Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
28.03.2024, 20:41:18 pm
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Фізика для літаючої тарілки, або квантова теорія гравітації закінчення  (Прочитано 48400 раз)
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1125/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #120 : 31.10.2019, 19:00:55 pm »

Украинский НЛО  Днепропетровского  Южмашевского разлива и  со  стартом  в  океане .
Закусывать  надо.
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
MasterOgon
***

Karma: +32/-11
Offline



Антигравитационная шляпа


WWW
« Ответ #121 : 31.10.2019, 19:55:09 pm »

Исчезающими спутниками могут быть иридиумы. Наблюдал много раз. Но вот пару раз они висели на месте.
Записан
MasterOgon
***

Karma: +32/-11
Offline



Антигравитационная шляпа


WWW
« Ответ #122 : 31.10.2019, 20:42:16 pm »

Мне кажется что на первом фото нло тормозит как обычный космический корабль. След имеет форму крыла потому что он управляет своим движением, преобразуя падение в горизонтальный полет. Делает то что не мог спейсшатл на таких скоростях - управляет аэродинамической плоскостью. Сбросив скорость он увеличивает тягу и тогда образуется тор.
Записан
Евгений
****

Karma: +55/-1
Offline


« Ответ #123 : 31.10.2019, 23:20:23 pm »

Может, лучше — про реактор?
Про привычный лунный трактор?
Ведь нельзя же! — год подряд......

Ви праві. Але я лише відповідаю на ті питання, які ставить читач. Наприклад, чому Ви не ставите питання по суті? Невже  все ясно?
Записан
serg.
****

Karma: +187/-110
Offline


« Ответ #124 : 31.10.2019, 23:36:06 pm »

 

 Ясно все. Питань нема 
Записан
Евгений
****

Karma: +55/-1
Offline


« Ответ #125 : 10.11.2019, 08:24:52 am »

1.ладно религию трогать не будем)))) верьте во что хотите, дело ваше. Просто Б-г и религии это разное и не связанно никак между собой. Заповеди выдумка и провокация. Такие же заповеди были у ариев, славян, и описаны в Ведах задолго до Христа и всей чепухи из разных книг которые кстати появились лет 300-400 назад. Ну да ладно
2. Про перемещение во времени - каким образом пространство и время создаст события из прошлого? Ну например разве возможно воспроизвести 1847 год 3 апреля? Нет же. Или все таки есть где-то ниша с информацией?
3. Ковчег.....я так смеялся что аж подавился)))) извините.
4. Ну за 40 минут от одного места в другое, это мило... вопрос в чем, а даст ли это прогресс или это загонит развитие некоторых аспектов науки и инженерии в угол?
Ви задали два питання. Розпочну з «найпростішого».
      
Цитировать
4. Ну за 40 минут от одного места в другое, это мило... вопрос в чем, а даст ли это прогресс или это загонит развитие некоторых аспектов науки и инженерии в угол?
      Про переліт за 40 хвилин із Англії до Австралії йдеться у документальному кінофільмі, присвяченому видатному винаходу « Генератор Джона Серла», який  створював перемінний струм, на невідомих для сучасної науки засадах (використовуючи енергію фізичного вакууму). Під час роботи виникала підйомна сила, під дією якої п’ять чи шість генераторів улетіли в невідомому напрямку (ймовірно у космос).  На підставі цього винаходу Дж. Серл створив літаючу тарілку, про політ якої йдеться у цьому кінофільмі. Сам Серл не зміг обґрунтувати фізичні засади роботи генератора, і тим паче не міг викласти принцип  польоту літаючої тарілки.   Це було приблизно в ті часи, коли американці вперше висадилися на  Місяці.
      Принцип роботи  генератора викладено у моїй роботі. Треба визнати, що інші докази існування літаючої тарілки Серла невідомі. Проте всі описи, які він  надає, до дрібниць співпадають з засадами викладеної тут теорії. Подібний збіг конструкції генератора з теоретичними засадами не може бути випадковим.
       Підтвердженням  того, що ця інформація не є фейковою є дослідження російських науковців (див. конвертор Годіна – Рощина). Проте й вони не змогли обґрунтувати принцип роботи конвертора, і також потерпіли невдачу.
      Тож моя теорія саме й виводить науку і інженерію із кута, в який вони самі себе загнали.


