Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
20.04.2024, 06:54:51 am
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: 1 2 3 4 » |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Чи може літальний апарат «без двигуна» підніматись у висхідному потоці повітря ш  (Прочитано 10582 раз)
Волод
*

Karma: +3/-6
Offline


« : 05.02.2022, 17:38:26 pm »

Доброго дня шановному товариству!
Зайшов на ваш форум, з запитанням, яке можливо більш теоретичне ніж практичне:
«Чи може літальний апарат «без двигуна» підніматись у висхідному потоці повітря швидше за саме повітря?»
Сам я вважаю, що може, навіть можу собі пояснити як.
Але в результаті стаю схожим на собаку, яка все розуміє, а пояснити людям не може.
Записан
Michael
***

Karma: +54/-15
Offline


« Ответ #1 : 05.02.2022, 17:54:25 pm »

Може, у випадку, коли "літальний апарат без двигуна" легший за повітря. Наприклад аеростат.
Записан
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1222/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #2 : 05.02.2022, 18:02:18 pm »

Когда дельфином по маршруту на планере.
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
Волод
*

Karma: +3/-6
Offline


« Ответ #3 : 05.02.2022, 18:16:50 pm »

Може, у випадку, коли "літальний апарат без двигуна" легший за повітря. Наприклад аеростат.

Цей випадок не цікавий. Бо воно і без потоку повітря полетить.

А коли так:
Принцип дії використав той же, що у шайтан-арби https://youtu.be/HUqrw_MRXPA , лише додав котушку, відкинувши колеса, бо їхати треба вгору. Тобто мотузка. змотуючись з котушки з швидкістю Vа, її обертає. При цьому генерується потужність Fм*Vа
Далі котушка обертає редуктор, а редуктор обертає гвинт, що розвиває тягу Fг

Fг*(Vа-Vп)=(Fм+mg)*Vа

Чи зрозуміло я все виклав, чи є кращі варіанти?.


* гвинт.GIF (16.02 Кб, 827x1169 - просмотрено 106 раз.)
Записан
Michael
***

Karma: +54/-15
Offline


« Ответ #4 : 05.02.2022, 18:25:10 pm »

Маємо наочний результат ЗНО.
Записан
Волод
*

Karma: +3/-6
Offline


« Ответ #5 : 05.02.2022, 18:45:44 pm »

Маємо наочний результат ЗНО.

А чим ЗНО Вам не догодило?
Записан
Кацо
*****

Karma: +375/-104
Offline




« Ответ #6 : 05.02.2022, 19:23:26 pm »

«Чи може літальний апарат «без двигуна» підніматись у висхідному потоці повітря швидше за саме повітря?»

Запросто.
Може, у випадку, коли "літальний апарат без двигуна" легший за повітря. Наприклад аеростат.

или при пилотаже
Записан
Волод
*

Karma: +3/-6
Offline


« Ответ #7 : 05.02.2022, 19:36:53 pm »

«Чи може літальний апарат «без двигуна» підніматись у висхідному потоці повітря швидше за саме повітря?»

Запросто.
Може, у випадку, коли "літальний апарат без двигуна" легший за повітря. Наприклад аеростат.

или при пилотаже

Ви маєте на увазі можливість обігнати повітря висхідного потоку на якусь мить, використавши кінетичну енергію планера, чи є такий пілотаж, що дозволяє обігнати не тільки планер, що парить у потоці, але набирати висоту швидше ніж піднімається до гори повітря?
Записан
ussr
****

Karma: +96/-8
Offline




« Ответ #8 : 05.02.2022, 20:55:45 pm »


«Чи може літальний апарат «без двигуна» підніматись у висхідному потоці повітря швидше за саме повітря?»


Упростим задачу  Подмигивающий
А может ли парусник двигаться быстрее скорости ветра?

Записан
Волод
*

Karma: +3/-6
Offline


« Ответ #9 : 05.02.2022, 21:03:57 pm »


Принцип дії використав той же, що у шайтан-арби https://youtu.be/HUqrw_MRXPA , лише додав котушку, відкинувши колеса, бо їхати треба вгору.


Можете подивитися відео.
А коли поруч є котушка з нитками (краще не нова), покладіть на стіл так щоб нитка виходила знизу котушки і потягніть за нитку. Побачите, як вона швиденько побіжить наздоганяючи вашу руку. А коли і цього буде не досить, то уявіть що на кінці нитки повітряний змій.
Записан
Spindel
*

Karma: +6/-27
Offline


« Ответ #10 : 05.02.2022, 21:12:39 pm »

Упростим задачу  Подмигивающий А может ли парусник двигаться быстрее скорости ветра?

Конечно может. С небольшим усовершенствованием ))

https://www.youtube.com/watch?v=T1hwtQihJbs
Записан
ussr
****

Karma: +96/-8
Offline




« Ответ #11 : 05.02.2022, 21:35:48 pm »


Конечно может. С небольшим усовершенствованием ))

https://www.youtube.com/watch?v=T1hwtQihJbs

Тут уже другой вопрос, может ли ракета двигаться быстрее реактивной струи газов исходящих из сопла  Смеющийся 
Записан
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1222/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #12 : 05.02.2022, 23:32:01 pm »

Древние олимпийцы для увеличения  длины при прыжке в полете вращали ядрами этим увеличивая свою  кинетическую энергию .
   Восходящий поток   состоит из  более активных  молекул воздуха т.к темпервтура выше   и соответственно  большая кинетическая энергию не говоря  о плотности..Но   все  же теоритически горячий молоток должен лететь дальше.
 Кинетическая энергия от трения  плит в недрах  тоже вызывает  некоторы обьяснимые эффекты.
   Разныца в   энергетических полях   вызывает  движение свободных  электронов и  работу этогго дребаного ноутбука вместе с нетом.
  Ну какая  разница  если много дразнятся.
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
Волод
*

Karma: +3/-6
Offline


« Ответ #13 : 06.02.2022, 00:10:40 am »

Древние олимпийцы для увеличения  длины при прыжке в полете вращали ядрами этим увеличивая свою  кинетическую энергию .
   .............

Ви доречно звернули увагу на гантелі, що рухаються по геодезичним лініям просторово-часової суцільності. Але це я врахував у другій частині, котра починається, коли закінчується мотузка.
А щоб мотузка закінчилась треба освоїти першу частину, але ніхто чомусь не хоче увірувати, чи може ні у кого нема дерев’яної котушки з нитками, щоб побачити чудо?
Записан
Michael
***

Karma: +54/-15
Offline


« Ответ #14 : 06.02.2022, 03:16:06 am »

"Побачити чудо" - звучить інтригуюче. Чи не могли б Ви намалювати схему, або надати відео цього дійства?
« Крайнее редактирование: 06.02.2022, 03:37:50 am от Michael » Записан
  Печать  
Страниц: 1 2 3 4 » |   Вверх
Тэги:
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.2 © Крылья 2004