Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
03.05.2024, 04:10:37 am
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: « 1 2 3 » |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Кто проходил ВЛК в Жулянах?  (Прочитано 19038 раз)
Геннадий Хазан
Авиаторы

Karma: +1087/-64
Offline



"АОПА Украина"


« Ответ #15 : 22.10.2011, 19:56:07 pm »

Некоторые врачи перед началом "экзекуции" у меня спрашивали ...в Киеве )))
Записан

Владею самолетом: ЯК-12А  1960г.         UR-KHZ
                            L-200D MORAVA 1961г.UR-KHG
                            ZLIN 526 AFS     1974г.

"Отпустить сопротивление - это принятие" - Шри Багаван
Андрей Мадоныч
*

Karma: +0/-0
Offline




« Ответ #16 : 27.10.2011, 11:44:02 am »

Хорошая комиссия в Жулянах. Оперативно, лояльно... Вот только зав. лаборатории женщина своеобразная... Мне, по крайней мере, крови попортила немало, и в переносном смысле и в прямом.
Записан
Zzu
**

Karma: +0/-0
Offline




« Ответ #17 : 27.10.2011, 18:13:12 pm »

сегодня получила сертификат. Крови попортила только одна врач. выписала липовый диагноз. к вам мальчики этот врач не относится Улыбающийся слава богу. Зав. Андреева Валентина Леонидовна действительно своеобразная женщина. мне чтоб доказать правоту пришлось в трех местах (абсолютно разных и независимых) повторить результаты анализов. и найти подход к Ув. даме. неделя нервов и еще кой чего и сегодня я забрала сертификат по 2 классу. мне 37. до 40 лет комиссия проходится раз в 5 лет. и только через 3 года мне после наступления 40-ка (т.е. в 2014 году) нужно пройти электрокардиограмму и максимальную скорость выдоха. Первичный медосмотр действительно можно пройти только в жулянах. тоже интересовалась. есть другие экзаменаторы там же. лучше к ним, а не к Андреевой. В интернете есть список экзаменаторов и описаны их полномочия. первичный осмотр могут проводить около 5 врачей-экзаменаторов.
так же еще надо иметь при себе загранпаспорт. приехать к 8 натощак и с баночкой мочи, что б за один день всё пройти. к мужчинам придираются кардиологи и ЛОР, после 40 проверяют на велосипеде. особенно если есть избыточный вес.
есть документ ОАВ-ЛЛС 3.105, подчасти Б и В и дополнения 1-18. (это записано у меня в сертификате) наши сертифицируют по JAR - ким нормам со своим взглядом:)
если носите очки, возьмите с собой к окулисту и желательно рецепт на очки. если что пишите в личку, чем смогу помогу:))
Записан
Zzu
**

Karma: +0/-0
Offline




« Ответ #18 : 27.10.2011, 18:15:39 pm »

http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z0393-07
Записан
alexchiz
Авиаторы

Karma: +103/-11
Offline

PPL


« Ответ #19 : 27.10.2011, 18:33:21 pm »

Первичный медосмотр действительно можно пройти только в жулянах.
Почему это...?Я проходил в прошлом году в Донецке....Там правда та же картина..те же противные тетки...Накинули мне за счет одежды и зимней обуви лишних 1.5 кг....ну и на велосипед....но мы тоже.... Подмигивающий Вобщем со второго приезда получил....только из-за ЛОРа,которая отправила попромывать недельку нос(был после болезни).А так ничего....не особо пытались растоптать...
Записан

С уважением.
Zzu
**

Karma: +0/-0
Offline




« Ответ #20 : 27.10.2011, 18:33:40 pm »

http://medcenter.nau.edu.ua/n8.htm
Записан
Шевчук
Гость
« Ответ #21 : 27.10.2011, 19:48:35 pm »

