Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
29.03.2024, 14:58:28 pm
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Блокада ОРДЛО  (Прочитано 106137 раз)
DAMIR
*****

Karma: +426/-176
Offline



traktorist


« Ответ #30 : 15.02.2017, 00:09:18 am »

Цікаво.
 ...
Я непридатний для проходження військової служби в мирний час (не відкупився, а по здоров*ю). В "не мирний" час сам піду...

"Поки будуть віришувати причину (вже три роки минуло)  будуть вбивати наших хлопців , за наші гроші."(с)
Ага. Значить, якщо перекрити вугілля, вбивати перестануть?
Ви мене не зрозуміли, мабуть, я не засуджую блокаду й блокуючих, а лиш міркую що сама тільки блокада мало чого вирішить. Це клубок з тисячами кінців. І більшість тих кінців сходяться у Раді й Кабінеті. От де "перкривати" треба.

"Скільки ви їм пропонуєте чекать поки ви будете думать ?"(с)
Ви знаєте що треба робити? Я - ні.
Записан

Поза межею реальностi...
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1383/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #31 : 15.02.2017, 08:34:31 am »

Вибачте , але це неправда.
Блокада Криму вдалася на 110%.
Там зразу повністю перекрили дороги , залізниці ,( навіть тупікові ,місцеві ).
Перекрили воду і  відключили електрику.
Там і зараз на варті стоять татари.
До речі , поліція захищала блокувальників , а не била іх , захищаючи озброєних тітушек.
Нічого не нагадує?
1. Маю підозру, що "тітушки" в даному випадку були штатними оперативниками без уніформи задля уникнення зайвих прикмет. А лупашити блокувальників не є добре, повністю з Вами згідний.
2. Від усього цього голова йде обертом і зневірення у всьому: не годен перевірити ні одну, ні іншу сторону на предмет правди. По публікаціях в інтернеті годі щось встановити. Семенченко також не викликає в мене довіри з отим своєчасним "пораненням" і просуванням в Раду.

Зрозуміло одне: прояснити щось можна, зайшовши туди, де зберігаються документи (КМУ, НБУ, ВР і т.д.) і перелопативши вдумливо геть усе. Такі ж дії слід вчинити і на окупованій стороні. Паралельно мають попрацювати слідчі групи, опитуючи персонал контор. Все це має реєструватись (фото/відео/звук) і потім опрацьовуватись іншими людьми. Складно, що капець, бо всі накручені/зацікавлені і не можна вірити нікому.

Про мене, так простіше тихенько полювати за легальними олігархами, їхніми "розмовляючими головами", суддями, сепарами, прокурорами, ментами і т.п.
« Крайнее редактирование: 15.02.2017, 08:40:47 am от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
Кацо
*****

Karma: +375/-104
Offline




« Ответ #32 : 15.02.2017, 11:02:04 am »

Перекрили воду і  відключили електрику.


Да электроопору подорвали - только теперь главный ворпос -за чей счет ее восстановили потом  -за счет подрывников или за счет налогоплательщиков Украины?
http://www.pravda.com.ua/rus/news/2015/12/7/7091690/
Записан
preacher
*****

Karma: +403/-206
Offline


« Ответ #33 : 15.02.2017, 12:11:55 pm »

Партия мазута прошла через Одессу из Беларуси в Великобританию.
В январе 2017 г. через порт Одесса-Пересыпь транзитом прошло 36 тыс. т мазута из Беларуси в Великобританию. Это - первая поставка мазута через Украину с июня 2016 г., сообщает OilNews.
http://biz.liga.net/ekonomika/transport/novosti/3605937-ukraina-vpervye-za-polgoda-vozobnovila-tranzit-mazuta.htm
Записан

вершок
красота - высшая степень функциональности
*****

Karma: +361/-31
Offline


« Ответ #34 : 15.02.2017, 13:21:00 pm »

a_teh
Видите сколько ваты   Шокированный, а вы говорите все ясно..
Записан
Серго
ATPL
*****

Karma: +883/-28
Offline



Українець


« Ответ #35 : 15.02.2017, 14:17:47 pm »

Які такі, люди?
Живі люди. Які там проживають. Я впевнений що чималий відсоток з них, потрапили заручниками обставин. І змушувати їх страждати ще більше...
Знаєте такий принцип, типу краще випустити на волю декілька злочинців, ніж покарати одного невинного.
Розумієте в чому справа... Потяг з вугіллям - це наслідок.
Вирішувати варто причину. Я так думаю.

А при чому ті люди, які там проживають до обставин в Україні? Хай собі там проживають і працюють на ахмєтовських шахтах. Блокада ЗД тих людей не стосується. І життя їм не погіршить.

Про яку причину у вас мова? Про ту, що у влади в Україні немає зовсім ні стратегічного плану, ні політичної волі лр визволення України від окупантів? То блокада - якраз і є початком боротьби (хоть якось) з владою, якій вигідна торгівля з ОРДЛО, та брехня про "людей", яким блокада погіршить щось там.

"Люди"?  Це війна!
Може стріляти перестать, бо  - "там же люди"? Може і ЗСУ там не треба тримать?
Записан
Серго
ATPL
*****

Karma: +883/-28
Offline



Українець


« Ответ #36 : 15.02.2017, 14:29:08 pm »

a_teh
Видите сколько ваты   Шокированный, а вы говорите все ясно..

