Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
25.04.2024, 23:53:39 pm
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Трішки про економіку - 2.  (Прочитано 132805 раз)
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1259/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #15 : 20.05.2016, 22:19:43 pm »

 При подготовке теста для выпечки, ( например паски), белок  если не использовать, а пропорционально 1\3 желток,  то месить прийдется  не час, а пять часов, ( избыток желтка  тормозит всход) но качество,  ни в какое сравнение  и особенно  когда манная опара. Такими пятью хлебами  и накормить целую толпу можна.
Дорогая в смысле  не материальных, а трудозатрат. Я так делаю.
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
DAMIR
*****

Karma: +426/-176
Offline



traktorist


« Ответ #16 : 20.05.2016, 22:25:00 pm »

Да біда в тім, на мою думку, що всі хочуть покращень,
европейських стандартів життя, і т.д., але щоб всі ці блага
особисто до нього прийшли, а йому мінятись не треба.
Хай хтось робить революції, хай хтось льє кров, хай хтось
відбудує промисловість, хай хтось сміття прибирає...
А я підожду, в сторонці. Подивлюсь, покритикую.
Мені мінятись не обов"язково. Хто я? Маленька людина...
Зате, від суспільства вимагаю поваги, і непорушності моєї особистості.
Дарма, що я хабарник. Я ж не багато беру. В порівнянні з Великими.
Я маленький. Ні на що не впливаю.

Але він забуває, що суспільство складається з отаких "маленьких".
І від якості кожної волосинки залежить міцність всього канату.

П.С. Будь яке співпадіння є випадковим.Улыбающийся
П.С.2 Суспільство заслуговує ту владу, яку воно має.
Без варіантів.
Записан

Поза межею реальностi...
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1259/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #17 : 20.05.2016, 22:39:18 pm »

 Евростандарт с коррекцией под Украину, и дело не в личностях и наличностях,
там правда уже в некоторых странах полное финансовое  обеспечение  граждан
(капитало-коммунизм) так сказать, а в очищении от превышения достаточности
и приведения к нормальной рациональности.
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
командор
*****

Karma: +267/-66
Offline


« Ответ #18 : 20.05.2016, 23:41:58 pm »

Палить покришки!
Попалимо. І що?

Запах горящих шин трохи протрезвляет мозги.
Записан
preacher
*****

Karma: +403/-206
Offline


« Ответ #19 : 21.05.2016, 08:27:26 am »

При подготовке теста для выпечки, ( например паски), белок  если не использовать, а пропорционально 1\3 желток,  то месить прийдется  не час, а пять часов, ( избыток желтка  тормозит всход) но качество,  ни в какое сравнение  и особенно  когда манная опара. Такими пятью хлебами  и накормить целую толпу можна.
Дорогая в смысле  не материальных, а трудозатрат. Я так делаю.
Тут є одна особливість, коли процес протікає повільно (еволюційно) - є час втручатись і корегувати на кожному етапі. А коли лавиноподібно (революційно, швидко), то втручання майже неможливо, і в підсумку не ті плоди що очікувались.
А чому саме так? За Божими принципами, люди які чинять бунт (революцію) отримують протилежне того протичого вони бунтують. Тепер можна згадати плоди різних революцій. Таке життя.
Записан

preacher
*****

Karma: +403/-206
Offline


« Ответ #20 : 21.05.2016, 08:41:29 am »

Да біда в тім, на мою думку, що всі хочуть покращень,
европейських стандартів життя, і т.д., але щоб всі ці блага
особисто до нього прийшли, а йому мінятись не треба.
......................
П.С.2 Суспільство заслуговує ту владу, яку воно має.
Без варіантів.
Мені розповідали що на автобанах через рівні проміжки є туалети, де гарна плитка, гарна сантехніка (все вандалоупорне), рідке мило, туалетний папір, прибирають регулярно. Та коли їдуть чи туристи, чи ще хто, з тієї країни яку я називати не буду. Вони зупиняються біля кожного туалету і роблять експропріацію паперу та мила. Тобто де вони з'являються, там Європа закінчується.
Але треба розуміти що буття формує свідомість, і дивлячись на нашу історію, де майже у всі часи знищували кращіх синів і доньок украінської нації, треба розуміти що це закономірний результат.
Тому буття міняти треба, і це без варіантів.
« Крайнее редактирование: 21.05.2016, 09:09:15 am от preacher » Записан

preacher
*****

Karma: +403/-206
Offline


« Ответ #21 : 21.05.2016, 09:03:17 am »

Евростандарт с коррекцией под Украину, и дело не в личностях и наличностях,
там правда уже в некоторых странах полное финансовое  обеспечение  граждан

