Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
20.04.2024, 13:34:28 pm
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: 1 2 » |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Интернетные банеры  (Прочитано 24920 раз)
TAILDRAGGER
*****

Karma: +767/-229
Offline




« : 25.12.2015, 00:18:00 am »

Не смог отыскать тему с предложениями по работе форума....Администрация может перместить данную тему позже туда (в ненайденную мной).
Выражаю пожелание изничтожить извечный и постоянно присутствующий между каждым постом баннер "Яндекс". Что этой гебняцко-шпионской мордорской сучне здесь делать, совсем непонятно.. особенно предлагаемое им "видео о путене, которое потрясло Мордор"
Записан

Штирлиц склонился над картой- его рвало на родину
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1480/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #1 : 25.12.2015, 09:04:40 am »

В мене немає реклами: Яндекс.Дірект ріжеться AdBlockом, але якщо вимкнути його, то на кожній сторінці після першого поста таки висить банер Яндекс.Дірект і пропонує мені пропаганду.

А якщо вже після кожного посту, то, шановний TAILDRAGGER, проблема банерів - на Вашій стороні, це якесь сміття встановилось до Вашого браузера.

Скачайте і встановіть собі програму звідси: https://www.teamviewer.com/
, а ввечері зробимо зачистку сміття. Ця програма допоможе дати мені доступ до Вашого робочого столу, клавіатури та мишки.

Інсталяцію вибираєте за замовчанням, стандартну (нажимаєте "Далі" ("Next"), нічого не змінюючи). На якомусь етапі кнопка "Далі" ("Next") деактивується - там виберете радіокнопку "личное/некоммерческое использование" ("private/non-commercial"), щоби активувалась кнопка "Далі" ("Next"), і продовжуєте тиснути "Далі" ("Next") до завершення встановлення.

Потім по скайпу зв'яжемось, вичистимо вредні плагіни з браузера та системи, а також встановимо AdBlock.

Шановний Andreas, я також прошу прибрати рашистський Яндекс.Дірект з наших сторінок. Досить того, що нас усіх вже русифікували примусово. Не хочу бачити ворожу пропаганду.
« Крайнее редактирование: 25.12.2015, 09:23:38 am от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
napets
*****

Karma: +108/-124
Offline

дельтанутий


« Ответ #2 : 25.12.2015, 11:31:58 am »

+1 яндекс в корзину
Записан
TAILDRAGGER
*****

Karma: +767/-229
Offline




« Ответ #3 : 25.12.2015, 16:32:33 pm »

В мене немає реклами: Яндекс.Дірект ріжеться AdBlockом, але якщо вимкнути його, то на кожній сторінці після першого поста таки висить банер Яндекс.Дірект і пропонує мені пропаганду.

А якщо вже після кожного посту, то, шановний TAILDRAGGER, проблема банерів - на Вашій стороні, це якесь сміття встановилось до Вашого браузера.

Скачайте і встановіть собі програму звідси: https://www.teamviewer.com/
, а ввечері зробимо зачистку сміття. Ця програма допоможе дати мені доступ до Вашого робочого столу, клавіатури та мишки.

Інсталяцію вибираєте за замовчанням, стандартну (нажимаєте "Далі" ("Next"), нічого не змінюючи). На якомусь етапі кнопка "Далі" ("Next") деактивується - там виберете радіокнопку "личное/некоммерческое использование" ("private/non-commercial"), щоби активувалась кнопка "Далі" ("Next"), і продовжуєте тиснути "Далі" ("Next") до завершення встановлення.

Потім по скайпу зв'яжемось, вичистимо вредні плагіни з браузера та системи, а також встановимо AdBlock.

Виктор, спасибо, за новодку. Я достаточно продвинут в этих вопросах и только уничтожил напрочь этот рашистский Яндекс.Директ- его у меня просто нет))))).

Записан

Штирлиц склонился над картой- его рвало на родину
вершок
красота - высшая степень функциональности
*****

Karma: +361/-31
Offline


« Ответ #4 : 25.12.2015, 19:41:29 pm »

Вітаю Toris .
Давно вас не чути.
Невже так Бердичівське пиво сподобалось?
Записан
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1480/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #5 : 25.12.2015, 21:13:44 pm »

Виктор, спасибо, за новодку. Я достаточно продвинут в этих вопросах и только уничтожил напрочь этот рашистский Яндекс.Директ- его у меня просто нет))))).
Слава Богу! Тепер знову все добре. Улыбающийся

Вітаю Toris .
Давно вас не чути.
Невже так Бердичівське пиво сподобалось?
Здоров`я бажаю, шановний Вершок.
Радує, що тут є трохи людей, здатних адекватно оцінити мене через тексти.
За "забавного" і "безобидного" - окреме "дякую".

Мені бан двотижневий сподобався. Ще й на іншому форумі забанили у той же день і на такий же термін.
Стійко пережив вимушену моуну.
Боюсь тепер взагалі щось десь казати.

« Крайнее редактирование: 25.12.2015, 21:18:20 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
Kagor
*****

Karma: +1406/-366
Offline



дельтафанерист


« Ответ #6 : 25.12.2015, 22:08:55 pm »

А у мене ось такий баннер появився  Смеющийся
Записан

дельтафанерист
Andreas
Администратор

Karma: +457/-40
Offline



Это украинский форум!


