Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
19.04.2024, 08:00:40 am
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: 1 2 3 » |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Площадка в Гидропарке  (Прочитано 21447 раз)
Dmitry Karpezo
Гость
« : 10.06.2008, 10:32:00 am »

Добрый день!

Знает-ли кто, когда полеты в загадочной лощадке в Гидропарке? В воскр долго сидел ждал, без толку, ничего не дождался.

Цель просто сфоткать, взлет-посадка гидросамолета это страшно цикаво Улыбающийся

Заранее спасибо!
Записан
ЛётнаБ
****

Karma: +2/-0
Offline




« Ответ #1 : 16.06.2009, 18:42:50 pm »

Добрый день!

Знает-ли кто, когда полеты в загадочной лощадке в Гидропарке? В воскр долго сидел ждал, без толку, ничего не дождался.

Цель просто сфоткать, взлет-посадка гидросамолета это страшно цикаво Улыбающийся

Заранее спасибо!

Летают всегда.  Смеющийся


* P5110623.JPG (224.1 Кб, 768x576 - просмотрено 642 раз.)

* P5170490.JPG (254.75 Кб, 768x576 - просмотрено 854 раз.)

* P5170501.JPG (266.07 Кб, 768x576 - просмотрено 877 раз.)

* P5260018.JPG (64.13 Кб, 768x576 - просмотрено 866 раз.)

* P5260025.JPG (147.38 Кб, 768x576 - просмотрено 688 раз.)

* P6130010.JPG (234.12 Кб, 768x576 - просмотрено 866 раз.)
« Крайнее редактирование: 23.06.2009, 15:07:31 pm от ЛётнаБ » Записан
Andreas
Администратор

Karma: +457/-40
Offline



Это украинский форум!


WWW
« Ответ #2 : 17.06.2009, 12:42:14 pm »

Идиотизм на марше.

http://www.wing.com.ua/content/view/5878/39/
Записан
Hunter
Авиаторы

Karma: +10/-0
Offline


« Ответ #3 : 17.06.2009, 15:04:03 pm »

Надо быть конченым уродом с вывихнутыми мозгами и бессовестной лизоблюдской рожей, чтобы подобное придумать. А мы удивляемся событиям в Ахтырке.
Эх... за державу обидно.
Записан
Tango
В вечном полете...

Karma: +5/-0
Offline




« Ответ #4 : 17.06.2009, 15:36:53 pm »

Идиоты. Вернее не идиоты, а коррумпированные вредители. Какая нах уникальная природная среда? Вся территория острова, кроме собственно территории площадки загажена пивными банками водочными бутылками и презервативами.
Вероятнее всего кому-то сильно приглянулась уже окультуренная территория.
Записан

Самые большие глупости делаются с очень серьезным выражением лица. (С)
МимоШ
Гость
« Ответ #5 : 17.06.2009, 18:03:40 pm »

Граждане форумчане! То, что вас глубоко возмущает – соответствует букве закона.
Нравится или нет, но это так! Плохо другое – прежде чем сделать ВПМ кто-нибудь интересовался законодательной базой? А вот что имеется:
Водный кодекс України.
Стаття 89. Обмеження господарської діяльності в прибережних захисних  смугах уздовж річок,  навколо водойм та на островах[/b]

Прибережні захисні смуги є природоохоронною територією з режимом обмеженої господарської діяльності.
У прибережних захисних смугах уздовж річок, навколо водойм та на островах забороняється:
1) розорювання земель (крім підготовки грунту для залуження і залісення), а також садівництво та городництво;
2) зберігання та застосування пестицидів і добрив;
3) влаштування літніх таборів для худоби;
4) будівництво будь-яких споруд (крім гідротехнічних, гідрометричних та лінійних), у тому числі баз відпочинку, дач, гаражів та стоянок автомобілів;
5) миття та обслуговування транспортних засобів і техніки;
6) влаштування звалищ сміття, гноєсховищ, накопичувачів рідких і твердих відходів виробництва, кладовищ, скотомогильників, полів фільтрації тощо.
Об’єкти, що знаходяться у прибережній захисній смузі, можуть експлуатуватись, якщо при цьому не порушується її режим. Не придатні для експлуатації споруди, а також ті, що не відповідають встановленим режимам господарювання, підлягають винесенню з прибережних захисних смуг.

