Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
27.04.2024, 04:18:24 am
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: « 1 2 3 » |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Вопросы по модерации  (Прочитано 29340 раз)
preacher
*****

Karma: +403/-206
Offline


« Ответ #15 : 17.01.2017, 10:25:14 am »

Так может Шифт прав в своих постах - нет, не может такого быть, такой вариант даже не рассматривается? Я вон тоже высказывал недовольство в теме про АНТК что руководству Антонова заплатили премию 2млн бюджетных денег за Ан148 -  а при и этом АН148 оказывается "трещит" - я тоже "враг народа"? Давайте молчать об этом - мнение должно быть строго одно и правильное - это лучше?  Непонимающий
Давайте мух окремо, котлети окремо.
У шіфта всього три тези - 1. "твердих контрактів нема", 2. "всі українськи Ани погані", 3. "серійного виробництва анів вже не буде".
Яку з цих тез ви вважаєте правдою і бажаєте підтримати?
Якщо ціль людини ввести в оману, вже не має значення процентне відношення правди і брехні в його словах - треба просто переставати таких слухати!
Записан

Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1520/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #16 : 17.01.2017, 10:28:59 am »

Так может Шифт прав в своих постах - нет, не может такого быть, такой вариант даже не рассматривается? Я вон тоже высказывал недовольство <...> - я тоже "враг народа"? Давайте молчать об этом - мнение должно быть строго одно и правильное - это лучше?  Непонимающий
До Вас питань немає. Думаю, що тут ми [майже] всі вважаємо так само. Якщо Ви близькі до концерну, то маю надію, що ніхто не буде проти, якщо Ви будете дописувати про стан справ там, навіть, якщо стан геть кепський.

Я також вважаю, що Шифт має рацію - на фірмі жопа і не я не схильний довіряти нашим керівникам.

Однак зараз питання по Шифту, котрий використовує жопу на фірмі і в країні для формування негативного іміджу України. Це інформаційна диверсія.
Записан

Секта свідків підіймальної сили
DAMIR
*****

Karma: +426/-176
Offline



traktorist


« Ответ #17 : 17.01.2017, 10:30:10 am »

Мені здається, що ви робите велику послугу, надаючи стільки уваги цьому Шифту...
Як воно буде - час покаже. Як кажуть "собаки гавкають, караван іде".
Кому дійсно цікаве становище Антонова, той легко повідсіває все зайве.
Записан

Поза межею реальностi...
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1520/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #18 : 17.01.2017, 10:34:47 am »

Мені здається, що ви робите велику послугу, надаючи стільки уваги цьому Шифту...
Як воно буде - час покаже. Як кажуть "собаки гавкають, караван іде".
Кому дійсноцікаве становище Антонова, той легко повідсіває все зайве.
Дамір, репутація в бізнесі - важливіша самої фірми. Якщо імідж фіговий - з фірмою ніхто не захоче мати справ, навіть, якщо фірма по всіх показниках переплюне Боїнги з Аїрбусами разом взяті.

Тому репутація - наше все. І Шифт натхненно понижує цю репутацію здоровенними постами. І тому ми приділяємо цьому увагу.
Записан

Секта свідків підіймальної сили
DAMIR
*****

Karma: +426/-176
Offline



traktorist


« Ответ #19 : 17.01.2017, 11:22:03 am »

Торіс, якщо фірмі пофіг...
Записан

Поза межею реальностi...
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1520/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #20 : 17.01.2017, 11:25:58 am »

Торіс, якщо фірмі пофіг...
Тут, швидше, вже не фірмі, а нам усім пофіг... Чому мовчимо, чому колектив не влаштовує "коліївщину" як локальному, так і глобальному керівництву? Чому тут на форумі ми споглядаємо це все і геть нічого не робимо?
Записан

Секта свідків підіймальної сили
Серго
ATPL
*****

Karma: +883/-28
Offline



Українець


« Ответ #21 : 17.01.2017, 11:47:21 am »

Хіба вже не видно, що всі дописи того "шифта" направлені на дескридитацію заводу, галузі, країни?  Якби там, в дописах, були якісь натяки на обговорення теми, або якісь пропозиції, то воно було б видно, що людина пище не для ого, що би просто ГАДИТЬ, а що людину хвилює тема. Я вже йому задавав питання по його вкиданням : "Ну, так в данному контексті ваших думок про Антонов --- Що будемо робить?" Відповіді з пропозиціями, або думками не було. Бо він в цьому не зацікавлений. Очевидно, що його завдання тільки насичувати форум любим негативом, на який він тільки здатен. А обговорювання теми і "насичування негативом" , я думаю, ми вже тут навчилися відрізняти.
До прикладу, "Механік", "Кацо", "Петро Нестеров" пишуть відповіді, в яких є хвилювання і переживання за ситуацію в "Антонові". А по дописам "шифта" видно не хвилювання за Антонов, а насолода тим, що там погано.
Не розумію затримки в видаленні його дописів, (та і не тільки дописів) як таких, що направлені на дескридитайію. Ще й на дескридитацію іміджу нашого форуму теж.
Не знаю, як би я вирішував, якби був модератором і мав груз відповідальності, але зараз я настроєний дуже радикально і у мене в душі кипить.
Записан
DAMIR
*****

