Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
19.04.2024, 04:06:07 am
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: « 1 2 3 4 » |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Чи може літальний апарат «без двигуна» підніматись у висхідному потоці повітря ш  (Прочитано 10575 раз)
mechanic
*****

Karma: +814/-296
Offline




« Ответ #30 : 10.02.2022, 18:54:44 pm »

Вибачаюсь - не дотумкав, що катушка вільно в повітрі, а не на поверхні (землі) Грустный
Записан

Сало може бути добрим або дуже добрим
ussr
****

Karma: +96/-8
Offline




« Ответ #31 : 10.02.2022, 18:55:11 pm »

Vo=wR=UR/RCosA-r

При этом, имеем разные направления движения:

CosA=r/R
CosA<r/R
CosA>r/R

И это для условия, что катушка катится без проскальзывания и нить не растяжима

Исходя из этого, если змей летает в небе, то в зависимости от угла А, Ваш рисунок может оказаться не корректным  Подмигивающий

Что дальше?  Смеющийся

Записан
ussr
****

Karma: +96/-8
Offline




« Ответ #32 : 10.02.2022, 19:00:47 pm »

И зачем, я это все пишу?  Непонимающий Смеющийся
Записан
Волод
*

Karma: +3/-6
Offline


« Ответ #33 : 10.02.2022, 19:18:01 pm »

И зачем, я это все пишу?  Непонимающий Смеющийся
А я звідки знаю? Смеющийся
Можна сприймати Ваші уточнення і по куту, і про розлиту олію,.., але це все не відміняє факт, що при відповідному куті, при відповідному відношенні радіусів, …). котушка буде рухатися швидше за змія.
Записан
Волод
*

Karma: +3/-6
Offline


« Ответ #34 : 10.02.2022, 19:50:55 pm »

.............

Что дальше?  Смеющийся



Залежить від того, як Ви сприйняли відео з шайтан-арбою.
Коли з довірою, то можна розглянути мій вертикальний варіант шайтан-арби. Там же також можна уточнювати співвідношення мас, сил, кпд. – коли це цікаво.
Або ж відразу перейти туди, де закінчується мотузка.
Записан
Волод
*

Karma: +3/-6
Offline


« Ответ #35 : 10.02.2022, 20:00:46 pm »

Вибачаюсь - не дотумкав, що катушка вільно в повітрі, а не на поверхні (землі) Грустный

Це я вибачаюсь, що не намалював поверхню, мав надію що досить пояснити на словах.
Ну і щодо співвідношення радіусів і кутів залишив лише рекомендацію: «брати не нову котушку». Тобто, котушка котиться по поверхні.
Відрив від поверхні, це вже другий етап, до якого ми ніяк не дійдемо.
Записан
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1471/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #36 : 11.02.2022, 08:57:09 am »

Після перегляду "шайтан-арби" мені, здається, прояснився напрямок думок топікстартера: це намагання зібрати максимальну кількість енергії вітру з поверхні взаємодії та утилізувати цю енергію в рух. Яким чином збирається енергія, реактивним (перпендикулярний потоку парус) чи аеродинамічним (ефект Бернуллі), неважливо.

Є лише одна заковинка: взаємодія та зняття енергії відбуваються лише при різниці швидкостей потоку та поверхні взаємодії. Як тільки різниця стане нульовою = швидкість потоку рівна швидкості поверхні взаємодії і ці швидкості однонаправлені = це означатиме, що потік відносно поверхні взаємодії припинився і збір енергії з поверхні взаємодії також припинився. Немає взаємодії - немає енергії - немає корисної роботи - усі ефекти припиняються.

Фундамент виявився слабким, фундамент знищений.  Смеющийся
« Крайнее редактирование: 11.02.2022, 09:00:03 am от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
Волод
*

Karma: +3/-6
Offline


« Ответ #37 : 11.02.2022, 10:25:18 am »

Я на цьому форумі вже майже тиждень, і весь тиждень намагаюся довести, що котушка і змій – це дві різні істоти, що рухаються з різною швидкістю, і ось знову маємо, що маємо:
Цитировать
Є лише одна заковинка: взаємодія та зняття енергії відбуваються лише при різниці швидкостей потоку та поверхні взаємодії. Як тільки різниця стане нульовою = швидкість потоку рівна швидкості поверхні взаємодії і ці швидкості однонаправлені = це означатиме, що потік відносно поверхні взаємодії припинився і збір енергії з поверхні взаємодії також припинився. Немає взаємодії - немає енергії - немає корисної роботи - усі ефекти припиняються.
Шайтан-арба їде зі швидкістю в 2…3 рази вищою за швидкість вітру, а її «змій» - гвинт рухається зі «швидкістю» меншою за швидкість вітру. Повітря втрачає швидкість взаємодіючи зі «змієм», за рахунок цієї втрати повітрям кінетичної енергії і рухається шайтан-арба.

І це все при тому, що шайтан-арба  - справа прадавніх часів, я сподівався, що вона буде аксіомою, від якої можна відштовхуватися, а ….
« Крайнее редактирование: 11.02.2022, 10:32:48 am от Волод » Записан
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1471/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #38 : 11.02.2022, 10:32:22 am »

Шайтан-арба їде зі швидкістю в 2…3 рази вищою за швидкість вітру, а її «змій» - гвинт рухається зі «швидкістю» меншою за швидкість вітру.
Усе вірно, але з уточненням: лише при НЕсупутньому напрямку вітру.

