У NASA вдосконалять двигун, щоб прискорити подорож на Марс.
preacher:
Тема здалася цікавою:
Інженери NASA взялись за проект ЕМ Drive, який досі суперечив законам фізики, проте у разі успіху зможе пришвидшити «поїздку» на Марс. Вчені припускають, що дістатися до Місяця можна буде за 4 години, а до Марса за 10 тижнів. Новину повідомляє Преса України. Коли концепція була вперше запропонована, вона вважалася неправдоподібною, тому що вона суперечила законам фізики. Проте в ході випробувань двигуна науковці побачили, що ідея може революціонізувати космічну подорож. Так званий ЕМ Drive створює тягу, резонуючи(виправлено) мікрохвилі у закритій камері, і використовує тільки сонячну енергію. Тепер NASA одобрило проведення нових тестувань впродовж найближчих місяців. Вчені, проте, досі не знають, чому. Поправки до двигуна представив Паул Марч, один з кращих інженерів, що працюють над пристроєм ЕМ Drive в Лабораторії Eagleworks в Космічному центрі Джонсона в Техасі. Він сказав, що NASA вдалося виправити деякі помилки під час тестування, проте досі виникає якась незрозуміла тяга. Інженер Марч був першим хто заявив про те, що спірний проект досі випробовується. В агентстві поки коментарів не дають. Дослідники стверджують, якщо пристрій буде вдалим, то перевезти людей та обладнання на Місяць можна буде лише за чотири години, а на Марс всього за 10 тижнів.
Джерело: http://expres.ua/news/2015/11/07/159031-nasa
Додатково: http://en.wikipedia.org/wiki/RF_resonant_cavity_thruster
Фактично весь простір космосу наповнений різного роду гравітаційними полями, при взаємодії з якими ця "мікрохвильовка" створює тягу. Тут є суттєва деталь, - це буде спочатку впливати на орбіти малих космічних тіл, а при збільшенні потужності і кількості польотів і на орбіти комет та малих планет.
подвашник:
В живой природе , ботаника и зоология, движителем является недостаток
питания. Принцып шизогонии ( шизофрения- недостаток головы, как и избыток,
не очень гут) В физике, с ее подгруппами, конфликт сил и полей.
Видать придумали они камеру ловушку ( микровселенная во всеоленной) если
в наземных условиях то очень опасно и в космосе тоже.
Toris:
Чудова штука зіпсований телефон!
Сприяє польоту фантазії та розгулу наукових і не зовсім теорій. :)
preacher:
Цитата: подвашник от 11.11.2015, 00:53:38 am
Видать придумали они камеру ловушку ( микровселенная во всеоленной)
Гравітаційні поля теж волнову природу мають, і скоріш за все сама резонансна камера стає як випромінювач - ось при взаємодії тяга і з'являється.
Людство вже багато відкриттів зробило, якими собі шкодить - треба вже запроваджувати агенство по обмеженню такого рода "ноу-хау". :-(
Toris:
Цитата: preacher от 11.11.2015, 10:21:20 am
Людство вже багато відкриттів зробило, якими собі шкодить - треба вже запроваджувати агенство по обмеженню такого рода "ноу-хау". :-(
Навигация