Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
20.04.2024, 10:22:45 am
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Спеціальна тема для срача, щоби не смітити у фахових темах  (Прочитано 72409 раз)
serge
*****

Karma: +70/-59
Offline


« Ответ #105 : 08.11.2015, 10:53:00 am »

Человек начал с создания ветки по воспитанию конкретного форумчанина. Это говорит о многом, если не обо всем. Карма хороша на продажах. Кидаешь или не до конца выполняешь обещаное - получаешь минусы от недовольных покупателей. Выполняешь и не кидаешь - получаешь плюсы. Это как-то ориентирует. А в трепаческих темах расставлять баллы - только "разделять и властвовать". Кому это нужно - можно понять и выяснить, но это скучно. Проще бан или небан, как раньше было )))
Записан
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1479/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #106 : 08.11.2015, 12:19:38 pm »

Toris, мы лёДчики такие, не ображайтесь, я завжди в +)))
Я також лише плюсую достойних, ще жодного мінусу не поставив. Подмигивающий

Анонімним мінусаторам - зась.

Детский сад. Во что превращается форум? Бывший авиационный. Кармы, лайки (только не моторы) - прямо прокачка персонажа. Вот такие как Торис его и губят, просто наводя флудиельский флуд. Я тоже минусну.
О! Хоч один мінусатор веде себе по-чоловічому. +1 в карму! Улыбающийся

Человек начал с создания ветки по воспитанию конкретного форумчанина. Это говорит о многом, если не обо всем.
Не так. Тема має назву "Спеціальна тема для срача, щоби не смітити у фахових темах". Це означає наступне:
1. Тема є спеціалізованим місцем, як місце для паління чи туалетна кімната.
2. Призначення теми - флуд/срач і всякі "священні війни". Для всяких сварок та інших проявів радянського виховання. Що ж тут зробиш, якщо є таке сумне явище у нашому суспільстві. Модератори також можуть переносити сюди срач з будь-якої теми сюди, на пам"ять про "геройське минуле" окремих персонажів.
3. Хай вже тут люди свяряться на спеціальному ринзі і не псують фахові теми...

Є теми, є непродуктивний срач - має бути місце для непродуктивного срача. На цьому форумі такого місця не було - я здогадався його створити. І прямо зараз ми тут розбираємось в поняттях, не засмічуючи інші теми, не додаючи роботи модераторам по зачистці інших тем. То є гут, правда? Подмигивающий

Будь-яка тема має з чогось початись. Ця спеціалізована тема почалась з конфлікту між мною та Прічером, і я намагався врозумити його. Тема могла початись з політичних поглядів. Чи ще з чогось.

А ось те, що Ви вирішили характеризувати мене і "пришити" мені мотиви, які мені не властиві, не знаючи мене - характеризує саме Вас, а не мене. Показает язык Зверніть увагу: я щойно цапнув Вас у спеціально визначеній для цього темі, а не в темі про будівництво маленького літачка, наприклад. Так ми зберегли трохи модераторського ресурсу, чи не так?

Карма хороша на продажах. Кидаешь или не до конца выполняешь обещаное - получаешь минусы от недовольных покупателей. Выполняешь и не кидаешь - получаешь плюсы. Это как-то ориентирует. А в трепаческих темах расставлять баллы - только "разделять и властвовать". Кому это нужно - можно понять и выяснить, но это скучно. Проще бан или небан, как раньше было )))
Окрім торгівлі ще існують поради спеціалістів новачкам - це також має бути якась карма для спеціалістів. А ще є публікатори позитиву (як Кагор, наприклад), котрі ніби і не барижать, і не спеціалісти, однак створюють тут позитив і популяризацію неба.
Кожен з нас може робити свій невеличкий вклад в справу, чим вміє. І це також достойне карми.

Можливо, карму слід якось спеціалізувати? Можливо, додатково до карми мають бути якісь лайки за пости? Можливо... Однак поки що маємо те, що маємо.

UPD:

Шановний авіаційний народ!
1. Знищує форум не флуд в спеціальній темі - знищує форум ваша пасивність та викладення своїх проектів на ворожій території.
2. Спеціалісти! Створіть супербюджетний літачок, хоч на бензопильних двигунах - і тут одразу почнеться бурління по темі.
3. Спілкуйтесь українською, патріоти України!
« Крайнее редактирование: 08.11.2015, 13:19:06 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
КВР
PPL(A), FI(A), SEP/MEP
Авиаторы

Karma: +154/-13
Offline




WWW
« Ответ #107 : 08.11.2015, 19:16:57 pm »

Підтримую щодо Украінськоі мови. Хоча б спробуйте.
Записан

Может хватит заниматься фигней и захватить мир?
КВР
PPL(A), FI(A), SEP/MEP
Авиаторы

Karma: +154/-13
Offline




WWW
« Ответ #108 : 08.11.2015, 19:17:50 pm »

І ще. Можливо і сам фейс форуму зробити украівномовним?
Записан

Может хватит заниматься фигней и захватить мир?
Серго
ATPL
*****

Karma: +883/-28
Offline



Українець


« Ответ #109 : 08.11.2015, 19:44:58 pm »

І ще. Можливо і сам фейс форуму зробити украівномовним?


