Строю летающую тарелку

<< < (61/78) > >>

den22:
Это только у вас в голове, по неграмотности. Да почитайте вы наконец учебники.
Чтоб не забрызгивать форум словесным поносом.

Toris:
Цитата: MasterOgon от 17.09.2019, 20:50:44 pm

Некоторые птицы используют накопительный эффект - они делают несколько взмахов а потом летят сложив крылья. Так они нагнетают достаточную подушку чтоб оттолкнуться а потом летят по инерции с минимальным сопротивлением. Мой самолет птицелет похож на них чемто.
Пташки  реактивним способом (відштовхуючись) нарощують імпульс згідно закону збереження імпульсу m1V1=m2V2. Потім, коли досягли певної швидкості, використовують класичну аеродинаміку за принципом гвинта.

Читайте книжки.

MasterOgon:
Когда-то в книжках было написано что земля плоская и ртуть полезно пить.
Про птиц в википедии сказано -  Во время рабочего хода крыло двигается вперёд и вниз, а обратный ход возвращает крыло в начальную позицию. При этом внутренняя часть крыла в первую очередь генерирует подъёмную силу, тогда как кисть генерирует тягу, которая толкает птицу вперёд. Во время рабочего хода маховые перья первого порядка сведённые вместе, формируют плотную обтекаемую поверхность крыла. Наоборот, во время обратного хода маховые перья первого порядка многих, особенно небольших, птиц поворачиваются вокруг своей оси, обеспечивая движение воздуха между ними.
То есть опуская крылья птица толкает воздух, а поднимая крылья вверх она его пропускает.
Опыт с инерциоидом показал что это не так. Толкание воздуха приводит к появлению силы которая толкает дальше. Самолет зонтик, пытаясь повторить выше описанный  способ прижимался к земле когда зонтик опускал. же много раз писал об этом.
В реальности полет птицы таков- поднимая крылья она поворачивает перья для того чтобы использовать их как генераторы вихрей. Поэтому у перьев и форма буквой S.  Опуская крылья птица отталкивается от вихрей.

Toris:
Угу... Тільки тоді люди не літали, а зараз чого тільки не понапридумували!

Оце, що Ви написали про старт пташки під час зворотнього руху крила, називається зменшення Cx та Re.

А вихорами повітря пташки не заморочуються: при їхніх розмірах у них немає зайвої енергії на створення чогось такого у повітрі. Можуть експлуатувати якісь локальні турбулентності, не більше. За вихорами - до літаючих комах: там надмалі Re, мала маса, мала енергія та високі частоти махів шершавими крильцями, що за певних атмосферних умов дозволяє якось краще взаємодіяти з молекулами повітря. Там бачимо "акустичну левітацію" на практиці та інші чудеса. Хоча насправді акустичні явища там від безальтернативності, а не щоби похизуватись та нагнати містики.

До експериментів з інерціоїдами та парасольками Ви не готові: повністю відсутня теоретична база одразу в кількох сферах, внаслідок чого Ви просто НЕ БАЧИТЕ того, що відбувається прямо перед Вашими очима. Ви не розумієте, як накопичується імпульс. Не розумієте, де закінчується реактивний ефект і де починаються аеродинамічні явища. Мабуть, не розумієте, чому можна або не можна ловити резонанс, експлуатуючи той чи інший фізичний ефект. Не можете визначити межі Ваших вдалих та невдалих експериментів, хоча можна зарані вирахувати розміри, вектори, форму, частоти руху, енергетику та інші характеристики Ваших експериментальних апаратів, послуговуючись сучасними теоріями фізики, акустики, аеродинаміки та інших корисних наук.

...Колись читав якусь книжку по магії ХІХ століття, там в якості прикладу наводили відомості про "нервову силу" яка дригає ногу пацієнта, якщо стукнути його по нерву на коліні. Сучасні медичні теорії оперують зовсім іншими термінами, цю "нервову силу" виміряли вздовж та впоперек, збільшують, зменшують, пришвидшують та вповільняють, роблять всякі операції і все таке. Купу корисних речей створили в суміжних галузях на базі знань про нервову діяльність людини. І коли читаєш твори понад 100-річної давності, бачиш, наскільки велика різниця в знаннях між тоді та зараз.

Ігнорування Вами сучасної теоретичної бази ЛА та постановка експериментів нагадує мені спроби осягти неосяжне, як у ХІХ столітті: такі ж наївні та безорієнтирні.

Мені цілком зрозуміла Ваша орієнтація на натхнення: "голос свыше" іноді повністю змінює хід історії. Однак мушу звернути Вашу увагу на те, що колиска інженерії сучасної цивілізації - землі колишньої німецької імперії - хоч і базувалась на натхненні, однак реалізовувалась виключно цілими арміями інженерів. Навіть нацистська Німеччина, почавши з "Ананербе", все одно реалізовувалась науковцями та інженерами. Тому що теорія, науковий метод, аналіз та повторення експерименту на підставі проаналізованого попереднього. Нацистські науковці та інженери дали такий потужний науковий спадок, що планета до цієї пори користується їхніми знаннями. Тому що наука. Тому що "ученье - свет".

І Вас теж не мине чаша ця. Або підете в небуття, як і вся армія недознайок.

подвашник:
   Ничего она ( постоянно умышленно)  не  поворачивает   Взмахи на  уровне  рефлексов, при том углы  атаки  в  пределах  допустимых эксплуатационных.
  Система  маятника  в  скелете крыла  и  мышечной  группе с  физиологическим  осцилятором  .

  В нижней точке  взмаха  по  инерции  вокруг передней кромки  тяжелые  перья  опускаются вниз  при этом  по  2 закону  Ню. всякое  действие  вызывает  равное  но  противоположное  по  знаку  противодействие что  заставляет  и  помогает  крылу  подняться  вверх .
  В  нижней  точке  наоборот перья  вздыбливаются вверх  ноо при  томвсем  птица еще  работает   и  тоже  рефлекторно  и  корпусом  и ногами корректируя  центровку ,  но  по  вертикали!!!!  этим  уменьшая  свой  вес.
 И  еще  штуки  три не  ярко  выраженных  парадокса.
  Кончик крыла утки описывает  во  время  взмаха  круг.
 Режимов  полета  у  неее  больше  чем  у  самолета.

  Она  это  выполняет  даже  спящей  на  перелетах.

  Утка   так  плохо  ходит.... и  удивляет   ее  как   это  мы  так  ровно  и  рефлекторно  маршируем.

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница