Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
29.04.2024, 18:01:41 pm
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Спеціальна тема для срача, щоби не смітити у фахових темах  (Прочитано 72551 раз)
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1539/-707
Offline



Toris.Україна


« : 28.09.2015, 19:38:59 pm »

Мені набридло читати персональну невихованість окремих совдепівців на форумі, тому вирішив створити окрему тему для бруду з помилок виховання.

Розпочинаю Срач №1.

В анамнезі маємо: користувач preacher, на маючи фахових знань та навичок слідчої справи, постійно звинувачує мене в "зраді" та тролізмі на користь РФії. Це виражається у постійному під"юждуванні не по темі. Я поклав болт на все це, однак вже набридло: і так в житті достатньо маю негативу, а тут ще й ця непотріб постійно підкидує ложку проносу.

Граємось в "поганого" (ярого) націоналіста?
Цеж ще треба щоб українці це нормально сприймали, а щє щоб хтось українською піддакував.
Toris - то хто піддакувати буде?
Ніхто не грається. І піддакувати ніхто не буде: всі, хто годен, будують ЛА і літають, або беруть стволи і знищують агресора. Лише непотріб бухає чи дує бульки перед монітором.

Вирішив: блядству - хуй. Відкрив цю тему.

Прічер, ось це персонально Вам адресую:

<a href="http://www.youtube.com/v/ac9hBmMwAs4&amp;ap=%2526fmt%3D18&amp;rel=0" target="_blank">http://www.youtube.com/v/ac9hBmMwAs4&amp;ap=%2526fmt%3D18&amp;rel=0</a>


Крім того, Прічер, вчора на форумі, десь на теренах авіабезпеки, я наткнувся на пост дворічної давності з Вашим одкровенням про Ваше мислення все Ваше життя російською мовою. Так ось, мушу Вас засмутити: я все життя спілкуюсь і думаю українською, а не лише під хвилею Майдану.

А ще, Прічер, місцеві практикуючі авіатори там Вас гарненько проігнорували, як шум та завади в ефірі. Я любитель побазікати вдохновєнно і красіво, тому мене відволікають Ваші пустопорожні дойобки від мрії життя - польоту в небо на власному ЛА.

Як проповідник Ви - 0,00%, оскільки замість того, щоби бути тут світлом для миру, Ви просто плутаєтесь під ногами, стараючись привернути до себе увагу, не приносячи при цьому користі нашій спільноті. Хочете проповідувати - так проповідуйте мудрість, знання, радість, Життя. А гімна в житті досить у кожного з нас, не треба його сюди виливати відрами, як вчора я читав у Ваших старих постах.

Тут авіафорум, кожен може поділитись тим авіаційним, чим має. Або НЕавіаційним. Щойно я висловив свою позицію. Хто згоден зі мною - той підтримає і буде знати, що нас вже двоє. Всі інші йдуть пішки за горизонт. Від Вас є не отримав альтернативної думки. Лише доколупки до моєї особи. Ви - нижча каста, яка не обговорює ідеї, не обговорює погоду, а обговорює інших людей в колі собі подібних. Мені з Вами не по дорозі.

Виходячи із зазначеного, приймаю рішення приєднатись до колективного ігнорування Вашого базарно-бабського спічу неавіаційної тематики і прощаюсь з Вами-гімнюком.

Будете мати щось цікавеньке і корисне форуму - гарненько викладайте. А зараз:


* Відїбіться від нас.png (166.91 Кб, 583x350 - просмотрено 538 раз.)
« Крайнее редактирование: 28.09.2015, 20:07:32 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
Mike
Авиаторы

Karma: +389/-16
Offline



PPL; BE35; FAA A&P


« Ответ #1 : 28.09.2015, 19:53:03 pm »

Да что же вы так Toris! Не мучайте себя. Ну вступил, с кем не бывает. Вытер и пошел дальше...
Записан

Beechcraft Bonanza V-Tail
------------------------------
Полет это причина, пункт назначения лишь предлог.
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1539/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #2 : 28.09.2015, 20:00:11 pm »

Mike, з цією совковою хворобою треба щось робити. Хочу, щоби хоч на цьому форумі було чисте спілкування, як в Америці, строго по справі і строго з тими, хто компетентний.

