Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
28.03.2024, 20:58:42 pm
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Модернизация Форума. Высказываем предложения и пожелания  (Прочитано 78160 раз)
Серго
ATPL
*****

Karma: +883/-28
Offline



Українець


« Ответ #15 : 30.10.2015, 15:56:04 pm »

Не скажу, що я зовсім радикальний консерватор,Але мені подобається зараз все, як є.
Про "лайки", та "карми". Якось це все мені геть не подобається. Може кому треба підвищити свою самооцінку через велику плюсову карму? То для цього є другі місця і ресурси. А з досвіду спостереження за "лайками" на інших ресурсах, можу сказать, що інколи здрава думка у когось одного викликає відразу, а інші за ним, інколи не прочитавши до кінця і не створивши власну думку, по інерції "лайкають" проти", Потім, інколи, доходить до вибачень. Для чого це все? Цей форум створений дорослими людьми, з стабільно  психікою і вже сталим світоглядом. Дорослі люди не потребують в підвищенні своєї самооцінки, міряючись довжиною органів, або кількістю  всяких там "лайків". А як немає можливості відповісти, або вникнути в суть, або не розбираєшся в темі, а хочеться по пацанячі тільки "лайкнути", щоб насолити своєму колишньому оппоненту, то у колі дорослих чоловіків такої потреби немає, дорослі чоловіки в такому разі просто держуть язик за зубами і сидять мовчки, без всяких "лайків". Немає що написать? Не треба "лайкать". Сиди мовчки і вчись у дорослих.
Така моя думка.
Записан
serge
*****

Karma: +70/-59
Offline


« Ответ #16 : 30.10.2015, 16:34:23 pm »

Меня в детстве не в тот кружок отдали... ))) Может стоит сделать раздел (разделы) для простых энтузиастов-непрофессионалов, кружковцев-авиамоделистов, просто любителей (кто летает в разных местах и странах, как пассажир коммерческих покатушек на разного типа ЛА). Думаю, что такая тематика разделов помогала бы направлять энтузязизм в правильных направлениях и способствовала бы адекватному структурированию любителей. Принцип простой - любишь небо и живешь в Украине - заходи на Авиафорум, ищи свою тему и двигайся вперед и вверх ))) Неважно, это полет выходного дня (с фоточками и впечатлениями), прыжки с парашютом, ближайшее мероприятие типа авиафестиваля или отзывы покатавшихся где-то в Швейцарии, Чехии или под Киевом на планере, дельталете или легком самолете и т.д. Сюда же состояние авиамузеев, дома Сикорского и других памятных мест, связанных с авиацией. Т.е. ключевая задача, как по мне, это структурирование информации в удобном для людей виде. Сорри за сумбур, работа отвлекает )
Записан
Геннадий Хазан
Авиаторы

Karma: +1087/-64
Offline



"АОПА Украина"


« Ответ #17 : 30.10.2015, 19:01:33 pm »

оптимально реорганизовать сайт по принципу шкафаи полочек. По типу РЕАА. Я полагаю самая оптимальная модель и по способу поиски нужной инфы и по способу определения куда писать создавая новую тему
Записан

Владею самолетом: ЯК-12А  1960г.         UR-KHZ
                            L-200D MORAVA 1961г.UR-KHG
                            ZLIN 526 AFS     1974г.

"Отпустить сопротивление - это принятие" - Шри Багаван
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1381/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #18 : 30.10.2015, 21:07:09 pm »

До речі, було б непогано перевести форумний час на 1 годину назад, а то показує кремлівський час...
Записан

Секта свідків підіймальної сили
Andreas
Администратор

Karma: +457/-40
Offline



Это украинский форум!


WWW
« Ответ #19 : 30.10.2015, 22:04:54 pm »

До речі, було б непогано перевести форумний час на 1 годину назад, а то показує кремлівський час...
Да, спасибо.
Не кремлевский был, а UTC +3 Подмигивающий Ибо как авиационный форум, привязан к единому времени, а поясное выстанавливается отдельно. При желании для себя его можно поменять на любое в настройках профиля.
Записан
entuzazisten
*****

Karma: +527/-158
Offline



Мечтал? Летает!