Я на цьому форумі вже майже тиждень, і весь тиждень намагаюся довести, що котушка і змій – це дві різні істоти, що рухаються з різною швидкістю
А Ви користуйтесь наочними посібниками замість вимагати пофантазувати. Відео робіть, практичні експерименти ставте і фільмуйте, щоби усі бачили. Строит глазки

Сюди художник колись приходив, ліпив "літаючі тарілки" з пензлів, знімав це на відео і намагався здолати гравітацію - то навіть цікаво було дивитись, як людина старається щось знайти.

Короче, не чіпляйтесь до людей і не заставляйте їх щось там нафантазувати (бо нафантазують Смеющийся ) - краще покажіть хоча би те саме "чудо" з котушкою ниток у власному відео. Ждьом. Подмигивающий
« Крайнее редактирование: 11.02.2022, 10:43:04 am от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
Волод
*

Karma: +3/-6
Offline


« Ответ #39 : 11.02.2022, 10:36:51 am »

Щодо напряму руху шайтан-арби  - вітер супутній, а гвинт рухаючись разом з арбою виконує ще свої додаткові рухи, і зрозуміло, що його лопаті обтікають потоки повітря, які супутніми не назвеш.
Записан
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1471/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #40 : 11.02.2022, 10:48:08 am »

Авжеш, шайтан-арба чудом обігнала супутній потік, гвинт чудом інверсувався і тепер розкручується уже від набігаючого потоку. Смеющийся

...Тут уже або в мене фантазія гірша Вашої, або у Вас міцніша моєї... Смеющийся

До школи, юначе, до школи! Класичну Ньютонівську механіку штудіювати!
« Крайнее редактирование: 11.02.2022, 10:51:12 am от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
Волод
*

Karma: +3/-6
Offline


« Ответ #41 : 11.02.2022, 10:56:13 am »

Нащо так радикально?
Навели б цитатку, в якій Ісак заперечує очевидний факт існування шайтан-арби.
До того ж, мабуть Ісак тут зайвий, мабуть проблема в Архімеді, бо гвинт – це лише шматок гвинта Архімеда, його цей собака винайшов декілька тисяч років тому, а потім узяв і помер, так і не розповівши людям, як він працює.


Ще хочу нагадати, коли хто забув:
Колеса обертають редуктор, редуктор передає потужність гвинту.

Записан
Волод
*

Karma: +3/-6
Offline


« Ответ #42 : 11.02.2022, 11:57:56 am »

..............
Короче, не чіпляйтесь до людей і не заставляйте їх щось там нафантазувати (бо нафантазують Смеющийся ) - краще покажіть хоча би те саме "чудо" з котушкою ниток у власному відео. Ждьом. Подмигивающий
Я вже тиждень сиджу дома з ГРВою, і так сталося поза очей світового залаштуння.
Виходити до магазину, щоб щось купити нема бажання, ще когось інфікую, чи сам знайду якусь заразу.
Тож краще. я так перекусаю усіх на цьому форумі, що поробиш, інших ужив для мене на цьому форумі нема.

Щодо відео, знайшов готове, краще ніж зробив би я, бо у мене котушки маленькі  Смеющийся .
Погано лише, що там не акцентується увага на швидкості котушки, але навіть місцеві уживи, я маю надію, зрозуміють, що коли котушка котиться у той же бік, у який тягнуть нитку, то нитка намотується на котушку, тобто котушка рухається швидше за нитку.
https://www.youtube.com/watch?v=ErOU4C6d_0I
« Крайнее редактирование: 11.02.2022, 12:24:11 pm от Волод » Записан
ussr
****

Karma: +96/-8
Offline




« Ответ #43 : 11.02.2022, 18:55:11 pm »


Я вже тиждень сиджу дома з ГРВою, і так сталося поза очей світового залаштуння.
Виходити до магазину, щоб щось купити нема бажання, ще когось інфікую, чи сам знайду якусь заразу.
Тож краще. я так перекусаю усіх на цьому форумі, що поробиш, інших ужив для мене на цьому форумі нема.


Желаю Вам скорейшего выздоровления!

Чтоб не было так скучно, решите пожалуйста задачу  Смеющийся

1. Паровоз движется с постоянной скоростью V1, пассажир бежит по вагону в направлении движения с постоянной скоростью V2, какая скорость пассажира будет относительно земной поверхности?

2. Паровоз движется со скоростью света С, пассажир бежит по вагону в направлении движения с постоянной скоростью V2, какая скорость пассажира будет относительно земной поверхности и почему? Просьба обосновать математически.

3. Паровоз движется со скоростью света С, машинист включает прожектор. Что раньше достигнет конечной станции, паровоз или свет прожектора и почему? Просьба обосновать?

  Смеющийся Смеющийся Смеющийся


 



Записан
Волод
*

Karma: +3/-6
Offline


« Ответ #44 : 11.02.2022, 19:46:34 pm »

Ось не треба нервувати хвору людину.
Я ж також можу заявити, що умови некоректні:
Швидкість паровозу відносно кого, чого?
Швидкість світла у чому?
Записан
  Печать  
Страниц: « 1 2 3 4 » |   Вверх
Тэги:
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.2 © Крылья 2004