Пропоную всі срачі перенаправляти сюди. За срач в профільній темі - прибанювати першого, хто перейшов на обговорення особи.
« Крайнее редактирование: 28.09.2015, 20:05:39 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
Геннадий Хазан
Авиаторы

Karma: +1087/-64
Offline



"АОПА Украина"


« Ответ #3 : 28.09.2015, 21:49:50 pm »

То Ви вважаете, що треба прикрити у нас у Форумі також політичні Теми?)
Записан

Владею самолетом: ЯК-12А  1960г.         UR-KHZ
                            L-200D MORAVA 1961г.UR-KHG
                            ZLIN 526 AFS     1974г.

"Отпустить сопротивление - это принятие" - Шри Багаван
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1283/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #4 : 28.09.2015, 21:51:50 pm »

 а между прочим... у toris  раскраска  на аватаре напоминает фекалии, а они должны  быть конструктивными и  легкополнолразборными.
 
 Постулат.
« Крайнее редактирование: 28.09.2015, 21:58:00 pm от подвашник » Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
napets
*****

Karma: +108/-124
Offline

дельтанутий


« Ответ #5 : 28.09.2015, 22:02:49 pm »

Mike, з цією совковою хворобою треба щось робити.
Марна справа,сам інколи намагаюся,та чим дальше тим більше розумію,що це не лікується.Ми мусим пережити,допоки вони не повмерають.
P.S.Для того щоб почати щось нове,потрібно покінчити зі старим.(якийсь мудрий дятько сказав)
Записан
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1283/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #6 : 28.09.2015, 22:09:23 pm »

 Присущий ,  любому человеку . нигилизм, толкает его ,при запоре. на  агитацию поноса, а при поносе наоборот.
« Крайнее редактирование: 29.09.2015, 00:08:04 am от подвашник » Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1539/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #7 : 29.09.2015, 07:18:44 am »

а между прочим... у toris  раскраска  на аватаре напоминает фекалии, а они должны  быть конструктивными и  легкополнолразборными.
 
Постулат.
Стосовно розфарбовки - до автора: http://www.flynano.com/

<a href="http://www.youtube.com/v/6BZxOmQppw4&amp;ap=%2526fmt%3D18&amp;rel=0" target="_blank">http://www.youtube.com/v/6BZxOmQppw4&amp;ap=%2526fmt%3D18&amp;rel=0</a>


https://en.wikipedia.org/wiki/FlyNano_Nano

Аватарку зробив з такого малюнку:



подвашник, я Вам в приватні повідомлення листа написав ще раніше, чекаю на відповідь.

« Крайнее редактирование: 29.09.2015, 11:06:27 am от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1539/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #8 : 29.09.2015, 09:23:56 am »

То Ви вважаете, що треба прикрити у нас у Форумі також політичні Теми?)
Нє, тут не в тематиці справа, а у вихованні. На вихідних вивчав розділ авіаційної безпеки. Попутно звертав увагу на конфлікти і зробив висновок, що срач виникає у будь-якій темі з будь-якого приводу. Потужність і якість срача залежить від осіб учасників. Тобто, проблема в скандалістах.

Просто на "політиці" недоліки виховання швидко вилазять, оскільки тема така, що її не помацаєш руками, причинно-наслідковий зв"язок носить статистичний характер і розтягнутий у часі. Через що й популярна ця тема навіть серед деградованих алкоголіків, бо неможливо одразу перевірити ідеї "великих стратегів".

Слава Богу, на цьому форумі з "політикою" благодать: керівництво визначилось в своїй політичній позиції, тема авіації не обмежена кримінальним кодексом, літуни літають, базіки скромно слухають досвідчених, а "політика" носить швидше інформаційний характер, ніж дискусію.

