Трішки про економіку - 2.
preacher:
Цитата: DAMIR от 20.05.2016, 22:25:00 pm
Да біда в тім, на мою думку, що всі хочуть покращень,
европейських стандартів життя, і т.д., але щоб всі ці блага
особисто до нього прийшли, а йому мінятись не треба.
......................
П.С.2 Суспільство заслуговує ту владу, яку воно має.
Без варіантів.
Мені розповідали що на автобанах через рівні проміжки є туалети, де гарна плитка, гарна сантехніка (все вандалоупорне), рідке мило, туалетний папір, прибирають регулярно. Та коли їдуть чи туристи, чи ще хто, з тієї країни яку я називати не буду. Вони зупиняються біля кожного туалету і роблять експропріацію паперу та мила. Тобто де вони з'являються, там Європа закінчується.
Але треба розуміти що буття формує свідомість, і дивлячись на нашу історію, де майже у всі часи знищували кращіх синів і доньок украінської нації, треба розуміти що це закономірний результат.
Тому буття міняти треба, і це без варіантів.
preacher:
Цитата: подвашник от 20.05.2016, 22:39:18 pm
Евростандарт с коррекцией под Украину, и дело не в личностях и наличностях,
там правда уже в некоторых странах полное финансовое обеспечение граждан
Економіка України в 2010 році займала 39 місце серед всіх економік світу за загальним розміром ВВП (за паритетом купівельної спроможності).
http://uk.wikipedia.org/wiki/Паритет_купівельної_спроможності
Це значить що Україна має економіку яка стоїть одразу за такими країнами як: Чехія, Словенія. Але завдяки агресії раши, ми відкотились до 105 місця.
http://uk.wikipedia.org/wiki/Список_країн_за_ВВП_(ПКС)_на_душу_населення
Але просто за рінем неперерахованого ВНП, ми ніколи не піднімались вище 100 місця.
Це значить що КЛІПТОКРАТИЧНА ЕКОНОМІЧНА СИСТЕМА України не дозволяє людям жити так, як вони насправді заробили тяжкою працею. І для покращення ситуації непотрібні ні шокові терапії, ні непопулярні реформи. Розумне виправлення економічної ситуації потребує реформ які не є болісними для простих українців. Але їх ніхто ще не починав робити.
preacher:
Для того щоб порозумітись на цифрах, треба зрозуміти що таке «Паритет купівельної спроможності» - і це дуже легко.
За даними ООН Україна має ВНП $4024 на душу населення. Проте за ці гроші в різних країнах світу можна отримати зовсім різний об’єм товарів і послуг, незважаючи на курс долара. Тому що вартість товарів і послуг різних країнах відрізняються і в доларах також.
Тому за ці $4024 в Україні можна отримати товарів і послуг більше, ніж скажімо в країнах Європи. Тому придумали формулу, за якою перераховують звичайний ВНП, зважаючи на реальний об’єм товарів і послуг який можна за ці кошти отримати. І це назвали «Паритет купівельної спроможності».
Так пан Міклош роблячи нам медвежу послугу своєю шоковою терапією, забуває що в 2010 році на ВНП обох наших країн, можна було отримати майже однакові об’єми товарів і послуг. І я би дуже не хотів побачити ВНП батьківщини Міклоша, якби там відбувались військові дії як у нас на Донбасі, хай їх Бог береже.
Кацо:
Про экономику, цифры - http://www.liga.net/projects/after_maidan_ukraine2015/
preacher:
В мене питання - якщо ВНП за два крайніх роки впав на 20%, то чи впав ВНП на душу населення?
Адже видатки на Донбас і Крим з українського бюджету вже не виділяють.
Навигация