« Ответ #20 : 31.10.2015, 08:56:41 am »

Мои "5 копеек".
Согласен с " Серго" про "лайки " и " антилайки" . Всё это детство какое-то. Достаточно того, что на этом помешаны недоросли , гадят где попало и что зря. А вот " белый" и  " чёрный" " список необходим. Ну и конечно нужен " мутный" список. Для наших бывших , т.е. для троллей - забаненных, действующих  ну и конечно будущих.
И темы купли- продажи надо хоть как-то упорядочить. И по количеству тем ограничение обязательно.
Такое пожелание.
Записан
Карпуха
*****

Karma: +67/-11
Offline



Бажаючий літать


WWW
« Ответ #21 : 31.10.2015, 09:35:19 am »

У нас на клубному(громадського об'єднання) форумі барахолка розбита на декілька підрозділів.
1) Приватні об'яви
2) Комерційні
3) Куплю,де купить
4) Подарю,приму в дар
6)Приватні враження про товари та послуги.
7) Відгуки про сервіс.
Все це може здатись розтягнутим. Але все конкретно прописано. також треба конкретні правила для барахолки. ,,АП,, раз в неділю.
І як на мене обов'язково знацти людину ,назначить модератора який буде слідить за розділом. Тоді як на мене буде там порядок.
Записан

Параплан--Skywalk Chili 2


,,вмк.Фрегат,,

http://forum.fregat.kiev.ua/амфибии-аэросани-и-самолеты/
sergkirov
***

Karma: +1/-0
Offline


« Ответ #22 : 01.11.2015, 16:58:57 pm »

Соглашусь с Геннадием ,что самый удобный сайт, по типу REEA!
Записан
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1381/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #23 : 08.11.2015, 21:42:10 pm »

Пропоную у новому форумі інтерфейс робити двомовним: українською та англійською. Або виключно українським. Чому? Швендяв тільки що по західних сайтах, і що б ви собі думали? - Французи мають сайти французькою мовою, англійці та американці - англійською. Це ж треба, там зовсім не передбачені якісь інші мови! І російської там теж немає! Уявляєте?

Лише в Україні - "малороССія" і по замовчанню - "велікій-магучій руССкій язик і опциональное малороССкоє нарєчіе, нє пользующєєся популярностью ввиду отсталости местних аборігенов".

Короче, дайош пріоритет української мови в інтерфейсі нового мотору форума!
І опціональну - англійську, як мову міжнародного спілкування пілотів.

Окупантів - геть, разом з їхньою мовою.

Ага, і малюнок блакитно-жовтий зробити з українським написом:



І в самому низу сторінки, де копірайти та дівоче прізвище двигуна форуму - також конче необхідна українська мова.

P.S. Гумор про російськомовний журнал про українську авіацію "Крила" не зрозумів: це збір оглядів та аналітики для ворожих КБ та ФСБ за рахунок читачів? Необхідно провести бесіди з їхнім керівництвом. І з авіаційною бібліотекою "Відкрите небо" також. А то ніби наші, однак пишуть російською - що за мода?
« Крайнее редактирование: 09.11.2015, 00:35:33 am от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
flybas
"Красота должна быть обтекаема" М.М.Жванецкий
Авиаторы

Karma: +154/-144
Offline



"Красота должна быть обтекаема" М.М.Жванецкий


« Ответ #24 : 09.11.2015, 09:53:31 am »

А в Україні проживають тільки україно та англомовні громадяни , шановний ?
А те, що на фронті через одного - росмовний вояк , з цим як бути ?
Мову треба не насаджувати насильно, а давати вибір. Як і є ,відповідно, на цьому форумі.
Міняйте налаштування в своєму профілі згідно ваших вподобань і не "парте" мізки іншим.