      
Цитировать
Про перемещение во времени - каким образом пространство и время создаст события из прошлого? Ну например разве возможно воспроизвести 1847 год 3 апреля? Нет же. Или все таки есть где-то ниша с информацией?
      Це питання є найскладнішим із можливих, оскільки досі на цю тему йшлося лише у фантастичній літературі.  Затримка у часі не є абсолютно новою ідеєю; про неї йдеться у теорії Ейнштейна. Щоправда, у нього це носить апокаліптичний характер. Тобто, якщо син полетів у космос від матері, то вона його може більше й не побачити. Для космонавта час «стискується». Він улітає від матері у майбутнє. Постає питання, а чи є можливим повернення назад у свій час?
      Можливо, я є першим, хто виявив реальний факт пересування в часі у минуле в процесі імплозії двох атомних і одного термоядерного вибухів. Мандрівка у часі є проявом енергетичних властивостей імплозії. Енергетично розріджений фізичний вакуум (чорна діра) всмоктує в себе не тільки матерію і фотони світла, але й час. Нерухомі картинки першого і другого вибухів відійшли у минуле, проте ми їх спостерігаємо із майбутнього з затримкою в 12 секунд. Тобто, однозначним є те, що перший вибух відійшов у минуле, і це є загально відомим фактом нашого буття – будь яка подія, яка відбулася в цю мить нашого життя, віддаляється від нас у минуле і стає спогадом. Дивовижним стає те, що «чорна діра» повертає нам цю подію із минулого у реальну дійсність. Тобто моя теорія передбачає можливість мандрівки у минуле, а теорія Ейнштейна – у майбутнє. Теоретично це – дорога не в один кінець, а – в два. Постає питання, а чи існує зворотний шлях із цих мандрівок і якими можуть бути шляхи їх здійснення?
      Аналіз теракту в Києві надає відповідь на одну половину цього питання. Мандрівка в минуле і повернення у дійсність є можливою. Під час теракту постраждали декілька чоловіків. Один із них опинився безпосередньо в «чорній дірі» і це зафіксувала кінокамера. Нажаль він загинув. Проте там побувала  кінокамера і повернулася із мандрівки у часі цілою і неушкодженою. Якщо б той чоловік не загинув, то він навіть і не помітив би, що його біологічні часи зсунулися на якийсь невизначений час. Але в цій трагедії були й інші свідки (серед них відомий політик), які залишилися живими. Вони теж побували в чорній дірі. Вони теж здійснили, нехай дуже коротку мандрівку у часі туди і назад, але навіть не здогадуються про це. Тож питання полягає не в тому, чи можливим є двостороннє пересування у часі? Воно можливе. Виникає  проблема суто інженерної реалізації цього проекту. Найважливішим при цьому стає медико-психологічний аспект проблеми, який може бути з’ясованим в результаті конкретних наукових досліджень.
      Про мандрівку у майбутнє і назад є також свідоцтва. Найбільш відомим випадком є історичний факт за участю Вольфа Мессінга і Микити Хрущова, коли Мессінг зміг заглянути у майбутнє. Ця подія запобігла початку третьої світової війни під час карибського конфлікту. На питання Хрущова: «Звідки ти знаєш, про базування американських  ядерних ракет у Туреччині? Адже, це навіть мені – невідомо!» Мессінг відповів: «Мені повідомив вируючий космос! Домовляйтеся з американцями! Ви заберете ракети з Куби, а вони – з Туреччини!» І тут я маю спростувати «атеїстичний» характер спілкування Мессінга та Хрущова. Не «космос» повідомив генерального секретаря ЦК КПСС про необхідність домовлятися з американцями. Бог устами Мессинга запевнив: «Вони підуть на поступки!» Бог спас людство від третьої світової війни! Здавалося б, що проблема носить загадковий психологічний характер. Але в роботі описано суто механічний спосіб такого спілкування «з космосом» - з Богом. Це – «Ковчег завіту». Основною метою створення ковчегу, було не застосування його у якості зброї. Головним його призначенням було спілкування з людьми.
Цитировать
«І Я буду тобі відкриватися там, і буду говорити з тобою з-над віка з-посеред обох херувимів, що над ковчегом свідоцтва, про все, що розповім тобі для синів Ізраїлевих.» (Вихід 25:22).
Тобто у людства існує можливість суто механічного спілкування. Але при цьому треба з повагою і шануванням ставитися до того, з Ким намагаєшся спілкуватися. Бо як я цитував дослідження білих шумів: «Необхідно привітатися, коли входиш». (див. Ответ #118 : 31.10.2019, 14:15:19).
      Віддавши шану Богу, слід поговорити про медичний аспект цієї проблеми. Зараз стало модним слово екстрасенс. Всі знають про реальність цього явища. Постає суто технічне питання, яка властивість людського організму дозволяє зазирнути у майбутнє, не прибігаючи до теорії Ейнштейна і до польоту зі швидкістю світла? Чому медики не можуть з’ясувати механізм цього явища? Відповідь проста:  як авіатори відріклися від всмоктувальної дії вакууму над крилом, так і медики не знають — які особливості людського організму здатні забезпечити екстрасенсорне спілкування з Богом. Медицина сповідує принципи традиційної гідродинаміки (протікання крові та лімфи) і атеїстичні постулати матеріалізму. Тому й не знає де і які особливості організму можуть бути відповідальними за екстрасенсорні властивості людини. Не знаю про них і я, бо не навчався у медичному інституті, і тонкощі анатомічного устрою людини мені не відомі. Але поєднання медицини з викладеною тут теорією, ймовірно, здатне буде заглянути у майбутнє без «машини часу». Чи це є фантастичний, чи - науковий термін, але для дослідників може відкритися «інформаційний портал простору».
« Крайнее редактирование: 10.11.2019, 08:36:55 am от Евгений » Записан
nomad
**

Karma: +37/-15
Offline


« Ответ #126 : 10.11.2019, 13:58:00 pm »

