Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
26.04.2024, 01:23:57 am
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: 1 2 » |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: SkyDemon давайте обсуждать  (Прочитано 10781 раз)
Alex_CPL
***

Karma: +62/-68
Offline



@ellipseaero_ua


« : 26.08.2018, 09:18:57 am »

Добрый день. Стал замечать в последнее время, в том числе и тут на форуме, крайнее от Г. Хазана, информацию что многие пилоты для VFR полетов перешли или установили как дополнительную программу SkyDemon
Есть по этому немного вопросов, и хотелось бы обсуждать тему в принципе
* если ли вариант скинуться например твоём четвёртом и купить подписку на год, но пользоваться всем вместе?
* столкнулся с ситуацией, при подготовке к полету, проложив маршрут и все подготовив, в полёте обнаружил что GPS не обнаруживается на планшете, и все идёт коту под хвост. Каким образом в полёте пользоваться программой?
Записан

Instagram:
@skypoint_cz
Ваш партнер в мире авиации. Работаем в Чехии и по всей Европе.

Dealer of "Ellipse Aero" Czech Republic
ULL airplanes with Rotax.
email: [email protected]
tel.: +420-723-591-024
Valmir
***

Karma: +9/-0
Offline


« Ответ #1 : 26.08.2018, 20:31:29 pm »

На iPad не обнаруживается?
Записан
Alex_CPL
***

Karma: +62/-68
Offline



@ellipseaero_ua


« Ответ #2 : 26.08.2018, 21:20:24 pm »

На айпад установил, работаю, в полет беру и все связи нет, все время потеря сигнала. Какое-то устройство надо дополнительное, по типу Гарминовского
Записан

Instagram:
@skypoint_cz
Ваш партнер в мире авиации. Работаем в Чехии и по всей Европе.

Dealer of "Ellipse Aero" Czech Republic
ULL airplanes with Rotax.
email: [email protected]
tel.: +420-723-591-024
Balu
PPL / UPL / CPL
Авиаторы

Karma: +27/-0
Offline




« Ответ #3 : 26.08.2018, 21:53:01 pm »

Який саме айпад ,він Cellular ? І де знаходиться в кокпіті ? Вибачте за банальщина, можливо щось йому перекриває сигнал ?
Записан
Alex_CPL
***

Karma: +62/-68
Offline



@ellipseaero_ua


« Ответ #4 : 26.08.2018, 21:57:10 pm »

Айпад мини 2. Cellular это с сим-картой? Если да то тогда нет. На штурвале в С172 на креплении. Да вот нечем
Записан

Instagram:
@skypoint_cz
Ваш партнер в мире авиации. Работаем в Чехии и по всей Европе.

Dealer of "Ellipse Aero" Czech Republic
ULL airplanes with Rotax.
email: [email protected]
tel.: +420-723-591-024
Balu
PPL / UPL / CPL
Авиаторы

Karma: +27/-0
Offline




« Ответ #5 : 26.08.2018, 22:07:39 pm »

Я  нещодавно з такою ж  бідулькою зустрівся. Айпад без сімки,  це звичайний, не целлулар, як я зрозумів, в ньому стоить один ЖПС модуль(в тих що з сімкою 2) , і за точністю визначення місця - його не достатньо для сертифікованих авіаційно-навігаційних програм. Установка айпада або іншого, джпс приймача в середину кабіни, без виносної антени, призводить до перекриття сигналу, і не стабільної роботи. Можу бути не правий в дрібницях, соррі. Чим зміг..
Записан
Valmir
***

Karma: +9/-0
Offline


« Ответ #6 : 27.08.2018, 05:34:15 am »

В iPad без сим карты нет модуля gps, без внешней антенны типа Harmon glo ни одна навигационная программа работать не будет.
Записан
Valmir
***

Karma: +9/-0
Offline


« Ответ #7 : 27.08.2018, 05:35:25 am »

Harmin Glo
Записан
Valmir
***

Karma: +9/-0
Offline


« Ответ #8 : 27.08.2018, 05:36:24 am »

Вот блин, GARMIN
Записан
Геннадий Хазан
Авиаторы

Karma: +1087/-64
Offline



"АОПА Украина"


« Ответ #9 : 27.08.2018, 18:14:33 pm »

Работает программа ОТЛИЧНО! Если правильно спланировал полет и выполнил его так же  - то расчет времени в пути совпадает до минуты!

 Что касается удешевления программы для пользователей, то как мне кажется Строит глазки я нащупал путь как её покупать за (По памяти пишу ) за 70 евро в год ))))


Alex_CPL   Что до проблем с ЖПСом айпада, то попробуйте провести облет программы до серьезного полета, это позволит не запороть полет.
У меня программа установлена как на айфоне , так и на айпеде, ну и на рабочем компе и на домашнем. Сейчас все подготовки к полетам выполняю исключительно в программе СКАЙДЕМОН!
« Крайнее редактирование: 27.08.2018, 18:17:15 pm от Геннадий Хазан » Записан

Владею самолетом: ЯК-12А  1960г.         UR-KHZ
                            L-200D MORAVA 1961г.UR-KHG
                            ZLIN 526 AFS     1974г.

