Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
03.05.2024, 07:44:07 am
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Спеціальна тема для срача, щоби не смітити у фахових темах  (Прочитано 72578 раз)
nik84
***

Karma: +14/-6
Offline


« Ответ #90 : 05.10.2015, 14:46:21 pm »

Иногда люди не хотят слышать правду, потому что они не хотят, чтобы их иллюзии были разрушены.
Фридрих Ницше
Тем более,  что правда у каждого своя Смеющийся
Записан
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1564/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #91 : 02.11.2015, 19:28:48 pm »

1. Просто цікаво, хто мені поставив -1 в карму і за який пост?

2. Також цікаво, хто Хазану поставив -1 в карму і за який пост?
« Крайнее редактирование: 02.11.2015, 19:31:02 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
Геннадий Хазан
Авиаторы

Karma: +1087/-64
Offline



"АОПА Украина"


« Ответ #92 : 02.11.2015, 19:32:00 pm »

Думаешь у меня нет ненавистников?)))))) Я ведь этим ...эээ.... людишкам много чего не даю делать как бы они хотели во вред нашей авиации)))
Записан

Владею самолетом: ЯК-12А  1960г.         UR-KHZ
                            L-200D MORAVA 1961г.UR-KHG
                            ZLIN 526 AFS     1974г.

"Отпустить сопротивление - это принятие" - Шри Багаван
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1564/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #93 : 02.11.2015, 19:44:08 pm »

Геннадій, воно й зрозуміло, що там, де здійснюється перерозподіл фінансових потоків, там завжди будуть пастись паразити і різні гниди. Однак тут потоки не проходять і голосувати можна лише кармою і лише за пости. І мені цікаво, чи дасть хто обгрунтовану відповідь за свій вчинок, чи буде тихенько попердувати у свіже повітря, як справжня совєцька гнида?

На моєму попередньому улюбленому GunForum"і завжди можна переглянути історію карми, почитати пояснювальне речення до карми і побачити, у якому повідомленні відбулась зміна карми. Тобто, там голосування завжди відкрите, відбувається "розбір польотів" і всім одразу зрозуміло, хто чим дихає. Надіюсь, що на новому двигуні форума це також буде реалізовано.
« Крайнее редактирование: 02.11.2015, 19:48:41 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
КВР
PPL(A), FI(A), SEP/MEP
Авиаторы

Karma: +154/-13
Offline




WWW
« Ответ #94 : 04.11.2015, 20:43:00 pm »

Тема для срачу. от і скористаюся нагодою.
думав що кримнаш вже закінчився на реаа але був дуже неприємно здивований, ще залишилося відсотків 20 рептозаврів без кори головного мозку.
підорюги. пробачте.
просто хотілося кудись виговоритися.
Записан

Может хватит заниматься фигней и захватить мир?
КВР
PPL(A), FI(A), SEP/MEP
Авиаторы

Karma: +154/-13
Offline




WWW
« Ответ #95 : 04.11.2015, 20:45:20 pm »

Надіюсь, що на новому двигуні форума це також буде реалізовано.
Погоджуюсь, якась дивна система карми. я можу вас наприклад попрохати накрутити мені карму в плюс а комусь в мінус. а за шо ніхто ніколи і не здогадається.
Записан

Может хватит заниматься фигней и захватить мир?
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1564/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #96 : 04.11.2015, 21:02:08 pm »

думав що кримнаш вже закінчився на реаа але був дуже неприємно здивований, ще залишилося відсотків 20 рептозаврів без кори головного мозку.
Ну, що ж з ними зробиш? Пацієнти великої психіатричної лікарні, де головний лікар - масовик-витівник і любитель похардболити по територіях "братніх народів". Колись і з ними буде, як з гітлерівцями, і гомосєки будуть у них марширувати на місці мавзолею членіна - а вони будуть переживати комплекс вини... Мусимо ізолюватись від них і потроху знищувати експортерів психушки разом з носіями.

я можу вас наприклад попрохати накрутити мені карму в плюс а комусь в мінус. а за шо ніхто ніколи і не здогадається.
О! До речі, Ви допомагали мені сотовий наповнювач шукати в моїй темі. +1 в карму. Улыбающийся
« Крайнее редактирование: 04.11.2015, 21:07:59 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
Геннадий Хазан
Авиаторы

Karma: +1087/-64
Offline



"АОПА Украина"


« Ответ #97 : 04.11.2015, 21:05:25 pm »

КВР.  РЕАА умер для граждан Украины.  Это мое сугубо личное мнение! ИМХО!
Там осталась только пара людей мне известных, один из которых получает техническую информацию, а второй продает туда свои ультралайты.
Наверно это была моя ошибка, что я ринулся развивать тот ресурс в свое время, мало обращая внимание на наш национальный. Но ничего, по немногу мы и УКРАВИАФОРУМ поднимем на должный технический уроветь .

