Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
01.05.2024, 01:45:19 am
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: « 1 2 3 » |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: бан на форуме реаа  (Прочитано 19919 раз)
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1551/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #15 : 21.08.2015, 07:56:00 am »

Серго, минулого року, вже після вторгнення в Донбас, у спілкуванні з білоруськими націоналістами (вживу) я для зручності перейшов на російську, вони змовкли, потім попросили спілкуватись з ними або українською, або білоруською, або англійською. Мене це здивувало, однак вони пояснили, що негоже застосовувати окупантську мову, коли ми розуміємо один одного на своїх мовах. Далі так і спілкувались, я українською, вони білоруською, незрозумілі слова дублювали російською (так для мене швидше) - і нормально розумілись.

Що стосується толерантності... Якщо людина геть не розуміє української, то таки доведеться спілкуватись російською чи англійською. А що стосується поваги, то вона має проявлятись також до української мови, навіть з пріоритетом, оскільки тут Україна.

Без шовінізму та ксенофобії, однак з повагою - пріоритет має бути за українською мовою.

...Кажуть, що в Ізраїлі, при отриманні громадянства, від наших людей похилого віку не вимагали знання івриту. Також і в нас, від людини, котра, живучи в Україні, все життя спілкувалась російською, жила в російськомовному оточенні і не є носієм української мови, дарма сподіватись, що вона буде спілкуватись українською мовою. Однак, якщо така людина, живучи в Україні, до цього часу не розуміє української і потребуватиме російськомовного співрозмовника - то це вже якось, як мінімум, підозріло. Тим більше, якщо спілкування не усно, а письмове, на сторінках форуму.

...На одному з форумів, де форумляни переважно дніпропетровські російськомовні (20-30-40 років) робили спробу спілкуватись виключно українською - заглохла ця ідея через те, що у них російськомовне оточення і вони не можуть одразу перемкнутись на україномовне мишлення. Так воно й тут буде, швидше за все. Однак дуже прошу всіх (хоч я тут ніхто і звати мене ніяк) надавати пріоритет українській мові, тобто російськомовні українці в знак поваги хай переходять на українську, якщо відчувають сили. Оскільки без української мови ми - "взбунтовавшиеся малороссы".
« Крайнее редактирование: 21.08.2015, 10:49:30 am от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
Серго
ATPL
*****

Karma: +883/-28
Offline



Українець


« Ответ #16 : 21.08.2015, 08:31:20 am »

Всебічно підтримую тезу про збільшення поваги до національної мови.Та ще й тоді , коли чобіт загарбника на нашій землі.
Але я проти перегинання палки з "ура-патріотизмом".
Дивіться на моі думки.
З нормальними людьми ми можемо спілкуватись, демонструючи до них повагу.Хай вже на їхній совісті буде демонстрація ними поваги до нас, Бог їм суддя. А от всякій гидоті я і на їхній мові , без перешкод можу в морду заїхать дебело.
Я прихильник зваженого,політично толерантного ,  консервативного лікування. І тільки до гидоти, я вважаю доцільним, застосовувати радикальне відторгнення,  ампутяцію і ектомію.


* smile_flag_3.gif (6.13 Кб, 42x52 - просмотрено 890 раз.)
Записан
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1551/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #17 : 21.08.2015, 08:38:50 am »

Але я проти перегинання палки з "ура-патріотизмом".
<...>
Я прихильник зваженого,політично толерантного ,  консервативного лікування.
Я теж.

За помірковану українізацію!


* 011.gif (23.48 Кб, 51x28 - просмотрено 760 раз.)
« Крайнее редактирование: 21.08.2015, 08:42:23 am от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
Геннадий Хазан
Авиаторы

Karma: +1087/-64
Offline



"АОПА Украина"


« Ответ #18 : 21.08.2015, 10:41:52 am »

От як ми швидко дійшли до спільноі думки)
Записан

Владею самолетом: ЯК-12А  1960г.         UR-KHZ
                            L-200D MORAVA 1961г.UR-KHG
                            ZLIN 526 AFS     1974г.

"Отпустить сопротивление - это принятие" - Шри Багаван
OlegK
*

Karma: +10/-0
Offline


« Ответ #19 : 21.08.2015, 13:51:42 pm »

Стосовно мовного питання втулю і я свої 5 копійок.
Мова, якому б етносу вона не належала, не може бути об"єктом знущань та зневажливого ставлення, теж саме стосується і російскої мови. Це питання культури або її відсутності.
Я, например, достаточно хорошо зная украинский, общаюсь на русском, поскольку это мой родной язык - язык Пушкина и Лермонтова, Грибоедова и Гоголя, Крылова и Достоевского, Толстых (три великих однофамильца) и Куприна, Булгакова и Бабеля, Пикуля и Солженицына. То, что он сейчас достался в наследство кремлёвским уродам и толпе гопников - это моя боль. Но язык тут ни при чём. Слава Богу, что в России ещё достаточно здравомыслящих людей - хранителей и продолжателей культурных традиций. Благодаря этим людям русский не умрёт и не превратится в уродливое нечто, на котором общаются отморозки из московских и питерских подворотен.




















