Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
25.04.2024, 00:46:05 am
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Блокада ОРДЛО  (Прочитано 107331 раз)
preacher
*****

Karma: +403/-206
Offline


« Ответ #240 : 25.03.2017, 13:30:09 pm »

- Процес переходу на відновлювальні джерела навряд чи зупинить скиглення спотикача.
Тобто спотикач продовжує скиглити, а всі інші переходять на альтернативні джерела.
Цікаво те що він не тільки на цій гілці поперек потоку закупорює все, а і на деяких інших. Тобто його інтереси не обмежуються троленням альтернативних джерел. Тему про економіку він теж міцьно тролив. Ще він постійно захищає і підтримує кацапо-тролів, вимагаючи толерантного до них ставлення.
А які ще теми цей персонаж закупорював своєю безгуздістю?
-
Зелений тариф постійно знижується, тобто він зроблен для того, щоб дати поштовх розвитку сонячній енергетиці - бо зараз там найвищі тарифи.
Записан

подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1254/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #241 : 25.03.2017, 14:13:00 pm »

 Поставил  в  селе   на  фазенде ветроустановку  и  немного батарей. Веерные по вечерам достали.
 У него  есть  освещение у соседей нет . К нему  претензии и  вообще требуют чтоб делился  и им сделал..
  Из рассказа   сквайера  на  базаре . Покупал  у него  малину... .
Ищет село куда переехать.
« Крайнее редактирование: 25.03.2017, 14:20:05 pm от подвашник » Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1510/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #242 : 25.03.2017, 14:16:44 pm »

Прічер, безглузду неосвічену "вишивату" з риторикою демагога я закупорював, закупорюю і буду закупорювати, всюди і завжди - знанням і влучним словом - для противаги крикливій дурості.

Я Вас підтримав, коли Ви закупорювали того типа, що методично виливав негатив (хай навіть правдивий) на "Ан". Але не дам ображати людину, яка чи то трохи плутається в поняттях, чи просто говорить правду. Це все можна відслідкувати, а Ваше "постійно підтримує кацапо-тролів" можете сміливо застосувати до себе, як до брехуна. В мене за замовчанням усі люди - друзі, поки не доведуть зворотнє. А якщо у Вас усі навколо - по замовчанню вороги, кацапи і вата, то Ви гнила людина, психопат і мені з Вами не по дорозі.

Тема Ваша "про економіку" тупа, тому там базікаєте лише Ви, а власники бізнесів проходять осторонь "великого економіста" і навіть не хочуть слово сказати. Моє "міцно тролив" насправді є простим словом тверезого розуму, проти якого Ваші фантазії хворобливого "я" виглядають геть непереконливо. Ваше мислення не дуже критичне і не підсилене належними знаннями - саме тому Вас можна називати "ватою", а з оглядом на проукраїнське позиціонування - "вишиватою".

Та й тут я не "закупорюю", а показую економічну сторону того, що Ви намагаєтесь пропагувати з невідомих мені причин. Виводжу юлькопопулізм на чисту воду.

Зараз у Вас закінчились аргументи, Вам більше нічого сказати на захист Вашої пропаганди - вона вщент розгромлена і зараз всі натхненно рахують. Тому Ви взялись за мою персону, щоби класичним демагогічним способом реабілітувати себе, як, можливо, платного агента Кремля у сфері спрямування обкраденого народу України на хибний шлях. Але це дарма, вже всі побачили, хто є ким.

-

Краще б розповіли про "зелений тариф", дали посилання на офіційні нормативи і практику. Може, я би переглянув власні погляди, якщо вони виявляться неактуальними.

І взагалі, годі сваритись (хорош сраться).
« Крайнее редактирование: 25.03.2017, 14:36:47 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1254/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #243 : 25.03.2017, 14:22:18 pm »

 Спотыкач  на обе....
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
Toris
Зачарований небом
*****

Karma: +1510/-707
Offline



Toris.Україна


« Ответ #244 : 25.03.2017, 14:42:26 pm »

Хто багатий на Сонце і землю, сюди дивіться, грійте воду в пар і крутіть турбіну:

<a href="http://www.youtube.com/v/6CfMbQd07Ks&amp;ap=%2526fmt%3D18&amp;rel=0" target="_blank">http://www.youtube.com/v/6CfMbQd07Ks&amp;ap=%2526fmt%3D18&amp;rel=0</a>


Ця технологія набагато дешевша і екологічніша від напівпровідників.
« Крайнее редактирование: 25.03.2017, 14:56:17 pm от Toris » Записан

Секта свідків підіймальної сили
preacher
*****

Karma: +403/-206
Offline


« Ответ #245 : 25.03.2017, 16:05:36 pm »

Поставил  в  селе   на  фазенде ветроустановку  и  немного батарей. Веерные по вечерам достали.
 У него  есть  освещение у соседей нет . К нему  претензии и  вообще требуют чтоб делился  и им сделал..
  Из рассказа   сквайера  на  базаре . Покупал  у него  малину... .
Ищет село куда переехать.
Еееееееее...............
Що тут сказати, напевно можна лише в дачний коператив спробувати, і то хто зна? ? ?
Скільки людей знаючи подобну штуку сидять без діла, і не хочуть нічого робити...........
« Крайнее редактирование: 25.03.2017, 16:10:41 pm от preacher » Записан

napets
*****

Karma: +108/-124
Offline

дельтанутий


« Ответ #246 : 25.03.2017, 16:26:27 pm »

Napets, я уважний інженер, а Ви не вкурили тему. Тут Прічер пропонують альтернативною енергетикою зруйнувати природну монополію:
Взагалі незалежність всієї держави починається з власного подвір'я, якщо єлектрика з вітряка і сонячних панелей, а тепло з теплових колекторів, і вода з власної свердловини - то вже ніхто не зможе шось там перекрити, і на щось там підняти ціну.
А коли таких господарств буде більше, монополія руйнується природним шляхом. Бо колишньому монополісту, щоб не втратити залишки клієнтів, треба буде міняти тарифну політику і покращювати якість обслуговування.

Основний споживач електроенергії - промисловість. І тарифи там повні, не "домашні". Щоби поставити раком монополію, треба забезпечити електрикою добру частку промисловості з реальною можливістю переводу промисловості повністю на альтернативу. В промисловості споживання величезне і постійне.

Якщо домашні господарства взагалі перестануть споживати, то монополістам стане ще краще, бо не буде потреби утримувати мережу, продавати енергію по нижчим тарифам і утримувати штат обслуговування населення.
Щоб зруйнувати монополію,наприклад,потрібно декілька поставщиків енергії,так як на заході,щоб була конкуренція.Тоді,де вже вони будуть її брати-друге питання.
Записан
preacher
*****

Karma: +403/-206
Offline


« Ответ #247 : 25.03.2017, 17:08:01 pm »

Napets, я уважний інженер, а Ви не вкурили тему. Тут Прічер пропонують альтернативною енергетикою зруйнувати природну монополію:
Взагалі незалежність всієї держави починається з власного подвір'я, якщо єлектрика з вітряка і сонячних панелей, а тепло з теплових колекторів, і вода з власної свердловини - то вже ніхто не зможе шось там перекрити, і на щось там підняти ціну.
А коли таких господарств буде більше, монополія руйнується природним шляхом. Бо колишньому монополісту, щоб не втратити залишки клієнтів, треба буде міняти тарифну політику і покращювати якість обслуговування.

Основний споживач електроенергії - промисловість. І тарифи там повні, не "домашні". Щоби поставити раком монополію, треба забезпечити електрикою добру частку промисловості з реальною можливістю переводу промисловості повністю на альтернативу. В промисловості споживання величезне і постійне.

Якщо домашні господарства взагалі перестануть споживати, то монополістам стане ще краще, бо не буде потреби утримувати мережу, продавати енергію по нижчим тарифам і утримувати штат обслуговування населення.
Щоб зруйнувати монополію,наприклад,потрібно декілька поставщиків енергії,так як на заході,щоб була конкуренція.Тоді,де вже вони будуть її брати-друге питання.
Цитата на яку ссилається той персонаж стосувалась монополії на комунальне обслуговування, непомітити це в контексті неможливо. Тому перокручування фактів він зробив навмисно, або треба бути дуже нерозумним щоб так перекрутити.
Записан

preacher
*****

Karma: +403/-206
Offline


« Ответ #248 : 25.03.2017, 21:22:05 pm »

Міненерго може закрити 7 шахт.
Міністерство енергетики та вугільної промисловості планує зменшити кількість державних вугільних шахт з 33 до 26.
Про це йдеться у повідомленні відомства за результатами круглого столу щодо розвитку вугільної галузі України.
Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик зазначив, що міністерство має намір зменшити кількість шахт з 33 до 26, при цьому планує не зменшити, а навпаки, збільшити видобуток вугілля з 5,8 млн тонн до 8,7 млн тонн.
https://gazeta.ua/articles/economics/_minenergo-mozhe-zakriti-7-shaht/761511

В 2015 році робили те саме:
http://economics.unian.ua/energetics/1076131-na-zakrittya-11
Записан

вершок
красота - высшая степень функциональности
*****

Karma: +361/-31
Offline


« Ответ #249 : 26.03.2017, 09:07:52 am »

Влазити в суперечки з тролем , це його підживлювати. Подмигивающий
Навіть якщо це троль не троль , а тількі тролить. Смеющийся
Може зовсім і не ватник , просто його пости постійно співпадають з думками , які до нас доносить оточення ахметова. Смеющийся
Записан
вершок
красота - высшая степень функциональности
*****

Karma: +361/-31
Offline


« Ответ #250 : 26.03.2017, 09:24:19 am »

Тема економії та альтернативної енергії, дуже цікава.
Вона корелюється з потребою перейти з антрациту в ТЕЦ і зменшення ії долі взагалі.
Вона чітко співпадає з моїм бізнесом (теплові насоси)
Але всеж це інша тема .
Наскільки вона потрібна на авіаційному сайті...
Хоча ... зважаючи на активність ...може і потрібна .....
Записан
вершок
красота - высшая степень функциональности
*****

Karma: +361/-31
Offline


« Ответ #251 : 26.03.2017, 09:35:49 am »

Особисто мене цікавить доля ахметовських ментів.
Та влада спочатку завозила тітушок ,пітім їх охороняла , потім розганяла патріотів.
На донбасі все повторилось і розганяли блокадників -беркутята. Шокированный Грустный
Дуже цікава інформація про Семенченко , якою володіє Хазан.
Геннадій поділіться, ми чекаєм,  звісно якщо це не особисте. Подмигивающий
Записан
preacher
*****

Karma: +403/-206
Offline


« Ответ #252 : 26.03.2017, 11:07:19 am »

Влазити в суперечки з тролем , це його підживлювати. Подмигивающий
Навіть якщо це троль не троль , а тількі тролить. Смеющийся
Може зовсім і не ватник , просто його пости постійно співпадають з думками , які до нас доносить оточення ахметова. Смеющийся
Давно вже не відповідаю на його пости, - спілкуюсь про нього з людьми які його коментують. Цікаво що персонаж-спотикач-торіс створив окрему гілку, де з матюками вимагав щоб я від нього відчепився, але чомусь сам завжди лізе з гнилими коментарями до моїх постів. Іноді це уводить спілкування не в той бік що треба, і ігнорувати це напевно неправельно, бо він вводить людей в оману.
« Крайнее редактирование: 26.03.2017, 11:10:41 am от preacher » Записан

preacher
*****

Karma: +403/-206
Offline


« Ответ #253 : 26.03.2017, 11:13:05 am »

Тема економії та альтернативної енергії, дуже цікава.
Вона корелюється з потребою перейти з антрациту в ТЕЦ і зменшення ії долі взагалі.
Вона чітко співпадає з моїм бізнесом (теплові насоси)
Але всеж це інша тема .
Наскільки вона потрібна на авіаційному сайті...
Хоча ... зважаючи на активність ...може і потрібна .....
Тема на 100% потрібна, можливо і власники ЗПМ переведуть їх на вітряки та сонячні панелі. Та і особисті господарства багато хто має. А причіпивши панельку десь на балконі, можна живити або комп'ютер або ящик.
Записан

preacher
*****

Karma: +403/-206
Offline


« Ответ #254 : 26.03.2017, 11:22:11 am »

Дуже цікава інформація про Семенченко , якою володіє Хазан.
Геннадій поділіться, ми чекаєм,  звісно якщо це не особисте. Подмигивающий
Давайте згадаємо як на Донбасі з'явились зелені чоловічки, і спочатку захоплювали будівлі, потім захоплювали містечка, потім почали вбивати людей і навіть неозброєних.
Влада дивилась в стелю і майже нічого не робила. Але звідкісь з'явились чорні чоловічки які почали протидіяти цій вакханалії, вони несли втрати але протидіяли орді і боронили мир в Україні. І тільки набагато пізніше ми всі довідались, що згуртував чорних чоловічків саме Семен Семенченко.
То давайте подумаємо, що б загарбали орди московитів, якби не протидія чорних чоловічків?
Думаю що неможна забувати про це.
Записан

  Печать  
Страниц: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » |   Вверх
Тэги:
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.2 © Крылья 2004