У мене україномовний, бо в своєму профілі я вибрав українську.
Записан
КВР
PPL(A), FI(A), SEP/MEP
Авиаторы

Karma: +154/-13
Offline




WWW
« Ответ #110 : 08.11.2015, 19:52:41 pm »

О я того не з ав. Зараз спробую.
Записан

Может хватит заниматься фигней и захватить мир?
flybas
"Красота должна быть обтекаема" М.М.Жванецкий
Авиаторы

Karma: +154/-144
Offline



"Красота должна быть обтекаема" М.М.Жванецкий


« Ответ #111 : 08.11.2015, 19:54:55 pm »

Торіс. Впаяв вам черговий мінус за черезмірний флуд. Навіть читати не хочеться, многа букафф. Задовбало.
А вообще я не против , а даже - за, чтобы было видно, кто поставил - или + . Не для срача-междусобойчика , а только для антианонимности, так сказать.
Если уж пошла такая пьянка.
Хотя это баловство, конечно.
« Крайнее редактирование: 08.11.2015, 20:09:13 pm от flybas » Записан
flybas
"Красота должна быть обтекаема" М.М.Жванецкий
Авиаторы

Karma: +154/-144
Offline



"Красота должна быть обтекаема" М.М.Жванецкий


« Ответ #112 : 08.11.2015, 19:59:45 pm »

Кто меня минуснул ? Показает язык А ну признавайся  Смеющийся Смеющийся Смеющийся
Записан
serge
*****

Karma: +70/-59
Offline


« Ответ #113 : 08.11.2015, 20:04:55 pm »

Торіс. Впаяв вам черговий мінус за черезмірний флуд. Навіть читати не хочеться, многа букафф. Задовбало....


Вот и мне кажется, что если человек не может обойтись без длинных объясниений непонятно чего, значит они для него и есть главное )))) Ведь это так важно, максимально подробно и точно осветить каждую грань п...жа "ниочем". Нет предмета разговора. Пыль да туман. И это тоже говорит о многом, если не обо всем. Элементарно, Ватсон!
Записан
flybas
"Красота должна быть обтекаема" М.М.Жванецкий
Авиаторы

Karma: +154/-144
Offline



"Красота должна быть обтекаема" М.М.Жванецкий


« Ответ #114 : 08.11.2015, 20:12:06 pm »

Давно замечена тенденция к "многабукафф" у форумчан, мягко говоря,мало имеющих отношение к авиации.
Записан
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1479/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #115 : 08.11.2015, 21:15:04 pm »

Давно замечена тенденция к "многабукафф" у форумчан, мягко говоря,мало имеющих отношение к авиации.
Нічого страшного, з часом стану одним з вас. Сьогодні мене два форумлянина наставляли на путь істини з питань літакобудування, один телефоном, інший скайпом. Спасли мене від невиправданих витрат, і, можливо, від смерті через неправильну конструкцію.

+1 KBP за українську мову.
+1 Серго за допомогу KBP.
+1 flybas за чотку пацанську деанонімізацію.

До речі, в Генадія Хазана позитивна карма менша, ніж у мене негативна - а це вказує на те, що мінусаторам важливіше занегативити мене, ніж похвалити Хазана чи Андреаса. Робіть про себе відповідні висновки, совдепівські анонімісти. Показает язык
« Крайнее редактирование: 08.11.2015, 22:21:22 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
Дима Давыдкин
Авиаторы

Karma: +473/-24
Offline



Это моя работа.


« Ответ #116 : 09.11.2015, 13:52:37 pm »

 То что вы творите, Торис (а чё ник не на украинском?), называется псевдопатриотизмом или шароварщиной. Вас в Ольгино завербовали? Ну чётко на киселёва работаете.
Записан
Геннадий Хазан
Авиаторы

Karma: +1087/-64
Offline



"АОПА Украина"


« Ответ #117 : 09.11.2015, 13:56:38 pm »

Не а, не Ольгинский)))) С Киева пашет, с частной интернет сети ))))
Записан

Владею самолетом: ЯК-12А  1960г.         UR-KHZ
                            L-200D MORAVA 1961г.UR-KHG
                            ZLIN 526 AFS     1974г.

"Отпустить сопротивление - это принятие" - Шри Багаван
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1479/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #118 : 09.11.2015, 14:11:00 pm »

Не а, не Ольгинский)))) С Киева пашет, с частной интернет сети ))))
З Києва - це з робочої мережі. Гляньте вечірні та вихідні логи, Геннадій - там має бути інша, більш "бандерівська" локація. ))) А при бажанні будь-яка людина може організувати собі локацію з будь-якої більш-менш розвиненої країни, було би бажання.

То что вы творите, Торис (а чё ник не на украинском?), называется псевдопатриотизмом или шароварщиной. Вас в Ольгино завербовали? Ну чётко на киселёва работаете.
Угу, особисто путлер вкусив і наказав слухатись Киселя... А в чому полягає праця на кисельова?

Ніку понад 10 років, в нього своя історія, не збираюсь його змінювати. А чому у Вас прізвище не українське?

І що я таке шароварне творю? Забажав за замовчанням україномовну шкурку для форума?
І деякі "патріоти" одразу стали ватними, да? (Не маю на увазі тих патріотів, хто досі не зрозумів.)

Короче, "антишароварщики", вчіть рідну/прекрасну/солов'їну мову і не шугайтесь її, вона дається легше, ніж англійська. Вивчили авіаційну англійську - подужаєте українську, благо, середовище трохи вже є.
« Крайнее редактирование: 09.11.2015, 14:30:29 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
Дима Давыдкин
Авиаторы

Karma: +473/-24
Offline



Это моя работа.


« Ответ #119 : 09.11.2015, 14:52:07 pm »

Робіть про себе відповідні висновки, совдепівські анонімісти. Показает язык

Так разанонимизируйтесь, митець и шанувальник :-)
http://www.ukraviaforum.com/index.php/topic,2680.135.html
Записан
  Печать  
Страниц: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » |   Вверх
Тэги:
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.2 © Крылья 2004