Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
19.03.2024, 04:44:29 am
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 » |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Росія - агресор  (Прочитано 1923228 раз)
entuzazisten
*****

Karma: +527/-158
Offline



Мечтал? Летает!


« Ответ #825 : 10.09.2015, 11:57:15 am »

М.да...Ещё один сгорел на работе. ПлачущийВернись мы всё простим! Обеспокоенный
Ну да ладно!   " Запускайте Берлагу". Вдруг и правда следующего будут звать Берлага Непонимающий
Предыдущий оказался Паниковским! Сбежал( или красиво ушёл) и не взял за победу свою бранзулетку. Гусями, гусями возьмите! И не ежьте сырых помидоров!
Записан
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1342/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #826 : 10.09.2015, 12:17:48 pm »

В общем, господа-украинцы, итоги эксперимента, который я провёл над вами за эти дни, оказались неутешительными. Меня интересовало, почему у вас столько времени нет никаких успехов на Донбассе и вы никак не можете освободить свою землю и зажить нормальной жизнью. Теперь я всё понял. Нас вы называете ватниками, а сами являетесь просто трусливыми, безвольными и аморфными валенками, которые ничего не могут, кроме как чесать языками и у них всегда Путин виноват. С таким подходом вы этих сеператистов будете изживать ещё лет 20, а страна ваша будет не развиваться, а только стагнировать и медленно разлагаться. Так что выражаю вам всем глубочайшее соболезнование в связи с вашей абсолютной импотенцией во всех смыслах и искренне вам всем сочувствую. Как говорилось в знаменитом фильме: "Были же люди, как люди, и вдруг все стали кретины". Кретины для вас это слишком жёстко, но никчемные валенки - самое то. На сём прощаюсь, адьё!
Не стали, а всегда были - это такая специальная советская порода людей. В РФии такие же трусливые, безвольные, аморфные люди. И в Беларуси с Казахстаном. И везде по совку. И Вы по большому счёту такой же, путлера не любите, но ничего не делаете по сути, даже не майданите. Потому путлержив-путлербудетжить... Все реальные патриоты - на фронте. А диванные войска ничего не решают...
« Крайнее редактирование: 10.09.2015, 12:28:40 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
den22
***

Karma: +128/-24
Offline


« Ответ #827 : 10.09.2015, 12:38:28 pm »

Его премии лишили  за неподдаваемость форума.
Записан
Яков72
**

Karma: +11/-3
Offline


« Ответ #828 : 10.09.2015, 13:46:15 pm »

В общем, господа-украинцы, итоги эксперимента, который я провёл над вами за эти дни, оказались неутешительными. Меня интересовало, почему у вас столько времени нет никаких успехов на Донбассе и вы никак не можете освободить свою землю и зажить нормальной жизнью. Теперь я всё понял. Нас вы называете ватниками, а сами являетесь просто трусливыми, безвольными и аморфными валенками, которые ничего не могут, кроме как чесать языками и у них всегда Путин виноват. С таким подходом вы этих сеператистов будете изживать ещё лет 20, а страна ваша будет не развиваться, а только стагнировать и медленно разлагаться. Так что выражаю вам всем глубочайшее соболезнование в связи с вашей абсолютной импотенцией во всех смыслах и искренне вам всем сочувствую. Как говорилось в знаменитом фильме: "Были же люди, как люди, и вдруг все стали кретины". Кретины для вас это слишком жёстко, но никчемные валенки - самое то. На сём прощаюсь, адьё!
Во дебил. А сколько таких моральных уродов по рассеи  матушке?
Записан
preacher
*****

Karma: +403/-206
Offline


« Ответ #829 : 10.09.2015, 14:28:35 pm »