Вершок - , дякую за підняту тему. Це, як ковернути нарив на сраці.
Хоч тут є думка, що на "Авіаційному форумі" треба тільки про авіацію, тема наболіла.
Що до "вати" - згоден, тут її забагато. Ггляньте, скільки у мене особисто мінусів. Я замітив, коли мої дописи про авіацію, мінуси на місці. Тільки дописи про московію, московитів, або про ватників, зразу мінуса збільшуються.
До речі. Про  хвалену КАРМУ.
Це ви  (ті хто дуже требували встановити "карму") хотіли її зробить для ватників, щоб вата побільше мінусувала?
Ви досягли свого. Щоро дякую! (вата теж дуже рада, це очевидно)
« Крайнее редактирование: 15.02.2017, 14:30:57 pm от Серго » Записан
preacher
*****

Karma: +403/-206
Offline


« Ответ #37 : 15.02.2017, 14:58:30 pm »

Це ви  (ті хто дуже требували встановити "карму")
Це була конкретно одна людина, яка цю карму протягла. Це легко підняти та прослідити.
Записан

Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1383/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #38 : 15.02.2017, 16:53:43 pm »

Я замітив, коли мої дописи про авіацію, мінуси на місці. Тільки дописи про московію, московитів, або про ватників, зразу мінуса збільшуються.
Тут декого мінусували натхненно взагалі без будь-яких дописів, в людини кількість повідомлень менша, ніж мінусова карма...
Карма не повинна бути анонімною, має бути історія карми, хто, коли і в якому повідомленні поставив.
Записан

Секта свідків підіймальної сили
Серго
ATPL
*****

Karma: +883/-28
Offline



Українець


« Ответ #39 : 15.02.2017, 18:29:24 pm »

Я замітив, коли мої дописи про авіацію, мінуси на місці. Тільки дописи про московію, московитів, або про ватників, зразу мінуса збільшуються.
Тут декого мінусували натхненно взагалі без будь-яких дописів, в людини кількість повідомлень менша, ніж мінусова карма...
Карма не повинна бути анонімною, має бути історія карми, хто, коли і в якому повідомленні поставив.

Тут карми взагалі не повинно буть.
Шо за дитячі іграшки? Хочеться в дит садок? Геть з форуму.
Торіс, це ваша затія з кармою? Чи хто цю парашу придумав?
Записан
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1127/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #40 : 15.02.2017, 19:49:59 pm »

 этот ебанутый  toris  или   мусор или  госслужбовець,  но по любому  гнида.
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
Серго
ATPL
*****

Karma: +883/-28
Offline



Українець


« Ответ #41 : 15.02.2017, 20:22:32 pm »

этот ебанутый  toris  или   мусор или  госслужбовець,  но по любому  гнида.

То вже занадто.

А ту дитячість карму, треба прибрати, негайно.
Записан
DAMIR
*****

Karma: +426/-176
Offline



traktorist


« Ответ #42 : 15.02.2017, 20:50:46 pm »

Я один з тих, хто підтримував введення "карми".
Не знаю чому, але вона тут неповноцінна. Тобто, прив*язана тільки до акаунта.
А хотілось щоб іще до конретного повідомлення.
Так із корисної речі, вона перетворилась для когось на подразника.
Не розумію тільки чому...

"А при чому ті люди, які там проживають до обставин в Україні? Хай собі там проживають і працюють на ахмєтовських шахтах. Блокада ЗД тих людей не стосується. І життя їм не погіршить."(с) СЕРГО
Я зрозумів, що блокуючи ЗД, ми кроїмо бюджет ОРДЛО в меншу сторону. Люди починають жити ще гірше. Ростуть невдоволення, що портить "ідилію" тамтешнім маріонеткам.
А на війну гроші в них не пропадуть - ви ж розумієте.
Записан

Поза межею реальностi...
ussr
****

Karma: +96/-8
Offline




« Ответ #43 : 15.02.2017, 21:41:06 pm »


Тут карми взагалі не повинно буть.
Шо за дитячі іграшки? Хочеться в дит садок? Геть з форуму.
Торіс, це ваша затія з кармою? Чи хто цю парашу придумав?

+ 1
Хоть и не по теме, но полностью поддержу вышеизложенное мнение! Какую смысловую нагрузку она несет? +273/-284? Например? Что это значит?
 Непонимающий
Записан
preacher
*****

Karma: +403/-206
Offline


« Ответ #44 : 15.02.2017, 22:27:18 pm »

"А при чому ті люди, які там проживають до обставин в Україні? Хай собі там проживають і працюють на ахмєтовських шахтах. Блокада ЗД тих людей не стосується. І життя їм не погіршить."(с) СЕРГО
Шахтарі на тих шахтах добувають вугілля, яке тепер нема куди везти. Звісно Ахметов їм буде щось таки доплачувати, можливо навіть вугілля через московію повезуть кудись.
Суть в тому, що ВСУ сидять у бліндажах під обстрілами, а поряд метрів 500, вовсю йшла торгівля з окупантом, - тобто Україна підтримувала економіку тієї вати, яка поряд обстрілює наших бійців. Можите собі уявити що відчуває боєць, який сидячи в обледенілому окопі захищає державу, яка економічно підтримує тих хто його обстрілює. Тобто бійці ховали побратимів, а держава вже не перший рік, не може навести лад з марками вугілля, і з забезпеченям Маріуполя електрикою - сюр якийсь.
То може кабмін разом з радою, хоч на день з всу місьцями поміняти?
« Крайнее редактирование: 15.02.2017, 22:32:20 pm от preacher » Записан

  Печать  
Страниц: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » |   Вверх
Тэги:
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.2 © Крылья 2004