Я прошу прощения. Евгений, я не отрицаю Ваших потуг в области современной науки, не отрицаю Ваших знаний в этой области, но до истинных знаний Вам ещё  далеко.И основная причина, это Ваша опора на современные знания. Они давно устарели. Теория  Эйнштейна , которая была создана, под прямым воздействием иллюминатов, была призвана только для одной цели, увести массовое сознание людей от истинных знаний. Быдлом легче управлять. Те цивилизации, что не знакомы с теорией Эйнштейна в пространстве 3Д , спокойно себе летают со скоростью, во много раз превышающих скорость света , и ничего , спокойно так себя чувстуют.И ещё , очень не советую Вам применять понятие БОГ,  Богов много в Космосе Великом,\ локальная Вселенная\ а таких локальных Вселенных достаточно много в Мироздании. Как от тёмных сил, так и от светлых. Я уже молчу про ИИ\ ИССКУСТВЕННЫЙ ИНТЕЛЛЕКТ\, тоже своего рода  бог. Ваше тело симбиоз или правильнее будет сказать, эксперемент 22 - двух инопланетных рас , а Ваше сознание-ИИ\ исскуственный интеллект.\ Матрица планеты ШАН\Земли\ пока принадлежит тёмным силам.Хотя сейчас идёт переход  в 4-5Д пространство, но для этого потребуется какое-то время. Все религии, без исключения , находятся под тёмными эгрегорами. Подавляющее большинство наук , лживо, особенно история, более 90%.А чтобы открыть информационный портал пространства , для этого нужно сначала пробудиться, вспомнить, кто  Вы на самом деле, потому что память у большинства людей искусственно закрыта, я бы сказал принудительно закрыта. Потому что, это является одним из основных требований , при воплощении в 3Д. Что касается ЛА под названием НЛО , то они всегда существовали  и  существуют в пространстве планеты Шан \Земли\. Более 70-80% принадлежат планетарным цивилизациям, остальные инопланетным.Вы же не думаете, что надкорковая цивилизация \ к которой  принадлежат люди\ является единственной цивилизацией,которая проживает на данный момент, на планете Земля? Есть цивилизация, проживающая в меркальном пространстве \воздушном пространстве,тонкоматериальном\, есть надкорковая МИР это мы, человечество, есть пространство МЕГО\подкорковая\, а есть пространство внутрипланетарное АГАРТА. И это далеко не полный перечень. Есть ещё духи минерального царства, растительного, животного и т.д.Я уже не говорю про Богов, которые держат слоёный пирог матрицы этой планеты. Что то опять меня понесло.Но , если эта информация хоть кого-то пробудет или заинтересует-это пойдёт на пользу всем людям.
Записан
Евгений
****

Karma: +55/-1
Offline


« Ответ #127 : 10.11.2019, 22:53:57 pm »