В общем, господа-украинцы, итоги эксперимента, который я провёл над вами за эти дни, оказались неутешительными. Меня интересовало, почему у вас столько времени нет никаких успехов на Донбассе и вы никак не можете освободить свою землю и зажить нормальной жизнью. Теперь я всё понял. Нас вы называете ватниками, а сами являетесь просто трусливыми, безвольными и аморфными валенками, которые ничего не могут, кроме как чесать языками и у них всегда Путин виноват. С таким подходом вы этих сеператистов будете изживать ещё лет 20, а страна ваша будет не развиваться, а только стагнировать и медленно разлагаться. Так что выражаю вам всем глубочайшее соболезнование в связи с вашей абсолютной импотенцией во всех смыслах и искренне вам всем сочувствую. Как говорилось в знаменитом фильме: "Были же люди, как люди, и вдруг все стали кретины". Кретины для вас это слишком жёстко, но никчемные валенки - самое то. На сём прощаюсь, адьё!
Не стали, а всегда были - это такая специальная советская порода людей. В РФии такие же трусливые, безвольные, аморфные люди. И в Беларуси с Казахстаном. И везде по совку. И Вы по большому счёту такой же, путлера не любите, но ничего не делаете по сути, даже не майданите. Потому путлержив-путлербудетжить... Все реальные патриоты - на фронте. А диванные войска ничего не решают...
Кстати, Бомбардьё участвует в тендере на поставку поездов для московского метрополитена, а это о многом говорит.
Це зрада!
Из-за агрессии России Канада остановила с ней контракт на изготовление самолетов.
Це перемога!
А по факту - переживання зацікавлених, але безвільних і пасивних спостерігачів...
Те що snap троль це зрозуміло, він і не скриває.
А ось стиль мислення Toris-а видає в ньому не українця.
На більшість його постів Станіславський вигукнув би - "Не вірю!".
Можливо шановні модератори звернуть увагу.................................
А то якось форум перетворюється в полігон політичного тролінгу.
Записан

Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1342/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #830 : 10.09.2015, 18:45:59 pm »

Те що snap троль це зрозуміло, він і не скриває.
А ось стиль мислення Toris-а видає в ньому не українця.
На більшість його постів Станіславський вигукнув би - "Не вірю!".
Можливо шановні модератори звернуть увагу.................................
Так-так, шановні модератори, зверніть на мене увагу, будь ласка. Модератори можуть навіть зустрітись зі мною в реалі і оглянути обидва паспорти, з реєстрацією місця проживання. Паспорти внутрішній та закордонний, а не те, що подумали інфантильні ура-патріоти. Час та місце зустрічі можна обговорити в приватних повідомленнях.

Також прошу шановних модераторів якось запобігти можливим нападкам на мою віртуальну персону, бо вже відчуваю, що деякі щирі, однак з певним браком мислення та самоконтролю, форумчани, почнуть проеціювати на мене свої приховані чи явні сексуальні нахили, як оце сьогодні вчинили зі snap'ом.

2 preacher

1. Стиль мислення національності не має.
2. Будь яке мислення, що відрізняється від звичного Вашого оточення, буде сприйматись як чуже. Почитайте твори древніх греків і прослідкуйте за рухом думки. Потім Августина Блаженного. І до купи апостола Павла. Порівняйте з Вашим. Поплачте.

Є люди, котрі мислять з розсудом, а є люди, котрі користуються мозком лише для вирішення ситуацій що склались, приймаючи власну думку за еталон істинного судження, без припущень власної недосконалості. І геть погано, коли останні оздоблюють свої фантазії тінню того чи іншого авторитету - безглуздо, як лайно з ромашкою.

Що стосується мене, то півтора роки тому, одразу після "кримнашу", втомившись від брехні з обох сторін протистояння, я почав встановлювати зв"язок зі знайомими з Луганди, РФії, Криму та профронтових на той час територій. Інформацію отримував безпосередньо від очевидців, причому таких, котрих знаю особисто, що дозволяє робити поправки на їхнє сприйняття навколишньої реальності. На фоні розчарування "братським народом" інформація, яку отримував, дала можливість переосмислити від самих основ моє ще радянське сприйняття реальності. Довелось свідомо підкоригувати те, про що раніше не задумувався - і звикнути до нового себе, постійно поправляючи автоматичні звички у свідомості.

