Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
19.04.2024, 00:00:00 am
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 » |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: З АВІАЦІЄЮ В СЕРЦІ  (Прочитано 299232 раз)
DAMIR
*****

Karma: +426/-176
Offline



traktorist


« Ответ #345 : 18.08.2017, 21:48:56 pm »

Дядьки, пiдскажiть як легально можна побачити Мрiю наживо? Тобто, особисто.
Записан

Поза межею реальностi...
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1470/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #346 : 19.08.2017, 09:37:49 am »

Підкупити сторожа і помацати власноручно. Так цікавіше і без зайвих пацієнтів.

Будуть пречудові селфі! Улыбающийся

P.S. Візьми мене з собою.
Записан

Секта свідків підіймальної сили
DAMIR
*****

Karma: +426/-176
Offline



traktorist


« Ответ #347 : 19.08.2017, 14:23:10 pm »

Не пiдходить за умовою задачi - потрiбно легально. Вiдос щоб зняти. Та й не люблю оцi дкупи.
Тебе звiсно ж вiзьму. )))
Записан

Поза межею реальностi...
DAMIR
*****

Karma: +426/-176
Offline



traktorist


« Ответ #348 : 26.08.2017, 18:03:33 pm »

ЭйрБалтік)))


* даша.png (1245.25 Кб, 1589x869 - просмотрено 606 раз.)
Записан

Поза межею реальностi...
алёша
****

Karma: +79/-42
Offline


« Ответ #349 : 02.10.2017, 15:51:04 pm »

С позволения автора ветки, хочу рассказать про интересного "з авіаціею в серці"человека.
Я думаю Александра Васильевича Супрунца знают как грамотного руководителя, классного специалиста, авиатора со стажем и просто хорошего человека! Но не многие знают о его увлечении.
Во вложении статья о нём.
Статья была напечатана к его юбилею в газете "Крила України"



В продолжении истории о человеке посвятившему всю свою жизнь авиации, хочу показать несколько фото,его кропотливого и крайне тяжелолого труда.
Открыта в свободном доступе экспозиция образцов форменной одежды гражданской авиации. Так же большая подборка головных уборов разных периодов, а так же шлемофонов.
По хорошему «неугомонность» Александра Васильевича, в недавном времени, привела его к идее реставрации и коллекционированию автомобилей. Результат этого колоссального, по затратам энергии, времени и средств труда не заставил себя ждать! Сейчас насчитывается более двух десятков экземпляров техники, превращённых из груды ржавого металла в выставочный вариант,причём действующий.
Я думаю все усилия, прилагаемые этим Человеком, не жалеющим ни здоровья,ни времени, ни средств ,будут достойно оценены потомками и современниками








Записан
алёша
****

Karma: +79/-42
Offline


« Ответ #350 : 02.10.2017, 15:54:19 pm »

Вот еще






Записан
алёша
****

Karma: +79/-42
Offline


« Ответ #351 : 02.10.2017, 15:59:39 pm »

И еще







Записан
DAMIR
*****

Karma: +426/-176
Offline



traktorist


« Ответ #352 : 02.10.2017, 17:37:35 pm »

Де знаходиться музей?
Записан

Поза межею реальностi...
алёша
****

Karma: +79/-42
Offline


« Ответ #353 : 02.10.2017, 17:56:39 pm »

Аэродром «Южный». Комплекс «Пятый океан»
Записан
Кацо
*****

Karma: +375/-104
Offline




« Ответ #354 : 02.10.2017, 20:08:35 pm »

Дядьки, пiдскажiть як легально можна побачити Мрiю наживо? Тобто, особисто.


напишите запрос в их пресс-службу - http://www.antonov.com/contacts,
попробуйте заинтересовать их тем что сделаете модель Мрии в симуляторе -
глядишь и откликнутся (хотя навряд ли)

или

Идите сюда - http://chas.aero/try-fly/ - скажите что хотите учится но сначала "ознакомительный полет "вокруг Мрии"  Смеющийся

или

ждите очередного Авиасвита или дня открытых дверей

Цитировать
Підкупити сторожа і помацати власноручно. Так цікавіше і без зайвих пацієнтів.


