Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
20.04.2024, 10:17:16 am
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: « 1 2 3 |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Белорусы уже награды за головы предлагают...  (Прочитано 17789 раз)
Tango
В вечном полете...

Karma: +5/-0
Offline




« Ответ #30 : 20.01.2010, 03:02:53 am »

Ну мля, началось... Идея - то другая была: "Чужого навчайтесь і свого не цурайтесь" (с). И откуда в людях столько экстремизма?
Моршан, ти той-во... Прибери трохи ногу з газу, бо справжніх патріотів тут більше ніж досить. І ніхто назад в совок, або в "братскіє обьятія" що аж хребет трещить, зовсім не хоче. Совок хочемо ми чи ні - частина нашого життя і було багато чого доброго, за чим сумуєш.
« Крайнее редактирование: 20.01.2010, 03:08:36 am от Tango » Записан

Самые большие глупости делаются с очень серьезным выражением лица. (С)
moroshan
*

Karma: +0/-0
Offline


« Ответ #31 : 20.01.2010, 03:24:26 am »

"Согласіє єсть продукт полного нєпротівлєнія ОБЄЇХ сторон." Не я почав. Прослідкуй, будь ласкавий за часом постів. А от гавкати всякій шантрапі на себе не дам.
Записан
Геннадий Хазан
Авиаторы

Karma: +1087/-64
Offline



"АОПА Украина"


« Ответ #32 : 20.01.2010, 11:52:20 am »

CX   Вообщето ЗЛОЙ не безликая личность. А всем НАМ извесный человек. Со всеми своими положительными / отрицательными сторонами. А вот Вы не представились , и ЭТО однозначно )
Записан

Владею самолетом: ЯК-12А  1960г.         UR-KHZ
                            L-200D MORAVA 1961г.UR-KHG
                            ZLIN 526 AFS     1974г.

"Отпустить сопротивление - это принятие" - Шри Багаван
SK
Авиаторы

Karma: +0/-0
Offline


« Ответ #33 : 20.01.2010, 13:27:28 pm »

Перепрошую, панове. Напевно, варто припинити ці дещо політичні дискусії на всіх гілках Форуму, а то вже геть скоро почнемо клясти батьків, що народили нас у „поганий совєтський” час. Мудрість тут ніби проста: в усі часи було всяке – і добре, і погане. Але батьки наші любилися, бо були, найперше, молоді та завзяті до будь-якого життя. Від того з’явилися МИ. І тепер молоді любляться та не менш завзято слідують природі життя – роблять нових людей. Це – споконвіку. А вже яке воно життя – то наш з вами доробок. УСЬОМУ ПРИЧИНОЮ І НАСЛІДКОМ Є МИ САМІ. І заглядати за сусідський тин та на його „білу хату і жінку милу”, думаю, варто лише для того, щоб повчитися, як зробити чи так само, чи краще, а то й просто задуматися. Без заздрощів та злорадства.
І сваритися, думаю, личить по-мудрому. Поважно. Головне – не плюватися при цьому і "не збирати слину за правду".
З великою повагою та шаною до всіх.
Записан
Геннадий Хазан
Авиаторы

Karma: +1087/-64
Offline



"АОПА Украина"


« Ответ #34 : 20.01.2010, 13:28:15 pm »

Я предложил Вам представиться .
Вы меня называете по фамилии , а вас никто не знает даже по имени.
Я понимаю , назвав свою фамилию , можно вызвать дружный смех окружающих. Так что сидите пожалуйста тихонько в углу и не портье воздух
Что до
Цитировать
о флаге "старшего брата" взгромоздившемся как на корову
Я не буду су то авиационный , УВАЖАЕМЫЙ ФОРУМ , превращать в политический , со стирками грязного белья. Ни критиковать политические взгляды моих оппонентов , кроме случаев не прикрытого экстремизма
Мои же друзья и коллеги знают  личные мои политические взгляды
Записан

Владею самолетом: ЯК-12А  1960г.         UR-KHZ
                            L-200D MORAVA 1961г.UR-KHG
                            ZLIN 526 AFS     1974г.

"Отпустить сопротивление - это принятие" - Шри Багаван
Andreas
Администратор

Karma: +457/-40
Offline



Это украинский форум!


WWW
« Ответ #35 : 20.01.2010, 16:14:19 pm »

Тэкс, все.
Поговорили о политике, и хватит.
Политика допустима только в той мере, в какой касается авиации (но увы, касается...)
Записан
moroshan
*

Karma: +0/-0
Offline


« Ответ #36 : 20.01.2010, 18:17:35 pm »

До Андреаса.

"Мене за сю не лайте  мову, не я її скомпоновав.
Сивіллу лайте безтолкову, її се мізок змусовав.
Се так вона коверзовала"... (І.П. Котляревський)

Комусь таки не сидиться на цьому "аполітичному" форумі, як но бачить українські пости та антисовєтські переконання... Я б з ЗАДОВОЛЕННЯМ продовжив КОНСТРУКТИВНИЙ форум. І ТАК, я СВЯТКУВАТИМУ ЩИРО І РАДІСНО, без оглядки на яких би там не було сусідів! Це - завоювання НАШЕ, УКРАЇНСЬКЕ. Це їм від нас, а не нам від них треба вчиться! Це вони нам заздрять, хто по доброму, а хто й ні, що нарешті відкрилося українське небо. Називайте, як захочете, агентом шмагентом, але небо нарешті - наше. І Галуненко, і Яковлев, і ще багато хто, кого, на жаль, не знаю, що до цього приклалися гідні щирої подяки. А як є хтось, кому навіть ЦЕ не до чмиги - то всім відомо, що пес гавкає, а місяць світить.
Записан
Курченко С
Гость
« Ответ #37 : 20.01.2010, 18:19:49 pm »

Призываю всё-таки к бОльшему парламентаризму в выражениях.
Записан
  Печать  
Страниц: « 1 2 3 |   Вверх
Тэги:
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.2 © Крылья 2004