Після розвалу СРСР і до цього часу не сприймаю сучасні напрямки зомбо-музики, не сприймаю брехливі серіали, не сприймаю псевдо-мораль, не сприймаю "політиків". Останні років 20 еталони моралі беру виключно з Біблії. Практично все, що твориться в Україні, не проходить мій внутрішній фільтр - майже все негідне. Люди в нас - неправильні: думають одне, говорять друге, роблять третє. Культура по великому рахунку - москальська, насаджена. І нікуди вона не поділась, як би не мріялось про це. Люди не вміють мислити розсудливо. В результаті совки успішно "перебудувались" і тепер чинять щось таке: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1635954646621327&id=100006204226091
(взагалі раджу почитати його сторінку і оцінити мислення учасників сюжетів, безвідносно до їхніх справжніх мотивів).

...А snap користується головою краще від усіх, хто його тут жучив. Не знаю, троль він, чи ні, однак він діяв просто і відкрито. Швидше за все, літня людина радянської закалки. Живий мозок з певними переконаннями. Тицяє носом в той чи інший непорядок, а ура-патріоти відгавкуються, як сноби, замість того, щоби поплакати разом над спільними проблемами. ))) З ним цікаво. Якщо він троль, то можу поздоровити шановних форумлян: наш форум оцінюють високо. )))

Тепер по населенню та владі в Україні. Совок живий і працює. Пояснюю:

1. Звичайні радянські люди чекають, щоб хтось зробив для них щось. Яскравий приклад - "кримнаш" і його "бойові" бабки, які "мечтают умереть в России".
2. Звичайні радянські люди не мають навичок самоуправління та контролю в принципі.
3. Звичайним радянським людям або байдуже, або вони відчувають страх та безсилля щось змінити.
4. В країні, де тоталітарна влада приймала абсолютно всі рішення, єдиним способом реалізувати себе був (і є) підйом по владній драбині. Тоталітарна влада характеризується абсолютною безконтрольністю та відсутністю зворотнього зв"язку з населенням-годівником. Саме з цієї причини владної вертикалі так прагнуть всякі паразити - є можливість розпоряджатись чужими податками та доходами, також можна зарейдерити що-небудь апетитне. Що ми й спостерігали і спостерігаємо. І це - правда. Це той самий совдеп, тільки вже без фігового листочка у вигляді комуністичної чи іншої ідеології.

Поки що мені невідомі випадки, щоби люди певного регіону відмовились платити податки і заснували свою "державу в державі", де б вони реалізували свою повноцінну владу на розпорядження своєю працею та реалізували свою систему соціального захисту.

Я констатую, що люди РФії, Білорусі та України залишились такими ж совками, як і були, нічого не змінилось. Система, котра сама себе регенерує. Безвільне стадо... Навіть Майдан, за моєю інформацією, був ініційований ображеними соратниками Януковича (потім щось пішло не так). Після Революції, така-сяка влада організувалась і проспівала населенню, що тепер ми нація і далі буде зашибісь. Наївні розчулились і повірили, що да, тепер ми нація і нєєпёт, бля. Совки ми поки що насправді. Нами керують, як 30-50-70 років тому. І такі ж керують. І такими ж керують. Інакше б все було б не так, як є.

Волонтерський рух і патріоти на війні - чудо, дане нам Богом. Однак цього недостатньо ні для перемоги над окупантом, ні для наведення порядку в країні. Необхідні навчені мізки, а їх завжди дефіцит. Необхідні небалакучі та автономні люди-партизани, щось на кшталт армії Махно: вдень тихо і сумирно ходять на роботу, а вночі їбашать всяку рейдерню і націоналізовують все прихватизоване від 1990 року. необхідна доктрина "людей-мурах", кожний з яких реалізовує свою власну програму веселого майбутнього, об"єднуючись по ходу з однодумцями для розподілення занять задля ефективності. Це зовсім не те, як зазвичай шукають роботу хоч за якісь гроші. Це не позиція прохача, і не позиція бандита - це нормальне освоєння свого власного життєвого простору, освоєння власних надр та територій.