Земельний кодекс України.
Стаття 52. Використання земель рекреаційного призначення
1. Землі рекреаційного призначення можуть перебувати у державній, комунальній та приватній власності.
2. На землях рекреаційного призначення забороняється діяльність, що перешкоджає або може перешкоджати використанню їх за призначенням, а також негативно впливає або може вплинути на природний стан цих земель.
3. Порядок використання земель рекреаційного призначення визначається законом.

Стаття 61. Обмеження у використанні земельних ділянок прибережних захисних смуг уздовж річок, навколо водойм та на островах
1. Прибережні захисні смуги є природоохоронною територією з режимом обмеженої господарської діяльності.
2. У прибережних захисних смугах уздовж річок, навколо водойм та на островах забороняється:
а) розорювання земель (крім підготовки ґрунту для залуження і залісення), а також садівництво та городництво;
б) зберігання та застосування пестицидів і добрив;
в) влаштування літніх таборів для худоби;
г) будівництво будь-яких споруд (крім гідротехнічних, гідрометричних та лінійних), у тому числі баз відпочинку, дач, гаражів та стоянок автомобілів;
ґ) влаштування звалищ сміття, гноєсховищ, накопичувачів рідких і твердих відходів виробництва, кладовищ, скотомогильників, полів фільтрації тощо;
д) миття та обслуговування транспортних засобів і техніки.
3. Об’єкти, що знаходяться у прибережній захисній смузі, можуть експлуатуватися, якщо при цьому не порушується її режим. Не придатні для експлуатації споруди, а також ті, що не відповідають встановленим режимам господарювання, підлягають винесенню з прибережних захисних смуг.
4. Режим господарської діяльності на земельних ділянках прибережних захисних смуг уздовж річок, навколо водойм та на островах встановлюється законом.
Стаття 123. Порядок надання земельних ділянок державної або комунальної власності у користування
1. Надання земельних ділянок державної або комунальної власності у користування здійснюється на підставі рішень органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування.
Рішення зазначених органів приймається на підставі проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі:
зміни цільового призначення земельних ділянок;
надання в користування земельних ділянок, межі яких не встановлені в натурі (на місцевості).
Надання у користування земельної ділянки, межі якої встановлені в натурі (на місцевості), без зміни її цільового призначення, здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
2. Особа, зацікавлена в одержанні у користування земельної ділянки із земель державної або комунальної власності за проектом її відведення, звертається з клопотанням про вибір місця розташування земельної ділянки до відповідної сільської, селищної, міської, районної, обласної ради, Кабінету Міністрів України, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, місцевої державної адміністрації.
3. До клопотання додаються матеріали, передбачені частиною п’ятою статті 151 цього Кодексу.
4. Вибір місця розташування земельної ділянки та надання дозволу і вимог на розроблення проекту її відведення здійснюються у порядку, встановленому статтею 151 цього Кодексу.
5. Умови і строки розроблення проектів відведення земельних ділянок визначаються договором, укладеним замовником з виконавцем цих робіт відповідно до типового договору. Типовий договір на розробку проекту відведення земельної ділянки затверджується Кабінетом Міністрів України.
6. Розроблений проект відведення земельної ділянки погоджується з територіальним органом виконавчої влади з питань земельних ресурсів, органом містобудування і архітектури та охорони культурної спадщини, природоохоронним і санітарно-епідеміологічним органами, а також з відповідним територіальним органом виконавчої влади з питань лісового або водного господарства (у разі вилучення (викупу), надання, зміни цільового призначення земельних ділянок лісогосподарського призначення чи водного фонду).
7. Погоджений проект відведення земельної ділянки після одержання позитивного висновку державної землевпорядної експертизи у випадках, передбачених законом, подається разом з клопотанням про надання земельної ділянки до відповідної державної адміністрації, Ради міністрів Автономної Республіки Крим або сільської, селищної, міської, районної, обласної ради, які розглядають його в місячний строк і в межах своїх повноважень, визначених цим Кодексом, приймають рішення про надання земельної ділянки у користування.
8. При наданні земельної ділянки у користування Кабінетом Міністрів України клопотання разом з проектом відведення земельної ділянки подається відповідно до Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, які розглядають його і в місячний строк подають свої пропозиції до Кабінету Міністрів України.
9. При наданні земельної ділянки у користування Верховною Радою Автономної Республіки Крим клопотання разом із проектом відведення земельної ділянки подається до Ради міністрів Автономної Республіки Крим, яка розглядає його і в місячний строк подає свої пропозиції до Верховної Ради Автономної Республіки Крим.
10. Рішенням про надання земельної ділянки у користування за проектом її відведення здійснюється:
затвердження проекту відведення земельної ділянки;
вилучення (викуп) земельних ділянок у землекористувачів (землевласників) із затвердженням умов вилучення (викупу) земельних ділянок (у разі необхідності);
надання земельної ділянки особі у користування з визначенням категорії земель та її використання і затвердженням умов надання, у тому числі (у разі необхідності) вимог щодо відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, встановлення обґрунтованих граничних термінів забудови земельної ділянки.
11. Відмову органів місцевого самоврядування або органів державної влади в наданні земельної ділянки у користування або залишення клопотання без розгляду в установлений законом строк може бути оскаржено в судовому порядку. Рішення про відмову в наданні земельної ділянки в користування має містити мотивовані пояснення з посиланням на відповідні положення нормативно-правових актів, затвердженої містобудівної документації та документації із землеустрою.
Стаття 150. Особливо цінні землі та порядок їх вилучення
1. До особливо цінних земель відносяться: чорноземи нееродовані несолонцюваті на лесових породах; лучно-чорноземні незасолені несолонцюваті суглинкові ґрунти; темно-сірі опідзолені та чорноземи опідзолені на лесах і глеюваті; бурі гірсько-лісові та дерновобуроземні глибокі і середньоглибокі; дерново-підзолисті суглинкові ґрунти; торфовища з глибиною залягання торфу більше одного метра і осушені незалежно від глибини; коричневі ґрунти Південного узбережжя Криму; дернові глибокі ґрунти Закарпаття; землі дослідних полів науково-дослідних установ і навчальних закладів; землі природно-заповідного фонду; землі історико-культурного призначення. Вилучення особливо цінних земель для несільськогосподарських потреб не допускається, за винятком випадків, визначених частиною другою цієї статті.
2. Земельні ділянки особливо цінних земель, що перебувають у державній або комунальній власності, можуть вилучатися (викуплятися) для будівництва об’єктів загальнодержавного значення, доріг, ліній електропередачі та зв’язку, трубопроводів, осушувальних і зрошувальних каналів, геодезичних пунктів, житла, об’єктів соціально-культурного призначення, нафтових і газових свердловин та виробничих споруд, пов’язаних з їх експлуатацією, за постановою Кабінету Міністрів України або за рішенням відповідної місцевої ради, якщо питання про вилучення (викуп) земельної ділянки погоджується Верховною Радою України.
3. Погодження матеріалів вилучення (викупу) земельних ділянок особливо цінних земель, що перебувають у власності громадян і юридичних осіб, провадиться Верховною Радою України за поданням Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласної, Київської і Севастопольської міських рад.

Закон України про природно-заповідний фонд України
Стаття 7. Землі природно-заповідного фонду
Землі природно-заповідного фонду — це ділянки суші і водного простору з природними комплексами та об’єктами, що мають особливу природоохоронну, екологічну, наукову, естетичну, рекреаційну та іншу цінність, яким відповідно до закону надано статус територій та об’єктів природно-заповідного фонду.
Землі природно-заповідного фонду України, а також землі територій та об’єктів, що мають особливу екологічну, наукову, естетичну, господарську цінність і є відповідно до статті 6 цього Закону об’єктами комплексної охорони, належать до земель природоохоронного та історико-культурного призначення.
На землях природоохоронного та історико-культурного призначення забороняється будь-яка діяльність, яка негативно впливає або може негативно впливати на стан природних та історико-культурних комплексів та об’єктів чи перешкоджає їх використанню за цільовим призначенням.
На використання земельної ділянки або її частини в межах природно-заповідного фонду може бути встановлено обмеження (обтяження) в обсязі, передбаченому законом або договором. Обмеження (обтяження) підлягає державній реєстрації і діє протягом строку, встановленого законом або договором.
Завдані обмеженням (обтяженням) у землекористуванні втрати підлягають відшкодуванню згідно із Земельним кодексом України.
Стаття 23. Статус і завдання регіональних ландшафтних парків
Регіональні ландшафтні парки є природоохоронними рекреаційними установами місцевого чи регіонального значення, що створюються з метою збереження в природному стані типових або унікальних природних комплексів та об’єктів, а також забезпечення умов для організованого відпочинку населення.
Регіональні ландшафтні парки організовуються, як правило, без вилучення земельних ділянок, водних та інших природних об’єктів у їх власників або користувачів.
В разі необхідності вилучення земельних ділянок, водних та інших природних об’єктів для потреб регіональних ландшафтних парків провадиться в порядку, встановленому законодавством України.
На регіональні ландшафтні парки покладається виконання таких завдань:
збереження цінних природних та історико-культурних комплексів та об’єктів;
створення умов для ефективного туризму, відпочинку та інших видів рекреаційної діяльності в природних умовах з додержанням режиму охорони заповідних природних комплексів і об’єктів;
сприяння екологічній освітньо-виховній роботі.