Торис это Вы несерьезно я надеюсь. "Сторожа" в колхозном саду- здесь можете закончить в СБУ Строит глазки
Записан
DAMIR
*****

Karma: +426/-176
Offline



traktorist


« Ответ #355 : 02.10.2017, 20:33:00 pm »

www.antonov.com/contacts  ---- 404 not found (((((

А ні - фаунд, фаунд.  Смеющийся
Дякую! Буду спробувати.
Записан

Поза межею реальностi...
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1470/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #356 : 03.10.2017, 00:43:57 am »

Цитировать
Підкупити сторожа і помацати власноручно. Так цікавіше і без зайвих пацієнтів.

Торис это Вы несерьезно я надеюсь. "Сторожа" в колхозном саду- здесь можете закончить в СБУ Строит глазки
Ох, генацвале, не драматизуйте... Улыбающийся Тут ледве не прокохали весь "Мотор-Січ" великим гуртом китайцям, вивозимо залишки технологій в Китай - а натхненний хлопчина лише трошки позирить на залишки вчорашньої слави...

СБУ, кажете? Гм, а це ідея. Дамір, тобі конче необхідно вийти на начальство, котре контролює охорону, запропонувати свої послуги зварника на будівництво правильної дачі, а там в процесі будеш виїжджати до "Мрії", бо ж ти не один такий, по зирингу на "Мрію". Улыбающийся Або взагалі припертись до того самого начальства в стилі "що хоч заварю - лише дайте пообійматись з "Мрією". Лише маєш бути дуже переконливим. Якщо будеш натхненний і попре фарт, то все вдасться. Начальство ловиш не на роботі, а десь на розслабончику, з подачі спільних знайомих (такі знайдуться). Тільки попередньо взнай у цих знайомих, той начальник людина чи чмо, бо воно всяке може бути.

...Я минулого року літав в одеському "Гідропорті" - почавши з польоту в Як-18, досліджував власноручно чорний Як-52, ще щось в ангарах, няшні крихітки A-22LS і щось маленьке саморобне під ретро. А закінчилось усе це знайомством і селфі з В.Наливайком та екскурсією по його літаку, він якраз прилетів зі змагань і в черговий раз отримав медаль. Тобто, спланувавши політ 20 хвилин + вхід/вихід на аеродром, ми зависли там на кілька годин, аж втомились від позитивних емоцій. От такий фарт буває. Веселий і натхненний романтик з гарно підвішеним язиком завжди добереться до об'єкту захоплення. Улыбающийся Всі мої дійства відбувались за допомогою та/чи під наглядом пілотів/техніків/сторожів, я весь аж сяяв щирим захопленням і не було в цьому ніякої зради.

Думаю, що "Мрію" хтось обслуговує, перевіряє шини і т.д. Тобто хтось там її руками таки лапає час від часу. Постояти поруч під час таких дійств, шланг подати, пил витерти з деталі якої - зовсім не гріх. Особливо, якщо поруч контролер начальника охорони чи хоча б його голос у телефоні. Улыбающийся І в цьому моменті важливо розуміти, що совкова "охорона" цивільних об'єктів полягає більше в призначенні винуватих на випадок ахтунгу, ніж у власне охороні. Тому творчий шанс завжди є.

www.antonov.com/contacts  ---- 404 not found (((((

А ні - фаунд, фаунд.  Смеющийся
Дякую! Буду спробувати.
Дамір, ти їм щодня телефонуй, по кілька разів, щоби впізнавали тебе по голосу не лише персонал, а й прослуховувачі. Щоби зустрічали мало не з оркестром, як давнього знайомого. Улыбающийся Лише маєш нести світло людям, тоді все буде чотко.
« Крайнее редактирование: 03.10.2017, 01:01:28 am от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1470/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #357 : 03.10.2017, 01:49:10 am »

Щось я відволікся... Насправді "Мрія" - перш за все транспортний літак, не секретний і не військовий. Тому там неможливо щось таке побачити, чого б не бачили люди в аеропортах та на виставках. І всі це прекрасно розуміють, включаючи охорону, техніків та начальство. Тому зиринг Даміра нічим не відрізняється від споглядання прекрасного під час масових заходів. Більше того: якщо можна потрапити на легальну екскурсію навіть до Чорнобилю, то чому б не подивитись на несекретний літак? Продаж екскурсій до "Мрії" - лише питання часу. І ті, хто сьогодні роздувають щоки, завтра будуть продавати білети. Тому геть страхи - і від гвинта!