Я прошу прощения. Евгений, я не отрицаю Ваших потуг в области современной науки, не отрицаю Ваших знаний в этой области, но до истинных знаний Вам ещё  далеко.И основная причина, это Ваша опора на современные знания. Они давно устарели. Теория  Эйнштейна , которая была создана, под прямым воздействием иллюминатов, была призвана только для одной цели, увести массовое сознание людей от истинных знаний.... Те цивилизации, что не знакомы с теорией Эйнштейна в пространстве 3Д , спокойно себе летают со скоростью, во много раз превышающих скорость света , и ничего , спокойно так себя чувстуют.И ещё , очень не советую Вам применять понятие БОГ...  Что то опять меня понесло. Но , если эта информация хоть кого-то пробудет или заинтересует-это пойдёт на пользу всем людям.
           Я можу де в чому з Вами погодитися (що паралельно з нами на Землі існує дехто ще). Але цивілізацією на цій планеті  є тільки Ми. Крім нас на Землі можуть бути або залишки минулих цивілізацій, які ховаються десь в Антарктиді, або в морських і океанічних глибинах. Або спостерігачі інопланетних цивілізацій. Але їх чисельність і в одному, і в іншому випадку є вкрай незначною. Бо вони мають жити, використовуючи ресурси нашої цивілізації таким чином, що ми навіть не помічаємо їхню присутність. Щоб залишатися для нас непомітними вони мають змістити час відносно нашого, скажімо на пів секунди у минуле, як то я вказував в обговоренні мандрівки у часі, або шапки-невидимки. Але це – лише здогадки.
      В інших проблемах я з Вами рішуче не погоджуюсь.
      Наприклад, теорія  Ейнштейна отримала визнання завдяки тому, що вирішила проблему, яка ледь не обрушила засади сучасної науки. Вона виникла в астрофізиці, коли науковці виявили прецесійне обертання орбіти Меркурію, яка не відповідала всім чотирьом законам Ньютона. А в наш час виявлено, що всі планети Сонячної системи мають аналогічну проблему. Теорія відносності дозволила точно розрахувати рух Меркурію. Тому перш ніж посилатися на іллюмінатів Ви мали б надати свою теорію розрахунку орбіти Меркурію. Інакше Ваше твердження є наклепом. Я розцінюю теорію Ейнштейна, як певний шаг вперед, але в подальшому розвиток людства зупинився. Вважаю, що моя теорія є продовженням того, про що говорив Ейнштейн. Але він так і не зміг надати відповідь на питання:
- в який фізичний спосіб викривлюється простір;
- яку форму і які фізичні властивості має «викривлений простір»;
- в ході якого фізичного процесу змінюється плин часу?
                Людство поклалося на засади вищої математики, проте забуло розтлумачити сутність фізичних процесів, в наслідок яких спостерігаються вказані процеси.
      Я іноді приводжу цитати із Святих Книг людства до яких слід віднести те, що я прочитав у своєму житті. Це Старий завіт, деякі вторинні джерела Іудаїзму, Новий завіт, Коран, Книга Мормона. Цього мені вистачило, щоб сформувати певне уявлення про того, кого називають Богом. Я не заперечую цінність того, що мені не довелося прочитати. Кожна людина має визначитися з цього питання самостійно.  Тож приведу три висловлювання із вказаних книг (передаю своїми словами).
1. В книзі Мормона написано: «Для чого Я (Бог) створив людину? Щоб він зміг відчути радість і щастя життя».  І далі: «Я  дав людям багато релігій, щоб ви могли замислитися над складністю проблеми, а ви (люди) думайте і розмірковуйте».
2. В Корані людина звертається до Аллаха з питанням: «Навколо мене існує багато релігійних течій та ідеологій, але я не знаю, яку із них мені слід обрати?» На що Аллах відповів: «Обирай ту релігію, яка має ходіння в твоєму народі».
3. Висловлювання із Нового завіту. Воно може здатися образливим, тому не думайте, що воно стосується Вас. Точно так, Ви могли б процитувати цю фразу мені: «Не давайте святого псам, і не розсипайте перел душі своєї перед свиньми, щоб вони не втоптали їх своїми ратицями в багно, і, обернувшись, щоб не розшматували й вас...».
      Але повернемося до теми.  Ми з Вами знаходимося на авіаційному форумі і обговорюємо суто фізичну проблему гравітації. Її рішення  базується на існуванні субстанції, існування якої є спірною не тільки для науки, але й для всього людства. Тобто це є не тільки фізична, але й філософська проблема. В роботі я застосовую фізичну і філософську  термінологію, керуючись наступним:
1. Субстанцію, відповідальну за утворення гравітації, вперше вказано в Торі і названо «твердю». В науці минулих сторічь її називали ефіром, в сучасні фізиці – фізичним вакуумом… Я в роботі застосовую всі три терміни.
2. В роботі  застосовуються принципи фізики і термінологія, поширена в моєму народі — українському,  а крім цього - у російсько- і англомовних народів, а не давньоіндійському, чи тибетському епосі.
3. Релігійну термінологію я наводжу, підводячи філософськи підсумки фізичної теорії. Проте підсумкам передує рішення суто фізичних проблем. При цьому кожне слово підтверджується конкретними технічними доказами та іншими  досягненнями нашої цивілізації. Якщо Ви хочете навести аналогічні рішення проблеми гравітації на засадах відомої Вам іншої цивілізації — ДУЖЕ ПРОШУ — ВИКЛАДАЙТЕ, АЛЕ ПІДТВЕРЖУЙТЕ ЇХ ВІДПОВІДНИМИ ДОКАЗАМИ, бо без доказів ці розмови  НІЧОГО НЕ ВАРТІ.
      Тож прошу, давайте спочатку обговорювати технічні проблеми, а філософські підсумки наводити лише після доказового науково-технічного обговорення проблеми. Ви ж самі справедливо вказали, що НЛО люди спостерігають на протязі всієї відомої історії людства. Проте ці цивілізації не збираються ділитися з нами своїми технологіями. То ж який нам з них сенс? Ми маємо зробити це самостійно, опираючись на власні знання.

« Крайнее редактирование: 10.11.2019, 23:09:22 pm от Евгений » Записан
nomad
**

Karma: +37/-15
Offline


« Ответ #128 : 11.11.2019, 00:10:17 am »

Вам нужны доказательства? Как Вы себе это представляете? Ну, например, я подпрыгну,и схвачу за руку Бога и приведу его к Вам, и скажу:Вот , знакомтесь - это Бог! Или как я Вам докажу, что планета имеет форму сфероида? Ведь у меня нет ЛА, который смог бы выйти на орбиту. В ТКП существует аппарат под названием Дротик. Он размером чуть больше джипа, вмещает 5-7 человек.Полет от поверхности Земли до Луны занимает несколько минут.Мне что, поехать в США, украсть  Дротик, прилететь на нём к Вам, и сказать: Вот смотрите, такая технология уже существует! Да меня даже и близко туда не пустят, а если и пустят, то тут же и пристрелят. Даже имя не спросят.А насчёт того, что с нами не делятся технологиями \ кое с кем делятся...\, так это правильно, потому что, чтобы люди не делали, получается только одно - оружие.
Записан
Евгений
****

Karma: +55/-1
Offline


« Ответ #129 : 11.11.2019, 13:54:18 pm »

