Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
08.05.2024, 00:46:08 am
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: « 1 2 3 » |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Цікаво, коли ж в Україні появиться УКРАЇНОМОВНИЙ форум?  (Прочитано 19113 раз)
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1587/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #15 : 11.05.2016, 11:33:01 am »

Ruman, я тут менше року і з пів-року тому переймався цією ж проблемою. Дійшов висновку, що російськомовних патріотів України, яким вже понад 40 років, не змінити. Подумайте самі: якщо людина все життя прожила і живе серед російськомовного оточення, вдома російська - мова сімейного спілкування, то українську вони вже не вивчать, хоча чудово розуміють її, як резиденти і громадяни України.

Трохи постраждав і залишив цю марну справу. В основному тут тусуються люди старші. Хай собі розмовляють, якою хочуть, лишень би путлеру не зливались. Маю надію, що вже діти і внуки їхні легше адаптуються до СВОЄЇ країни та мови.

До речі, чув, що репатріантам в Ізраїлі, яким понад 60 років, для отримання громадянства дозволили не вивчати іврит. Прийняв для себе тут аналогічне розуміння ситуації: немає чого напружувати патріотичних [майбутніх] пенсіонерів, в них вже на рівні рефлексів уся ця небесна термінологія, перенавчати - небезпечно для життя, причому, обох сторін. Хоч пілоти, на мій погляд, постійною обробкою інформації тренують свій мозок і підтримують його в молодому стані, однак накопичений досвід вже дається взнаки і, мабуть, таки не варто там щось змінювати.

Радуюсь тОму, що Andreas, зробив тут три повноцінні мовні "шкурки" для форуму, з верхнім баннером включно. Залишилось лише зробити українську однією з мов ICAO і виставити її тут мовою за замовчанням. Улыбающийся

serge, ANION, не спішіть ображати людину, це завжди встигнемо. Побачимо далі по плодах, троль він чи не троль.
« Крайнее редактирование: 11.05.2016, 11:44:05 am от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1331/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #16 : 11.05.2016, 13:18:39 pm »

  Литературный украинский просоветский,  это не ридна мова с ее русизмами.
А ридный украинский...  и ты торис в нем весьма слабоват, я его знаю,  но для кухни, так смачней. По радио и ТВ  тоже слабо.
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
serge
*****

Karma: +70/-59
Offline


« Ответ #17 : 11.05.2016, 14:21:35 pm »



serge, ANION, не спішіть ображати людину, це завжди встигнемо. Побачимо далі по плодах, троль він чи не троль.
[/quote]

Не нужно со мной объединяться, когда я об этом не просил, это во-первых. Во-вторых - о каких таких "плодах" может идти речь? О трёпе? ))))   Хороши "плоды" )))
Записан
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1331/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #18 : 11.05.2016, 15:14:03 pm »

Яка страва, така й справа.
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1587/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #19 : 11.05.2016, 15:45:32 pm »

  Литературный украинский просоветский,  это не ридна мова с ее русизмами.
А ридный украинский...  и ты торис в нем весьма слабоват, я его знаю,  но для кухни, так смачней. По радио и ТВ  тоже слабо.
Дасть Бог, побачимось на якому злеті і почуєте мій рідний суржик власними вухами. Улыбающийся Геннадій і Андреас вже чули.
« Крайнее редактирование: 11.05.2016, 15:47:08 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
Геннадий Хазан
Авиаторы

Karma: +1087/-64
Offline



"АОПА Украина"


« Ответ #20 : 11.05.2016, 15:46:15 pm »

 Смеющийся
Записан

Владею самолетом: ЯК-12А  1960г.         UR-KHZ
                            L-200D MORAVA 1961г.UR-KHG
                            ZLIN 526 AFS     1974г.

"Отпустить сопротивление - это принятие" - Шри Багаван
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1331/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #21 : 11.05.2016, 15:51:11 pm »

От це файно  ! побажали  зустричи на  злети. Очень гут.
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1587/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #22 : 11.05.2016, 15:58:03 pm »

Не нужно со мной объединяться, когда я об этом не просил, это во-первых.
А что так?