"Отпустить сопротивление - это принятие" - Шри Багаван
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1515/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #10 : 27.08.2018, 20:06:17 pm »

...Трохи не в тему, але все ж таки в тему. Здох у мене GPS в смартфоні. Зазвичай той GPS мені потрібний кілька разів на рік, але якраз перед черговим "потрібно" він взяв і остаточно та надійно здох. Якось викрутився без GPS цього разу, але технічний прогрес дуже спрощує деякі виклики життя і я заморочився реанімацією GPS на хазяйстві. Обидва мої смартфонні гуру відмахнулись від ремонту і порадили купити новий смартфон (ремонт економічно недоцільний). Тому варіантів реанімації залишилось всьога два:
1. Купівля зовнішнього GPS-приймача з інтерфейсом Bluetooth, який можна встановити у найкращому місці для прийому супутникових сигналів (блютуз версії 3.0 у мене поки що працює).
2. Купівля нового смартфону чи планшету з GPS.

По першому варіанту мій улюблений Хотлайн видав 2 пристрої: Holux RCV-3000 та Garmin GPS/GLONASS приемник GLO (010-01055-15) https://hotline.ua/auto/gps-navigatory/2461-2490/

Holux RCV-3000 ніби як кращий по чіпсету (ловить 66 супутників проти 24 в Гарміна), але десь у відгуках знайшов скаргу, що часом блютуз розриває конект, після чого доводиться конектити між собою пристрої зАново, що незручно під час руху і навіть небезпечно. Думаю, що з Гарміном теж таке може бути.

Подумав, що має бути приймач з USB-інтерфейсом для смартфона і теж щось знайшов: https://hotline.ua/auto/gps-navigatory/2461-2488/

В процесі подальшого пошуку знайшов ось таку фігнюшечку, яку можна втикнути безпосередньо у смартфон (Android): https://gps.globalsat.ua/gps-priemnik-globalsat-nd-105s/ Думаю, що й для яблуководів теж існують пристрої у такому ж форматі.

Така штука теоретично надійніша, ніж радіоканал блютуза, але необхідність додаткових програм для роботи пристрою - напружує (до речі, в блютузних приймачах теж треба ставити якусь софтинку). Та й ціна - як в дешевого смартфона з GPS, якого за такі гроші можна приклеїти навіки епоксидкою до торпеди, розпаяти живлення - і радіти життю. Улыбающийся

Таким чином я прийняв рішення не гратись примочками до старого смартфона, а купити новий Xiaomi і не морочити собі щось. Можливо, власникам техніки з надкушеним яблуком є економічний сенс в примочках, а мені таки геть немає. Тобто з економічних міркувань я плавненько перейшов до варіанту №2.

P.S. До речі, блютузний приймач Garmin GLO має дві версії, звичайну та авіаційну: https://support.garmin.com/search/shopResults.faces?filter=0&contentType=Shop&q=GLO
« Крайнее редактирование: 27.08.2018, 20:40:59 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
Andriy
Авиаторы

Karma: +228/-23
Offline




« Ответ #11 : 27.08.2018, 20:27:16 pm »

А про карти ви забули? Уявіть перестав працювати ЖПС, і що? Наші польоти дають проявити себе, в таких собі, "харцерських" польотах. ЖПС на крайній випадок, чи для перевірки себе.
І ще. Постарайтесь переламати свою свідомість , що до авторського права. Це в союзі віталось коли використовували чужу інтелектуальну власність і за це не платили. А така пропозиція "заплатити за софт і використовувати масово", в Штатах ви б мали справу з лоєром власника софта. Старайтесь мінятись, бо скоро в Україні все зміниться в плані інтелектуальної власності.
Записан

Да здравствует Украинская авиация, самая Украинская авиация в мире
Андрей-пилот
Авиаторы

Karma: +394/-43
Offline



UR-ACAV, UR-AAS


« Ответ #12 : 27.08.2018, 21:08:14 pm »

Уявіть перестав працювати ЖПС, і що?
Подобрал под собой площадку и сел...
Записан
Andriy
Авиаторы

Karma: +228/-23
Offline




« Ответ #13 : 28.08.2018, 08:12:46 am »

І визначив місце знаходження методом опитування...
Коли Німці висаджували десант в Греції, вночі, то відхилились від точки на 80 метрів. І це без ЖПС...
Записан

Да здравствует Украинская авиация, самая Украинская авиация в мире
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1515/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #14 : 28.08.2018, 09:03:41 am »

І визначив місце знаходження методом опитування...
...у спеціальних людей в кепках, з погонами і нагрудними знаками. Смеющийся

Коли Німці висаджували десант в Греції, вночі, то відхилились від точки на 80 метрів. І це без ЖПС...
Хе, так там спеціальні штурмани були в екіпажі, а в наших мікролайтах пілот сам собі і жнець, і кравець, і на дуді грець... Краще поставити ще +2 додаткових навігатора, як на мене. А великі паперові карти використовувати для планування маршруту та в якості вагомого аргументу, якщо що.
« Крайнее редактирование: 28.08.2018, 09:11:50 am от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
  Печать  
Страниц: 1 2 » |   Вверх
Тэги:
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.2 © Крылья 2004