Спасибо Зоя!
Симферополь слава Богу в списке.
Не знаешь как расчитывают границу избыточного веса?
Еще интересно узнать, можно ли проходить комиссию позже срока окончания действия настоящей?
У меня в декабре сего года заканчивается медикал, но я в январе-марте буду в затяжной коммандировке и летать не смогу.
Какие могут возникнуть проблемы с просрочкой?
Записан
Zzu
**

Karma: +0/-0
Offline




« Ответ #22 : 27.10.2011, 20:14:02 pm »

Сережа, я вычитала (сброшу документы) на привате в библиотеке Юра выкладывал . кажется 45 дней для мужчин если нет возможности и не в стране. найду скину. какие проблемы не нашла или не дочитала. я больше смотрела по своей проблеме Улыбающийся
Записан
Izaro
**

Karma: +0/-1
Offline




« Ответ #23 : 27.10.2011, 20:20:37 pm »

Норму веса по документам они расчитывают так:
Мужчины до 30 лет рост -110
Мужчины после 30 лет рост -100.

Перечень измерений по проведению ВЛЭК от 88 года Улыбающийся
Записан
Zzu
**

Karma: +0/-0
Offline




« Ответ #24 : 27.10.2011, 20:21:25 pm »

ВОА-ЛЛС 3.105
Період дійсності медичних сертифікатів (Див. Додаток 1 до ВОА-ЛЛС 3.105)

(а) Період дійсності. Медичні сертифікати бути дійсними з дати проведення першого загального медичного огляду протягом:

(1) Медичні сертифікати класу 1 – 12 місяців, крім випадків, коли власникові виповнюється 40 років, цей інтервал скорочуєьтся до 6 місяців.

(2) Медичні сертифікати класу 2 – 60 місяців до віку 30-річного віку, 24 місяці до віку 50 року, 12 місяців до віку 65 років та 6 місяців для віку, більшого за 65 років.

(3) Термін дійсності медичних сертифікатів визначається на основі інформації, викладеної впенктах (1) і (2).

(4) Незважаючи на вище приведений пункт (2), медичний сертифікат, виданий до того, як власникові виповнилося 30 років, не повинен бути дійсним після виповнення 32 років для пільг класу 2.

(б) Перепідтвердження дійсності. Якщо перепідтвердження дійсності сертифікату проводилося за 45 днів до закінчення терміну дійсності, обрахованого за пунктом (а), то дійсність нового сертифікату продовжується з терміну дійсності попереднього медичного сертифікату до періоду, зазначеного відповідно в пунктах (а)(1) або (2).

(в) Поновлення. Якщо медичний огляд не був проведений за 45-денний період, згідно з вище вказаним пунком (б), то термін дійсності повинен обраховуватися згідно з пунктом (а) з урахуванням дати проведення наступного загального медичного огляду.

(г) Вимоги до перепідтвердження дійсності або поновлення. Вимоги до перепідтвердження дійсності або поновлення медичних сертифікатів ті ж, що й до першої видачі сертифікату, за виключенням особливих обставин.

(д) Скорочення терміну дійсності. Термін дійсності медичного сертифікату може скорочуватися ВМО при консультації з АМС, коли це клінічно обгрунтовано.

(е) Додатковий огляд. Коли адміністрація має вагомі причини сумніватися в подальшій придатності власника медичного сертифікату, то АМС може вимагати, щоб власник пройшов додатковий огляд, обстеження або тестування. Звіти про це повинні направлятися до АМС.

Див. далі Додаток 1 до ВОА-ЛЛС 3.105.


Записан
Zzu
**

Karma: +0/-0
Offline




« Ответ #25 : 27.10.2011, 20:22:00 pm »

ВОА-ЛЛС 3.110
Вимоги до медичного огляду

(а) Заявник або власник медичного сертифікату, виданого згідно з ВОА-ЛЛС 3 (Медичним) не повинен мати:

(1)   будь-яких вад, вроджених або набутих;
(2)   будь-якого активного, латентного, гострого або хронічного захворювання;
(3)   будь-яких поранень, ушкоджень або ускладнень після операцій,

таких які могли б призвести до певного ступеню функціональної нездатності, яка вірогідно могла б негативно вплинути на здатність безпечно водити ЛА або безпечно виконувати свої обов‘язки.

