Росія - агресор
Серго:
Які гарні були у них фільми.
Але відтепер, ці "підараЗи" для мене здохли.
_______________________________________________________________________________
"Москва слезам не верит": Російський режисер профінансував терористів "ДНР" на мільйон рублів
середа, 5 квітень 2017, 18:00
Володимир Меньшов передав терористу "ДНР" Прілєпіну гроші і ноутбук.
Російський режисер і актор Володимир Меньшов, відомий на пострадянському просторі в першу чергу як творець фільму "Любов і голуби", передав гібридній армії РФ у тимчасово окупованій частині Донбасу мільйон рублів. Про це у себе в Facebook повідомив найманець з Росії, письменник Євген Прилєпін, передають Патріоти України.
Як стверджує російський подільник терористів, Меньшов віддав йому гроші в пакеті під час зйомок авторської телепрограми Прилепіна.
"Каже: "От грошей привіз - допомогти Донбасу. Ще ноутбук ". Віддав пакет ... В пакеті знайшов мільйон рублів", - заявив член окупаційного контингенту в зоні АТО.
Прилєпін стверджує, що момент передачі подарунків (доказ фінансування тероризму - Ред.) Меньшов відмовився знімати на відео, заявивши, що "краще таке робити в тиші".
Як наголошується в запису в соцмережі, медики спецназу бойовиків подякували дарувальнику за допомогу.
Нагадаємо, 13 лютого 2017 року російський письменник Євген Прилєпін, відомий під псевдонімом "Захар", заявив, що став так званим "заступником командира батальйону по роботі з особовим складом" у терористів "ДНР".
З початку гібридної війни в Донбасі він неодноразово брав участь в організації поїздок в ОРДЛО російських діячів культури. СБУ відкрила проти нього кримінальне провадження за статтями "участь в діяльності терористичної організації" і "фінансування тероризму".
подвашник:
Немецкое удалил, китайское удалил, теперь руусское удалю с жилья.
Не совсем выходит, но этикетки и надписи фирм посчищаю. Вот на координатных тисках нашел.... Ленинград , включил болгарку....чисто. А вот на дедовском
ручном клепальном прессе 30ых годов надпись Шваб оставляю .. бо в Луганске по концессии.
preacher:
Міфи Аляски: чи має Росія право на півострів?
super-maximax:
;)
super-maximax:
:)
Навигация