Записан
Серго
ATPL
*****

Karma: +883/-28
Offline



Українець


« Ответ #20 : 21.08.2015, 14:32:02 pm »


Мова, якому б етносу вона не належала, не може бути об"єктом знущань та зневажливого ставлення, теж саме стосується і російскої мови.





















Шановний, по вашому, тим, що хочуть спілкуватись українською, буде почато процес знущання, та зневажання російської мови?
« Крайнее редактирование: 21.08.2015, 14:33:42 pm от Серго » Записан
OlegK
*

Karma: +10/-0
Offline


« Ответ #21 : 21.08.2015, 16:38:44 pm »

Вельмишановний, спілкуйтесь якою хочете, аби Вас розуміли співбесідники.
А що стосується знущання та зневажливого ставлення, то я наведу вам приклади, як з української знущаються самі ж українці.

Вот вам примеры подачи материала в новостном блоке "Викна-новыны" на т/к СТБ:
сунуть дрыжакы,  слабуе на хворобу,  литак гэпнув до долу,  вшкарыв на рэкорда,  обигралы за рахунку,  повэртаються домивок,  пэрэдалы радиом,  потяг прямуе до депа,  сухытня санатория,  яроплан,  лэтун,  легкоспад (парашют),  спадун (парашютист),  змагун,  рятун,  штрыкавка (шприц),  заштрык (укол),  этэр (эфир),  спудей (студент),  павза,  трыюмф,  катэдра(кафедра),  московэць,  нидерланданын,  выстава "Скотлывый бабий" (Дон Жуан),  киностричка "Здоровля промывшысь" (С лёгким паром),  Атэны (Афины),  Мариюпиль,  Озив (Азов),  Ластивьячэ Кубельцэ (Ласточкино Гнездо),  Елазийськый палац,  бацалы рок-н-ролу,  танцювалы тангу,  Швайцария,  Эспания,  Пылыпыны,  Айнштайн (Энштейн),  Мьюнхгавзен,  Сталын,  Калынын,  Ныкытын,  перепыс людносты,  рэкорды з дальносты та вытрывалосты лэту,  кэривнык бьюра,  купьюра,  тэчка з напысом "бьюджет",  БьЮТ,  Гьюндай,  перегонцэви та очыльныкови Эвгенови Червонэнкови,  Фидэлэви Кастрови,  Днипропэтривськови,  судноплавствови,  французка,  одэска,  эвропка,  сыноптычыня  (синоптик),  проводарка (экскурсовод),  сыроваркыня,  мысткыня-крытыкыня,  инженерка-элэктрычка...
И это лишь мизерная часть образцов словоблудия из того перечня, который у меня есть.

Якщо вам така мова до вподоби, то будь ласка - спілкуйтесь. А я вже якось перебьюсь російською...
Записан
DAMIR
*****

Karma: +426/-176
Offline



traktorist


« Ответ #22 : 21.08.2015, 19:28:18 pm »

Мені, особисто, до вподоби нормальна літературна українська мова.
А, оті "нововведення", що транслюе СТБ- мотлох. Хіба що, посміятися з недолугих.
Їх ввели "карманні" комісіі, щоб хоч якось обгрунтувати свое існування, та хліб. Причому не малий.
Хоча, не виключаю й "політтехнологічний" хід сусіда. Так. Познущатись.

А, якщо чесно, мова не винна, що частина її носіїв, не зовсім хороші люди. Російською спілкуються і досить хороші люди. Утискаючи російську мову, можна ненароком зачепити й поважних людей. Чого б не хотілося, звичайно.

Так що, давайте "не уподоблядься" нехорошим людям, які по мові судять про особистість взагалі.
Записан

Поза межею реальностi...
Серго
ATPL
*****

Karma: +883/-28
Offline



Українець


« Ответ #23 : 21.08.2015, 19:57:52 pm »

2 OlegK

Я буду спілкуватись з спіарозмовниками і без ваших розпоряджень як сам схочу. Дякую.

