Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
24.04.2024, 20:14:52 pm
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: 1 2 3 4 5 » |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Обращение г-на Яковлева о "объединении аоп" 25-01- 2017г.  (Прочитано 31433 раз)
Геннадий Хазан
Авиаторы

Karma: +1087/-64
Offline



"АОПА Украина"


« : 26.01.2017, 14:20:51 pm »

25-01-2017 года после завершения обсуждения "Проекта правил польотів у повітряному просторі України"  , г-ном Ю. Яковлевым было сделано заявление о том, что "все наверно знают о личном конфликте между им и Геной Хазаном" (с), о том , что " в Украине существует две аопы" (с), и было предложено "объединить две существующие аопы" (с). Было сказано, что он готов уйти с руководящей должности одной из аоп, но чтобы и Хазан ушел со своей должности, и что "заслуженные" люди, и те кто "соответствуют" изберут "нового лидера объединенной организации"
 .... Не смотря на несоответствующее место и время, и явно провокационный характер подобного заявления, я одной фразой ответил на этот спич, что на данный момент в Украине репрезентативной и легальной согласно международным нормам права существует только одна организация, и это Украинская ассоциация АОПА Украина. Что  также в Украине есть еще одна ГО, которая пользуясь несовершенством Украинского законодательства, зарегистрировала созвучное название, подобно нашей легальной организации.

Пользуясь возможностью, я расскажу в расширенном виде почему с юридической точки зрения  невозможно выполнить данное предложение:
 Первое и самое важное, что подобные действа, как то "слияния" или "разделения" не предусмотрены действующим Статутом Громадської организації Українська авіаційна ассоціація АОПА Україна . Но как же тогда поступать? Выход простой, и описан в  упомянутом мной выше Статуте. Физическое лицо, которое согласно норм принятым и описанным в Статуте ( данные нормы согласованны со штаб квартирой международной организации IAOPA) может стать членом организации, после написания Заявления на вступление в члены Громадської организації Українська авіаційна ассоціація АОПА Україна. Процедуры избрания /переизбрание руководящего состава Громадської организації Українська авіаційна ассоціація АОПА Україна описаны в Статуте нашей организации. Исходя из чего, основываясь Верховенством Права мы, члены Громадської организації Українська авіаційна ассоціація АОПА Україна проводим свою деятельность основываясь на действующем СТАТУТЕ нашей организации.

Мы готовы рассмотреть вопросы членства физических лиц в АОПА Украина на условиях, описанных выше. Это позволит всем тем кто разделяет требования Статута АОПА Украина абсолютно легально участвовать в деятельности организации!
« Крайнее редактирование: 27.01.2017, 18:15:56 pm от Геннадий Хазан » Записан

Владею самолетом: ЯК-12А  1960г.         UR-KHZ
                            L-200D MORAVA 1961г.UR-KHG
                            ZLIN 526 AFS     1974г.

"Отпустить сопротивление - это принятие" - Шри Багаван
preacher
*****

Karma: +403/-206
Offline


« Ответ #1 : 26.01.2017, 15:08:50 pm »

Є гарний шанс на примирення, а умови підлягають обговоренню, - буду молитись за це.
Записан

КВР
PPL(A), FI(A), SEP/MEP
Авиаторы

Karma: +154/-13
Offline




WWW
« Ответ #2 : 26.01.2017, 16:18:04 pm »

Мужики! Вам давно пора найти общий язык. Одно дело делаете.
Это пойдет только на пользу авиационной братии.
С уважением. Максим.
Записан

Может хватит заниматься фигней и захватить мир?
alexchiz
Авиаторы

Karma: +103/-11
Offline

PPL


« Ответ #3 : 26.01.2017, 16:47:08 pm »

Так в общем-то и проблем никаких..Все желающие объединиться в АОПА Украина,просто пишут туда заявление и потом просто делают одно дело..Не вижу препятствий...
Записан

С уважением.
TAILDRAGGER
*****

Karma: +767/-229
Offline




« Ответ #4 : 26.01.2017, 18:32:42 pm »

Не вижу препятствий...


