Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
27.04.2024, 20:38:42 pm
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: « 1 2 3 |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Новый Украинский ютуб канал о авиации. Рекомендую!  (Прочитано 17510 раз)
Solovei
***

Karma: +113/-35
Offline


« Ответ #30 : 09.03.2021, 22:35:48 pm »

Прошу не ображатись тих, хто розмовляє російською мовою. Мене вражають вчинки людей, що захищають Україну хоча розмовляють російською. Я вчився в Києві на російські мові, розмовляв російською, але зараз я хочу бути в Україні і вважаю за необхідне Державі мати свою ідентичність, свою мову і це підтримую. Хоч я зараз не в окопі і не тримаю на прицілі ворога, який хоче забрати ще хоч трохи кусок нашої землі, та я все ж зі свого боку роблю можливі для мене речі - не підтримую окупанта в розповсюдженні його язика.
Тут бачу гарні відеоролики про авіацію, але російською мовою. У мене склалася думка неначе це спеціально для мешканців ЛНР та ДНР і руського миру, а не для українців на українській мові. Моя дитина буде дивитися цей фільм на російській мові і  в подальшому буде вважати загарбників своїми братами.
Якщо хтось знає відеоканал де є відеоролики українською - прошу скинути мені посилання.
Дякую.
Записан
Серго
ATPL
*****

Karma: +883/-28
Offline



Українець


« Ответ #31 : 10.03.2021, 07:52:18 am »

Прошу не ображатись тих, хто розмовляє російською мовою. Мене вражають вчинки людей, що захищають Україну хоча розмовляють російською. Я вчився в Києві на російські мові, розмовляв російською, але зараз я хочу бути в Україні і вважаю за необхідне Державі мати свою ідентичність, свою мову і це підтримую. Хоч я зараз не в окопі і не тримаю на прицілі ворога, який хоче забрати ще хоч трохи кусок нашої землі, та я все ж зі свого боку роблю можливі для мене речі - не підтримую окупанта в розповсюдженні його язика.
Тут бачу гарні відеоролики про авіацію, але російською мовою. У мене склалася думка неначе це спеціально для мешканців ЛНР та ДНР і руського миру, а не для українців на українській мові. Моя дитина буде дивитися цей фільм на російській мові і  в подальшому буде вважати загарбників своїми братами.
Якщо хтось знає відеоканал де є відеоролики українською - прошу скинути мені посилання.
Дякую.
Окупанти вже побажали вам піти і проблюватись.
А українців усіх обізвали нацистами.
Українську мову вони ж назвали такою, що Україну розділяє.
Картина маслом, факт на поверхні.

Заходив в Франції в крамницю. Там француженка чистою французською мовою спілкується. Мабуть, нацистка.
А матері в Британії своїм дітям колискову співають англійською. Мабуть, нацисти.
Люди на вулицях спілкуються не кацапською, а британською, мабуть нацисти, бо кацапів в Британії не менше, ніж пустило коріння в Україні.
Так і українці, які прагнуть у себе вдома український контент - повинні піти проблюватись. Бо прагнути в Україні української мови - то нацизм.

І взагалі. Де наші модератори?
Це український форум, чи то написано тільки декларативно?
Хай собі будуть дописи кацапською. То справа така. Але, коли іде пряма зневага України, мови і ї ї громадян, до вже підлягає радикальному розгляду.
Записан
nikol1406
***

Karma: +57/-139
Offline


« Ответ #32 : 10.03.2021, 08:20:35 am »

Серго, як я розумію ваша пропозиція: всіх  українців які розмовляють, спілкуютьця на форумах, іньших місцях в Україні, іншими ніж україньська мовами, особливо російською, не вважати українцями а ворогами, за неповагу іх усіх   фізично знищити, так? І в цьому полягає місія всіх українських патріотів, особливо авіаторів.
« Крайнее редактирование: 10.03.2021, 08:26:29 am от nikol1406 » Записан

Наслаждаться полетом, даже находясь на подводной лодке.
Серго
ATPL
*****

Karma: +883/-28
Offline



Українець


« Ответ #33 : 10.03.2021, 09:05:31 am »

Серго, як я розумію ваша пропозиція: всіх  українців які розмовляють, спілкуютьця на форумах, іньших місцях в Україні, іншими ніж україньська мовами, особливо російською, не вважати українцями а ворогами, за неповагу іх усіх   фізично знищити, так? І в цьому полягає місія всіх українських патріотів, особливо авіаторів.

Ти що, тупий? Ти не можеш осягнути написаного? До тебе ніяк не дійде думка в діалозі? Чи то у тебе природня здатність створювати колотнечу своїм висером про те, що вся українці нацисти, а хто не хоче спілкуватись мовою агресора то хай проблюються?
Записан
nikol1406
***

Karma: +57/-139
Offline


« Ответ #34 : 10.03.2021, 09:27:41 am »

 А ви не замислювались над тим, що потрібно не забороняти та  знищувати а зтворювати багато нового контенту українською мовою у різних напрямках, красивого, неповторного. Скільки талановитих українців мешкають в східній Україні, та в тій же Россії, які народилися в російськомовному середовищі, з молоком матері, війшла в їхнє життя мова. та вони люблять неньку Україну не гірше за вас, створюють свій контент як вміють схвалюють Україну,тільки на російській,  неможливо миттєво переформувати розум, памьять, їм потрібно допомогти , підтримати, замість цього пишуть в коментах, навіщо такий контент, від нього тошнить, а російська пропаганда цим користуєтьця, невже не зрозуміло. Мені подобаєтьця діяльність Володимира Осичнюка из Черкас, та його родини, не кажучи про організацію фестивалів ЯСЛА, він з синами створюють красиві пісні світових хітів українською мовою, на жаль дуже мало таких прикладів.
Записан

Наслаждаться полетом, даже находясь на подводной лодке.
Геннадий Хазан
Авиаторы

Karma: +1087/-64
Offline



"АОПА Украина"


« Ответ #35 : 10.03.2021, 09:35:13 am »

Так шановні друзі! Цю тему ЗАКРИВАЮ, тому що розвели СРАЧ! Я теж впевнений, що треба поступово повертати українську мову в наше середовище. Чому зпитаете? А тому, що Путін вже проголосив свою нову доктрину порятунку " російськомовних" людей в Україні!
Записан

Владею самолетом: ЯК-12А  1960г.         UR-KHZ
                            L-200D MORAVA 1961г.UR-KHG
                            ZLIN 526 AFS     1974г.

"Отпустить сопротивление - это принятие" - Шри Багаван
  Печать  
Страниц: « 1 2 3 |   Вверх
Тэги:
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.2 © Крылья 2004