Если бы господа из фирмы «КРОУН» хотя бы прочитали все это, то поняли бы, что законным способом построить ВПМ в данном месте невозможно.
А в публичном доме, за деньги, можно все, даже придумать Закон «О наполовину мертвых»
Как говорил наш незабвенный президент: «Маємо те – що маємо!!!»
Записан
ЛётнаБ
****

Karma: +2/-0
Offline




« Ответ #6 : 17.06.2009, 19:38:37 pm »

Идиоты. Вернее не идиоты, а коррумпированные вредители. Какая нах уникальная природная среда? Вся территория острова, кроме собственно территории площадки загажена пивными банками водочными бутылками и презервативами.
Вероятнее всего кому-то сильно приглянулась уже окультуренная территория.

5+ Смеющийся К Вами сказанному можно добавить  приготовление мяса на костре из свежо -порубанных тут же деревьев.

Граждане форумчане! .........

Все вами выше сказанное в равной степени относится ко всем постройкам котеджных городков построенных в большом количестве на берегах водоемов Украины. И чем это им помешало?  Непонимающий
Собака лает, а караван идет (летает).  Смеющийся
« Крайнее редактирование: 17.06.2009, 19:40:40 pm от ЛётнаБ » Записан
Andreas
Администратор

Karma: +457/-40
Offline



Это украинский форум!


WWW
« Ответ #7 : 17.06.2009, 20:03:55 pm »

Граждане форумчане! То, что вас глубоко возмущает – соответствует букве закона.
Нравится или нет, но это так! Плохо другое – прежде чем сделать ВПМ кто-нибудь интересовался законодательной базой? А вот что имеется:

Процитируйте не простыни, а что именно нарушено.
Записан
МимоШ
Гость
« Ответ #8 : 17.06.2009, 20:21:40 pm »

17.06.09  
Прокуратурой города Киева проведена проверка законности использования земель острова Долобецкий, который благодаря своей флоре и фауне является уникальным природным комплексом. Он расположен на землях водного фонда, в зеленой зоне столицы в черте регионального ландшафтного парка «Днепровские острова».
Данная территория принадлежит природно-заповедному фонду Украины и охраняется государством. Законом на указанной площади запрещены любое строительство и деятельность, последствия которой влияют или могут негативно сказаться на состоянии природного комплекса.

Нарушая действующее законодательство и права граждан Украины, 26 июня 2007 года Киевский городской совет передал обществу с ограниченной ответственностью «Строительная компания «КРОУН» в долгосрочную аренду сроком на 15 лет земельный участок площадью 1,5 га на острове  «…для размещения объектов рекреационного назначения, размещения взлетно-посадочной полосы на воде и обустройства прилегающей территории».

