Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
03.05.2024, 16:45:37 pm
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Спеціальна тема для срача, щоби не смітити у фахових темах  (Прочитано 72634 раз)
Днепр
*****

Karma: +261/-108
Offline




« Ответ #60 : 30.09.2015, 09:26:06 am »

Toris, я как дилетант, но интересующийся и мечтающий, начал изучать с малого:), например с радиоуправляемых моделей. Вот две ссылки для таких как я:) Дальше уже надо копать научную и техническую литературу.

Несущие крылья. Часть 1. Профиль крыла.

http://www.rcdesign.ru/articles/avia/wings_profile

Несущие крылья. Часть 2. Геометрия крыла.

http://www.rcdesign.ru/articles/avia/wings_profile2

 С Уважением.
Записан

Ще не вмерла України і слава, і воля,
Ще нам, браття українці, усміхнеться доля.
Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці.
Запануєм i ми, браття, у своїй сторонці.
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1566/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #61 : 30.09.2015, 11:06:12 am »

Дякую, геноссе Днепр, за підказку по справі. Освіжу ввечері теорію.

А модель будувати таки не буду, там багато грошей треба витратити на речі, які потім неможливо застосувати для реального літака. Думав йти цим канонічним шляхом, вже наповнювач жорсткий шукав, щоби не гратись з нервюрами ( http://www.ukraviaforum.com/index.php/topic,12181.0.html дякую всім небайдужим!), однак радіокерування, FPV, автослідкування за сигналом з сервами, віртуальний шолом - непотрібні для реального НЛА (надлегкого ЛА), а коштують немало. Кордовою моделлю політав ще в дитинстві в авіагуртку, в такій версії моделі нічого нового вже не відкрию.

Треба одразу будувати літачок. Вирішив розібратись з практичним профілем і влаштував вчора чомусь прямо тут рейвах з профілями, теорією заговору і совкосрачем, як модно на не-західних форумах. Улыбающийся Однак істину таки намацали, здається. Улыбающийся Сьогодні піду дивитись полікарбонат, пришию його яким дротом/тросом до нервюр, чи що...

З двигунами проблема: або дорогі, або ненадійні. Совдеппром нічого достойного не має, щоби я довіряв йому своє життя. Автоконверсії не розраховані на авіаційний номінал. Хоч бери і купуй стадо китайських мотокос чи бензопил...

О! До речі, хтось пробував мотокосні/бензопильні двигуни прикручувати до свого пепелаца, з десяток?
« Крайнее редактирование: 30.09.2015, 11:37:43 am от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
Днепр
*****

Karma: +261/-108
Offline




« Ответ #62 : 30.09.2015, 11:36:16 am »

Toris, тогда уже не "геноссе", а товариш, або пан Смеющийся Смеющийся Смеющийся уж больно социализмом отдаёт Подмигивающий
А коль хочется построить свой летательный, а главное летающий аппарат, тогда чуть позволю себе постебаться и дать ссыль на сложный титанический труд мацковских  геноссе:
http://oat.mai.ru/index.htm
так сказать в помощь и назидание Смеющийся Смеющийся Смеющийся
Записан

Ще не вмерла України і слава, і воля,
Ще нам, браття українці, усміхнеться доля.
Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці.
Запануєм i ми, браття, у своїй сторонці.
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1310/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #63 : 30.09.2015, 11:43:30 am »

  Хфайна адреса і  цікаво... .!
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1566/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #64 : 30.09.2015, 11:43:52 am »

Toris, тогда уже не "геноссе", а товариш, або пан Смеющийся Смеющийся Смеющийся уж больно социализмом отдаёт Подмигивающий
"Добродій" згодиться? Улыбающийся

А коль хочется построить свой летательный, а главное летающий аппарат, тогда чуть позволю себе постебаться и дать ссыль на сложный титанический труд мацковских  геноссе:
http://oat.mai.ru/index.htm
так сказать в помощь и назидание Смеющийся Смеющийся Смеющийся
Я опупів... Ви Бога побійтесь! Улыбающийся Не можна мене ТАК завантажувати, череп трісне! Улыбающийся Монументальна праця, така, як люблю. Однак, якщо я за неї візьмусь - до гаража можу не дійти взагалі... Там, щоби все переварити належним чином, треба не спішити, багато думати, лабораторні робити - правильніше буде вступити до ХАІ.

