Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
29.04.2024, 11:46:20 am
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Спеціальна тема для срача, щоби не смітити у фахових темах  (Прочитано 72549 раз)
Серго
ATPL
*****

Karma: +883/-28
Offline



Українець


« Ответ #120 : 09.11.2015, 14:56:23 pm »

http://www.ukraviaforum.com/index.php/topic,12310.0.html
Шановний Toris
Перечитайте цю приведену мною тему уважно.
В ній я ще тоді Вам особисто, та всьому шановному панству висловив свою думку про "проблему" мови , та інші Вами підняті, та скаламучені "проблеми", стосовно мови.
Тоді ми з Вами, та іншими поважними дописувачами, досягли консенсусу, та беззаперечної згоди.
Чому ж зараз?Чому ж знову Ви каламутите все шановне суспільство? Для чого це все? Вам популярно і доступно вже тоді все розказали.
Ми вже тоді ще в тій темі досягли порозуміння і згоди про те, що мовної "проблеми" на нашому поважному форумі немає і не існує.
Дякую за розуміння, зважене і тверезе мислення в цьому  питанні.
Записан
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1537/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #121 : 09.11.2015, 15:24:00 pm »

Шановний Серго
Зараз у мене на роботі починається вечірній блок міроприємств і я змушений відволіктись від форуму. Обіцяю Вам, що після роботи перечитаю тему і дам відповідь на Ваше запитання.

Чому ж знову Ви каламутите все шановне суспільство? Для чого це все?
Я висловив свої побажання стосовно мовного інтерфейсу ось тут: http://www.ukraviaforum.com/index.php/topic,12752.msg136506.html#msg136506
обгрунтував, чому саме я так вважаю - а вони чомусь самі підняли каламуть на мою приватну думку. Якісь ненормальні, чесне слово! Я ж не пропонував заборонити російськомовне спілкування, не нав'язував їм українську мову - вони самі собі придумали практично путлерівські страшилки і один навіть поцікавився, чи не нацист я! Мені образливо таке чути.

Щойно Андреас висловив офіційну позицію стосовно мовної політики і тому мовну тему шкурок форуму можна вважати закритою. Немає ніякої каламуті, якщо вони самі знову не психануть.

UPD. Щойно уважно прочитав зазначену Вами тему. З Вашим постом #23 згоден цілком і повністю:
Цитировать
2 OlegK
<...>
Вельмишановний, чи не здається вам, що спілкуючись ви російською в Україні, якраз УКРАЇНСЬКА мова зазнає знущання, утисків і зневажливого ставлення?
В знак солідарності +1 до карми.

В своїй пропозиції я запропонував прибрати мову інтерфейсу саме з таких міркувань. Жодних пропозицій заборонити російськомовне спілкування з мого боку не було.

Так розумію, що пукани в місцевих патріотів ("патріотів" ?) рванули саме на моїй фразі "Окупантів - геть, разом з їхньою мовою.". Що ж, я дещо поспішив.

Дуже перепрошую поки що російськомовних українських патріотів і просто не-окупантів, котрі не володіють українською в силу різних причин, за мою нетолерантну фразу.

Прошу прощения у всех русскоговорящих патриотов Украины, которые не владеют украинским языком в силу разных причин, за мою нетолерантную фразу.
« Крайнее редактирование: 09.11.2015, 21:58:02 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
flybas
"Красота должна быть обтекаема" М.М.Жванецкий
Авиаторы

Karma: +154/-144
Offline



"Красота должна быть обтекаема" М.М.Жванецкий


« Ответ #122 : 09.11.2015, 20:21:14 pm »

Торіс, а з якого фаху ви митець , якщо не секрет ?
Записан
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1537/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #123 : 09.11.2015, 20:55:50 pm »

flybas, не секрет. З Вами, а також з іншими бажаючим, можемо зустрітись на вихідних або в святковий чи неробочий день у Хмельницькому, поговоримо і про фах, і про все інше. На зустріч беремо паспорт і посвідчення, якщо вже будемо деанонімізовуватись.