Записан
Днепр
*****

Karma: +261/-108
Offline




« Ответ #25 : 09.11.2015, 10:41:27 am »

Toris, не уподобайтесь Фарион, всему своё время. Сейчас и без Мовы (не перваяч статья в происходящем) проблем хватает, и по мне главное что бы Человек был Человеком, а на росийском, украинском, английском... мне без разницы, хоть на цыганском.
Записан

Ще не вмерла України і слава, і воля,
Ще нам, браття українці, усміхнеться доля.
Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці.
Запануєм i ми, браття, у своїй сторонці.
@rus
Он ушел от нас, но помнить его мы будем всегда
Авиаторы

Karma: +53/-6
Offline


« Ответ #26 : 09.11.2015, 11:42:45 am »

Dear Tori's
Мне потом конечно выскажут за этот пост))
Ну вот к чему это,высокопарное Непонимающий?

Такое идеологическое и типа правильное?
Честно,в теме про Вильгу и аи14
Мне понравился ваш вопрос,а этот двигатель двухтактный?
Сразу видно насколько глубоко вы интересовались вопросом, поиском
Без обид, ну прежде чем ляпнуть,вкл мозги


Кстати тот двигатель трёхтактный и семиколельвальный
Записан
entuzazisten
*****

Karma: +527/-158
Offline



Мечтал? Летает!


« Ответ #27 : 09.11.2015, 11:59:46 am »

Вот -вот! А я   ещё раз прошу учесть моё пожелание : создать список " мутных" участников форума. В моём поле зрения сейчас их /ДВА/.  Особая примета- рашинская наглость! Знаю , что и другие участники их видят.
Записан
@rus
Он ушел от нас, но помнить его мы будем всегда
Авиаторы

Karma: +53/-6
Offline


« Ответ #28 : 09.11.2015, 12:07:14 pm »

Вы нацист или просто недалекоглядный?
Записан
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1381/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #29 : 09.11.2015, 12:12:25 pm »

А в Україні проживають тільки україно та англомовні громадяни , шановний ?
В РФці чи Дойчляндії проживають відповідно лише росіяни та німці? В РФці та Криму багато українських шкіл?

А те, що на фронті через одного - росмовний вояк , з цим як бути ?
Це біда, однак цей форум не є життєво необхідним під час бою.

Мову треба не насаджувати насильно, а давати вибір. Як і є ,відповідно, на цьому форумі.
В Криму та Домбабве вже дали "зробити вибір" - Вас особисто радує результат? Мене - не радує.
Гандони в парашці відкрито заявляють, що немає ні України, ні українською мови - і з Вашими тенденціями мови таки не буде, а з часом знекровиться та щезне Україна. Історія совдепівська вже давно скоригована. І станете Ви, як білоруси, перманентним російським ватником.

Свого часу совки насаджували російську мову, вчителі російської мови та літератури середніх шкіл отримували надбавку 10% до зарплати. Результат - бачите на фронті.
Необхідно, щоби люди звикали до своєї рідної мови. Тим більше, що кілька десятків слів оформлення форуму запам'ятається швидше, ніж англійскі слова, до яким ми вже звикли і на сайтах іноземних, і в мануалах до побутової техніки.

З другого боку, Ви та інші постійні резиденти України чудово розуміють не лише написану українську мову, а й навіть усну. У чому ж проблема? В тому, що "братскій народ" не буде розуміти? Тай ніхто не заставляє спілкуватись на форумі російською, я пропоную лише націоналізувати оформлення форуму.

Міняйте налаштування в своєму профілі згідно ваших вподобань і не "парте" мізки іншим.
Я дав пропозицію керуючим, а мізки кожен парить сам собі самостійно. Подмигивающий
« Крайнее редактирование: 09.11.2015, 12:28:06 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
  Печать  
Страниц: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » |   Вверх
Тэги:
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.2 © Крылья 2004