Именно)))). Яковлев тоже может стать членом организации, после написания Заявления на вступление в члены Громадської организації Українська авіаційна ассоціація АОПА Україна.
Записан

Штирлиц склонился над картой- его рвало на родину
alexchiz
Авиаторы

Karma: +103/-11
Offline

PPL


« Ответ #5 : 26.01.2017, 19:08:48 pm »

Может,конечно...Но у него на этот счёт другое мнение..как я понял из рассылки СМС...
Записан

С уважением.
preacher
*****

Karma: +403/-206
Offline


« Ответ #6 : 26.01.2017, 19:25:41 pm »

В цій ситуації справді неприйнятно пропонувати виходи які неможливі для виконання.
Але теперішня невизначеність статусу АОПА України напевно вже не влаштовує нікого, і це правильно.
Можливо є сенс Юрію Яковлеву трохи змінити напрям діяльності його асоціації, бо йому все ж таки ближче літакобудування.
Тобто змінити назву його асоціації, і приєднатись до якоїсь міжнародної асоціації виробників легких літаків.
І навіть якщо підходящої асоціації немає, запропонувати об'єднатись регіональній асоціації виробників ЛА якоїсь держави, та створити міжнародну.
А щоб теперішні учасники його асоціації не опинились за бором, дозволити індивідуальне членство, окресливши прийнятні умови.
« Крайнее редактирование: 26.01.2017, 19:33:18 pm от preacher » Записан

петро нестеров
*****

Karma: +272/-52
Offline


« Ответ #7 : 26.01.2017, 19:57:49 pm »

preacher, я не пойму кто ты, не конструктор, не авиастроитель, не пилот, а рассуждаешь о проблемах авиации
Записан
preacher
*****

Karma: +403/-206
Offline


« Ответ #8 : 26.01.2017, 20:17:34 pm »

preacher (з англ. проповідник), я не пойму кто ты, не конструктор, не авиастроитель, не пилот, а рассуждаешь о проблемах авиации
Ви ж пане Петро Нестеров написали хто я.
А розмірковувати над проблемами авіації що заборонено?
« Крайнее редактирование: 26.01.2017, 20:21:06 pm от preacher » Записан

Геннадий Хазан
Авиаторы

Karma: +1087/-64
Offline



"АОПА Украина"


« Ответ #9 : 26.01.2017, 22:14:27 pm »

Цитировать
Можливо є сенс Юрію Яковлеву трохи змінити напрям діяльності його асоціації, бо йому все ж таки ближче літакобудування.
Тобто змінити назву його асоціації, і приєднатись до якоїсь міжнародної асоціації виробників легких літаків.


Шановний пане preacher, ви цілком вірно задаете Ваші питання.  На деякі з них я знаю відповідь.

От на приклад, що стосуеться аматорських повітряних суден:  В минулому році теж був організований "круглий стіл" для вирішення проблем аналізу проекту аматорського ПС( експертної оцінки проекту ПС( я описивав в минолому році це мироприемство) яке невзмозі робити ДАСУ.   АОПА Україна запропонувала модель вирішення цього питання.
Ми запросили з нами приняти участь і цьому "круглому столі"  зам директора НДІ Льотних випробувань. Але на наше велике здивування йому не дав виступити з пропозиціею вирішення цього питання, як це не виглядае дивним  саме пан Яковлев.
Ви, колегі мої собі це можете уявити?Непонимающий  Обеспокоенный
Прилюдно почати ображати зам директора інститута, льотчика випробувача, на сьогодняшній день единого лишившигося льотчика який мае допуски на випробування ПС на надзвуковій швидкості ...
Саме після цього виступив начальник відділу АЗП п. Бакаев та попросив дещо вгамувати свий пил з образами присутніх гостей пану Яковлеву.
Саме тоді як варіант вирішення проблеми головуючий від ДАСУ пропонував пану Яковлеву створити громадську організацію та взяти під свое крило аматорські конструкції... І що? У відповідь державному чильнику пролунала ВІДМОВА!