...Часом думаю, що повна розруха всього цього "національного" блядства в Україні могла б піти на користь громадянам. Але частіше сумніваюсь, оскільки найактивніші давно чкурнули за реалізовуватись за кордон, а інші працюють тут за зарплату (і я у тому числі). В принципі, як це не звучить жахливо, війна таки сприяє очищенню нації, якщо не знищить її.
« Крайнее редактирование: 10.09.2015, 19:31:35 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1086/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #831 : 10.09.2015, 18:53:14 pm »

Правильно ! и у тебя аватар в стиле авангард ,  классный.
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
preacher
*****

Karma: +403/-206
Offline


« Ответ #832 : 10.09.2015, 21:27:25 pm »

1. Стиль мислення національності не має.
Дуже помиляєтеся - має.
90% ваших текстів українець би не написав, у українців інший тип мислення.
Весь ваш пост №830 - це писала російськомовна людина, яка не жила довго в Україні, а може і в загалі не жила. Ви взагалі лоюдина далека від українських реалій.
Записан

entuzazisten
*****

Karma: +527/-158
Offline



Мечтал? Летает!


« Ответ #833 : 10.09.2015, 21:57:24 pm »

Действительно, стоит присмотреться. Сегодня ещё один появился. Скоро проявятся.
Записан
ANION
****

Karma: +202/-81
Offline




« Ответ #834 : 10.09.2015, 21:59:00 pm »

В общем, господа-украинцы, итоги эксперимента, который я провёл над вами за эти дни, оказались неутешительными. Меня интересовало, почему у вас столько времени нет никаких успехов на Донбассе и вы никак не можете освободить свою землю и зажить нормальной жизнью. Теперь я всё понял. Нас вы называете ватниками, а сами являетесь просто трусливыми, безвольными и аморфными валенками, которые ничего не могут, кроме как чесать языками и у них всегда Путин виноват. С таким подходом вы этих сеператистов будете изживать ещё лет 20, а страна ваша будет не развиваться, а только стагнировать и медленно разлагаться. Так что выражаю вам всем глубочайшее соболезнование в связи с вашей абсолютной импотенцией во всех смыслах и искренне вам всем сочувствую. Как говорилось в знаменитом фильме: "Были же люди, как люди, и вдруг все стали кретины". Кретины для вас это слишком жёстко, но никчемные валенки - самое то. На сём прощаюсь, адьё!
Просто диву даєшся, коли читаєш такі повідомлення. На сикунду, взагалі, паралізує свідомість. Але коли приходиш до тями ще раз переконуєшся, щодо філософії совка, наскільки сильно він укорінився у мізках росіян. А в міксі з скрепами рускага мира, безапеляційності позиції представників Путлерівського режиму виникає просто вибухова суміш.
Уявіть собі експерименти над людьми, бодай навіть дистанційні експеременти над нами українцями, звучить жахливо... Згадуються сторінки історії про експеременти над людми в СССР. Думаю, максимум це може звучати як дослідження суспільної думки.
Не ту площадку для таких досліджень вибрав... Чоловіче! Це форум профільний авіаційний!
От і зайвий раз підтвердилась позиція "старшого брата", що він у всьому правий, а ми маємо слухати його, а якщо ні то ми імпотенти і взагалі кретини і валянки, добре що не лапці. По путлеру ми один народ! Тому, товаришу, можеш віднести це й до себе особисто!
Резюмуючи можу сказати, що екзамен на людяність ми пройшли!
Ми терпіли, і навіть відверто спілкувалися коли ви нам розповідали про радянські досягнення проектуючи їх на расею матушку, коли ви нам розповідали, як треба воювати і звільняти Надію Савченко, коли ви нам про вічноживого путлера втирали, про гейропу і тд. вас навіть не забанили (не прикрили у перший же день). Особисто я думаю, що цей Ваш "експеремент" показав чудові результати! Ми залишились такими як і були, миролюбні і працелюбні, розумні та відважні! Ми маємо свою державу і будемо її будувати і зміцнювати без вас, вашого військового злочинця Путлера, без ваших скрепов, без ваших правосеков і бендеровцев, без вашого газу, "досягнень" і "прорывов", без вашої життевої філософій, московского патриархата, кукушнеков, матрешок і Любе, без вашого поголовного п'янства, наркоманії і туніядства і "шырокой" русской души, сапогов и потемкенских деревень, одобрямства і только бы не майдан, без вашого флота і без вашого "аерофлота".
Мир Вам!
Слава Україні!
Записан