Економіка України в 2010 році займала 39 місце серед всіх економік світу за загальним розміром ВВП (за паритетом купівельної спроможності).
http://uk.wikipedia.org/wiki/Паритет_купівельної_спроможності
Це значить що Україна має економіку яка стоїть одразу за такими країнами як: Чехія, Словенія. Але завдяки агресії раши, ми відкотились до 105 місця.
http://uk.wikipedia.org/wiki/Список_країн_за_ВВП_(ПКС)_на_душу_населення
Але просто за рінем неперерахованого ВНП, ми ніколи не піднімались вище 100 місця.
Це значить що КЛІПТОКРАТИЧНА ЕКОНОМІЧНА СИСТЕМА України не дозволяє людям жити так, як вони насправді заробили тяжкою працею. І для покращення ситуації непотрібні ні шокові терапії, ні непопулярні реформи. Розумне виправлення економічної ситуації потребує реформ які не є болісними для простих українців. Але їх ніхто ще не починав робити.
« Крайнее редактирование: 21.05.2016, 09:07:11 am от preacher » Записан

preacher
*****

Karma: +403/-206
Offline


« Ответ #22 : 22.05.2016, 07:16:40 am »

Для того щоб порозумітись на цифрах, треба зрозуміти що таке «Паритет купівельної спроможності» - і це дуже легко.
За даними ООН Україна має ВНП  $4024 на душу населення. Проте за ці гроші в різних країнах світу можна отримати зовсім різний об’єм товарів і послуг, незважаючи на курс долара. Тому що вартість товарів і послуг різних країнах відрізняються і в доларах також.
Тому за ці $4024 в Україні можна отримати товарів і послуг більше, ніж скажімо в країнах Європи. Тому придумали формулу, за якою перераховують звичайний ВНП, зважаючи на реальний об’єм товарів і послуг який можна за ці кошти отримати. І це назвали «Паритет купівельної спроможності».
Так пан Міклош роблячи нам медвежу послугу своєю шоковою терапією, забуває що в 2010 році на ВНП обох наших країн, можна було отримати майже однакові об’єми товарів і послуг. І я би дуже не хотів побачити ВНП батьківщини Міклоша, якби там відбувались військові дії як у нас на Донбасі, хай їх Бог береже.
Записан

Кацо
*****

Karma: +375/-104
Offline




« Ответ #23 : 25.05.2016, 10:25:36 am »

Про экономику, цифры - http://www.liga.net/projects/after_maidan_ukraine2015/
Записан
preacher
*****

Karma: +403/-206
Offline


« Ответ #24 : 26.05.2016, 08:55:40 am »

В мене питання - якщо ВНП за два крайніх роки впав на 20%, то чи впав ВНП на душу населення?
Адже видатки на Донбас і Крим з українського бюджету вже не виділяють.
Записан

preacher
*****

Karma: +403/-206
Offline


« Ответ #25 : 26.05.2016, 20:52:06 pm »

Це вже не перші ластівки наслідків шокової терапії - спочатку сипався малий бізнес, бо люди купують тільки товари першої необхідності.
Кілька неділь нас втішали тим, що бюджетні надходження за 1 квартал 2016 р. перевиконані.
А тепер це:
Цитировать
Прибыль крупных и средних предприятий Украины (без учета временно оккупированной территории АР Крым, г. Севастополя, части зоны проведения антитеррористической операции, а также результатов деятельности банков) в январе-марте 2016 года составила 97,5 млрд грн, что на 20,7% меньше, чем за аналогичный период 2015 г.
http://ru.golos.ua/ekonomika/v_ukraine_pribyil_krupnyih_i_srednih_predpriyatiy_sokratilas_bolee_chem_na_20_2268

До початку опалювального сезону треба припинити цю шокову терапію, і чим раніше тим краще.
Записан

Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1515/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #26 : 26.05.2016, 20:56:41 pm »

До початку опалювального сезону треба припинити цю шокову терапію, і чим раніше тим краще.
Може, краще подумати, як би то краще заробляти?

<a href="http://www.youtube.com/v/m4rto3oaih4&amp;ap=%2526fmt%3D18&amp;rel=0" target="_blank">http://www.youtube.com/v/m4rto3oaih4&amp;ap=%2526fmt%3D18&amp;rel=0</a>
Записан

Секта свідків підіймальної сили
preacher
*****

Karma: +403/-206
Offline


« Ответ #27 : 28.05.2016, 09:52:57 am »

Міхо: "Ми прогнали Бальцировича і провели реформи в Грузії".
Записан

helipilot
**

Karma: +20/-0
Offline


« Ответ #28 : 30.05.2016, 15:44:00 pm »

Коли за авiацию буде?
Записан
preacher
*****

Karma: +403/-206
Offline


« Ответ #29 : 31.05.2016, 09:18:14 am »

Коли за авiацию буде?

А справа така - якщо не виправити ситуацію з економікою, то потім про авіацію можна буде лише спілкуватись.
Та і всі теми на форумі лише за авіацію а не проти, навіть ця. ;-)
Записан

  Печать  
Страниц: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » |   Вверх
Тэги: Трішки про економіку - 2. 
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.2 © Крылья 2004