Не треба зіскакувати з питання, яке я задав про російську, бо з українською я й сам розберусь у себе в країні. Задаю питання ще раз.---- Ви вважаєте, що спілкуючись українською в Україні іде знущання, та зневажливе ставлення до російської?
   Вельмишановний, чи не здається вам, що спілкуючись ви російською в Україні, якраз УКРАЇНСЬКА мова зазнає знущання, утисків і зневажливого ставлення? Чи за такими недолугими,  прикладами діалектизмів  української ви взагалі для себе заборонили українську і пропонуєте спілкуватись на російській, бо українську зневажаєте?
Звідки ви? Хто ви? Де зараз ваше місце дислокації?
Записан
OlegK
*

Karma: +10/-0
Offline


« Ответ #24 : 21.08.2015, 20:30:17 pm »

Спілкуйтесь собі на здоровля як того забажаєте, пан Серго.
А що стосується мого відношення до мовного питання та моєї дислокації, то маю надію, що Ви, шановний, ще не є співробітником ГПУ, щоб задавати мені такі недолугі запитання.
До речі. Вас ще не було в проекті, коли я вже отримував п*ятірки з української мови в середній школі.
І на завершення. Де Ви побачили приклади мого зневажливого ставлення до української мови? Читайте уважніше мої #19 and #21 та закінчуйте оту херню.
Записан
preacher
*****

Karma: +403/-206
Offline


« Ответ #25 : 21.08.2015, 20:36:48 pm »

Вот вам примеры подачи материала в новостном блоке "Викна-новыны" на т/к СТБ:
сунуть дрыжакы,  слабуе на хворобу,  литак гэпнув до долу,  вшкарыв на рэкорда,  обигралы за рахунку,  повэртаються домивок,  пэрэдалы радиом,  потяг прямуе до депа,  сухытня санатория,  яроплан,  лэтун,  легкоспад (парашют),  спадун (парашютист),  змагун,  рятун,  штрыкавка (шприц),  заштрык (укол),  этэр (эфир),  спудей (студент),  павза,  трыюмф,  катэдра(кафедра),  московэць,  нидерланданын,  выстава "Скотлывый бабий" (Дон Жуан),  киностричка "Здоровля промывшысь" (С лёгким паром),  Атэны (Афины),  Мариюпиль,  Озив (Азов),  Ластивьячэ Кубельцэ (Ласточкино Гнездо),  Елазийськый палац,  бацалы рок-н-ролу,  танцювалы тангу,  Швайцария,  Эспания,  Пылыпыны,  Айнштайн (Энштейн),  Мьюнхгавзен,  Сталын,  Калынын,  Ныкытын,  перепыс людносты,  рэкорды з дальносты та вытрывалосты лэту,  кэривнык бьюра,  купьюра,  тэчка з напысом "бьюджет",  БьЮТ,  Гьюндай,  перегонцэви та очыльныкови Эвгенови Червонэнкови,  Фидэлэви Кастрови,  Днипропэтривськови,  судноплавствови,  французка,  одэска,  эвропка,  сыноптычыня  (синоптик),  проводарка (экскурсовод),  сыроваркыня,  мысткыня-крытыкыня,  инженерка-элэктрычка...

Кацапский бред.
-
Якщо сумлінно прочитати ці перли, то стає зрозуміло що це фейк.
Випадково не звідси брали: http://kontinentusa.com/o-yazyki-o-nravy/
Записан

DAMIR
*****

Karma: +426/-176
Offline



traktorist


« Ответ #26 : 21.08.2015, 20:44:16 pm »

Не, ну на СТБ такі трохи "перегибают". Є таке.

« Крайнее редактирование: 21.08.2015, 22:37:50 pm от DAMIR » Записан

Поза межею реальностi...
Геннадий Хазан
Авиаторы

Karma: +1087/-64
Offline



"АОПА Украина"


« Ответ #27 : 21.08.2015, 20:55:00 pm »

Колегі, я би Вас просив не піднімати градус дисексіі
Записан

Владею самолетом: ЯК-12А  1960г.         UR-KHZ
                            L-200D MORAVA 1961г.UR-KHG
                            ZLIN 526 AFS     1974г.

"Отпустить сопротивление - это принятие" - Шри Багаван
OlegK
*

Karma: +10/-0
Offline


« Ответ #28 : 21.08.2015, 22:12:57 pm »

Именно оттуда, шановный, поскольку я и являюсь автором этого текста. Кстати, ни одно из многочисленных украинских СМИ так и не набралось смелости его опубликовать, видимо тоже были в шоке после прочтения.
А Вас то как колбасит, не можете поверить, что носителями этого, по вашему выражению, "кацапского бреда" являются "щирі українці" - журналисты и дикторы т/к СТБ.
Записан
DAMIR
*****

Karma: +426/-176
Offline



traktorist


« Ответ #29 : 21.08.2015, 22:40:38 pm »

2 олегК:
Что вы, собственно, хотите здесь кому-то доказать?
Чай, не детсад собрался, а люди со сформулированной позицией(в большинстве).
Так что- не по адресу.
Записан

Поза межею реальностi...
  Печать  
Страниц: « 1 2 3 » |   Вверх
Тэги:
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.2 © Крылья 2004