Karma: +426/-176
Offline



traktorist


« Ответ #22 : 17.01.2017, 13:12:53 pm »

Ну, так методом голосування можливо вирішити це питання. Хай модератори заведуть тему.
Забанити Шифта чи ні. Як вирішить громада - так і буде. По-мені, досить цивілізовано.
Якщо в нього є "послідовники", хай заводить собі блог і обсосує разом з ними що схоче.
Але вже не тут.
Записан

Поза межею реальностi...
Серго
ATPL
*****

Karma: +883/-28
Offline



Українець


« Ответ #23 : 17.01.2017, 13:29:10 pm »

Такі, як він, ( з досвіду) вилазять під другими іменами після бану.
Боротись системно. Методично і комплексно. По щонайменшій підозрі задаються декілька питань і по відповідям зразу видно гімно в москальських штанях.

Багато честі, по кожному  тролю заводити голосування.
В його задачу входило дестабілізація нашого форуму. Ми його обговорюємо?--- він свого досяг!
Чого ще треба для прийняття рішення?
Записан
DAMIR
*****

Karma: +426/-176
Offline



traktorist


« Ответ #24 : 17.01.2017, 13:31:08 pm »

Чого ще треба для прийняття рішення?
Рішучість. Та тверда рука.
Записан

Поза межею реальностi...
Геннадий Хазан
Авиаторы

Karma: +1087/-64
Offline



"АОПА Украина"


« Ответ #25 : 17.01.2017, 13:44:39 pm »

Почистил

Что до "Рішучість. Та тверда рука." (с) Все это есть. Только я не люблю когда мне потом плюют в спину.

Скажете убрать этого типка - уберу на раз два!
« Крайнее редактирование: 17.01.2017, 13:46:16 pm от Геннадий Хазан » Записан

Владею самолетом: ЯК-12А  1960г.         UR-KHZ
                            L-200D MORAVA 1961г.UR-KHG
                            ZLIN 526 AFS     1974г.

"Отпустить сопротивление - это принятие" - Шри Багаван
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1520/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #26 : 17.01.2017, 13:52:26 pm »

Почистил
Щонайменше, вже 5 чоловік Вам вдячні. Улыбающийся
3 (три) повідомлення з 45 видалені. Прічер, там ще є робота для Вас.

Что до "Рішучість. Та тверда рука." (с) Все это есть. Только я не люблю когда мне потом плюют в спину.
Щонайменше, ті ж 5 чоловік не плюватимуть.
« Крайнее редактирование: 17.01.2017, 13:57:51 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
DAMIR
*****

Karma: +426/-176
Offline



traktorist


« Ответ #27 : 17.01.2017, 16:40:43 pm »

Только я не люблю когда мне потом плюют в спину.
"если вам плюют в спину, значит вы впереди"(с) Улыбающийся

А серйозно- за шо плювать? Чуваку дали час - він не скористався нагодою.
Записан

Поза межею реальностi...
Геннадий Хазан
Авиаторы

Karma: +1087/-64
Offline



"АОПА Украина"


« Ответ #28 : 19.01.2017, 18:40:58 pm »

Еще раз повторю в данной теме , Правила принятые на нашем Уважаемом Форуме.

В разделе ПРОДАЖИ, тем пользователям кто не выполняет наши Правила и открывает новую Тему на пример по продаже "шайбы диаметром 8 мм" а потом в новой теме предлагает к продаже " шайбу диаметром 6 мм", то такие сообщения будут расцениваться как спам и будут сноситься модераторами.

ПыСы. Жаловаться на действия модераторов и существующие Правила естественно можете и имеете право !

 Жалобы на действия модераторов и меня лично принимает роССийская сторона в лице Дмитрия Шаповалова и руководство ДНР и ЛНР)
Записан

Владею самолетом: ЯК-12А  1960г.         UR-KHZ
                            L-200D MORAVA 1961г.UR-KHG
                            ZLIN 526 AFS     1974г.

"Отпустить сопротивление - это принятие" - Шри Багаван
TAILDRAGGER
*****

Karma: +767/-229
Offline




« Ответ #29 : 19.01.2017, 18:43:07 pm »



 Жалобы на действия модераторов и меня лично принимает роССийская сторона в лице Дмитрия Шаповалова и руководство ДНР и ЛНР)

Ахахахахахаха)))))))- давно так от души не смеялся. Великолепно))))) +1
Записан

Штирлиц склонился над картой- его рвало на родину
  Печать  
Страниц: « 1 2 3 » |   Вверх
Тэги:
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.2 © Крылья 2004