Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
28.03.2024, 23:37:59 pm
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: « 1 2 |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Ан-2 задержан за контрабанду сигарет в Польшу  (Прочитано 14342 раз)
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1382/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #15 : 13.04.2016, 12:07:01 pm »

Цікаво,яким чином ви пропонуєте "виводити із залежності" ?
Прошу пардона, не процитував Ваше питання і одразу відповів вище у двох передкрайніх абзацах. Питання "виводу" стосується не стільки тих, хто "вже", скільки тих, хто "поки що ні". Процес займатиме не одне покоління і результат не буде стовідсотковий все одно. Курців має бути меншість, а не більшість. При чому, меншість має бути кількаразова, наприклад, не вище 15-20% населення.
« Крайнее редактирование: 13.04.2016, 12:09:15 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1126/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #16 : 13.04.2016, 13:56:21 pm »

 Одно из положительных качеств курения, это  то , что оно дисциплинирует метаболизм и
обменные процессы и является некой кнопкой  к его стабилизированию. Курить будут
еще тыщу  лет и на Марс  куриво возьмут.
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1382/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #17 : 13.04.2016, 14:17:38 pm »

Звіздьож і провокація! Дуже рекомендую осмислити "помилку виживших": http://www.ukraviaforum.com/index.php/topic,13849.0.html

Статистику тютюнопаління слід вивчати по хворобах та летальних випадках через хвороби (певні види раку, гангрени і т.п.).

Господь створив людину для життя без залежностей і дав їй розум.
Пошкодження розуму дає змогу маніпулювати людиною, прививаючи їй різну непотріб.

Проблема тютюнопаління на 100% є проблемою інформаційного оточення людини: мода, мас-медіа, підліткове наслідування старших і т.д. Для прикладу: якби, Федір батькович, Ви жили в часи древньої Греції, вас би натхненно вдирали в сраку і Ви так само когось дерли б - а все через те, що тоді така мода була і були саме такі приклади для наслідування дорослих підлітками. Зараз це непопулярно - і нікого на таке не тягне, окрім нативних гомосєків та осіб з місць позбавлення волі. І розгін "гей-парадів" - це боротьба не з цими нещасними, а саме боротьба з інформаційною складовою (пропагандою), щоби діти не бачили привабливих яскравих фарб і не мали ТАКОГО прикладу для наслідування.

Перепрошую за неестетичний приклад, однак він наочно показує ступінь інформаційної складової у пропаганді непотрібу та всякого гріха.

Тютюн показують у фільмах, книжках, тютюн палять щодня на вулиці - і це стає предметом наслідування, оскільки є звичним, через що сприймається як щось безпечне і "нормальне". А насправді - така ж протиприродна хрєнь, як і "місити глину".
Записан

Секта свідків підіймальної сили
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1126/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #18 : 13.04.2016, 14:34:23 pm »

  Болячек не меньше  и по другим вполне лояльным причинам. А вот  табак  на Марсе расти будет.
Коньюнктура-(то что видят) здесь по боку. Есть ,срытые причины о которых рэчныки от
медицины  никогда не скажут.
 Но я...., я против табакокурения.
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1126/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #19 : 13.04.2016, 15:26:34 pm »

  А табак с Марса считать не конрабандным, а экслюзивным.!!!
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1126/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #20 : 13.04.2016, 22:28:21 pm »

Звіздьож і провокація! Дуже рекомендую осмислити "помилку виживших": http://www.ukraviaforum.com/index.php/topic,13849.0.html




  Не читайте человека который психологию с демонологией спутал.
Черти в башке заведутся.
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
  Печать  
Страниц: « 1 2 |   Вверх
Тэги:
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.2 © Крылья 2004