщо ми ВЖЕ відмовимось від газу з вугіллям і чудом перейдемо на сонячно-вітрову альтернативу, то частина промисловості зупиниться, а інша частина стане неконкурентноспроможною і її або одразу зупинять, або вона все одно збанкрутує. І це буде пастка, оскільки зникне можливість віддавати кредити за імпортовані панелі з акумуляторами і перетворювачами.

Перспектива - в ядерній енергетиці та зменшенні енергоспоживання. Треба будувати обї"єкти ядерної енергетики і розробляти родовища. А тим часом придумають щось ще краще, ніж сонячні панелі з ККД 15%. Замість того, щоби фінансувати Китай, краще фінансувати власну ядерну галузь.

P.S. До речі, а де блокада ЛЕП на Захід? Чому ми платимо дорожче, ніж експортують нашу електрику?
P.P.S. Ага, зрозумів: Прічер є штатним агентом цих наших бариг, пудрить нам мізки альтернативою, щоби спрямувати авіаційний народ на хибний шлях фінансування Китаю і бариг-перекупників.
« Крайнее редактирование: 24.03.2017, 22:21:01 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
napets
*****

Karma: +108/-124
Offline

дельтанутий


« Ответ #234 : 24.03.2017, 22:55:00 pm »

 Смеющийся Смеющийся Смеющийся Тепер зрозуміло,що Ви за інженер Смеющийся Смеющийся Смеющийся
Ви не праві.Вам проповідувати в рашці.
З приводу будинку-живити можна від панелей навіть всі прилади одночасно.В системі стоїть двонаправлений лічильник обліку енергії.Акамуляторів тут непотрібно взагалі.Вдень панелі віддають енергію,вночі-беремо з мережі,таким чином система згладжує піки мережі і відповідно електростанції.Системи альтернативної енергетики призначені для зменшення викидів СО.Є вже країни з заявами,що день-два,вони прожили суто на альтернативі.Вдень-панелі,вітер.Вночі-вітер.Плюс гідро.
Якщо взяти німеччину,то за пару років,певно,зовсім відмовиться від вуглеводнів,ну може з відро спалять.Вночі фури з лопастями турбін колесять автобанами на ура.А скільки вже поставнено.
Записан
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1499/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #235 : 24.03.2017, 23:30:56 pm »

Napets, я уважний інженер, а Ви не вкурили тему. Тут Прічер пропонують альтернативною енергетикою зруйнувати природну монополію:
Взагалі незалежність всієї держави починається з власного подвір'я, якщо єлектрика з вітряка і сонячних панелей, а тепло з теплових колекторів, і вода з власної свердловини - то вже ніхто не зможе шось там перекрити, і на щось там підняти ціну.
А коли таких господарств буде більше, монополія руйнується природним шляхом. Бо колишньому монополісту, щоб не втратити залишки клієнтів, треба буде міняти тарифну політику і покращювати якість обслуговування.

Основний споживач електроенергії - промисловість. І тарифи там повні, не "домашні". Щоби поставити раком монополію, треба забезпечити електрикою добру частку промисловості з реальною можливістю переводу промисловості повністю на альтернативу. В промисловості споживання величезне і постійне.

Якщо домашні господарства взагалі перестануть споживати, то монополістам стане ще краще, бо не буде потреби утримувати мережу, продавати енергію по нижчим тарифам і утримувати штат обслуговування населення.
« Крайнее редактирование: 24.03.2017, 23:58:35 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
вершок
красота - высшая степень функциональности
*****

Karma: +361/-31
Offline


« Ответ #236 : 25.03.2017, 09:57:01 am »

 Ну просто героїчний ватник.
Треба не блокувати поставки ,дешевої енергії на захід, а зменшити ціну на свою.
Чим більше буде джерел енергії тим краще.
Ми зараз на останніх місцях ведення бізнесу із за дороговизни і складності підлючення до електроенергії.
У нас єдиних піприємствам не дають економити електроенергію.
Спробуйте поставити окремий вузол обліку, з окремою тарифікацією -дзюзькі.
Чому за це тримається Ахметов розумію,чому ви ні.
Виглядає :
«а баба яга проти»
В мене кум працює великим цабе в системі беспеки однієї зі структур ахмєтова.
Каже що ви троль -ну дуже ваші думки сходяться з його шефом.
Але якщо би ви були на оплаті олігарха , у вас боло би більше грошей , вони гарно платять.
Тому викидайте вату з голови
Записан
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1243/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #237 : 25.03.2017, 12:23:07 pm »

Смеющийся Смеющийся Смеющийся Тепер зрозуміло,що Ви за інженер Смеющийся Смеющийся Смеющийся
Ви не праві.Вам проповідувати в рашці.
З приводу будинку-живити можна від панелей навіть всі прилади одночасно.В системі стоїть двонаправлений лічильник обліку енергії.Акамуляторів тут непотрібно взагалі.Вдень панелі віддають енергію,вночі-беремо з мережі,таким чином система згладжує піки мережі і відповідно електростанції.Системи альтернативної енергетики призначені для зменшення викидів СО.Є вже країни з заявами,що день-два,вони прожили суто на альтернативі.Вдень-панелі,вітер.Вночі-вітер.Плюс гідро.
Якщо взяти німеччину,то за пару років,певно,зовсім відмовиться від вуглеводнів,ну може з відро спалять.Вночі фури з лопастями турбін колесять автобанами на ура.А скільки вже поставнено.
В  Британии  фермеры,  в  ветреных зонах , со своим   ветрогенератором
не  продают  излишки а аккомулируют в рессивер сжатого  воздуха  и потом  перепускают в  авто(мотор с заменой головки в которой  крановое (не клапана  а  шаровые) газораспределение) и ездят одна зарядка  на  сто км. Но литиевые аккомы  начали  понемножку  вытеснять.
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1499/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #238 : 25.03.2017, 12:47:24 pm »