(б) Заявник або власник медичного сертифікату, виданого згідно з ВОА-ЛЛС 3 (Медичним) не повинен страждати від будь-яких захворювань або вад, які очевидно могли б зненацька зашкодити йому безпечно вести ЛА або безпечно виконувати свої обов‘язки.


Записан
Zzu
**

Karma: +0/-0
Offline




« Ответ #26 : 27.10.2011, 20:25:21 pm »

Додаток 1 до ВОА-ЛЛС 3.105
Дійсність медичних сертифікатів


2 Клас 2

(а) За будь-якими іншими умовами, викладеними в ВОА, медичний сертифікат класу 2 повинен залишатися дійсним, якщо:

(і) попередній медичний огляд був проведений протягом останніх 60 місяців, до настання віку 30 років;

(іі) попередній медичний огляд був проведений протягом останніх 24 місяців, з віку 30 до 49 років включно;

(ііі) попередній медичний огляд був проведений протягом останніх 12 місяців, з віку 50 до 64 років включно;

(іv) попередній медичний огляд був проведений протягом останніх 6 місяців, для віку понад 65 років.

(б) Якщо оцінка роботи з приладами додається до ліцензії, то тональна аудіометрія повинна проводитися за 60 місяців, якщо власнику ліцензії до 39 років включно, та за 24 місяці, якщо власнику ліцензії 40 і більше років.

(в) Якщо власник не поновлював свого медичного сертифікату протягом 5 і більше років після закінчення терміну його дії, то його поновлення повинно вимагати початкового медичного огляду. ВМО повинен отримати медичний файл власника до проведення огляду.

(г) Якщо власник не поновлював свого медичного сертифікату протягом 1 року, але не більше 5 років після закінчення терміну його дії, то його поновлення повинно вимагати визначеного для цієї особи огляду. ВМО повинен отримати медичний файл власника до проведення огляду.

(д) Якщо власник не поновлював свого медичного сертифікату протягом періоду, меншого за 1 рік після закінчення терміну його дії, то його поновлення повинно вимагати визначеного для цієї особи огляду.

В пунктах 1(а), 2(а) і (б), зазначених вище, всі періоди можуть продовжуватися на 45 днів від вказаних в розділі 3.105(б). Вживання терміну “місяць” означає календарний місяць.

Розширений медичний огляд повинен завжди розглядатися як такий, що містить стандартний медичний огляд і, таким чином, вважатися як стандартним, так і розширеним.
Записан
Шевчук
Гость
« Ответ #27 : 27.10.2011, 20:43:18 pm »

Плохо дружу с мовой, правильно ли я понял, что после окончания действия сертификата, я без проблем могу пройти комиссию но Не позже года после окочания?
Записан
Zzu
**

Karma: +0/-0
Offline




« Ответ #28 : 27.10.2011, 20:58:51 pm »

вроде бы да. я перечитывала несколько и тоже так поняла. позвони к ним. там в списке есть телефоны. лучше к главному экзаменатору Улыбающийся
Записан
Fram
Гость.
Авиаторы

Karma: +45/-0
Offline


« Ответ #29 : 27.10.2011, 20:59:03 pm »

Блин, какой здесь нахрен английский , по украински нихерасика понять не могу. Вот Вы мне обьясните, что я не так перевел в посте 26 в пункте (г) : Если владелец (сертификата, как я понял), не обновлял ( не проходил ВЛК) свой мед.сертификат на протяжении года ( имеется ввиду, как я понимаю, с момента окончания действия сертификата), но не больше пяти лет... Так на протяжении года или пяти ? Во , блин, баран. Или специально так пишут, что б запутать...
Записан
  Печать  
Страниц: « 1 2 3 » |   Вверх
Тэги:
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.2 © Крылья 2004