Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
28.03.2024, 21:43:44 pm
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Модернизация Форума. Высказываем предложения и пожелания  (Прочитано 78161 раз)
preacher
*****

Karma: +403/-206
Offline


« Ответ #45 : 18.11.2015, 18:27:49 pm »

Взагалі ті або інщі ізиски обумовлені можливостями тієї або іншої модифікації форуму, цей наприклад: SMF 1.1.7
Який вибран на майбутнє - поки невідомо.
Можливо Андреас повідомить версію форумного движка який обрано для подальшого використання.
Тоді пропонувати можно з урахуванням можливостей того движка та модів які для нього існують.
Записан

Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1381/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #46 : 18.11.2015, 19:16:02 pm »

У меня есть предложение по поводу +/-, что было понятно за, что и кто ставит бал в ту или иную сторону ( а то не понятно зовсім), взять практику с форума:
http://www.doneckforum.com/ 
сразу видно кто и чем не довольны.
Пламенно поддерживаю! На моём любимом gunforum.com.ua тоже надо обязательно детализировать карму, иначе не получится.

Дуже цікаво хто й за що мені -1 в карму вліпив Подмигивающий

Вот мне, например тоже "влепили" сегодня "минус"-  за совершенно трезвую, взвешенную , обоснованую и объективную оценку всего путлеровского режима и его новоявленных "счастливых" прихвостней в оккупированом рашистами Крыму)))))

Хе-хе, перші два-три якось трохи зачіпають самолюбство, а потім вже все одно.
В мене інше питання: як швидко у мене буде -100? Смеющийся

А що стосується питання хто про ваші -1, то, думаю, хтось не згоден з вашими позиціями. Щодо недавнього -2 Днепра, яке з"явилось вже після питання про -1, то тут вже, швидше за все, та сама херня, що й з моїми -59 (станом на зараз): сидить якесь падло, яке незгідне з кармою в принципі, і тупо мінусує за будь-який пост про карму чи взагалі за будь-який пост по принципу "один пост - один мінус". І при цьому люто заздрить, що не може бути таким розумним, скромним і життєдайним (в смислі, "давати жизні на форумі"), як ото ми з вами. Улыбающийся

Стосовно ж експеримента з кармою зрозуміло, що вона потрібна як індикатор активності та корисності для форуму, однак потребує доступної деталізації для аналізу її достовірності: в якому пості/темі, ким і за що була поставлена. Тоді одразу буде видно тематичну спрямованість відкармованого і адекватність кармуючого. І новачкам чи рідким гостям одразу буде зрозуміла компетентність відкармованого в тій чи іншій області знань та навичок.
З Подвашником не згодний. Карма - це як історія авіаційних катастроф: інформація про них має доступною всім для аналізу та запобігання таких же помилок чи рішень.

P.S.

Любі друзі, ті, хто плюсує мене!
Дуже вдячний вам за підтримку! Ваші плюсики показують мені, що розумних людей, на жаль, менше, ніж дурних, однак, вони таки є і їх не так вже й мало. Добра вам і миру!
  Улыбающийся
« Крайнее редактирование: 18.11.2015, 19:41:16 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
вершок
красота - высшая степень функциональности
*****

Karma: +361/-31
Offline


« Ответ #47 : 18.11.2015, 23:04:09 pm »

Дуже проситься розділ аматорського літакобудування.
Записан
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1381/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #48 : 01.12.2015, 14:33:07 pm »

А взагалі давайте зробимо перекличку тих, хто хотів би приймати участь у розвитку такого ресурсу, можливо і справді немає сенсу затівати.
Бачу сенс зробити тут кальку розділів з РЕАА. Думаю, треба просити адмінів, щоби дали комусь з древніх, перевірених та компетентних форумлян повноваження на реорганізацію цього форуму. Я готовий взятись за це, однак маю сумнівну репутацію, тому дуже сумніваюсь, що отримаю відповідні повноваження.

Якщо тут буде продовжуватись застій - готовий допомогти KBP в частині технічної допомоги на новому ресурсі.

Ще раз наголошую - на ресурсі мають бути присутні геть усі можливі розділи, як на РЕАА, тоді тут постійно буде профільна двіжуха.
« Крайнее редактирование: 01.12.2015, 14:34:51 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
Andreas
Администратор

Karma: +457/-40
Offline



Это украинский форум!


WWW
« Ответ #49 : 01.12.2015, 16:00:32 pm »

Ну я от наприклад отримав дозвіл від власника авторських прав на побудову літака Chilton DW-1. Насправді розумію що побудову розпочну у найкращому випадку з весни, а зараз переганяю креслення до SolidWork'су.
І чесно кажучи не маю бажання відкривати відповідну тему на рашинському форумі. Просто не хочу.
В укрнеті немає ресурсу де я міг би описувати процес будівництва. Його просто не існує. Даний форум є непрофільним, оскільки як мінімум тут немає відповідного розділу.
А взагалі давайте зробимо перекличку тих, хто хотів би приймати участь у розвитку такого ресурсу, можливо і справді немає сенсу затівати.

http://www.ukraviaforum.com/index.php/topic,12752.0.html
Не увидел ваших предложений в этой ветке.
Кальку с реаа делать смысла нет по ряду причин.
А вот обсудить структуру разделов и изменить ее - три секунды.

Всего лишь нужны предложения.
Записан
Mike
Авиаторы

Karma: +389/-16
Offline



PPL; BE35; FAA A&P


« Ответ #50 : 01.12.2015, 16:42:19 pm »

Нет смысла создавать новый ресурс. Уже было - пробовали - не вышло. Имеет смысл отделить продажу и сделать нужную ветку.