Во-вторых - о каких таких "плодах" может идти речь? О трёпе? ))))   Хороши "плоды" )))
А хоч би й так. В мене тут теж спочатку "ля-ля" було. Недавно у Кам"янці-Подільському полапав рукам пару ультралайтів і півтора десятки серійних літаків. Політав пасажиром на Як-12, набрався спочатку адреналіну (вітер був), потім радості. А зараз потихеньку накопичуються грошенята і літалочка таки може шанс стати реальністю.
« Крайнее редактирование: 11.05.2016, 15:59:40 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1331/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #23 : 11.05.2016, 16:03:10 pm »

Только не клюй на мелкоту... минимум трехместный. А дауны в нашем государстве
таких не делают.
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
serge
*****

Karma: +70/-59
Offline


« Ответ #24 : 11.05.2016, 16:26:31 pm »

Не нужно со мной объединяться, когда я об этом не просил, это во-первых.
А что так?


А почему нет?
Записан
Серго
ATPL
*****

Karma: +883/-28
Offline



Українець


« Ответ #25 : 11.05.2016, 17:35:31 pm »

Колись вже тут на форумі була "розмова" про мову.
Повторю свою думку.
Мені байдуже, якою мовою зі мною спілкуються. Аби ЛЮДИНА була.Бо я людина толерантна. Я можу спілкуватись багатьма мовами, а мовчати я можу на всих мовах світу)))!
Ще раз повторюсь, та розкажу випадок. Під час роботи в Африці , повсякчасно спілкувався з "роSSіянами". Один з них чув нашу розмову російською, та питає : "Вы, хахлы, вы хоть своим языком владеете?"(с) На що я відповів українською :" Ми, українці, можемо спілкуватись українською,  володіємо нею бездоганно, бо вчились на відмінно. Але ми в оточенні росіян розмовляємо російською, бо настільки толерантні, щоб росіяни нас розуміли", То той росіянин потупив очі до низу і заткнувся.
До речі, я не назвав його "кацапом", хоч вони собі дозволяють нас називати "хохлі", Бог йому суддя.
Ось і тут на форумі. Я всих дописувачів поважаю, незалежно від мови спілкування. Аби, була ЛЮДИНА.
Вважаю, що нема проблеми мови спілкування на форумі, та й взагалі.
Я, з своїм грузинським прізвищем маю змогу спілкуватись в Україні українською, в росєї їхньою, в арабських країнах, де буваю по роботі арабською (геть трохи), французькою, та іншими, в Грузії мовою батьків. І кругом з посмішкою, та з доброзичливим ставленням до ЛЮДЕЙ.
Зараз також люди тут в Африці кажуть :"Кептен, ти завжди веселий і з посмішкою". Особливо пілоти з Південно африканської республяки. Та і інші люди, з обслуговуючого персоналу. Приємно.
 Дітей виховав в патріотичному руслі життя. А вони вже теж поколінням передадуть наші настрої.
Усім бажаю мирного неба і добра!
Записан
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1331/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #26 : 11.05.2016, 17:43:19 pm »

  А Найроби кажись ползуче оккупируют америкосы. Полосы взлетные
добавляют. Авиаремзаводы появились. И все тихонько и без рекламы.
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1587/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #27 : 11.05.2016, 18:21:04 pm »

Только не клюй на мелкоту... минимум трехместный. А дауны в нашем государстве
таких не делают.
Та вже "Горобця" ледь не на зуб пробував, http://www.ukraviaforum.com/index.php/topic,13473.msg147761.html#msg147761

Коли побачив, як ця крихітка їде на старт, ледь не заплакав, що там не передбачено пасажира! І, здається, це є відповіддю на питання "Hummel Bird или почему в Украине самоделы не строят такие самолетики?" http://www.ukraviaforum.com/index.php/topic,13442.0.html

Таки має бути місце пасажира, хай навіть тандемної посадки.

А чому тримісний? "Сображать на троих"?
« Крайнее редактирование: 11.05.2016, 18:28:04 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1331/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #28 : 11.05.2016, 18:54:21 pm »

Бог пюбит.
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1587/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #29 : 11.05.2016, 19:02:20 pm »

Бог пюбит.
Навіть немає змоги сперечатись, усі аргументи розбили. Улыбающийся +1
Записан

Секта свідків підіймальної сили
  Печать  
Страниц: « 1 2 3 » |   Вверх
Тэги:
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.2 © Крылья 2004