Прокуратурой г. Киева в результате проведенной проверки установлено, что решение Киевсовета не соответствует требованиям закона, поскольку принято с нарушением ст.89 Водного кодекса Украины; ст.7 и 23 Закона «О природно-заповедном фонде Украины»; ст.52, 61, 123, 150 Земельного кодекса Украины и градостроительного законодательства.

Не последнюю роль в принятии данного решения сыграла неправомерная позиция контролирующих органов.
Записан
Andreas
Администратор

Karma: +457/-40
Offline



Это украинский форум!


WWW
« Ответ #9 : 17.06.2009, 20:29:14 pm »

Опять общие слова. Какая именно норма нарушена?

"последствия которой влияют или могут негативно сказаться на состоянии природного комплекса" это что?
Записан
ЛётнаБ
****

Karma: +2/-0
Offline




« Ответ #10 : 17.06.2009, 20:51:28 pm »

Данная территория принадлежит природно-заповедному фонду Украины и охраняется государством. Законом на указанной площади запрещены любое строительство и деятельность, последствия которой влияют или могут негативно сказаться на состоянии природного комплекса.

Товарищ МимоШагающий, а следующим пунктом  в этом законе поощряется:
  Загажевание пивными банками водочными бутылками и презервативами.
Может, вы совершите пешую прогулку по острову да прозрели бы?
Записан
МимоШ
Гость
« Ответ #11 : 17.06.2009, 21:57:19 pm »

Ув. ЛетнаБ! Речь идет об узаконенном статусе, законе. То, что на этой площади мусор - это вопрос другой. Если Вас это очень возмущает, Вы можете подать в суд административный иск (пошлина 3 с копейками) и заставить власти привести площадь в соответствие статусу, либо доказать, что это обыкновенная помойка.
Записан
Геннадий Хазан
Авиаторы

Karma: +1087/-64
Offline



"АОПА Украина"


« Ответ #12 : 17.06.2009, 22:17:34 pm »

Могу сказать , что на сегодняшний день , все вопросы с этой уникальной площадки сняты! СЛАВА БОГУ  !  И далее будет спокойно работать этот островок авиации в центре Киева.
Записан

Владею самолетом: ЯК-12А  1960г.         UR-KHZ
                            L-200D MORAVA 1961г.UR-KHG
                            ZLIN 526 AFS     1974г.

"Отпустить сопротивление - это принятие" - Шри Багаван
Tango
В вечном полете...

Karma: +5/-0
Offline




« Ответ #13 : 18.06.2009, 09:32:16 am »

Мимош: выше уже справедливо было замечено о прецедентах строительства всевозможных городков на берегах рек и пр водоемов. Знаете как строят дома в Конче-Заспе игнорируя 100 метровую зону отчуждения? Они регистрируют их как яхт-клубы. Таких себе 500 яхтклубов на 10 км берега... Вот куда прокурорам идти надо. Только вот не пойдут - зассут.
за площадку в Гидропарке искренне рад - летал туда.
Записан

Самые большие глупости делаются с очень серьезным выражением лица. (С)
ЛётнаБ
****

Karma: +2/-0
Offline




« Ответ #14 : 18.06.2009, 18:55:36 pm »

Ув. ЛетнаБ! Речь идет об узаконенном статусе, законе. То, что на этой площади мусор - это вопрос другой. Если Вас это очень возмущает, Вы можете подать в суд административный иск (пошлина 3 с копейками) и заставить власти привести площадь в соответствие статусу, либо доказать, что это обыкновенная помойка.

Ув. МимоШ уточните пожалуйста идя в суд надо брать 3 чего? 
1. Мешка  для засевания с копейками  Подмигивающий
2. Мешка с мл. USD для засевания  Смеющийся
Фото специально для МимоШа (можно без комментариев)


* 1.JPG (182.93 Кб, 640x480 - просмотрено 656 раз.)
Записан
  Печать  
Страниц: 1 2 3 » |   Вверх
Тэги:
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.2 © Крылья 2004