О! Дамір, запропонуй їм такий бізнес і себе в якості гіда чи організатора екскурсій. Все одно ця залізяка стоїть і лише жере гроші. Хай хоч якусь користь приносить дітлахам і дорослим пацанам. Також можна робити весільні фотки. І все, що роблять біля вежі Ейфеля в Парижі. Улыбающийся Не розумію, чому власники досі на такому не заробляють?

Дамір, я тобі новий бізнес придумав. Зможеш "мріяти" за грубі гроші. Улыбающийся Якщо цього до цієї пори немає - значить, в них відсутні такі спеціалісти. Забацаєш бізнес, з тобою будуть дружити і керівництво, і СБУ. Улыбающийся
« Крайнее редактирование: 03.10.2017, 01:59:06 am от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
Кацо
*****

Karma: +375/-104
Offline




« Ответ #358 : 03.10.2017, 08:07:51 am »

Продаж екскурсій до "Мрії" - лише питання часу. І ті, хто сьогодні роздувають щоки, завтра будуть продавати білети. Тому геть страхи - і від гвинта!

О! Дамір, запропонуй їм такий бізнес і себе в якості гіда чи організатора екскурсій. Все одно ця залізяка стоїть і лише жере гроші. Хай хоч якусь користь приносить дітлахам і дорослим пацанам. Також можна робити весільні фотки. І все, що роблять біля вежі Ейфеля в Парижі. Улыбающийся Не розумію, чому власники досі на такому не заробляють?

Дамір, я тобі новий бізнес придумав. Зможеш "мріяти" за грубі гроші. Улыбающийся Якщо цього до цієї пори немає - значить, в них відсутні такі спеціалісти. Забацаєш бізнес, з тобою будуть дружити і керівництво, і СБУ. Улыбающийся

Вот это действительно здравая мысль, в мире так уже делают - https://www.viennaairport.com/flughafentour - когда-то глядишь и до нас дойдёт- но это же далеко не "подкуп сторожей" Строит глазки
Записан
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1470/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #359 : 03.10.2017, 08:26:33 am »

Вот это действительно здравая мысль, в мире так уже делают - https://www.viennaairport.com/flughafentour - когда-то глядишь и до нас дойдёт- но это же далеко не "подкуп сторожей" Строит глазки
Та... По факту шо так, шо эдак гроші прийдуть в кишені персоналу і начальству, лише обгортка різна. Та й для перевірки бізнес-моделі все одно на початку воно мусить бути нелегальним, щоби не витрачати дарма гроші, якщо бізнес не піде. І СБУ тут навіть треба, щоби стримувати до часу іншу зірчасту шушеру ("контролюючі органи", яких дофіга) і побутових зрадофілів. Улыбающийся А щоби зацінити інвестиційну привабливість проекту - доцільно почати саме знизу, з ролі натхненного поціновувача прекрасного, котрого не зупиняють жодні совкові пережитки.

Не знаю, чи можливо у поточних умовах укласти офіційну угоду про тестові випробовування цього бізнесу, щоби без гвалтування мізків всякими тендерами та ображеними конкурентами-халявщиками, котрі навіть не побачили такого гешефту? Якщо така угода можлива, хоча б у форматі внутрішнього підряду із залученням зовнішніх спеціалістів, то тестовий проект може бути повністю легальним від самого початку. Лише б якось перестрахуватись від бойових підарасів і їхньої "турботи" про "якість послуг" та "безпеку споживачів"... Хоча це дрібний бізнес по фінальному вихлопу.

Тому у будь-якому випадку простіше спробувати без офіціозу, на місці постійної дислокації екскурсійного об'єкта.
« Крайнее редактирование: 03.10.2017, 08:41:37 am от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
  Печать  
Страниц: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 » |   Вверх
Тэги:
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.2 © Крылья 2004