Вам нужны доказательства? Как Вы себе это представляете?...  В ТКП существует аппарат под названием Дротик. Он размером чуть больше джипа, вмещает 5-7 человек.Полет от поверхности Земли до Луны занимает несколько минут.
Які потрібні докази? Фото, відео, технічні описи, або хоча  б ідея, посилання на якісь повідомлення в інтернеті. От Ви повідомили про якійсь ТКП і дротик. Я пошукав в інтернеті хвилин 30 і знайшов інтерв’ю з якимось профаном (в технічному розумінні) і захоплені оклики журналіста ОХ, АХ, НЕВЖЕ… Прочитавши дійшов до висновку – чистої води журналістська чорнуха з застосуванням фотографій Місяця, зроблених американськими астронавтами 50 років тому (і одну з них я навіть використовую в статті). Повна відсутність звичайної логіки і чергова теорія змови – намагання знайти винуватця всіх бід людства в особі американських спецслужб. Зі знаннями подібного типу неможливо побудувати нічого. Вкажіть будь ласка, хоч якесь повідомлення, яке має відношення до техніки і науки або до наукової гіпотези. Думаю, що Ваші посилання на дротик це – звичайна популістська вигадка, фейк. Я з повагою відношусь до наукової фантастики, бо поважний письменник при написанні твору намагається використовувати  якісь передові наукові гіпотези. Але тут я зіштовхнувся з якоюсь чорнухою, яка не має відношення навіть до фантастики.
Записан
nomad
**

Karma: +37/-15
Offline


« Ответ #130 : 11.11.2019, 19:46:08 pm »

Да ничего я Вам искать или доказывать не буду, у меня нет на это ни времени ни желания. ТПК - это тайная космическая программа. В США их три вида ТПК ВВС,  ТКП ВМФ и ткп НАСА \ не путать с публичным НАСА \  Это публичное  НАСА и призвано создавать фейки.  Поэтому в интернете Вы не найдёте реальных фото или видео поверхности Луны , и даже северного полюса Земли. Насчёт Дротика, в интернете тоже ничего не найдёте, хотя может быть где-то и проскальзнёт.И закончим на этом. Хотя, одну подсказку я Вам дам. Если посмотреть на ракетные двигатели , то там мощная струя раскалённых газов создает тягу. У НЛО из двигателей исходит мощный поток электронов .
Удачи.
Записан
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1125/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #131 : 12.11.2019, 22:55:06 pm »

 С точки зрения  консерваторов от  науки. Решить  уравнение возможно  только  правильным  методом (по правилам...) и  даже  если  при верном  решении   и  правильном(по правилам)   результат  совпадает  то  легетимным  считается  решение  по  правилам.
   Есть  метод операций  с  простыми  числами основанный  на признаках числа и  этим  методом   с  успехом пользовались  артисты  оригинального жанра и господин  Корейко   и  еще...  . В  школе  это  не проходят бо  не  те  правила.    Например при  умножении    15  на   любое число   с парной цифрой  в конце и  первоклашка  скажет  что  в   результате  в  хвосте числа будет  ноль.И так  по всей  мантиссе по  подобному  методу.
  Но  я  о  чем.?  О том  что  верных  решений   каких либо  задач  не  мало , а легетимными     есть  только  и  считаются  только  поправильные. И  в  политике  даже  так.
Долдонизм  процветает.
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
Евгений
****

Karma: +55/-1
Offline


« Ответ #132 : 20.11.2019, 10:31:08 am »

Про засади надсвітового польоту

      Річ піде про властивості фізичного вакууму. В зрозумілому для нас сенсі вони реалізуються у властивостях газів. Тобто ті фізичні властивості, які сучасна теорія приписує газам, насправді є відображенням властивостей міжмолекулярного простору. Одночасно  існують властивості, про які говорить ядерна фізика.
      Перш ніж говорити про засади надсвітового польоту необхідно розібратися з силами, які діють на літальний апарат на всіх стадіях польоту, починаючи від старту на Землі.
      Перша сила, яку треба здолати це – сила гравітаційного тяжіння Землі, величина якої обчислюється за відомою формулою F = mg. Сучасній техніці відомий лише один засіб подолання цієї сили –  спалювання палива та відкидання струменю газів реактивним двигуном. Цей спосіб є вкрай енергозатратним, оскільки базується на відсутності знань про природу сил гравітаційного тяжіння та відштовхування. Визначальним параметром, який обумовлює народження цих сил є термін ядерної фізики «спін». Аби створити сили гравітаційного тяжіння та відштовхування, під час старту необхідно кожній молекулі повітря, що оточує літальний апарат і рухається хаотично, завдати певний спін. Нижня поверхня має закрутити молекули в одну сторону (в напрямку обертання зливної воронки). При цьому виникне сила гравітаційного відштовхування від Землі. Над верхньою поверхнею необхідно створити подібний  смерч без вітру, який обертається в протилежному напрямку. В цьому випадку виникне сила гравітаційного тяжіння, спрямована до Сонця. Але така постановка питання є спрощеною, оскільки не розкриває сталі хибні уявлення щодо інших сил, які приймають участь у цьому процесі, а саме —сили інерції та сили лобового опору. Утворення сил інерції розглядалася в коментарі до мал. 34 (див. повторно). Реактивний двигун створює силу гравітаційного відштовхування; при цьому виникає так звана сила інерції. Оскільки опублікована на форумі стаття є скороченим викладенням теорії, то в ній не розкривалося призначення пристрою, встановленого в лобовій частині ракети, и означеного цифрою 2; це – генератор Серла. Він генерує силу гравітаційного тяжіння, означену вектором Fт. Ця сила тягне ракету до зеленої планети. Одночасно генератор створює силу тяжіння в протилежному напрямку, яка всмоктує в себе кожну молекулу космонавта і кожну молекулу ракети. Пропадає так звана сила інерції. Цей приклад демонструє створення безінерційних транспортних засобів.
upload image
      Авіація розглядає силу лобового опору. Виникає питання, чи існує подібний лобовий опір в космосі? Відповідь на це питання надає теорія відносності —існує, але трактовка цього явища надається в рамках традиційної фізики. Теорія Ейнштейна говорить про збільшення маси рухомого тіла в міру того, як швидкість літального апарату наближується до швидкості світла. Це є помилкою! Теорія четвертого способу ототожнює цю силу з лобовим опором, а не зі збільшенням маси. Відмінність полягає в тому, що авіація розглядає лобовий опір, створюваний повітрям. В космосі ж слід говорити про лобовий опір, створюваний ефіром. Термін інертність, який сучасна теорія приписує повітрю, насправді характеризує фізичну властивість ефіру. Саме цю властивість слід використовувати для зменшення лобового опору в умовах високошвидкісного польоту в космосі.
      Повернемося до модифікованої схеми літаючої тарілки на малюнку 59 (див. нижче). Тут п’єзокристалічні елементи переключилися. Вакуумні зони білого кольору утворилися на елементах 2 та 4 (мал.59а2). Вони всмоктують в себе повітря зі всіх сторін одночасно. Але при пересуванні тарілки в горизонтальному напрямку нас цікавить всмоктування повітря в напрямку стрілок VG. Червоний та синій колір цих стрілок призваний означити стереометричний характер вакуумного утворення навколо тарілки. При цьому перед лобовою поверхнею утворюються  каверни «К». Розріджений простір всмоктує тарілку вперед. В подібний спосіб в статті розглядався рух меч-риби. Суттєвою відмінністю, яка відрізняє політ тарілки від літака є те, що тарілка пересувається скрізь високо розріджений простір, в той час, як літак просувається скрізь повітря нормальної щільності. Відповідно це визиває до життя протилежні  фізичні процеси. Повітряний простір опирається пересуванню літака, утворюючи силу лобового опору. При пересуванні тарілки каверна «К» всмоктує назад розкидане поверхнею повітря. Але тут в дію вступає інертність. Відкинуте повітря ще продовжує рухатися від лобової поверхні, а вакуумна зона замість повітря починає всмоктувати корпус тарілки. На лобовій поверхні виникає тяглова сила.
uploads
             Для пересування у космосі в якості аналога розглянемо гравітон (фотон). В статті він порівнювався з кавітаційною булькою і з кульковою блискавкою. Але найбільш наочнім його аналогом слід вважати кільце диму у вигляді тору, який випускає із рота вправний курець (див. ескіз гравітону і фото на мал. 59б). Спосіб утворення гравітону розглядався на мал. 27 та 29. Малюнки 59б та 59в ілюструють його стереометричну форму і утворення сил гравітаційного тяжіння Fг.т. та відштовхування Fвід, які забезпечують його пересування зі швидкістю С = 300000 км/сек. За формою і принципом пересування він нагадує реактивний двигун. В цьому вихорі ефір рухається по спіральних траєкторіях, означених червоними і синіми стрілками. Згідно законів механічного руху для того, щоб гравітон міг рухатися в квазінерухомому просторі  зі швидкістю світла, пересування  ефіру вздовж траєкторії червоного кольору має відбуватися зі швидкістю 300000 км/сек, а вздовж внутрішньої траєкторії синього кольору – зі швидкістю 600000км/сек. Такий рух є можливим лише на засадах ядерної фізики. По зовнішній поверхні ефір рухається під дією слабкої взаємодії. В середині гравітону під всмоктувальною дією каверни «К» виникає сильна взаємодія.
      Постає питання: чи є швидкість перетікання ефіру 600000 км/сек максимально можливою? Відповідь на це питання, знов таки, надає ядерна фізика, яка стверджує, що сильна взаємодія більша за слабку в 100 разів. Також вона стверджує, що астрофізична чорна діра всмоктує в себе гравітон. Це означає, що всмоктування в чорну діру відбувається зі швидкістю, більшою ніж 600000 км/сек.  Якщо перепад швидкості руху ефіру в гравітоні 600000/300000 = 2, то згідно уявлень ядерної фізики при перетіканні ефіру в чорну діру швидкість світла може бути перевищена в 50 разів. Отже сучасні уявлення про властивості чорної діри припускають можливість надсвітового руху, але при цьому під чорною дірою слід розуміти не матеріальне тіло, а енергетично розріджений простір.
      Розглянемо інші можливості щодо забезпечення надсвітової швидкості пересування у космосі. В процесі створення гравітону в атомному ядрі визначальне значення має стереометрична форма електрону. Наведу порівняння із авіації. При створенні літака конструктори намагаються придати йому обтічної форми з метою зменшення величини лобового опору. Електрон же ж виконує протилежну функцію. Він створює найбільшу із можливих силу «лобового опору». Його стереометрична форма володіє вкрай поганими аеродинамічними характеристиками. На мал. 27а наведена форма електрону у вигляді октаедру і схематичне відображення процесу утворення гравітону за рахунок його поступового руху в напрямку вектору V і одночасного обертання J (спіну). Електрон, так би мовити, спочатку намотує ефір на себе, а потому відкидає його від себе. Тарілка, на відміну від електрону, утворює інший ефект. Вона закручує ефір у два смерчі — один зверху, а другий — знизу. Вони розсмоктують ефір перед тарілкою. Особливість четвертого способу полягає в тому, що тарілка створює смерч без вітру (без динамічного напору). Незважаючи на швидкісне обертання п’єзокристалічних  хвиль в напрямку ω, рух ефіру набуває  квазістатичної форми. Якщо один п’єзоелемент відкидає ефір від тарілки (слабка взаємодія), то сусідній елемент всмоктує його назад зі стократно більшою силою (сильна взаємодія). При цьому в просторі утворюється те, що науковці називають силовими лініями магнітного поля. Фактично тарілка створює навколо себе потужне поле гравітаційного тяжіння, або відштовхування.
      Надалі постає питання, чому науковці намагаються і не можуть виявити матеріальні тіла, швидкість яких могла б перевищити швидкість світла. Перший аспект цієї проблеми полягає в тому, що вони досліджують рух тіл, породжений слабкою взаємодією (силою гравітаційного відштовхування). При цьому тверде тіло рухається скрізь квазінерухомий ефір, долаючи його лобовий опір. Другий аспект полягає в тому, що людство використовує та вивчає пасивний спосіб пересування у просторі. В природі ж живі організми використовують активний спосіб руху. Наприклад, меч-риба розсмоктує перед собою воду. При цьому замість сили лобового опору виникає сила гравітаційного тяжіння. Зі сказаного витікає висновок: аби перевищити швидкість світла, транспортний засіб має використовувати сильне гравітаційне тяжіння і одночасно використовувати активний спосіб пересування у просторі, зменшуючи енергетичну щільність ефіру перед  лобовою поверхне. І знов таки, виникає питання, чи існують приклади, які свідчать про подібні можливості матерії? Відповідь на це питання надає «чорна діра» е. В центрі чорної діри виникає сила, яка всмоктує найшвидшу відому людству частинку енергії, що створює підстави для здійснення надсвітового руху. Згідно викладеної теорії всмоктувальна сила (аж до утворення сильної взаємодії) виникає в процесі пєзокристалічної  вібрації нейтрону в атомному ядрі. І саме цей принцип пропонується використовувати в літаючій тарілці.

      Відомо, що світло народжується під час переходу електрону з однієї атомної орбіти на іншу на зовнішніх обріях атомної орбіталі (див. фотомонтаж 1 нижче). І тут ми повертаємося до таємниць гравітації, які сучасна наука не розтлумачує. На малюнку орбіталі  зображено рух електронів в тілесних секторах, про які йшлося в коментарях до малюнків 28 та 29. В кожному секторі електрони відлітають від атомного ядра під дією сили гравітаційного відштовхування Fвід. На зовнішніх обріях орбіталі відбувається народження світла, що на малюнку означено спалахом жовтого кольору. Стає наочним, що під дією сили відштовхування рух електрону відбувається в декартовій системі координат. Проте…
      Малюнок орбіталі графічно демонструє перехід від звичайної математики до математики уявних чисел. Навіть саме слово «уявний» вказує на те, що математика не має фізичного тлумачення цього терміну і вкладає в нього містичний характер. Розглянемо, що в цьому малюнку не відповідає загальним принципам фізики і, що містичного містить в собі цей розділ математики? Який фізичний сенс має формула
upload image?
      На малюнку орбіталь електрона  за формою нагадує повітряну кулю. Рух від ядра відбувається під дією сили гравітаційного відштовхування Fвід, а до ядра – під дією сили тяжіння Fтяж. Асиметричний характер траєкторії доводить те, про що йшлося в коментарі до мал. 59в. Рух  електрону відбувається під дією слабкої та сильної взаємодії. Згідно уявлень ядерної фізики швидкість руху по цих траєкторіях може відрізнятися в 1038/1025=1013 разів (не будемо зосереджуватися на цих неймовірних показниках, оскільки вони базуються на незнанні фізичної сутності гравітаційного тяжіння). Рух електрона до ядра сучасна теорія  ототожнює з дією електромагнітного тяжіння. Але при цьому виникає питання, на яке наука не здана надати відповідь: чому електрон не падає на протон? Знак мінус перед уявною одиницею означає, що для сучасної науки невідомими залишаються наступні особливості фізичного процесу народження гравітації:
1. Сила гравітаційного тяжіння залежить не від маси матерії, а - від ступеню енергетичного розрідження простору за частинками матерії, тобто джерелом гравітаційної енергії є не матерія, а фізичний вакуум.
2. Ядерна фізика для ідентифікації фундаментальних взаємодій  створила порівняльну шкалу сил, з якою елементарні частинки взаємодіють між собою. Величина сили, яка при цьому виникає, залежить від радіусу дії відповідної сили і від певного переліку  різноманітних квантів енергії, якими обмінюються ці частинки (фотони, бозони, глюони). Проте я  не зміг віднайти в традиційній теорії визначальну фізичну характеристику, яка відрізняє слабку взаємодію від сильної. Фізичні процеси електрослабкої взаємодії відбуваються в Декартовій, а процеси сильної взаємодії - в сферичній системі координат. В викладеній теорії висувається твердження, що існують лише дві фундаментальних взаємодії – гравітаційне тяжіння та відштовхування. Сила відштовхування діє в Декартовій системі координат, а сила тяжіння – в сферичній. При цьому не існує нескінченного зближення частинок під дією сил гравітаційного тяжіння. В певний момент при зближенні виникає сила гравітаційного відштовхування (для цього процесу існує виключення, в ході якого виникає анігіляція). Тож форма орбіталі у вигляді «повітряної кулі» підтверджує цей висновок. Зона, де домінуючою є сила гравітаційного відштовхування за формою нагадує сферу. В міру наближення до ядра сфера перетворюється на конус, верхівка якого  розташована в атомному ядрі.
3. Конусна форма орбіталі спростовує сучасне уявлення фізики про те, що в ході будь якого фізичного процесу у відкритому просторі відбувається розсіяння енергії. На зміну будь якому процесу розсіювання енергії (або матерії) в наслідок гравітаційного відштовхування приходить зворотний процес колапсу під дією сили гравітаційного тяжіння. Або на зміну експлозії приходить імплозія.
4. В роботі був зроблений висновок, що імплозія відбувається в три етапи.
   4.1. Розповсюдження гравітонів зі швидкістю «світла».
   4.2. Під дією гравітонів виникає поляризація матерії.
   4.3. Під всмоктувальною дією каверни розпочинається процес колапсу. Причому, початкова швидкість колапсу розпочинається з нульової швидкості і збільшується за законом прогресивно прискореного руху. Знак «мінус» перед умовною одиницею віддзеркалює саме цей процес. В процесі імплозії рух в протилежному напрямку стає неможливим. Проте це - не єдиний чинник, який запобігає процесу розсіяння.
5. Аби подолати  інертний характер імплозії існує процес, який математика розцінює, як містичний. В процесі імплозії в зворотному напрямку змінюється плин часу, а в математиці з’являється уявна одиниця.
uploads
Примітка: не слід ототожнювати мал. 1 та фото 2. На орбіталі демонструється рух чотирьох електронів. На фото водню навколо ядра обертається один електрон. Орбіталь на фот. 2 схожа на сферу.
      
      Розглянемо доказ сказаному на прикладі фот. 2. Найбільша за величиною сила тяжіння (сильна взаємодія) народжується в точці «А» між трьома кварками (в чорній дірі), де відсутня будь яка матерія. Ми б не могли довести існування невидимої сили гравітаційного тяжіння, якби при цьому вакуумний простір не народжував світло. Спалах світла в точці «А» і світіння на зовнішніх поверхнях трьох кварків доводять, що не електрон є головним чинником народження світла. Світло народжується в два етапи:
- три вібруючі кварки в атомному ядрі породжують  чотири електромагнітні хвилі (три радіальні і один осьовий);
- електрон за один оборот навколо ядра відсікає від кожної хвилі чотири кванти, закручуючи їх у вихор (див. мал. 27а)
      Під дією сили тяжіння Fтяж електрон наближується  до атомного ядра по спіралі Архімеда, п’ять витків якої світяться в секторі, означеному літерою В. Під дією цієї сили фізичний процес поступово переходить в сферичну систему координат, центр якої розташований в атомному ядрі. На фото центр сферичної системи координат розташований  в точці «А» - в чорній дірі між трьома кварками. Але електрон до її центру не долетить. Сила гравітаційного відштовхування відкине його від ядра по траєкторії С. Доречи, розрив світіння у вигляді чорного хреста доводить твердження, що електрон має форму октаедра.
      Сказане доводить, що сила гравітаційного тяжіння сягає величини сильної взаємодії, дію якої сучасна теорія приписує чорній дірі. А чорна діра, за уявленнями сучасної фізики, є макроскопічним тілом. Тож навіть традиційна теорія припускає можливість створення сильної взаємодії за посередництвом не те що макроскопічного тіла, а, навіть, - за допомогою астрофізичного об’єкту.  Подібну силу здатна створювати літаюча тарілка, принцип якої ми розглядаємо. Тяглова сила, яка виникає на тарілці, може в сто разів перевищувати силу слабкої взаємодії, відповідальну за народження світла. Тож неможливість пересування з надсвітовою швидкістю є здобутком теорії, яка нехтує існуванням сили гравітаційного тяжіння між елементарними частками матерії, сили яка є тим, що ядерна фізика називає сильною взаємодією. В свою чергу, ядерна фізика вивчає рух матерії виключно під дією сили гравітаційного відштовхування, породженою слабкою взаємодією (наприклад зштовхування елементарних часток в андронному колаедрі). Тож висновок про неможливість польоту з надсвітовою швидкістю є постулатом теорії, яка не знає відповідь на питання, чи існує ефір, в ході якого процесу народжується сила гравітаційного тяжіння і якою вона може бути за величиною?


Записан
nomad
**

Karma: +37/-15
Offline


« Ответ #133 : 25.11.2019, 13:16:33 pm »

Евгений, это для Вас : http://divinecosmos.e-puzzle.ru/page.php?al=532
Записан
nomad
**

Karma: +37/-15
Offline


« Ответ #134 : 25.11.2019, 13:50:44 pm »

https://www.youtube.com/watch?v=kaLeo91WLsQ
Записан
  Печать  
Страниц: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » |   Вверх
Тэги:
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.2 © Крылья 2004