Проблему бачу лише у вихованні певних учасників. Саме через це й створив цю тему.
« Крайнее редактирование: 29.09.2015, 11:11:58 am от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
serge
*****

Karma: +70/-59
Offline


« Ответ #9 : 29.09.2015, 09:35:39 am »

Toris написав:"...Проблему бачу лише у вихованні певних учасників. Саме через це й створив цю тему."
Треба сподіватись, що себе він давно вже виховав та є, щонайменше, взірцем чогось там, що вдосконалення не потребує. Тому і цілу тему створив, щоб інших (недосконалих) в окремому місті виховувати.
"То це зрада чи пермога?" Спитаємо у героя словами самого героя.
Я думаю, що двозначність та "мутність" коментарів персонажа помітна не тільки мені. Мутність - це вірний шлях до бана. І по життю і по форумам. Так що Toris-е, хотіть свій FlyNano далі ))) і не вчіть інших жити. Бо життя воно таке - всіх розставить по місцях, майте терпіння )))
Записан
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1539/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #10 : 29.09.2015, 09:55:32 am »

serge, вже хоч Ви дайте мені спокій, окей? Я не знаю в реалі Вас, а Ви не знаєте мене - давайте не будемо робити висновки один про одного? Не чіпаю Вас - не чіпайте мене. Щось не подобається - тисніть "Повідомити модератору".

Тему створив я правильно - ми зараз саме тут смітимо, а не в "Подумать..." чи "Обстановка в Україні".
"Це - перемога". Подмигивающий

Срача від мене не буває, поки не починають говорити про мою персону неправду.

Пропоную усім "розборщикам":

1) не обговорювати зовнішність, особливості здоров"я, анатомії, родину та інші індивідуальні речі.

2) пропоную обговорювати конструкції, події, ідеї - і при цьому не чіпати індивідуальні ознаки окремих учасників. Є що сказати по темі з власного досвіду - говоріть. Немає - читайте і мовчіть. Форум - це школа для тих, хто шукає. Не треба перетворювати його на talk-show для ТП.

Я тут поки що ніхто і звати мене ніяк, однак мені подобається чисте спілкування по темі, без взаємних претензій та образ.
« Крайнее редактирование: 29.09.2015, 11:03:39 am от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1539/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #11 : 29.09.2015, 10:37:16 am »

Знайшов ось тут http://www.ukraviaforum.com/index.php/topic,5899.msg60574.html#msg60574

Заповеди интернета

В интернете никто никому ничего не должен.

В интернете могут послать и нах. Не парься! Не всё, что происходит в нем, тебя касается. Выбор есть. Не нравится, не читай.

Интернет располагает к завышению параметров собственных достижений.

Не ходи на форумы за аплодисментами. Половина пользователей уже стоит за ними в очереди.

Не умничай. Нет ничего глупее непрошеной мудрости. Всегда найдутся пользователи считающие себя умнее всех.

Не старайся поразить собеседника блеском своего остроумия или глубиной интеллекта - этим ты его только расстроишь.

Не трави, и не травим будешь.

Рассказывать о себе без крайней на то необходимости – большая глупость. 

Общаясь виртуально, будь готов к реальному общению с теми же людьми. Анонимность не поможет. Всё равно найдут, если захотят.

Серьезно спорить можно только с тем, кому доверяешь. Не стоит спорить о принципах, идеалах и пустяках.

Пусть ты тысячу раз прав, но если оппонент не обращает внимание на твои доводы – прекращай спор.

Прежде чем смеяться над другими, научись смеяться над собой.

Прежде чем спросить людей, спроси у поисковой системы.

Прежде чем лезть в сетевую дискуссию, подумай, а в курсе ли ты вообще. 

Однажды попавшее в интернет остаются в нем навсегда.

 Улыбающийся
Записан

Секта свідків підіймальної сили
serge
*****

Karma: +70/-59
Offline


« Ответ #12 : 29.09.2015, 11:16:52 am »

Багатослів'я палить порожнечу.
Записан
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1539/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #13 : 29.09.2015, 11:24:00 am »

Згоден. Зараз запитаю у Вас те, про що не відповів подвашник. Йду в приватні повідомлення.
Записан

Секта свідків підіймальної сили
serge
*****

Karma: +70/-59
Offline


« Ответ #14 : 29.09.2015, 11:42:42 am »

Я думаю, що сказав достатньо, щоб було зрозумілим моє ставлення до Вас. Тому не соромтеся задавати публічні питання публічно, а не мені особисто. ОК? Тим більше, Ви створили гілку спеціально під виховання конкретної людини, тож вперед! До здійснення мрій.
Записан
  Печать  
Страниц: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » |   Вверх
Тэги:
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.2 © Крылья 2004