Краще вже почитаю оті Ваші посилання на моделі та десь знайду біблію радянських СЛАшників, скачав колись...
« Крайнее редактирование: 30.09.2015, 11:46:22 am от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1566/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #65 : 30.09.2015, 18:11:51 pm »

Був у будматеріалах, мацав та гнув полікарбонат сотовий 4 та 6 мм. Якщо його якось натягнути, то, мабуть, воно буде краще від полотна... Тільки як його вигнути навколо носика без деформації та закріпити, невідомо.
Записан

Секта свідків підіймальної сили
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1310/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #66 : 30.09.2015, 19:46:50 pm »

  Все верно ... только всередину задуть пенку, а перед этим протянуть  прочную нить по всем ручьям и будь спок. Крепить его можна  через ввинченные разрезные шайбы или гайки или винты но диамтр   шайбы-винта  хотя бы 50 мм. Красится.

 Толщиной 4 и не прикасайся, а 6-8 пойдет  На лобик  не годится.
« Крайнее редактирование: 30.09.2015, 22:09:41 pm от подвашник » Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1310/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #67 : 30.09.2015, 20:09:01 pm »

  Я ЭТО К ЧЕМУ? к тому,  что каждый материал в применении на  очерелную отрасль должен сопровождаться технологически , иначе  это простое  технарство, а мы ведь  люди сообразительные... кто  скажет  о вреде  на поликарбонат  ультрафиолета,  то можеш обозвать  Путиным.

  Вот золото  применяют для украшений  и льют унитазы а в авиации  покрывают проводники и контакты против шума и по другой  технологии.
« Крайнее редактирование: 30.09.2015, 22:08:37 pm от подвашник » Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
DAMIR
*****

Karma: +426/-176
Offline



traktorist


« Ответ #68 : 30.09.2015, 20:45:33 pm »

Дамір, якщо не важко, порадьте якусь літературу по СЛА, будь ласка. Я так зрозумів, у вас тут найсвіжіші знання. А то паніку тут наводжу, вже аж трохи соромно...

Навіть не знаю що порадити. Все в голові...
 Повторюю- я лиш дилетант-мрійник.  Подмигивающий

Питання: що ви збираєтесь будувати, а головне- для чого?
« Крайнее редактирование: 30.09.2015, 21:21:10 pm от DAMIR » Записан

Поза межею реальностi...
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1566/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #69 : 30.09.2015, 21:45:37 pm »

Навіть не знаю що порадити. Все в голові...
Робите котли - зробите й літак. Вистачило б лише грошей на правильний двигун і прибамбаси...

Повторюю- я лиш дилетант-мрійник.  Подмигивающий
Строго говорячи, слово "дилетант" означає когось такого, хто займається чимось задля задоволення. Профі, який отримує задоволення від роботи, є найсправжнісіньким дилетантом. Улыбающийся А мрія вивела людство до космосу, вище хмар.

Питання: що ви збираєтесь будувати, а головне- для чого?
Щось таке, щоби зліт/приземлення в точку на будь-яку поверхню, швидкість до 1 М, витрати 1 л на 1000 км (дві каністри навколо екватора) і щоби зберігалось під ліжком разом з шоломом. Улыбающийся (жартую)

Хочу якусь маленьку квіку (чи щось подібне) на одного егоїста. Щоби знятись і полетіти, куди треба, без цих доріг, смугастих паличок, дебілів у модних колісницях і прочої суцільної зради. Улыбающийся Щоби отримати задоволення, милуватись прекрасними краєвидами і славити Бога за все це.


« Крайнее редактирование: 30.09.2015, 21:58:01 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
DAMIR
*****

Karma: +426/-176
Offline



traktorist


« Ответ #70 : 30.09.2015, 21:52:22 pm »

Робите котли - зробите й літак.

