Украинский Авиационный Форум Crewshop
Добро пожаловать, Гость.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
 
 
19.04.2024, 07:00:15 am
   Начало   Поиск Календарь Тэги Войти Регистрация  
Страниц: « 1 2 3 |   Вниз
  Печать  
Автор Тема: бан на форуме реаа  (Прочитано 19858 раз)
подвашник
A U S T E R
*****

Karma: +1215/-467
Offline



Федір Новіков.


« Ответ #30 : 22.08.2015, 00:14:52 am »

– этэр (эфир), спудэй (студент), павза, хэмия, трыюмф, змагун (соревнующийся), маратон, фальштарт, пашпорт, ашпэкт, шпыталь, францужы, витчыжняный, гоштэм програмы буде…, рижным робом, идло (еда), пытво (напиток), стравопыс (меню), гумакы (резиновые сапоги), гимнотворчисть (процесс создания гимна), в рамцях Эвра, трунок (ранец), довбокрыги (ледоколы), лэтовыщэ вместо аэродром или аэропорт, яроплан (аэроплан), лэгкоспад (парашют), спадун (парашютист), повстали лэтуны (бастующие летчики), збудувалы за царияту, штрыкавка (шприц), заштрык (укол), зломыв хребта, сухытна санатория (туберкулезный санаторий), нэ мзды – нэ сядэш, усмажыло збижжя (сгорел урожай), буревой заскочив Луизияну, схопыв пенсыонэрок за заручныць, загинула серед ДТП, босоходак, сам соби рятун, суд над дитогубамы, килька дэнь (несколько дней), писна масныця (постное масло), «Скотлывый бабий» («Дон Жуан»), «Здоровля промывшысь» («С лёгким паром»);



  Мне нравится.
Записан

..Працюй так, ніби все залежить від тебе, а молися так, ніби все залежить від Бога".

Не їла душа часнику, не буде й смердіти

 Не роби як   я ,роби краще мене.
Серго
ATPL
*****

Karma: +883/-28
Offline



Українець


« Ответ #31 : 22.08.2015, 03:46:36 am »

too OlegK
Вельмишановний.
Ви не підвищили градус спілкування. Ви відкрили ВІЙНУ!!!

1) Наведені вами приклади діалектів української мови в 40% надумані, а в 60% просто народні українські діалекти, які зовсім не дратують українців і дуже ріжуть вухо кацапам!Це відкрита демонстрація вами ненависті до української мови і до українців, які володіють діалектами української.
До речі, лайка (матюки) - це все завезено до України з росєї. Як дивитись на вашу! мову пушкіна і толстих з позиції матюків, то - українська мова вашій мові дійсно програє.

2) Ваша напориста манера ведення спілкування і ухиляння від прямих відповідей на прямі запитання дуже нагадують манеру спілкування "адептів руськага міра". А відкрита демонстрація неповаги до української мови, та її діалектів, відкриті заяви про утиски , та зневагу російської мови - це не що інше, як розпалювання міжетнічної ворожнечі.

3) До речі, російське "собеседник" не переводиться на українську, як "співбесідник". Правильно літературною мовою треба писати "співрозмовник". Ваші заявлені п"ятірки по предмету української мови не підтвердились.

4) Я сам і без ваших дозволів знаю, якими мовами, де і с ким мені спілкуватись. Не треба мені тут давати вказівок , а я перестану вас посилать піти на чоловічий половий орган, на який вам вже давно пора.

Прошу звернути увагу адмінів на дописувача OlegK, який відкрито розпалює міжетнічну ворожнечу!
Записан
Геннадий Хазан
Авиаторы

Karma: +1087/-64
Offline



"АОПА Украина"


« Ответ #32 : 22.08.2015, 06:42:01 am »

Подвашник, вами приведенные примеры, это западноукраинский диалект украинского языка. Если бы Вы знали польский язык, вы бы понимали значения этих слов и понимали их происхождение.

Олег предупреждение получил, но я прикрываю эту тему, потому как и в целом в нашем сообщесве встречаются неокрепшие умы, которые языковую тему ставят во главе всего.
В нашей стране государственным языком является украинский, все  остальное бла бла бла не стоит выеденного яйца.

ПыСы тему пока прикрою, потому как не хочу что бы кто то воспользовался повышенным градусом этой дискуссии
Записан

Владею самолетом: ЯК-12А  1960г.         UR-KHZ
                            L-200D MORAVA 1961г.UR-KHG
                            ZLIN 526 AFS     1974г.

"Отпустить сопротивление - это принятие" - Шри Багаван
  Печать  
Страниц: « 1 2 3 |   Вверх
Тэги:
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | v1.2 © Крылья 2004