Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
28.03.2024, 12:44:54 pm
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: « 1 2 |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Помощь специалиста  (Прочитано 10092 раз)
DAMIR
*****

Karma: +426/-176
Offline



traktorist


« Ответ #15 : 14.03.2017, 22:33:56 pm »

...
А немає планів, я нічого і не писав би.)))
А шо, уже і спросіть ніззя? Улыбающийся
Записан

Поза межею реальностi...
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1125/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #16 : 14.03.2017, 22:39:27 pm »

И я могу пи***уть такую заявку и  у  меня  трудовой   большой  стаж именно по таким  делам.
Якщо чоловік обгрунтовано заявляє про готовність створення служби з нуля для реальної компанії, то це вже не простий чоловік. Він ПРАКТИЧНО розуміється не лише в діючих авіаційних нормативах, а також в загальному законодавстві та практиці його застосування. Така людина має бути здатна створити повний пакет документації (положення, інструкції, посадові інструкції і т.д.), які пройдуть сертифікацію і згідно яких працюватимуть люди, у т.ч. начальницький склад. Можливо, я дещо помиляюсь в своїх оцінках, але в будь-якому випадку така діяльність є складною та інтелігентною (intelligence).
Ви, Подвашнік, з Вашим "наклепать" геть не справляєте враження людини інтелектуальної праці. Навіть, якщо Ви дійсно таким займались змолоду, зараз від цього у Вас лише пам"ять про то, що колись вміли, але насправді таку роботу зараз Ви гарантовано не виконаєте: не існує безумовних навичок на такі речі і час змінився. До речі, коли і в яких авіакомпаніях було створено льотну службу з нуля особисто Вами? Яка у Вас була посада і де?

И наверняка, если человек ТRE-инструктор с налетом в 20 000 часов на 17-ти разных типах, никто и не извинится, просто язык в ..опу засунет, и сделает вид, что ничего и не было!
Стопудово.

а  тебе   торис  посоветую  осторожно промолчать. .
Взагалі проходив мимо, аж поки Ви не обісрали тут шановного чоловіка.

Подвашнік, Ви або вибачайтесь перед "конфіденціалом", або таки засовуйте свій язик назад до ..опи і мовчіть обережно.

Нельзя так себя вести, господа авиаторы! Форум, чем и хорош, что тут общаются без регалий.
Повністю підтримую.


   Слушай  благородие  перестань ныть,   это более чем   не интеллигеннтно ,это  супержлобски. Никто чем ты  сам себе своей  головой, пусть даже дурной,  вместо тебя  ничего не сделает  и за  бабки. Таков  менталитет, а разводы  и треп суть параллельная  сторона  культуры.
 А то о чем глаголил   тот Борисович производится  в  первую очередь практически, а  уж потом  юридически.Дебил  сперва  ищет  кто бы  разрешил
чтоб  кто то за него отвечал... решал...а потом  ломает.
Так  наше  трусливое  государство прикрывает  свою задницу  фиговым листком.
 Допросы устраивает...от урод.
  
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
  Печать  
Страниц: « 1 2 |   Вверх
Тэги:
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.2 © Крылья 2004