Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
20.04.2024, 13:49:36 pm
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: 1 |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Постанова КМУ від 6 грудня 2017 р. № 954  (Прочитано 4246 раз)
Геннадий Хазан
Авиаторы

Karma: +1087/-64
Offline



"АОПА Украина"


« : 22.05.2018, 12:22:27 pm »

Уважаемые коллеги!

Особо хочу обратить Ваше внимание на вступление в силу  ПОСТАНОВи КМУ

від 6 грудня 2017 р. № 954

Про затвердження Положення про використання повітряного простору України

Особо хочу обратить Ваше внимание на п/п который называется :

Здійснення контролю за дотриманням порядку та правил використання повітряного простору України



а именно:


45. Контроль за дотриманням порядку та правил використання повітряного простору України здійснюється відповідно до вимог Повітряного кодексу України.

46. До порушень порядку використання повітряного простору України належать:

використання повітряного простору без подання заявок, отримання дозволу та/або умов його використання, крім випадків, що передбачені цим Положенням;

недотримання умов використання повітряного простору України або плану польоту (відхилення від маршруту, заданого рівня польоту, зліт чи посадка повітряного судна з незапланованого (на незапланований) або закритий аеродром, постійний злітно-посадковий майданчик/вертодром тощо) без дозволу або погодження органу обслуговування повітряного руху (органу управління повітряним рухом), крім аварійних випадків;

політ групи повітряних суден, кількість яких перевищує зазначену в заявці;

порушення вимог щодо порядку перетинання державного кордону та виконання польоту в зоні з особливим режимом використання повітряного простору України;

виконання без дозволу повітряного судна польоту в забороненій зоні або в зонах обмеження польотів та тимчасово зарезервованого повітряного простору України під час їх використання;

політ повітряного судна, яке не відповідає на запит засобів радіолокаційної системи державного розпізнавання, крім повітряного судна, на яких апаратура радіолокаційної системи державного розпізнавання не передбачена або які повертаються з несправною апаратурою радіолокаційної системи державного розпізнавання з аеродромів, злітно-посадкових майданчиків/вертодромів, де ремонт такої апаратури неможливий;


невиконання вимог до інформування органів контролю за дотриманням порядку використання повітряного простору України про виконання польотів та провадження іншої діяльності з використання повітряного простору України.​


Прошу Вас всех внимательно перечитать эти все п/п!!! Дело в том, что сейчас все без исключения случаи нарушение Порядка использования ВР Украины будет производить Бюро независимых авиационных расследований. А это уже реально нам всем грозит огромными штрафами !

На возможный вопрос о причинах побудивших Государственные структуры усугубить, вернее ужесточить  новые требования  при создании этого документа надеюсь объяснять нет необходимости .....


Записан

Владею самолетом: ЯК-12А  1960г.         UR-KHZ
                            L-200D MORAVA 1961г.UR-KHG
                            ZLIN 526 AFS     1974г.

"Отпустить сопротивление - это принятие" - Шри Багаван
Андрей-пилот
Авиаторы

Karma: +394/-43
Offline



UR-ACAV, UR-AAS


« Ответ #1 : 22.05.2018, 19:18:43 pm »

Ужесточение законов нивелируется необязательностью их выполнения, даже вернее сказать неспроможностью государства проследить за их выполнением, причем оно (государство) делает все, что-бы люди пытающиеся выполнить эти законы не смогли это сделать.
В итоге (я так думаю) в этом году (оно) получит рекордное число партизан, а вот сможет-ли оно партизан наказать, покажет время.
Записан
Геннадий Хазан
Авиаторы

Karma: +1087/-64
Offline



"АОПА Украина"


« Ответ #2 : 22.05.2018, 21:51:33 pm »

Я знаю, что рекордное количество пилотов в этом году приняло решение на законность в полетах. Регистрация новых площадок идет полным ходом!
А всеми иными людьми, которые избрали противозаконный путь пусть занимаются компетентные органы
« Крайнее редактирование: 22.05.2018, 22:07:00 pm от Геннадий Хазан » Записан

Владею самолетом: ЯК-12А  1960г.         UR-KHZ
                            L-200D MORAVA 1961г.UR-KHG
                            ZLIN 526 AFS     1974г.

"Отпустить сопротивление - это принятие" - Шри Багаван
  Печать  
Страниц: 1 |   Вверх
Тэги:
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.2 © Крылья 2004