Ви собі можете уявити, але втрутитилась в це питання та запропонувала вирішення цього питання для аматорів саме АОПА Україна!  Наша громадська організація з дебільшого займаеться ПС промислового  виготовлення а також цілою низкою питань з цим пов язаними. Але для того, що би не лишились аматори сам на сам з проблемами, ми зайнялися вирішенням цього питання, як я вже писав вище. Чомусь тоді ніхто на цю мою інформацію взагалі не відриагував.
http://www.ukraviaforum.com/index.php/topic,13153.msg147955.html#msg147955

Сьогодня відреагували Ви! Хай не своечасно, але реакція е! А це для мене вже принципово важливо! Значить авіаційне суспільство змінюеться!
Повертаючись до особи про яку ми з вами дискутували, то я маю свої погляди на існуючий стан речей, та  на існуючі реалії.
Тому як казав класик театру великий Станіславський своїм акторам які погано грали : " Не вірю!" (с)
Записан

Владею самолетом: ЯК-12А  1960г.         UR-KHZ
                            L-200D MORAVA 1961г.UR-KHG
                            ZLIN 526 AFS     1974г.

"Отпустить сопротивление - это принятие" - Шри Багаван
preacher
*****

Karma: +403/-206
Offline


« Ответ #10 : 27.01.2017, 13:28:41 pm »

На мою думку, ситуація із створенням асоціації експерементального воздухоплавання ще трохи в Україні недозріла. Напевно є дві основні причини:
1. Законодавство все ще не вригульоване, а голоне те що зовсім нема культури виконання законодавства, як у чиновників контролюючих органів, так і у предстваників органів внутрішніх справ.
2. Економічна ситуація в державі зовсім не сприяє виконанню усіх норм законодавства, яке ще навіть не прийняли. Бо виконання усіх норм в експерементальному авіабудуванні річ доволі затратна, а будувати щось бюджетне під ці норми, не кожен погодиться.

Позиція Юрія Яковлєва досить зрозуміла, тому що літаки Аеропракта купують частіше аматори з інших країн, причини ті ж самі. Тому займатись українськими аматорами представникам Аеропракту нема ніякого сенсу.
Хоча могли би проявити далекоглядність, орінтуючись на ті часи, коли в Україні урегулюють повітряне законодавство, і економічна ситуація дозволить аматорам купувати кіти українських виробників також.

Проте Яковлєв міг би очолити асоціацію виробників легких і надлегких ЛА, а це трохи інший пласт авіаторів України. Об'єктивно, аналогічні асоціації існують і в інших країнах, а деякі з них міжнародні, тому поява такої організації в Україні є лише справою часу. Тобто пану Яковлеву, або доведеться згодом приєднатись до такої організації, або заснувавши її, з самого початку впливати на напрямки її діяльності.

А взагалі це дещо розрядило б напруження між двома групами українських авіатрів, і створило б умови для взаєної підтримки і кординації зусиль.
« Крайнее редактирование: 27.01.2017, 13:45:32 pm от preacher » Записан

Геннадий Хазан
Авиаторы

Karma: +1087/-64
Offline



"АОПА Украина"


« Ответ #11 : 27.01.2017, 15:26:52 pm »

Цитировать
розрядило б напруження між двома групами українських авіатрів

На сьогодняшний день напруження створюеться штучним чином! Наприклад  авіаторам які спілкуються зі мною особисто, паном Яковлевим ЗАБОРОНЯЕТЬСЯ прилітати у ЗПМ Наливайковка, а тим пілотам які  там знаходяться погрожують відмовити у базуванні, та вигнати з вище згаданого ЗПМа.

Тому я маю обгрунтовані підстави стверджувати, що жодного протистояння між "двома групами пілотів" в Україні НЕ ІСНУЕ!

