Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
29.03.2024, 16:55:05 pm
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Блокада ОРДЛО  (Прочитано 106139 раз)
вершок
красота - высшая степень функциональности
*****

Karma: +361/-31
Offline


« Ответ #180 : 17.03.2017, 14:29:38 pm »

На підтвердження наведу приклад.
Для промислового підтприємства зробили потужний тепловий насос.
Зробили велику буферну ємкість.
Запустили під новий рік.
Незабаром мене визвали проконсультувати великий ОСББ.
На мій подив їхні потреби менші за промислове підприемство.
Насос включаем на ніч, грієм буферну ємкість,зранку,днем і в вечері використовуем.
Економим в п!ять разів електрику, в десять оплату і головне вирівнюваемо споживання в енергосистеми .
Простий приклад. Подмигивающий
« Крайнее редактирование: 17.03.2017, 14:31:42 pm от вершок » Записан
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1383/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #181 : 17.03.2017, 14:43:45 pm »

Вата ТВ: Кто, кого и как на Донбассе блокировал

<a href="http://www.youtube.com/v/88lMkUjndhk&amp;ap=%2526fmt%3D18&amp;rel=0" target="_blank">http://www.youtube.com/v/88lMkUjndhk&amp;ap=%2526fmt%3D18&amp;rel=0</a>


(дісталось усім сторонам Улыбающийся )
Записан

Секта свідків підіймальної сили
Серго
ATPL
*****

Karma: +883/-28
Offline



Українець


« Ответ #182 : 17.03.2017, 21:50:32 pm »

На підтвердження наведу приклад.
Для промислового підтприємства зробили потужний тепловий насос.
Зробили велику буферну ємкість.
Запустили під новий рік.
Незабаром мене визвали проконсультувати великий ОСББ.
На мій подив їхні потреби менші за промислове підприемство.
Насос включаем на ніч, грієм буферну ємкість,зранку,днем і в вечері використовуем.
Економим в п!ять разів електрику, в десять оплату і головне вирівнюваемо споживання в енергосистеми .
Простий приклад. Подмигивающий

Так, це ж по теперішнім , завищиним тарифам?,,, А як порахувати по реальним цінам, без накруток і корупційної складової по розграбунку коштів? То виходить народу взагалі будуть копійки виходить по оплаті комуналки;?
Записан
вершок
красота - высшая степень функциональности
*****

Karma: +361/-31
Offline


« Ответ #183 : 18.03.2017, 09:54:08 am »

До речі.
Тепер , думаю,можна все виложить і про блокадників.
В тому числі і про Семенченка , і про Соболєва...
Особисто мені цікава роль Коломойского. Непонимающий
В альтруізм олігарха невірю.
Записан
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1383/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #184 : 18.03.2017, 10:48:52 am »

1. Думаю, що Коломойський банально захищає майно і населення, які приносять прибуток особисто йому. Вже всі знають, що окупованим майном розпоряджаються інші "власники", Ахметов підтверджує, як і кримські власники. В питанні захисту України інтереси населення і місцевих олігархів співпадають на всі 100 відсотків, тому олігархи фінансують свої добробати.

Крім того, як говорив Валерій Кур, на фронті у складі добробатів проходять навчання приватні армії олігархів, легально і без проблем. Знайомі "напівватники" з Дніпра всі вуха мені "прожужжали" про шикарно "упакованих" "правосєків" на престижних джипах, які ведуть себе зухвало і менти їх просто уникають - розумію так, що то зовсім не ті фронтовики-добровольці з обвітреними "мертвими" обличчями, яких ми спостерігаємо масово під час ротацій.

Ці приватні армії охоронятимуть чи вже охороняють легальні і нелегальні, законні і незаконні бізнеси олігархів. Про видобуток бурштину вже всі знають: тилові менти не дурні сунутись під кулі бійців, які не мають жодних психологічних та фінансових обмежень цивільного населення і пройшли повноцінні бойові дії. Це саме те, про що розказував Кур: якщо в 1990-х менти і бандюки перебували приблизно в однакових умовах, то зараз буде просто неможливо боротись з криміналом, оскільки менти так і сидять на голодному пайку, а приватні армії мають повноцінне забезпечення, бойовий досвід і відчувають за собою силу.

Я так думаю.

2. Блокадники досягли лише одного: зменшили гривневі прибутки Ахметова. Тобто відбулась операція олігархів по ослабленню конкурента. Ми ще не бачимо, але, думаю, зараз активно йдуть рухи по "прихватизації" енергокомпаній Ахметова і саме тому Порох внєзапно підтримав вимоги блокадників. І саме тому донецька сєпарська ментура так ахтунгує.