WWW
« Ответ #7 : 26.12.2015, 18:34:39 pm »

Яндекс у нас - это Яндекс-Украина. С украинской рекламой.
А показывает он то, что вы смотрите по другим сайтам. Лазите по рашистским сайтам - будет показывать статьи на тему, шаритесь по порну - покажет порнушку Улыбающийся
Мне он почему-то только авиационные объявления показывает.
Записан
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1480/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #8 : 26.12.2015, 18:51:48 pm »

Фиг его знает, что оно показывает... Сегодня с этого компа смотрел этот форум, Ютьюб и новости с Укр.нет - а в рекламе висит оружейная тема, хотя оружием сегодня вообще не интересовался... Куки с кешами вычищены были...

Впрочем, благодарю за подсказку, поработаю в этом направлении, послежу за собой, куда хожу и чем слежу...
Записан

Секта свідків підіймальної сили
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1480/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #9 : 26.12.2015, 19:44:12 pm »

Коротко про перший експеримент.

0. Вимкнув Адблок у браузері. Закрив браузер.
1. За допомогою програми Ccleaner зачистився. Спостереження за куками веду нею ж.
2. Запускаю браузер - нові куки не з"являються.
3. Заходжу на головну сторінку нашого форуму - з"являються куки acint.net та yadro.ru .
4. Заходжу в тему "Мой любимый город с высоты...", зачудовано споглядаю фоточки від Андрія-пілота - і фіксую появу куки yandex.ru . Реклами поки що не спостерігаю.
5. Повертаюсь до цієї теми - і після першого повідомлення TAILDRAGGERа Яндекс.Директ пропонує мені роботу у Хмельницькому.
6. Заходжу в "Обстановки в Украине" - і бачу заголовок баннера "Ситуация в Украине" від golos-ameriki.ru .
7. В темі "Ну и как мы без "хорошего настроения" пропонує схуднути на 40 кг за тиждень разом з blog.name5.ru .

...В куках тим часом додались pixel.facebook.com та s.ytimg.com .

8. Фіксую у свідомості деяку підозру та інтуїтивно йду до теми "Росія - агресор" - бачу банер "Ситуация в Украине" від golos-ameriki.ru .
9. "Принцип полёта летающей тарелки" - "Полет на самолете" від v-nebo.com.ua .

Роблю висновок, що Яндекс.Дірект вирішує самостійно, чим мені цікавитись.
В куках нічого нового не з"явилось. Яндекс.Дірект тупо індексує теми і методично підсовує "программу партии" згідно методичок "легітимної кремлівської влади".

Яндекс.Дірект тупо працює на тих, хто заплатив і наказав: на бізнес і на Кремль. Крапка.

Висновок:

В топку Яндекс.Дірект! Це - агент Кремля!

UPD: В порівнянні з куками при відвідуванні ukr.net, наш форум - біленьке і пухнасте кошенятко. Улыбающийся
« Крайнее редактирование: 26.12.2015, 20:05:30 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
Kagor
*****

Karma: +1406/-366
Offline



дельтафанерист


« Ответ #10 : 26.12.2015, 20:13:29 pm »

Яндекс у нас - это Яндекс-Украина. С украинской рекламой.
А показывает он то, что вы смотрите по другим сайтам. Лазите по рашистским сайтам - будет показывать статьи на тему, шаритесь по порну - покажет порнушку Улыбающийся
Мне он почему-то только авиационные объявления показывает.
А можна переключити з москальського яндекса на google.com.ua?
Він не обмежений індексацією кацапстанського нету.  Смеющийся
Записан

дельтафанерист
Andreas
Администратор

Karma: +457/-40
Offline



Это украинский форум!


WWW
« Ответ #11 : 26.12.2015, 22:31:03 pm »

А можна переключити з москальського яндекса на google.com.ua?
Він не обмежений індексацією кацапстанського нету.  Смеющийся

Увы, нет. Невозможно.

А чем не нравится golos-ameriki.ru?
Это на самом деле Голос Америки. И там нормальный украинский раздел http://www.golos-ameriki.ru/section/ukraine/2430.html
Записан
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1480/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #12 : 26.12.2015, 22:37:39 pm »

А можна переключити з москальського яндекса на google.com.ua?
Він не обмежений індексацією кацапстанського нету.  Смеющийся
Увы, нет. Невозможно.
Импортозамещение невозможно?

...А Яндекс.Дірект таки слідкує, куди я ходив, і оперативненько ставить підходящу рекламу.
Записан

Секта свідків підіймальної сили
Andreas
Администратор

Karma: +457/-40
Offline



Это украинский форум!


WWW
« Ответ #13 : 26.12.2015, 23:39:33 pm »

А можна переключити з москальського яндекса на google.com.ua?
Він не обмежений індексацією кацапстанського нету.  Смеющийся
Увы, нет. Невозможно.
Импортозамещение невозможно?
...А Яндекс.Дірект таки слідкує, куди я ходив, і оперативненько ставить підходящу рекламу.
Нет, давняя проблема собственно с Адсенсом - издержки большой корпорации. Он не любит форумы и любые сайты с ядром.
Записан
TAILDRAGGER
*****

Karma: +767/-229
Offline




« Ответ #14 : 27.12.2015, 02:17:12 am »


Нет, давняя проблема собственно с Адсенсом - издержки большой корпорации. Он не любит форумы и любые сайты с ядром.

А мне все равно))))- включил AdBlock и пофиг, напрочь изничтожил в любом виде
Записан

Штирлиц склонился над картой- его рвало на родину
  Печать  
Страниц: 1 2 » |   Вверх
Тэги:
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.2 © Крылья 2004