Е декілька людей, у яких авіація е їх бізнесом! Тому особисто я їм заважаю виступати "по беспределу" як то було за часів депутатства пана Бориса Шияна (який "кришував" декількох осіб в ДАСУ які у свою чергу створили останньому сприятливі умови для розвитку свого авіаційного бізнесу).
У той час саме ми мали проблеми з отриманням реестрації наших ПС та отриманням на них льотної придатності. Деколи ця процедура трвала і 18-20 місяців ...   А після того, як де яким чільникам ДАСУ  приймавшим участь в тих оборудках дали "брудними трусами по морді",  ті самі процедури тепер тривають максимум 10-14 діб!)

Тяжко стверджувати тепер що нічого в нас не змінюеться!)))
« Крайнее редактирование: 27.01.2017, 18:17:22 pm от Геннадий Хазан » Записан

Владею самолетом: ЯК-12А  1960г.         UR-KHZ
                            L-200D MORAVA 1961г.UR-KHG
                            ZLIN 526 AFS     1974г.

"Отпустить сопротивление - это принятие" - Шри Багаван
вершок
красота - высшая степень функциональности
*****

Karma: +361/-31
Offline


« Ответ #12 : 27.01.2017, 23:41:40 pm »

Взагалі то ми взялись своєчасно. Улыбающийся
Просто не дуже афішували. Подмигивающий
Навіть перевели закордонні аналоги.
Але!
Генадій попередив що змінювати Л.П. не вийде.
В останній редакції Л.П. зникли експериментальна авівція , а з'явились тимчасові сертифікати. Злой
Заєреструвати  <самодєлку> набагато легше ніж получити сертіфікат.
Про тимчасовий сертифікат взагалі ніхто нічог не знав.
Готувались проекти по сто сторінок. Шокированный
Про можливість створення експериментальної асоціації ми взагалі не знали. Непонимающий
Крім серьйозних бізнесменів ,де  власне про саму експериментальню авіацію «і не пахне» , інші не дуже розбираються в тонкостях авіазаконів.
Так що Генадій без вас діла не буде. Смеющийся

Записан
Геннадий Хазан
Авиаторы

Karma: +1087/-64
Offline



"АОПА Украина"


« Ответ #13 : 28.01.2017, 00:52:33 am »

вершок  Ви особисто,та всі інші колеги авіатори, які займаются аматорськими авіаційними конструкціями ЗАВЖДИ можуть розраховувати на мою допомогу та домомогу наших однодумців у Вашій роботі!!
Записан

Владею самолетом: ЯК-12А  1960г.         UR-KHZ
                            L-200D MORAVA 1961г.UR-KHG
                            ZLIN 526 AFS     1974г.

"Отпустить сопротивление - это принятие" - Шри Багаван
Sane
***

Karma: +108/-13
Offline


« Ответ #14 : 28.01.2017, 11:40:23 am »

Я, як і більшість людей цього форуму читаю також і форум Ю.Яковлева
Чесно кажучи, набридло дивитися як два, цілком сформовані авіаційні діячі, які хочуть і роблять одну справу постійно, воюють один з одним!
З одного боку це добре, адже ці війни допомогають і чим більше протистояння, тим більше нових і приємних законів для авіаторів!
Але ж як на мене, на багато краще було б, якби це були не протистояння, а згуртовані дії всієї авіаційної братії.
Не така вже в нас і велика країна, не так і багато людей пов"язаних з небом, і було б на багато краще, як би на кожному авіаційному заході збиралися всі, без виключення! А не тільки сторона Хазана на одному, а сторона Яковлева на іншому!
Це моя точка зору, я не знайомий особисто ні з Яковлевим, ні Хазаном! Я не є членом жодної з АОПА, і нажаль поки що не маю ліцензії пілота, не маю ВС, це поки що тільки мої мрії...
Але я вважаю, якби об"едналися ці дві великі людини в одну команду, це була б перемога для Малої Авіації України!
Це тільки моя точка зору, можливо я не все розумію, але так вважаю!
Записан
  Печать  
Страниц: 1 2 3 4 5 » |   Вверх
Тэги:
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.2 © Крылья 2004