3. ...А що робить тим часом населення? Вже всі озброїлись, поставили раком совдепівську систему, на всякому місці займаються фізкультурно-бойовою підготовкою і контролюють доходи-витрати олігархів та органів державної влади?

Як про мене, всі енергетичні та стратегічні підприємства мають бути у державній власності.
По справжньому контролюватись, а не разом пилять бюджет.
Не. Загниє. Як все, що належить державі.
От контролюватись державою повинно - це да.
1. Не загниє. Реформи таки щось трохи змінили. Улыбающийся
2. Ще пиляють, але вже менше, значно менше. У всякому разі там, де я можу перевірити.

Тут є трошки перемоги. Улыбающийся
« Крайнее редактирование: 18.03.2017, 11:16:37 am от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
Solovei
***

Karma: +113/-35
Offline


« Ответ #185 : 18.03.2017, 22:16:25 pm »

Від мене коротко


* Розмір болта.jpg (16.29 Кб, 597x527 - просмотрено 1806 раз.)
Записан
Кацо
*****

Karma: +375/-104
Offline




« Ответ #186 : 20.03.2017, 12:34:36 pm »

О, оказывается уголь теперь можно везти оттуда официально - http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0351-17

Цитировать
ПЕРЕЛІК
товарів та продукції, дозволених для переміщення на тимчасово неконтрольовану територію та з тимчасово неконтрольованої території у районі проведення антитерористичної операції

Сировина:
вугілля
Записан
Серго
ATPL
*****

Karma: +883/-28
Offline



Українець


« Ответ #187 : 20.03.2017, 18:15:30 pm »

О, оказывается уголь теперь можно везти оттуда официально - http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0351-17

Цитировать
ПЕРЕЛІК
товарів та продукції, дозволених для переміщення на тимчасово неконтрольовану територію та з тимчасово неконтрольованої території у районі проведення антитерористичної операції

Сировина:
вугілля



Шоколадний барига в усних коментарях казав, шо дозволено переміщувати сировину для коксохімічних і енергетичних підприємств.
Тобто, знову народ держуть за баранів.
До речі, ніхто і ніде нічого не сказали про звільнення полонених. А це була одна з вимог блокування. Враження, що як не прийняли закон про окуповані території, то на ОРДЛО живуть українці. А раз так, то полонені там вже не в полоні, а так, тимчасово проживають.
Записан
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1383/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #188 : 20.03.2017, 18:44:38 pm »

А що чути про блокаду Криму? Теж окупація...
Записан

Секта свідків підіймальної сили
serg.
****

Karma: +187/-110
Offline


« Ответ #189 : 21.03.2017, 12:07:28 pm »

 [url=http://www.facebook.com/zupynytyrosiyu/videos/
« Крайнее редактирование: 21.03.2017, 12:14:38 pm от serg. » Записан
Серго
ATPL
*****

Karma: +883/-28
Offline



Українець


« Ответ #190 : 21.03.2017, 17:08:31 pm »

Володимир Лановий про те, чому Порошенку й іншим олігархам не подобається блокада Донбасу

Економіст вважає, що всередині України постійні спекуляції, обман і брехня з боку влади

Блокада окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) ніяк не позначиться на ВВП України, оскільки ще з 2014 року ВВП країни підраховується без урахування окупованих територій. Про це виданню "ГОРДОН" заявив екс-міністр економіки України, президент Центру ринкових реформ Володимир Лановий, коментуючи відстрочення надання Міжнародним валютним фондом (МВФ) чергового траншу Україні,

"Усередині України постійні спекуляції, обман і брехня з боку влади. Наприклад, наразі нам твердять, що нібито через блокаду ВВП знизиться на 1%. Любі мої, так у нас із 2014 року ВВП країни підраховується без окупованих територій! Без урахування Криму та Донбасу! Нам розповідають про нібито контрольовані підприємства на неконтрольованій території. Більшість цих заводів працюють на експорт. У мене запитання: валюта від цього експорту надходила до бюджету України?" – зазначив Лановий.

Він акцентував на тому, що підприємства в ОРДЛО фінансувалися з державного бюджету України.