ПыСы. Что самое интересное, это то что многие известные мне личности из РЕАА пасутся  систематически на нашем форуме) Что взять с адептов дяди путина воспитавшегося в Питерских подворотнях?))))))))
Записан

Владею самолетом: ЯК-12А  1960г.         UR-KHZ
                            L-200D MORAVA 1961г.UR-KHG
                            ZLIN 526 AFS     1974г.

"Отпустить сопротивление - это принятие" - Шри Багаван
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1564/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #98 : 04.11.2015, 21:05:55 pm »

Наверно это была моя ошибка, что я ринулся развивать тот ресурс в свое время, мало обращая внимание на наш национальный. Но ничего, по немногу мы и УКРАВИАФОРУМ поднимем на должный технический уроветь.
Сьогодні після роботи розмірковував над нашим форумом. Треба тут робити все, як в супермаркеті, де є все: погруповано, посортовано, розкладено зручно для пацієнтів, довірені продавани відмічені спеціальними відзнаками, окремі сторінки-візитки цих продавців - одним словом все, щоби жоден відвідувач не залишився без прибутку після відвідування.
« Крайнее редактирование: 04.11.2015, 21:14:42 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1564/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #99 : 04.11.2015, 21:09:09 pm »

1. Просто цікаво, хто мені поставив -1 в карму і за який пост?

2. Також цікаво, хто Хазану поставив -1 в карму і за який пост?
З Хазаном зрозуміло, хтось замінусив від вредності.

А зі мною щось незрозуміле, один пост - один мінус? Ну й нехай, якщо комусь від цього легше... Улыбающийся
Все одно був, є і буду, доки модератори не проти.
« Крайнее редактирование: 04.11.2015, 21:19:49 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
flybas
"Красота должна быть обтекаема" М.М.Жванецкий
Авиаторы

Karma: +154/-144
Offline



"Красота должна быть обтекаема" М.М.Жванецкий


« Ответ #100 : 07.11.2015, 20:43:25 pm »

Ого, ничёсе , карму придумали . Прикольно. Я смотрю, тут уже лидеры появляются (по минусам) Смеющийся
Записан
entuzazisten
*****

Karma: +527/-158
Offline



Мечтал? Летает!


« Ответ #101 : 07.11.2015, 21:11:42 pm »

Это ж надо , сколько минусов навалили, вроде-бы и не за что !  Шокированный   А кто же здесь главный "кармораздатчик"?   Непонимающий
Записан
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1564/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #102 : 07.11.2015, 22:53:18 pm »

Ого, ничёсе , карму придумали . Прикольно. Я смотрю, тут уже лидеры появляются (по минусам) Смеющийся
Ага, до того ж, абсолютний і по негативу, і по модулю карми. Улыбающийся
Это ж надо , сколько минусов навалили, вроде-бы и не за что !  Шокированный   А кто же здесь главный "кармораздатчик"?   Непонимающий
Хтось, кого моя віртуальна персона бентежить найбільше на цьому форумі. Або когось я вразив в саме серце (Прічер?), або якесь підбите садюго натхненно жме на кнопку. Шокированный І не признається. Типова радянська школа.

А ще хтось плюсує мене, це приємно. Дякую плюсувальникам! Строит глазки
« Крайнее редактирование: 07.11.2015, 22:54:56 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
Днепр
*****

Karma: +261/-108
Offline




« Ответ #103 : 08.11.2015, 00:51:44 am »

Toris, мы лёДчики такие, не ображайтесь, я завжди в +))) люблю запах керосину и звук САМОЛЁТОВ! Мне бы в Небо...

<a href="http://www.youtube.com/v/Q5kyzx8nGGs&amp;ap=%2526fmt%3D18&amp;rel=0" target="_blank">http://www.youtube.com/v/Q5kyzx8nGGs&amp;ap=%2526fmt%3D18&amp;rel=0</a>
Записан

Ще не вмерла України і слава, і воля,
Ще нам, браття українці, усміхнеться доля.
Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці.
Запануєм i ми, браття, у своїй сторонці.
Дима Давыдкин
Авиаторы

Karma: +473/-24
Offline



Это моя работа.


« Ответ #104 : 08.11.2015, 07:25:06 am »

Ого, ничёсе , карму придумали . Прикольно. Я смотрю, тут уже лидеры появляются (по минусам) Смеющийся
Ага, до того ж, абсолютний і по негативу, і по модулю карми. Улыбающийся
Это ж надо , сколько минусов навалили, вроде-бы и не за что !  Шокированный   А кто же здесь главный "кармораздатчик"?   Непонимающий
Хтось, кого моя віртуальна персона бентежить найбільше на цьому форумі. Або когось я вразив в саме серце (Прічер?), або якесь підбите садюго натхненно жме на кнопку. Шокированный І не признається. Типова радянська школа.

А ще хтось плюсує мене, це приємно. Дякую плюсувальникам! Строит глазки
Детский сад. Во что превращается форум? Бывший авиационный. Кармы, лайки (только не моторы) - прямо прокачка персонажа. Вот такие как Торис его и губят, просто наводя флудиельский флуд. Я тоже минусну.
Записан
  Печать  
Страниц: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » |   Вверх
Тэги:
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.2 © Крылья 2004