Авіаційні закони та правила написані кров'ю людей і потребують неухильного і сумлінного їх виконання!
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1342/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #835 : 10.09.2015, 22:39:05 pm »

90% ваших текстів українець би не написав, у українців інший тип мислення.
Весь ваш пост №830 - це писала російськомовна людина, яка не жила довго в Україні, а може і в загалі не жила. Ви взагалі лоюдина далека від українських реалій.
Я так зрозумів, корінь з -1 Ви не брали і фільтрація реальності Вам невідома...

Ще раз наголошую: є люди розумні і є люди дурніші. Незалежно від національності. Є певні причинно-наслідкові закономірності, котрі враховуються розумними і на які не звертають увагу крикуни з натовпу.

А типами мислення займається психологія, це не Ваше, не чіпайте.

Хильніть маленький келишок сухого вина - і в люлю.

Все буде добре. Може, навіть усім нам...
« Крайнее редактирование: 10.09.2015, 22:51:10 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
ANION
****

Karma: +202/-81
Offline




« Ответ #836 : 10.09.2015, 22:52:09 pm »

Поведінка російський військових на Донбасі нагадують поведінку фашистів або Радянської Армії у Польщі часів Другої світової


* 2015 1939 fashisti.JPG (51.15 Кб, 730x420 - просмотрено 947 раз.)
« Крайнее редактирование: 10.09.2015, 22:54:31 pm от ANION » Записан

Авіаційні закони та правила написані кров'ю людей і потребують неухильного і сумлінного їх виконання!
Переможец
*

Karma: +1/-2
Offline


« Ответ #837 : 11.09.2015, 06:36:40 am »

Запад отказал Украине в помощи из-за отсутствия боеспособной армии

Власти США и стран Европы отказали Украине в военной помощи из-за отсутствия эффективной армии и коррумпированности системы. Об этом заявил президент Петр Порошенко в интервью программе "Прайм Тайм с Мирославой Гонгадзе", которое транслировалось на "Первом национальном" телеканале. "Год назад у нас не было друзей, нам никто не доверял. Я сейчас могу открыть ситуацию, когда я пригласил наших американских и европейских партнеров осуществить нам военную помощь, я был шокирован как президент, услышав ответ: нет, мы вам не можем помочь", — отметил Порошенко. Затем он спросил у коллег, почему Украина не может рассчитывать на помощь. "Они сказали, что причины три: первая — у вас нет армии. А то, что у вас есть: первое — она инфильтрована российскими агентами и все, что мы вам дадим, окажется в России, второе — она коррумпирована. Именно потому, господин президент, мы не можем вам помочь", сказал Порошенко. Он добавил, что в создании новой армии Украины особую роль сыграли волонтеры. Как сообщалось ранее, этой осенью американские инструкторы начнут реализовать программу по подготовке военнослужащих украинской армии. Обучение будет проходить недалеко от границы с Польшей. Задействуют военных из 173-ой воздушно-десантной бригады. Это ударное подразделение американских сухопутных войск. Всего планируют подготовить до 6 батальонов украинской армии.
Записан
entuzazisten
*****

Karma: +527/-158
Offline



Мечтал? Летает!


« Ответ #838 : 11.09.2015, 07:24:25 am »

Ну вот и "смена" прибыла! Активность с 1-го дня регистрации просто "радует". С приходом "товарищ Берлага" !
Записан
flybas
"Красота должна быть обтекаема" М.М.Жванецкий
Авиаторы

Karma: +154/-144
Offline



"Красота должна быть обтекаема" М.М.Жванецкий


« Ответ #839 : 11.09.2015, 07:28:17 am »

"победятел" ,бл, без м'якого знаку.
Записан
  Печать  
Страниц: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 » |   Вверх
Тэги:
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.2 © Крылья 2004