Ну просто героїчний ватник.
<...>
Виглядає :
«а баба яга проти»
В мене кум працює великим цабе в системі беспеки однієї зі структур ахмєтова.
Каже що ви троль -ну дуже ваші думки сходяться з його шефом.
Але якщо би ви були на оплаті олігарха, у вас боло би більше грошей , вони гарно платять.
Тому викидайте вату з голови
Олександре, давайте, не будемо обзиватись? Хай цим займаються неосвічені люди за відсутності адекватної аргументації.
Схожість думок з ахметівським начальством пояснюється виключно співвідношенням цін на видобуток електроенергії паливними та альтернативними джерелами. Класична енергетика має найнижчу ціну видобутку електроенергії, саме тому нею найвигідніше торгувати.

Треба не блокувати поставки ,дешевої енергії на захід, а зменшити ціну на свою.
Чим більше буде джерел енергії тим краще.
Розставимо все по своїх місцях.
1. Наскільки мені відомо, в даний час електроенергія виробляється державою. Тобто первинну ціну на електроенергію ставить держава.
2. Наскільки мені відомо, транспортна електромережа належить приватним обленерго і ними ж утримується. Тобто приватний посередник, який додає до первинної вартості електроенергії свою собівартість та додаткову вартість.
3. Теоретично приватним обленерго має бути все одно, в кого купувати електроенергію, в держави чи іншого виробника, який може виставити кращу ціну. Було б для кого продавати. І тут таки так, при альтернативі обленерго втрачає споживача послуг, доведеться відшкодувати повернену енергію, якщо споживач перетворився у продавця і звужується ринок збуту.

Ми зараз на останніх місцях ведення бізнесу із за дороговизни і складності підлючення до електроенергії.
У нас єдиних піприємствам не дають економити електроенергію.
Спробуйте поставити окремий вузол обліку, з окремою тарифікацією -дзюзькі.
Мені відомо про ці проблеми, колись думав про встановлення двотарифного лічильника "день/ніч".

Чому за це тримається Ахметов розумію,чому ви ні.
А тут Ви або недостатньо розібрались, або не зрозуміли мене.

1. Приватні обленерго мають у монопольній приватній власності мережі електропередач. Також мають право розпорядження цією мережею, яке дещо обмежене державою з огляду на соціальну політику (зобов"язання продавати за допомогою мереж частину електроенергії громадянам по соціальних тарифах). І ніхто не має права примушувати обленерго купувати електроенергію в того чи іншого виробника, оскільки це суперечить принципу диспозитивності цивільних відносин.

2. Приватні альтернативні джерела конкурують одразу і з державою-виробником у сфері виробництва, і з транспортними компаніями у вигляді обленерго. Тобто нам необхідно:
2.1. забезпечити собівартість генерації альтернативної електроенергії дешевше, ніж у держави;
2.2. забезпечити доставку електроенергії споживачу власними мережами дешевше, ніж обленерго.

Станом на зараз в нас немає і поки що не буде дешевшої генерації енергії, ніж існуюча.
Так само у нас немає власних електромереж - їх доведеться створювати з нуля.

В таких умовах бачу лише два виходи:
1) або перейти на автономну енергогенерацію (яка має бути вигідніша від існуючої, щоби була економічна доцільність), повністю відмовившись від споживання електроенергії з мереж обленерго,
2) або зробити існуючу "прихватизовану" електромережу народною, - тобто націоналізувати, що я пропонував ще на початку дискусії, - після чого власником стає народ і з"являється можливість розпоряджатись ціноутворенням та експлуатацією без паразитів (корупцію зараз не розглядаю).

Не знаю, як там в Німеччині, про яку розповідав Напец, а в наших умовах маємо те, що маємо. Тобто безглуздо вкладатись у німецьку модель в такому становищі енергоринку України.

Тут спочатку має відбутись або націоналізація обленерго, або створення альтернативної електромережі.
Інакше - лише автономне виробництво-споживання, якщо воно буде вигідним.
« Крайнее редактирование: 25.03.2017, 13:02:34 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1243/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #239 : 25.03.2017, 12:58:43 pm »

https://zyteli.com/stream
Электростация на крыше киевского дома
Екатерина Шевченко 2 часа назад
В Дарницком районе на крыше дома планируют установить небольшую солнечную электростанцию. Благодаря этому проекту можно перевести 15-20% общедомового потребления на питание от солнца. Либо продавать энергию по зеленому тарифу. Сейчас правительство не знает, где купить   ... Ще
Image description


* оооооооооооооо.jpg (184.61 Кб, 900x600 - просмотрено 566 раз.)
« Крайнее редактирование: 25.03.2017, 13:01:23 pm от подвашник » Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
  Печать  
Страниц: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » |   Вверх
Тэги:
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.2 © Крылья 2004