"До речі, якщо підприємства на контрольованих територіях працювали безпосередньо з Києвом, отже, надавали рахунки на повернення ПДВ. Сплачувати податки вони могли в Донецьку та Луганську місцевим бандитським "податковим службам", але ПДВ могли відшкодовувати тільки в Києві. За моїми розрахунками, в ОРДЛО вони сплачували "податки" у розмірі 1 млрд грн, а повернення ПДВ отримували у розмірі 10 млрд грн із українського бюджету. Ми їх фінансували, розумієте?" – підкреслив економіст.

За його словами, президент України Петро Порошенко не зацікавлений у блокаді окупованих територій Донбасу.

"Здогадуюся, чому Порошенку та іншим олігархам не подобається блокада Донбасу: у них зупинилися мільярдні потоки з повернення ПДВ, які йшли до конкретних кишень. Але тепер МВФ хоче розібратися, адже до цього українська влада протягом трьох років замилювала очі: мовляв, у нас без Донбасу та Криму ось такі економічні показники. А коли розпочалася блокада, влада закричала, що у країні зараз усе завалиться. Ось МВФ і вимагає правди: скільки валюти надходить, а скільки розкрадається", – резюмував Лановий.



* 21145841_1_large.jpg (20.01 Кб, 620x349 - просмотрено 631 раз.)
Записан
вершок
красота - высшая степень функциональности
*****

Karma: +361/-31
Offline


« Ответ #191 : 21.03.2017, 18:44:42 pm »

Нынешняя власть учитывает мнение народа.
Порошенко -олигарх прошедший «крым и рым»
Учитывают мнение народа не из страха , а потому что потом аукнется.
В истории Украины ,мнение народа еще, пожалуй ,учитывала власть при Кравчуке.
(Снятие Масола ,после революции на граните)
Не обязательно , это лучшие власти - просто они не хотя , но  учитываяют .
Пока есть результат -мы должны давить.
Сейчас надо опустить тарифы на электроэнергию.
Записан
preacher
*****

Karma: +403/-206
Offline


« Ответ #192 : 21.03.2017, 19:05:56 pm »

Сейчас надо опустить тарифы на электроэнергию.
Скоріше зробити формування тарифів прозорим..............
Усіх тарифів.
Записан

Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1383/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #193 : 21.03.2017, 19:14:20 pm »

Нынешняя власть учитывает мнение народа.
Порошенко -олигарх прошедший «крым и рым»
Учитывают мнение народа не из страха , а потому что потом аукнется.
В истории Украины ,мнение народа еще, пожалуй ,учитывала власть при Кравчуке.
(Снятие Масола ,после революции на граните)
Не обязательно , это лучшие власти - просто они не хотя , но  учитываяют .
Пока есть результат -мы должны давить.
Сейчас надо опустить тарифы на электроэнергию.
Скоріше зробити формування тарифів прозорим..............
Усіх тарифів.
Прозорими? Та Юлька&Ко. (чи хто там нині) такого понаписують, що доведеться ще підняти.  Улыбающийся "Прозору" ціну на газ з РФії ми вже проходили. Вугілля проходимо зараз. Пропоную не загравати з дармоїдами.
Для початку - взяти під контроль виробництво електроенергії, потім - обленерго. Повернути це все у державну чи комунальну власність. Тоді й можна буде щось адекватне вчинити. А без цього - як блокада Криму з пшиком.
Про націоналізацію енергоринку я говорю не тому, що ретроград, а тому, що це все природний, монопольний, стратегічний ресурс, розпоряджатись яким має народ України безпосередньо, видобутком/виробництвом, розподілом, транспортуванням, споживанням та утилізацією. Власник - держава чи громада, залежно від об"єкту. Керівники - виборні колективами чи щось близьке до цього, які живуть серед тієї самої громади і несуть відповідальність за свої дії власними життями та життями власних родин (а не приватний дядя з приватною армією, якого метр-півтора візьмеш).
« Крайнее редактирование: 21.03.2017, 19:21:00 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
preacher
*****

Karma: +403/-206
Offline


« Ответ #194 : 21.03.2017, 19:49:10 pm »

Взагалі незалежність всієї держави починається з власного подвір'я, якщо єлектрика з вітряка і сонячних панелей, а тепло з теплових колекторів, і вода з власної свердловини - то вже ніхто не зможе шось там перекрити, і на щось там підняти ціну.
А коли таких господарств буде більше, монополія руйнується природним шляхом. Бо колишньому монополісту, щоб не втратити залишки клієнтів, треба буде міняти тарифну політику і покращювати якість обслуговування.
Записан

  Печать  
Страниц: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » |   Вверх
Тэги:
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.2 © Крылья 2004