Действия авиации против террористов

<< < (114/157) > >>

Andreas:
Цитата: entuzazisten от 30.07.2014, 12:50:53 pm

А что вчера , ничего не сбили? А то вчера на одном радиоканале "любитель ваты" распинался, что над Луганском сбили самолёт. Клянётся, что сам видел.  ???

А он так предвкушал, что с неба тушь и айфоны посыпятся?

Днепр:
Российские пропагандисты врут: за сутки не был сбит ни один украинский самолет, - СНБО.

http://censor.net.ua/news/296019/rossiyiskie_propagandisty_vrut_za_sutki_ne_byl_sbit_ni_odin_ukrainskiyi_samolet_snbo

entuzazisten:
Да этим ватным хоть что , лишь бы халява! Ещё одного " конченного" слышал, так тот мечтает когда уже рядом с ним собьют самолёт. Он уже и инструмент приготовил, мечтает аппаратуру поснимать. Главное чтобы близко, чтобы никто не опередил. Вот так и живут, желающие быть услышанными! >:(

Navigator12:
РНБО: авіація знищила техніку та укріплення бойовиків поблизу Макіївки
Авіація сил АТО знищила військову техніку та укріплення бойовиків на околицях Макіївки Донецької області. Про це повідомив речник інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко на брифінгу в Києві.
«Сьогодні в першій половині дня авіація завдала точкових ударів по скупченню терористів на околицях міста Макіївки. Були знищені військова техніка та укріплення бойовиків», - заявив він.

«Є інформація щодо знищення установки «Град», яка була встановлена біля терикону шахти імені Кірова», - додав Лисенко.

Як повідомлялося, українські сили звільнили Авдіївку, зачищують від терористів Іловайськ та готуються до штурмуПервомайська.

Також нагадаємо, що деякі бойовики з Донбасу готуються залишити територію України.

Vladimir V:
Реально? По чем работали?
http://www.youtube.com/watch?v=y9-8KvtfjZA

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница