Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

20.09.2020, 09:21:05 am
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: 1 |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Спільними зусиллями закінчити літак для колективного користування  (Прочитано 2337 раз)
Andriy
Авиаторы

« : 16.10.2018, 18:19:55 pm »

Шановні пілоти та їм співчуваючі!
Пропоную спільними зусиллями закінчити проект "Блу канарі"
Тема може бути цікава для тих, хто поки не має свого коня.
Мені вже 60 років і я не в змозі осилити все що розпочав.
Двомістний пілотажний біплан. Крила дюралеві, розмах 8,2м. Готові 4 лонжирона, 2 лобіка консолей. Фюзеляж комбінований. Хвіст монокок, оперіння профільоване дюралеве. Зроблене. Передня частина ферменної конструкції. Також є. Основні стійки ресорні 60С2а. Колеса є. Двигун М-337 є, гвинт є.
Все знаходиться в мене на виробництві, в смт Калинівка Броварського району, вул Ігорева 4.
 Для польотів є аеродром "Березань".
То ж, в кого чешуться руки до роботи, та є бажання мати в спільному (клубному) користуванні літак, запрошую. 0672364660  Гнашук Андрій

Да здравствует Украинская авиация, самая Украинская авиация в мире
Toris
Зачарований небом

Toris.Україна

« Ответ #1 : 16.10.2018, 20:21:19 pm »

Ось цей літачок в процесі складання: http://www.ukraviaforum.com/index.php/topic,10416.0.html

Жаль, що я далеко від виробництва...
« Крайнее редактирование: 16.10.2018, 20:36:13 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
подвашник
A U S T E R

Федір Новіков.

« Ответ #2 : 17.10.2018, 16:15:32 pm »

НепонимающийНедобудований літак відмовився  бути  монококом:- він  почув  про  легкоповнорозкладні технологіі,   стався  ступор. Треб  лікувати. Він  не  хоче   мерзти  на  стоянці, мокнути  під дощем , та  пектись  на  спеку.

Крім  того  якийсь Ірод  хоче заподіяти  коллективне користування. Та  повіганяли б краще  павуків   що  завелись  в  кессонах.
« Крайнее редактирование: 17.10.2018, 16:20:37 pm от подвашник » Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Люде добрі ,  схаменіться,  бо  не  салом  єдиним...

Не делай  как я , делай  лучше меня.
Andriy
Авиаторы

« Ответ #3 : 24.10.2018, 07:46:52 am »

Не зовсім зрозумів іронії. Павуків в кессонах нема, і не тому що в приміщенні нема павуків, а тому що ще нема кессонів. Монококовою конструція всього літака і не планувалась. Це буде пілотажний літак, тому силова частина, де сходяться найбільші сили - ферма, а хвостова частина клепана, для легкості. Ступор, як ви вишете, не стався, а не хватає часу для закінчення всіх проектів. Тому, фактично я віддаю частину власності на майбутній літак людям, які вкладуть частину праці по завершенню проекту.

Andriy
Авиаторы

« Ответ #4 : 31.08.2020, 21:59:03 pm »

Вже місяць, як взялись за роботу спільними зусиллями. Прийшли, та створили колектив ентузіастів (школярі- випускники НАУ, та ін.) За місяць роботи майже закінчили крила. Працюємо: неділя повний день і в будні 1-2 рази в тиждень. Хлопці цілеспрямовані, до впертості. Дуже їм подобається вивчати авіаційні технології. Буду викладати фото процесу.

подвашник
A U S T E R

Федір Новіков.

« Ответ #5 : 01.09.2020, 20:46:26 pm »

Некоторые места  при  коллективном  использовании потребуют  повышенной  износостойкости.

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Люде добрі ,  схаменіться,  бо  не  салом  єдиним...

Не делай  как я , делай  лучше меня.
Andriy
Авиаторы

« Ответ #6 : 02.09.2020, 08:42:37 am »

Цей літак проєктувався як пілотажний. тому кретичні елементи підсілені

Andriy
Авиаторы

« Ответ #7 : 12.09.2020, 08:40:14 am »

прошу модератора закрити цю тему бо вона дублює вже відкриту БЛУ КАНАРІ

Печать