До речі, мені повідомили, що десь в районі пляжу тусується наша небесна братія, параплани з дельтами. Можемо десь там зустрітись.
« Крайнее редактирование: 09.11.2015, 21:02:03 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
TAILDRAGGER
*****

Karma: +767/-229
Offline




« Ответ #124 : 09.11.2015, 23:04:06 pm »

flybas
До речі, мені повідомили, що десь в районі пляжу тусується наша небесна братія, параплани з дельтами. Можемо десь там зустрітись.

Срач - это дело святое для советского человека. Как только где-то начинается срач - всё бросаем и бежим туда участвовать, чтоб как все и обязательно начинаем расследовать как звучит русское слово "сравни" на украинском- так срав чi нi?
Пытался понять в чем же вся суть претензий к Toris? Может я совсем наивен и не могу дотумкать.... во всяком случае мне показалось предложение состояло не в переходе с русского на украинский и английский , а в том, чтобы все меню в движке форума были на украинском и английском. Если кто не понимает о чем я говорю, то кнопка "Быстрый ответ" будет "швидка видповiдь" или "quick response".
Как я (туго) соображаю своими "промытыми Западом мозгами" все же технические вопросы обсуждать на английском языке будет звучать нонсенсом

Записан

Штирлиц склонился над картой- его рвало на родину
flybas
"Красота должна быть обтекаема" М.М.Жванецкий
Авиаторы

Karma: +154/-144
Offline



"Красота должна быть обтекаема" М.М.Жванецкий


« Ответ #125 : 10.11.2015, 16:34:38 pm »

flybas, не секрет. З Вами, а також з іншими бажаючим, можемо зустрітись на вихідних або в святковий чи неробочий день у Хмельницькому, поговоримо і про фах, і про все інше. На зустріч беремо паспорт і посвідчення, якщо вже будемо деанонімізовуватись.

До речі, мені повідомили, що десь в районі пляжу тусується наша небесна братія, параплани з дельтами. Можемо десь там зустрітись.
Ну если не секрет, то что, тяжело здесь ответить , не дожидаясь "встречи на Эльбе" ?
Записан
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1537/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #126 : 10.11.2015, 20:26:55 pm »

Ну если не секрет, то что, тяжело здесь ответить , не дожидаясь "встречи на Эльбе" ?
Ну що ж Ви такий нездогадливий, га? Якби я прагнув деанонімізуватись, я б на аватарку почепив власне фото, в підпис виклав би паспортні та інші персональні дані. Однак не маю потреби в рекламі, тому на аватарці та в підписі викладене щось таке...
Якщо маєте якісь пропозиції, що можуть бути вигідні мені і Вам - прошу до приватних повідомлень. А ні - то ні. Жили ж Ви якось до цього дня без мене, авжеш?

...Що ми все про срач та авіацію? Подивіться краще гарне кіно про інший світ. Чоловік ще більш балакучий, ніж я, однак розказує цікаво.

<a href="http://www.youtube.com/v/SXVQ4Cw5NZM&amp;ap=%2526fmt%3D18&amp;rel=0" target="_blank">http://www.youtube.com/v/SXVQ4Cw5NZM&amp;ap=%2526fmt%3D18&amp;rel=0</a>
« Крайнее редактирование: 10.11.2015, 20:29:51 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1281/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #127 : 10.11.2015, 23:54:21 pm »

  Вся Америка потэнтована и люди патентованы и уважают потэнт и поклоняются патенту,а у нас импотенту.
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1537/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #128 : 11.11.2015, 12:27:41 pm »

щоби пояснити Вам приреченість пілота цього фацетомобіля.

Яке відношення погані характеристики мають до приреченості?
Ви не помітили що на вашому улюбленому реаа ці фасети теж строїли?
Ви там теж так само апонували? :-)
Швидше, улюблений Ваш. Улыбающийся
Мій перший і поки що єдиний авіафорум, де я тусуюсь - http://www.ukraviaforum.com

Так де там реальні літаки FMX-4 на реаа? Гугль дав лише стадо ентузіастів, котрі шукають креслення.
« Крайнее редактирование: 11.11.2015, 12:37:33 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
  Печать  
Страниц: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 |   Вверх
Тэги:
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.2 © Крылья 2004