Отделить продажу

Отделить продажу

Отделить продажу

Отделить продажу
Записан

Beechcraft Bonanza V-Tail
------------------------------
Полет это причина, пункт назначения лишь предлог.
Геннадий Хазан
Авиаторы

Karma: +1087/-64
Offline



"АОПА Украина"


« Ответ #51 : 01.12.2015, 17:49:51 pm »

Андрей, не кальку нужно делать, а структуру изменить. Я тебе уже говорил
Записан

Владею самолетом: ЯК-12А  1960г.         UR-KHZ
                            L-200D MORAVA 1961г.UR-KHG
                            ZLIN 526 AFS     1974г.

"Отпустить сопротивление - это принятие" - Шри Багаван
Andreas
Администратор

Karma: +457/-40
Offline



Это украинский форум!


WWW
« Ответ #52 : 01.12.2015, 19:39:58 pm »

Я я попросил? Я привел список. Допиши в дерево нужное.
Форум
- Авиационный форум
-Военная авиация
- Легкая авиация
--- Самодеятельное самолетостроение
--- Законодательство
--- Авиабезопасность
--- Эксплуатация
- Технические вопросы
- Куплю-продам
- Справочник
--- Площадки и аэродромы
- Для пилотов
- Закрытый (мусорка)
Курилка
- Свободный полет
Записан
Andreas
Администратор

Karma: +457/-40
Offline



Это украинский форум!


WWW
« Ответ #53 : 01.12.2015, 20:04:22 pm »

Нет смысла создавать новый ресурс. Уже было - пробовали - не вышло. Имеет смысл отделить продажу и сделать нужную ветку.

Отделить продажу

Отделить продажу

Отделить продажу

Отделить продажу

Миша, где именно тебе продажа мешает? В "показать новіе сообщения"?
Записан
Mike
Авиаторы

Karma: +389/-16
Offline



PPL; BE35; FAA A&P


« Ответ #54 : 01.12.2015, 20:09:11 pm »

Да, "Показати нові повідомлення з Вашого крайнього візиту. "
Я постоянно пользуюсь этой ссылкой.
Записан

Beechcraft Bonanza V-Tail
------------------------------
Полет это причина, пункт назначения лишь предлог.
flybas
"Красота должна быть обтекаема" М.М.Жванецкий
Авиаторы

Karma: +154/-144
Offline



"Красота должна быть обтекаема" М.М.Жванецкий


« Ответ #55 : 01.12.2015, 21:31:54 pm »

А взагалі давайте зробимо перекличку тих, хто хотів би приймати участь у розвитку такого ресурсу, можливо і справді немає сенсу затівати.
Бачу сенс зробити тут кальку розділів з РЕАА. Думаю, треба просити адмінів, щоби дали комусь з древніх, перевірених та компетентних форумлян повноваження на реорганізацію цього форуму. Я готовий взятись за це, однак маю сумнівну репутацію, тому дуже сумніваюсь, що отримаю відповідні повноваження.

Якщо тут буде продовжуватись застій - готовий допомогти KBP в частині технічної допомоги на новому ресурсі.

Ще раз наголошую - на ресурсі мають бути присутні геть усі можливі розділи, як на РЕАА, тоді тут постійно буде профільна двіжуха.

Забембав своїм "реаа" вже !!!
-1
Записан
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1381/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #56 : 01.12.2015, 21:41:51 pm »

Приєднуюсь до Михайла: для торгівельного відділу мають бути свої окремі "Показати нові повідомлення з Вашого крайнього візиту." та "Показати нові відповіді на Ваші повідомлення."
Записан

Секта свідків підіймальної сили
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1381/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #57 : 01.12.2015, 21:43:33 pm »

Забембав своїм "реаа" вже !!!
-1
А тепер ще й Хазана вслух мінусни, мінусатор хреновий. Він також розуміється на кон"юнктурі ринку. Улыбающийся http://www.ukraviaforum.com/index.php/topic,12752.msg135863.html#msg135863

Емоції - поганий порадник. Те, що раша - фашисти, зрозуміло. Однак якщо РЕАА більший і цікавіший - то це факт і не треба говорити, що воно не так. Хочеться щось таке і в себе мати, своє, українське.

На РЕАА, так розумію, така структура не з неба гуманоїдами була зроблена, але склалась з потреб спільноти. На РЕАА мені, як трохи торгашу в минулому, сподобалось. В структурі РЕАА - перспектива. Врешті решт в нас складеться щось подібне, якщо Господь дасть сили та мудрість модераторам почути щиро зацікавлених любителів авіації.

На роботі в мене зараз - завал. Якщо буде можливість в другій половині тижня, то спробую попрацювати з рубриками і допомогти адмінам.
« Крайнее редактирование: 01.12.2015, 22:05:42 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
Andreas
Администратор

Karma: +457/-40
Offline



Это украинский форум!


WWW
« Ответ #58 : 01.12.2015, 23:06:00 pm »

Да, "Показати нові повідомлення з Вашого крайнього візиту. "
Я постоянно пользуюсь этой ссылкой.
Сделал.
Такой фикс пойдет?
« Крайнее редактирование: 01.12.2015, 23:30:50 pm от Andreas » Записан
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1381/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #59 : 01.12.2015, 23:44:59 pm »

Сделал.
Такой фикс пойдет?
1. Слово "виняток" пишеться без букви "й". Улыбающийся
2. Не зовсім естетично виглядає форматування.


* Безымянный.JPG (45.92 Кб, 967x200 - просмотрено 643 раз.)
« Крайнее редактирование: 01.12.2015, 23:47:20 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
  Печать  
Страниц: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » |   Вверх
Тэги:
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.2 © Крылья 2004