Не тільки котли. Улыбающийся

А таке не чіпляє за душу?
http://youtu.be/9kxu543VwlA
Записан

Поза межею реальностi...
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1566/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #71 : 30.09.2015, 22:10:03 pm »

Не тільки котли. Улыбающийся

А таке не чіпляє за душу?
http://youtu.be/9kxu543VwlA
Чіпляє. Вмієте показати гарну картинку. Улыбающийся
Коли я вперше відвідав Крим, то загорівся ось таким:
<a href="http://www.youtube.com/v/Z83t1iejpc8&amp;ap=%2526fmt%3D18&amp;rel=0" target="_blank">http://www.youtube.com/v/Z83t1iejpc8&amp;ap=%2526fmt%3D18&amp;rel=0</a>


Тоді ж і викачав усе доступне по авіації і почав штудіювати підручники. Однак за рік зрозумів, що моїх фінансів і терпіння не вистачить на безпечну конструкцію, а для самогубства не обов"язково витрачати купу грошей. Автожир з джампом на старті теж цікаво, однак енергетично він майже такий же затратний, як гелікоптер (енергозатрати пропорційні квадрату швидкості лопатей і т.д.), але зависнути нерухомо над точкою не вдасться. І повний вектор тяги ротора спрямований назад. А про надійність матеріалів та конструкції ротора і динамічне балансування не мені Вам розказувати... Так і залишив проект мрією нездійсненною.

Тому й прийняв рішення про літак. Якщо воно фанерне навіть у війну фашистів бомбило (По-2), то мене точно домчить, куди треба.

О, дійшло! На Вашій аватарці Ви з Вашим автожиром з правильною передньою тягою? Ви випускаєте автожири?
« Крайнее редактирование: 30.09.2015, 22:14:18 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1566/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #72 : 30.09.2015, 22:20:19 pm »

  Все верно ... только всередину задуть пенку, а перед этим протянуть  прочную нить по всем ручьям и будь спок. Крепить его можна  через ввинченные разрезные шайбы или гайки или винты но диамтр   шайбы-винта  хотя бы 50 мм. Красится.

 Толщиной 4 и не прикасайся, а 6-8 пойдет  На лобик  не годится.
1. Кажуть, що монтажна піна хоче воду, інакше не запіниться? Чи Ви про іншу піну?
2. Соти зорієнтувати ВЗДОВЖ потоку можливо, чи не варто?
3. На лобик який матеріал брати? Можна щось НЕ металеве?
4. Що робити з ультрафіолетом? Він же всюди... Вікіпедія пише, що від УФ полікарбонату робиться срака... Обклеїти металізованою рекламною плівкою? (манав я фарбування: довго, смердить, вицвітає)
« Крайнее редактирование: 30.09.2015, 22:24:42 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
DAMIR
*****

Karma: +426/-176
Offline



traktorist


« Ответ #73 : 30.09.2015, 22:26:28 pm »


О, дійшло! На Вашій аватарці Ви з Вашим автожиром з правильною передньою тягою? Ви випускаєте автожири?
Нажаль- ні. Грустный
То не я, і апарат не мій. Це Літтл Вінгс американця Рона Херона.
Доречі, моя мрія...
Записан

Поза межею реальностi...
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1310/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #74 : 30.09.2015, 22:28:55 pm »

По десять лет стоят на остановках.... всунь в жопу ту википедию, а тоя туда напишу какую нибуть хрень ( КОМУ ТО ВЫГОДНУЮ..) и они опубликуют...   .

  Можеш и четверку  фанеру  поставить прирост веса не  большой ,а кромку под брус галтельный,и клеить только после цэнубки  на  шераховатость  со сжатием  .
  Место деревянной склейки шлифовать и шкурить нельзя  хоч так делают по дурной традиции мебельщики и авиамудакисты... смоченная поверхность  в склеиваемом участке  должна быть макс.
« Крайнее редактирование: 30.09.2015, 22:35:12 pm от подвашник » Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
  Печать  
Страниц: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » |   Вверх
Тэги:
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.2 © Крылья 2004